42. PZU ORLEN Maraton Warszawski - Lista startowa

Numer startowy Imię Nazwisko Kategoria wiekowa Zebrana kwota
3149 MAREK WILCZURA M-40 Biegam Dobrze! - przejdź do strony
4366% / 15 283,11 zł
3285 WOJCIECH KRYNICKI M-40 Biegam Dobrze! - przejdź do strony
1571% / 5 500 zł
1288 WALDEMAR CIACH M-40 Biegam Dobrze! - przejdź do strony
1248% / 4 369,50 zł
4286 REMIGIUSZ PAWŁOWSKI M-40 Biegam Dobrze! - przejdź do strony
540% / 1 890,60 zł
4283 PAWEŁ ŁOCZEWSKI M-50 Biegam Dobrze! - przejdź do strony
450% / 1 575 zł
1294 BARTOSZ BASIS M-30 Biegam Dobrze! - przejdź do strony
342% / 1 200 zł
2294 TOMASZ DZIERGA M-40 Biegam Dobrze! - przejdź do strony
331% / 1 160 zł
1283 SYLWIA URBAN K-30 Biegam Dobrze! - przejdź do strony
322% / 1 130 zł
1303 JAROSŁAW SZOSTAKOWSKI M-50 Biegam Dobrze! - przejdź do strony
257% / 900 zł
3281 WALDEMAR NIEŚCIOR M-40 Biegam Dobrze! - przejdź do strony
240% / 840 zł
4285 ŁUKASZ RYŃSKI M-30 Biegam Dobrze! - przejdź do strony
214% / 750 zł
1290 JOANNA GROCHOWSKA K-50 Biegam Dobrze! - przejdź do strony
200% / 700 zł
1284 ADAM PATROŃSKI M-20 Biegam Dobrze! - przejdź do strony
188% / 660,47 zł
1281 EWA ZAJKOWSKA K-30 Biegam Dobrze! - przejdź do strony
171% / 600 zł
4281 DONAT MAJ M-50 Biegam Dobrze! - przejdź do strony
171% / 600 zł
4291 KRZYSZTOF GMITER M-40 Biegam Dobrze! - przejdź do strony
154% / 540 zł
4282 MATEUSZ DYMIDZIUK M-20 Biegam Dobrze! - przejdź do strony
143% / 501 zł
2283 KAMIL LEWANDOWSKI M-30 Biegam Dobrze! - przejdź do strony
134% / 470 zł
2282 MATEUSZ KOZŁOWSKI M-30 Biegam Dobrze! - przejdź do strony
132% / 465 zł
3290 ADAM MUSZYŃSKI M-50 Biegam Dobrze! - przejdź do strony
128% / 450 zł
1285 JAKUB BIELECKI M-30 Biegam Dobrze! - przejdź do strony
125% / 440 zł
3284 MACIEJ RUDNIKOWSKI M-40 Biegam Dobrze! - przejdź do strony
114% / 400 zł
1298 BARTOSZ CHOROSZEWSKI M-40 Biegam Dobrze! - przejdź do strony
114% / 400 zł
2281 JACEK ŁOWCZAK M-30 Biegam Dobrze! - przejdź do strony
111% / 391,11 zł
1292 MICHAŁ BIAŁY M-30 Biegam Dobrze! - przejdź do strony
106% / 371 zł
1296 DANIEL FILOCHOWSKI M-40 Biegam Dobrze! - przejdź do strony
100% / 350 zł
1282 PIOTR KONIEC M-40 Biegam Dobrze! - przejdź do strony
100% / 350 zł
4263 ANDRZEJ MARCINKOWSKI M-40 Biegam Dobrze! - przejdź do strony
100% / 350 zł
2267 IAIN FREW M-30 Biegam Dobrze! - przejdź do strony
