42. PZU ORLEN Maraton Warszawski - Lista startowa

Numer startowy Imię Nazwisko Kategoria wiekowa Zebrana kwota
3149 MAREK WILCZURA M-40 Biegam Dobrze! - przejdź do strony
5731% / 20 061,59 zł
3285 WOJCIECH KRYNICKI M-40 Biegam Dobrze! - przejdź do strony
1571% / 5 500 zł
1288 WALDEMAR CIACH M-40 Biegam Dobrze! - przejdź do strony
1248% / 4 369,50 zł
4286 REMIGIUSZ PAWŁOWSKI M-40 Biegam Dobrze! - przejdź do strony
540% / 1 890,60 zł
4283 PAWEŁ ŁOCZEWSKI M-50 Biegam Dobrze! - przejdź do strony
450% / 1 575 zł
1294 BARTOSZ BASIS M-30 Biegam Dobrze! - przejdź do strony
342% / 1 200 zł
2294 TOMASZ DZIERGA M-40 Biegam Dobrze! - przejdź do strony
331% / 1 160 zł
1283 SYLWIA URBAN K-30 Biegam Dobrze! - przejdź do strony
322% / 1 130 zł
1303 JAROSŁAW SZOSTAKOWSKI M-50 Biegam Dobrze! - przejdź do strony
257% / 900 zł
3281 WALDEMAR NIEŚCIOR M-40 Biegam Dobrze! - przejdź do strony
240% / 840 zł
4285 ŁUKASZ RYŃSKI M-30 Biegam Dobrze! - przejdź do strony
214% / 750 zł
1290 JOANNA GROCHOWSKA K-50 Biegam Dobrze! - przejdź do strony
200% / 700 zł
1284 ADAM PATROŃSKI M-20 Biegam Dobrze! - przejdź do strony
188% / 660,47 zł
1281 EWA ZAJKOWSKA K-30 Biegam Dobrze! - przejdź do strony
171% / 600 zł
4281 DONAT MAJ M-50 Biegam Dobrze! - przejdź do strony
171% / 600 zł
4291 KRZYSZTOF GMITER M-40 Biegam Dobrze! - przejdź do strony
154% / 540 zł
4282 MATEUSZ DYMIDZIUK M-20 Biegam Dobrze! - przejdź do strony
143% / 501 zł
2283 KAMIL LEWANDOWSKI M-30 Biegam Dobrze! - przejdź do strony
134% / 470 zł
2282 MATEUSZ KOZŁOWSKI M-30 Biegam Dobrze! - przejdź do strony
132% / 465 zł
3290 ADAM MUSZYŃSKI M-50 Biegam Dobrze! - przejdź do strony
128% / 450 zł
1285 JAKUB BIELECKI M-30 Biegam Dobrze! - przejdź do strony
125% / 440 zł
3284 MACIEJ RUDNIKOWSKI M-40 Biegam Dobrze! - przejdź do strony
114% / 400 zł
1298 BARTOSZ CHOROSZEWSKI M-40 Biegam Dobrze! - przejdź do strony
114% / 400 zł
2281 JACEK ŁOWCZAK M-30 Biegam Dobrze! - przejdź do strony
111% / 391,11 zł
1292 MICHAŁ BIAŁY M-30 Biegam Dobrze! - przejdź do strony
106% / 371 zł
1296 DANIEL FILOCHOWSKI M-40 Biegam Dobrze! - przejdź do strony
100% / 350 zł
1282 PIOTR KONIEC M-40 Biegam Dobrze! - przejdź do strony
100% / 350 zł
4263 ANDRZEJ MARCINKOWSKI M-40 Biegam Dobrze! - przejdź do strony
100% / 350 zł
2267 IAIN FREW M-30 Biegam Dobrze! - przejdź do strony
