42. PZU ORLEN Maraton Warszawski - Lista startowa

Numer startowy Imię Nazwisko Kategoria wiekowa Zebrana kwota
1174 JOANNA PĘCZKOWSKA K-40
1175 PIOTR IWANOWSKI M-50
1176 PAWEŁ WŁUDZIK M-30
1177 MONIKA SZAŁ K-50
1178 AGNIESZKA MASYS K-40
1179 ROBERT AUGUSTYNIAK M-40
1180 MONIKA PIETRZAK K-40
1181 DARIUSZ PIETRZAK M-40
1182 JOANNA BARDO K-30
1183 DOMINIK CHOJNACKI M-30
1184 JAKUB KOŚCIK M-30
1185 MARIUSZ PRZYBYŁ M-30
1186 RAFAŁ KACZOR M-40
1187 GERARD ŚMIECHOWICZ M-50
1188 WOJCIECH WROŃSKI M-40
1189 KRZYSZTOF KRAŚNIEWSKI M-50
1190 ANDRZEJ PRZEWOREK M-50
1191 EWA MAZUR K-40
1192 MARIUSZ ŁOJEWSKI M-40
1193 TOMASZ KOŚLA M-50
1194 JANUSZ TORZEWSKI M-40
1195 PIOTR JACZYŃSKI M-30
1196 DMYTRO TKACHUK M-20
1197 BARTOSZ TOMANEK M-30
1199 NATALIE BATH K-30
1200 RADOSŁAW ORZECHOWSKI M-30
1201 ROBERT MILER M-40
1202 ALEKSANDER BIERNACKI M-40
1204 SŁAWOMIR MARCISZ M-50
1205 MACIEJ KOŚCIUK M-40
1206 RAFAŁ RUDNICKI M-40
1207 PAWEŁ WAWRZYNIAK M-30
1208 ROBERT SUCHY M-50
1209 MICHAŁ NOWICKI M-20
1210 MAREK WATOŁA M-40
1211 MARIUSZ KLIN M-40
1212 TOMASZ JÓZEFOWSKI M-40
1213 ADAM LOREK M-40
1214 GRZEGORZ WASIL M-40
1215 ADAM WASIL M-40
1216 MACIEJ OSIŃSKI M-40
1217 MAREK REICH M-30
1218 EDWARD BOŻEK M-60
1219 ŁUKASZ KACPRZAK M-30
1220 MAŁGORZATA KUCHARCZYK K-30
1221 PIOTR GOŁĄB M-30
1222 WOJCIECH PRZYBYSZ M-30
1223 MARCIN CIEĆWIERZ M-30
1224 GRZEGORZ KOWALSKI M-30
1225 BARBARA POPEK K-40
1226 ZBIGNIEW OLESIŃSKI M-60
1227 MARCIN WOLSKI M-40
1228 MICHAŁ STOŁOWSKI M-40
1229 WALDEMAR CYWKA M-40
1231 KONSTANCJA TANJGA K-30
1232 TOMASZ ŁYŻWIŃSKI M-50
1235 PIOTR ROSIŃSKI M-40
1236 ROBERT OCHTABIŃSKI M-40
1237 PAWEŁ GROCHOWSKI M-40
1238 EDWARD KOMENDACKI M-40
1239 KARINA MALCZEWSKA-CHAŁADAJ K-40
1240 TOMASZ WIADERNY M-40
1241 MARIUSZ URBAN M-40
1242 KATARZYNA BANASIK K-30
1243 PAUL GAVRIANI M-50
1244 PIOTR SZPECHT M-30
1245 MACIEJ KROMKOWSKI M-40
1246 BARTOSZ NOWORYTA M-40
1247 KRZYSZTOF PRZYBYSZ M-50
1281 EWA ZAJKOWSKA K-30 Biegam Dobrze! - przejdź do strony
171% / 600 zł
1282 PIOTR KONIEC M-40 Biegam Dobrze! - przejdź do strony
100% / 350 zł
1283 SYLWIA URBAN K-30 Biegam Dobrze! - przejdź do strony
322% / 1 130 zł
1284 ADAM PATROŃSKI M-20 Biegam Dobrze! - przejdź do strony
188% / 660,47 zł
1285 JAKUB BIELECKI M-30 Biegam Dobrze! - przejdź do strony
125% / 440 zł
1288 WALDEMAR CIACH M-40 Biegam Dobrze! - przejdź do strony
1248% / 4 369,50 zł
1290 JOANNA GROCHOWSKA K-50 Biegam Dobrze! - przejdź do strony
200% / 700 zł
1292 MICHAŁ BIAŁY M-30 Biegam Dobrze! - przejdź do strony
106% / 371 zł
1294 BARTOSZ BASIS M-30 Biegam Dobrze! - przejdź do strony
342% / 1 200 zł
1296 DANIEL FILOCHOWSKI M-40 Biegam Dobrze! - przejdź do strony
100% / 350 zł
1298 BARTOSZ CHOROSZEWSKI M-40 Biegam Dobrze! - przejdź do strony
114% / 400 zł
1303 JAROSŁAW SZOSTAKOWSKI M-50 Biegam Dobrze! - przejdź do strony
257% / 900 zł
2001 ZDZISŁAW KARPIŃSKI M-70
2002 MICHAŁ STRZAŁKOWSKI M-70
2003 ANDRZEJ SZAŁOWSKI M-60
2004 MAREK LATKA M-30
2005 ALEKSY SZABLICKI M-60
2006 MATEUSZ PIWNICKI M-20