100% / 350 zł
2284 MARIUSZ MARUŃSKI M-30 Biegam Dobrze! - przejdź do strony
100% / 350 zł
2299 ANGELA KOŁOWIECKA-WILKOS K-30 Biegam Dobrze! - przejdź do strony
100% / 150 zł
4044 ŁUKASZ HAJDUGA M-30
1092 URSZULA SZŁAPA K-30
3245 MARIUSZ GRABOWSKI M-50
1012 MIROSŁAW PASTUSIAK M-30
3033 AGNIESZKA SYCHNIAK K-40
1011 MICHAŁ SOBOCIŃSKI M-40
1211 MARIUSZ KLIN M-40
1013 JOANNA STĘPIŃSKA K-40
2073 JACEK SZYMCZAK M-40
2104 ŁUKASZ ALEKSANDROWICZ M-40
1162 MIROSŁAW ŚMIGAJ M-60
1029 MARIUSZ DĘBICKI M-40
3157 WOJCIECH ZAKRZEWSKI M-40
2105 ANNA KUSKOWSKA K-30
2106 JACEK GRONEK M-30
4101 DARIUSZ JAKUĆ M-30
1027 MICHAŁ WINCZAKIEWICZ M-30
1129 ARTUR SIERY M-30
2138 MICHAŁ PACHULSKI M-20
1028 MARTA WASIK K-30
4012 KRZYSZTOF KUCHCZYŃSKI M-30
1163 RAFAŁ ŚWIEJKOWSKI M-40
1212 TOMASZ JÓZEFOWSKI M-40
3050 MICHAŁ BARDADYN M-30
3051 MIROSŁAW MIELNICZUK M-40
1161 MONIKA BYSTRZYCKA K-40
3052 JOHANN GRABNER M-50
2020 DOROTA STAŃCZUK K-50
1045 RAFAŁ GANSZCZYK M-40
1130 DAMIAN MIKA M-50
1046 AGATA MORAWIEC K-30
2021 JOLANTA ZAPAŁOWSKA K-50
1213 ADAM LOREK M-40
1131 TOMASZ CHROBAK M-40
2022 KATARZYNA FAJNAS K-40
4133 PIOTR SZELĄG M-40
4027 ŁUKASZ KUBISTA M-40
4132 MIROSŁAW KACHNIEWSKI M-40
3066 MACIEK MIKITA M-20
4028 ANGELIKA ZBIEĆ K-30
3067 WIOLETTA KIERCZYŃSKA K-40
4165 JERZY BŁAUT M-50
3068 DAWID MASIAKOWSKI M-20
1061 DAWID KAWIK M-40
2120 MARTA WYDRA K-20
1177 MONIKA SZAŁ K-50
1062 MARIUSZ GRYBKO M-30
1178 AGNIESZKA MASYS K-40
1063 MARCIN KOZUBEK M-20
2122 JAN NARTOWSKI M-60
2037 ALEKSANDRA MILKA-NEUMAN K-40
4166 TOMASZ KRZEMIONKA M-30
2123 ERNEST MALINOWSKI M-40
2038 STANISŁAW BYWALEC M-40
1179 ROBERT AUGUSTYNIAK M-40
2154 SEBASTIAN CISZEK M-40
3175 DOROTA STERKOWICZ K-20
4046 MACIEJ CIERPIKOWSKI M-40
2155 LILANA WYKURZ K-40
2039 MARCIN PALACZ M-40
3176 MATHIAS BØGELUND M-20
4047 SZYMON BEDNARCZYK M-40
3177 JOANNA KULIGOWSKA K-30
3083 CHRISTINE DELAETER K-50
3084 WOJCIECH HUNKIEWICZ M-40
1077 MACIEJ BECHERT M-50
- MONIKA ŁAWNICKA K-30
1079 RADOSŁAW WRÓBEL M-40
2156 JOANNA CZERENKIEWICZ-PAŁUCKA K-40
- GRZEGORZ RURKA M-50
3087 SAITO GON M-40
1080 PIOTR ŁASKA M-30
1229 WALDEMAR CYWKA M-40
4148 AGNIESZKA OLESZCZUK K-40
2054 MACIEK STÓJ M-30
- JACOBO SILVA M-40
4100 PRZEMYSŁAW ZIELIŃSKI M-40
2055 PAWEŁ MARCZAK M-30
1047 TOMASZ KUSAL M-20
2088 SZYMON KSIĘŻYK M-30