100% / 350 zł
2284 MARIUSZ MARUŃSKI M-30 Biegam Dobrze! - przejdź do strony
100% / 350 zł
2299 ANGELA KOŁOWIECKA-WILKOS K-30 Biegam Dobrze! - przejdź do strony
100% / 150 zł
4044 ŁUKASZ HAJDUGA M-30
1092 URSZULA SZŁAPA K-30
2167 PAWEŁ SIUZDAK M-20
2099 MATEUSZ MERCIK M-30
1023 SEBASTIAN SADURSKI M-30
3169 SŁAWOMIR KURZAWA M-50
3045 DANIEL STRÓŻYŃSKI M-40
4161 KAMIL JANECZEK M-30
1073 MARIUSZ MROŻEK M-40
1008 JACEK GNYSIŃSKI M-60
1022 TOMASZ KRYSIAK M-30
3063 HAISHAN ZHENG M-40
3046 DARIUSZ GABRUŚ M-40
1024 MARCIN PIOTROWSKI M-40
1224 GRZEGORZ KOWALSKI M-30
2014 PRZEMYSŁAW WASILEWSKI M-40
2272 RAFAŁ CZELEJ M-30
1156 BARTOSZ POKRYSZKA M-30
3047 ADAM PIOTRKOWSKI M-30
1158 MIROSŁAW ANTKOWIAK M-50
2015 MICHAŁ WOJTUNIK M-40
2016 HENRYK WIERTEK M-30
1039 GRZEGORZ DOMARADZKI M-50
1040 EDWARD ORŁOWSKI M-40
1041 KRZYSZTOF MACIĄG M-40
4215 KRZYSZTOF CZARNECKI M-40
4022 KONRAD KRASNODĘBSKI M-40
4023 DAMIAN POLITAŃSKI M-20
3167 ADAM STRAMA M-30
4160 MACIEJ LEONARD ŻYBULA M-30
1208 ROBERT SUCHY M-50
3168 ADAM WASIOŁKA M-40
3061 WOJTEK LEWANDOWSKI M-40
3062 ŁUKASZ OLSZYNA M-40
3132 GRZEGORZ GORSKI M-40
1172 AGNIESZKA KĘDRA-SULEJ K-40
1056 AREK SŁAWIŃSKI M-30
1173 JOANNA NAUS K-50
2115 JAN KRAWCZYK M-30
2116 BOHDAN FEDAK M-40
1174 JOANNA PĘCZKOWSKA K-40
2117 ANDRZEJ BRZOZOWSKI M-60
1057 ANDRZEJ KLIMEK M-40
2149 ADAM WĄSIEWICZ M-50
1058 MICHAŁ KOSIŃSKI M-30
2151 ARTUR BIEDROŃ M-40
4041 DANIEL DYCK M-40
2032 MIKOŁAJ WYDRA M-30
3133 ARKADIUSZ GRABOWIEC M-20
2100 PAWEŁ DROŹDZIK M-40
- ŁUKASZ WESOŁOWSKI M-30
2150 PAULINA SOBIESZAK-SKURA K-40
1074 KONRAD KABAŁA M-50
2033 MAGDALENA PUCZYŃSKA K-30
2034 BARTŁOMIEJ MURYN M-40
- RENATA KOŚCIOŁEK K-30
3134 TOMASZ ALBIŃSKI M-40
- MAREK WIERGOWSKI M-50
3077 IZABELA GŁOGOWSKA K-30
3078 WOJCIECH LEWDOROWICZ M-40
2271 KRYSTIAN WALCZAK M-30
1072 KRZYSZTOF ŁUBIŃSKI M-40
1243 PAUL GAVRIANI M-50
2068 MARCIN WRONOWSKI M-30
4144 STEFAN SITAREK M-40
2048 BARTOSZ GRYZ M-30
2049 GRZEGORZ DĘBOWSKI M-30
3080 ADEK KOPER M-60
2050 ARTUR SOBON M-40
4214 PIOTR MICHALSKI M-30
1157 PAWEŁ POTEMPSKI M-40
3153 KRZYSZTOF BIENIAK M-40
1140 MIROSŁAW BANASIAK M-40
3223 MAŁGORZATA BARANOWSKA K-40
1141 DARIUSZ CZERWIŃSKI M-50
3187 MATEUSZ KUBIŃSKI M-40
4058 ANNA PASZTOR K-30
3224 OLEH KUZMOVYCH M-30
3188 PAWEŁ ŚWIDROWSKI M-30