2007 MIROSŁAW KAJAK M-60
2008 MARCIN KRZEŚNIOWSKI M-40
2009 WŁODZIMIERZ POKŁADOWSKI M-40
2010 IGOR JABŁOŃSKI M-30
2011 MIKOŁAJ MAKOWSKI M-40
2012 ANDRZEJ PĄGOWSKI M-40
2013 GRZEGORZ SZWARC M-40
2014 PRZEMYSŁAW WASILEWSKI M-40
2015 MICHAŁ WOJTUNIK M-40
2016 HENRYK WIERTEK M-30
2018 MICHAŁ GÓRSKI M-20
2019 ANNA KACZOROWSKA K-50
2020 DOROTA STAŃCZUK K-50
2021 JOLANTA ZAPAŁOWSKA K-50
2022 KATARZYNA FAJNAS K-40
2023 MAGDALENA CŁAPA K-20
2024 MARCIN JÓZEFACIUK M-30
2025 HALINA KOŁDA K-50
2026 ROBERT MICHAŁOWSKI M-40
2027 JACEK PIKUŁA M-30
2028 SZCZEPAN THOMAS M-50
2030 MARCIN SOBOLSKI M-40
2031 ANNA RAWSKA - ŚMIECIUCH K-50
2032 MIKOŁAJ WYDRA M-30
2033 MAGDALENA PUCZYŃSKA K-30
2034 BARTŁOMIEJ MURYN M-40
2035 MATEUSZ JARZĄBEK M-20
2036 PAWEŁ CHŁAP M-30
2037 ALEKSANDRA MILKA-NEUMAN K-40
2038 STANISŁAW BYWALEC M-40
2039 MARCIN PALACZ M-40
2040 KATHRYN LAKE K-20
2041 DANIEL KOPRZYWA M-40
2042 MARCIN SIWAK M-40
2043 TADEUSZ NAZIM M-70
2044 MICHAŁ MACIEJOWICZ M-30
2045 MICHAŁ GÓRECZNY M-30
2046 JOANNA KRZYŻANIAK K-30
2047 MICHAŁ KUŹMIŃSKI M-40
2048 BARTOSZ GRYZ M-30
2049 GRZEGORZ DĘBOWSKI M-30
2050 ARTUR SOBON M-40
2052 EIRIK RAMSLI M-20
2053 DANIEL BUZDEREWICZ M-40
2054 MACIEK STÓJ M-30
2055 PAWEŁ MARCZAK M-30
2056 KAMILA BĄK K-40
2057 MATEUSZ PRZYBYŁO M-20
2059 MARIUSZ FICYGOWSKI M-40
2060 JOSECHU LOPEZ GOMEZ-SALAS M-50
2061 PAWEŁ BARTOSIAK M-30
2063 BARTOSZ STANIUK M-30
2064 WOJCIECH BANASZKIEWICZ M-50
2065 MAGDALENA RADZIMIRSKA K-20
2066 MIKOŁAJ RYZOP M-20
2067 RAFAŁ BOĆ M-40
2068 MARCIN WRONOWSKI M-30
2069 MIŁOSZ MOSKALUK M-30
2070 JACEK ZAPOTOCZNY M-40
2071 DAVID ZYLA M-40
2072 PIOTR MIREK M-30
2073 JACEK SZYMCZAK M-40
2074 TOMASZ TOMECKI M-30
2075 ARKADIUSZ NEUMAN M-40
2076 MARCIN KOMOROWSKI M-40
2077 MARIUSZ NIEMAS M-50
2078 ANNA NIEMAS K-40
2079 MARCIN GODLEWSKI M-40
2080 PAWEŁ MYSLIWIEC M-40
2081 KRZYSZTOF NOWICKI M-50
2082 PAULINA PASTUSZENKO K-30
2083 TOMASZ FLASIŃSKI M-30
2084 WITOLD MADEJ M-40
2085 JUSTYNA PASTUSZAK K-30
2086 RAFAŁ SUJKA M-30
2087 JAROSŁAW MIROWSKI M-40
2088 SZYMON KSIĘŻYK M-30
2089 RAFAŁ WILK M-20
2090 ŁUKASZ TOMASIAK M-30
2091 MATEUSZ POLUCH M-30
2092 MIECZYSŁAW KEMPISTY M-50
2093 EDYTA ANTKIEWICZ K-30
2094 FILIP PIÓRSKI M-20
2095 MARCIN KILIAŃSKI M-20
2096 ZBIGNIEW ROSIŃSKI M-60
2097 ROBERT MAJEWSKI M-40
2098 MICHAŁ WALCZEWSKI M-40
2099 MATEUSZ MERCIK M-30
2100 PAWEŁ DROŹDZIK M-40
2101 TOMASZ KUBISZ M-40
2102 DOROTA KUBISZ K-40
2103 WIOLETA MERCIK K-30
2104 ŁUKASZ ALEKSANDROWICZ M-40
2105 ANNA KUSKOWSKA K-30
2106 JACEK GRONEK M-30
2107 WOJCIECH CHRZANOWSKI M-30
2108 MARIUSZ BEDNARCZYK M-50
2109 SŁAWOMIR LIZUREJ M-40
2110 JANUSZ WIDŁAK M-40
2111 BARBARA CHOWANIEC K-30
2112 DARIUSZ MAJKA M-30
2113 PAWEŁ SZCZOTKA M-40
2114 JUSTYNA ZAORSKA K-40
2115 JAN KRAWCZYK M-30
2116 BOHDAN FEDAK M-40
2117 ANDRZEJ BRZOZOWSKI M-60
2118 MARCIN KOWALCZYK M-20
2119 SARAH BEDDOW K-20
2120 MARTA WYDRA K-20
2122 JAN NARTOWSKI M-60
2123 ERNEST MALINOWSKI M-40
2124 ROMAN NEUGEBAUER M-50
2125 MAREK RYBSKI M-60