1195 PIOTR JACZYŃSKI M-30
4149 ŁUKASZ MARCINIAK M-30
2056 KAMILA BĄK K-40
3192 PAWEŁ KOKOCKI M-30
3193 KONRAD STĘPIEŃ M-20
3137 ADAM GRZYMKOWSKI M-40
1095 ROBERT WÓJTYCH M-40
4063 MICHAŁ PIOTROWSKI M-30
1096 ADAM CISŁO M-20
1193 TOMASZ KOŚLA M-50
3104 MARCIN ANTOSZEWSKI M-40
4011 DANIEL KOPIŃSKI M-30
1194 JANUSZ TORZEWSKI M-40
3106 TONNY CASTILLA M-30
2089 RAFAŁ WILK M-20
1145 MAREK LENZ M-40
4065 TOMASZ FRITZKOWSKI M-30
3107 MATEUSZ MALEC M-20
1097 ANDRZEJ MIRKIEWICZ M-60
4219 MARCIN NIEWOLSKI M-30
2090 ŁUKASZ TOMASIAK M-30
3195 BARTŁOMIEJ PĘDZICH M-30
3138 DARIUSZ GŁĘBIKOWSKI M-50
2139 MATEUSZ NOWAK M-20
3156 MICHAŁ ŻMUDA M-40
3035 KRZYSZTOF ZMUDA M-40
1146 ANTONI GÓRNIK M-40
3229 PRZEMYSŁAW CEGLAREK M-30
3034 PAWEŁ SKWARCZ M-30
1113 DAMIAN WORONKO M-40
1114 NAZAR SMERECZAŃSKI M-20
1115 BOGDAN PIOTROWSKI M-40
4082 MIROSŁAW RAJSKI M-40
4084 GRZEGORZ KUSZEK M-30
3140 MARCIN PRAŻMOWSKI M-40
- GRAŻYNA DOMAGAŁA K-30
3230 PAWEŁ ŚRAMA M-30
4183 PIOTR KOSMAN M-40
1147 EWA KULIGA K-40
2072 PIOTR MIREK M-30
4116 MICHAŁ MAZUR M-30
2140 PAWEŁ PAROL M-40
4117 PIOTR KACZMAREK M-40
2074 TOMASZ TOMECKI M-30
- WALDEMAR WERBIŃSKI M-60
- IWONA JUŹWIŃSKA K-40
1227 MARCIN WOLSKI M-40
3121 HUBERT SZCZYGIELSKI M-30
4182 TOMASZ MARCINIAK M-30
3122 ŁUKASZ TATYS M-30
2003 ANDRZEJ SZAŁOWSKI M-60
3211 JOASIA LESZCZYŃSKA K-40
3123 JACEK JAKUSIK M-50
3212 MICHAŁ NAJBERG M-30
2004 MAREK LATKA M-30
2005 ALEKSY SZABLICKI M-60
1228 MICHAŁ STOŁOWSKI M-40
3267 MICHAŁ HICZEWSKI M-30
3158 PRZEMEK NAWROCKI M-40
2199 GRZEGORZ GRABOWSKI M-50
2171 KAMIL DOROCIAK M-40
2172 BARTŁOMIEJ GARNEK M-20
2173 PAWEŁ CHOJECKI M-40
4200 PIOTR JUSEWICZ M-30
4201 TOMEK GÓRZKOWSKI M-40
2198 PAWEŁ SMOLIŃSKI M-40
2200 JAN DOŁĘGA-KOZIEROWSKI M-30
4235 MICHAŁ KAMELSKI M-30
4220 JAKUB LENARCZYK M-40
2217 GRZEGORZ CZARNOTA M-20
2216 TOMASZ PIETRZYK M-20
4236 ANGELIKA PILAKOWSKA K-30
2220 MARCIN FUDALEJ M-40
3249 DAREK KNYCHAS M-40
3250 MACIEJ LEŚNIAK M-30
2238 MACIEJ BLOCH M-30
2240 BOHDAN ISHCHUK M-20
2239 JANUSZ OCHAB M-40
3266 ARTUR KUJAWIŃSKI M-40
2258 PAWEŁ MAKAROWSKI M-40
2259 ANDRZEJ SOKOŁOWSKI M-30
2260 JAKUB JANISZEWSKI M-20
4257 MAŁGORZATA GARGAS-MARUT K-40
4258 KINGA ZAKRZEWSKA K-30
3017 EDWARD BROOKS M-40
3018 ALEXANDER BETTS M-40
3019 RAHIL SACHAK-PATWA M-20
1246 BARTOSZ NOWORYTA M-40
1247 KRZYSZTOF PRZYBYSZ M-50