3189 MARIUSZ KILJAN M-40
4059 JAREK RYBACZUK M-40
1142 DARIUSZ NEWSKI M-40
1188 WOJCIECH WROŃSKI M-40
1189 KRZYSZTOF KRAŚNIEWSKI M-50
1090 KRZYSZTOF CIESZKO M-20
1091 ADRIAN OKOŃ M-30
2133 ROBERT PRUCHNIAK M-40
1190 ANDRZEJ PRZEWOREK M-50
3226 KRZYSZTOF KOWALCZYK M-40
4143 GRZEGORZ STEFANIAK M-40
4111 KRZYSZTOF MICHOŃSKI M-40
2134 MAREK KICH M-30
3100 ROBERT NAGORSKI M-50
3099 ANDRZEJ TEREDA M-30
3245 MARIUSZ GRABOWSKI M-50
3101 PAWEŁ SMIGIELSKI M-40
3151 MACIEK ŁUKASIEWICZ M-30
2135 HUBERT FIJOŁEK M-20
3244 KRYSTIAN JUSIŃSKI M-30
2085 JUSTYNA PASTUSZAK K-30
- RACHEL KENNEIL K-30
- FRANK RICHTER M-30
1222 WOJCIECH PRZYBYSZ M-30
1223 MARCIN CIEĆWIERZ M-30
4112 ADRIAN SEKURA M-40
3116 LESZEK GOLI M-40
- ADRIAN HARASIM M-20
1110 ŁUKASZ JAROSIŃSKI M-40
4040 MICHAŁ ROGE M-30
4177 MAREK WALENCIK M-60
4178 IGOR PAKUŁA M-20
4076 DAVID HILMAN M-20
1108 JOANNA ZBOCH K-50
4077 MARCIN OPALSKI M-20
1109 RADOSŁAW CEGLARZ M-40
2067 RAFAŁ BOĆ M-40
3117 MARCIN KOMPA M-20
3118 DENNIS PAPESCH M-30
2084 WITOLD MADEJ M-40
2069 MIŁOSZ MOSKALUK M-30
1206 RAFAŁ RUDNICKI M-40
1007 WOJCIECH PASEK M-60
2165 SYLWESTER PIETRON M-30
3206 ŁUKASZ ZĄBEK M-40
1207 PAWEŁ WAWRZYNIAK M-30
3207 ŁUKASZ SZPOT M-30
4095 ŻANETA FELIGA K-40
3208 TOMASZ TREMBECKI M-40
4006 STANISŁAW PASZKOWSKI M-40
4096 DENIS PECCOUD M-40
2083 TOMASZ FLASIŃSKI M-30
1124 WOJCIECH KLAUZA M-40
1126 LESZEK WILCZYŃSKI M-40
2101 TOMASZ KUBISZ M-40
1125 MATEUSZ ZIĘBA M-20
3030 ARKADIUSZ KRÓL M-40
4128 IWONA ŚWIERCZ K-50
4127 ANDRZEJ BUDASZ M-40
2166 MACIEJ RUTA M-40
2213 KAMIL KAMIŃSKI M-30
2185 PATRYCJA JASIŃSKA K-40
2189 WOJCIECH KOCHAJ M-40
4193 JÓZEF CELEJ M-60
4195 PAWEŁ ZAJĄC M-30
4005 JACEK ŚWIERCZ M-50
3261 MARIUSZ PECIO M-40
2184 ADAM PODSIADŁO M-30
1006 STANISŁAW ORLICKI M-60
2211 MACIEJ JAMBOR M-30
4253 RAFAŁ GRZANECKI M-40
3011 ANNA SZYSZKA K-30
3012 ANNA ŁAPIŃSKA K-30
3013 DOMINIKA STELMACH-STAWCZYK K-30
3028 JAKUB FROŁOW M-40
3029 DAWID SMOLAK M-30
2212 MARCIN CZYŻYKOWSKI M-40
3246 PIOTR KRÓL M-30
4230 NORIHIRO ISHIDA M-40
3262 KAROLINA GRACZYK K-30
4252 MICHAŁ GĘBALA M-30
4231 TOMASZ ŻYŁOWSKI M-40
2235 JAROSŁAW KAZBERUK M-50
2251 WALDEMAR FIJAŁKOWSKI M-40
2252 SZYMON TOMALA M-30
2232 MARCIN KAROLAK M-50
2254 ADAM JARMUŻEWSKI M-40
2234 IREK MIROWSKI M-40
1242 KATARZYNA BANASIK K-30
1241 MARIUSZ URBAN M-40