42. Maraton Warszawski - Lista startowa

Numer startowy Imię Nazwisko Kategoria wiekowa Zebrana kwota
- WALDEMAR DĘBOWSKI M-30
11055 JOLANTA DĘBSKA K-50
- ARLETA DEJEWSKA K-30
8197 NATALIA DOBRZYCKA K-20
7028 KRZYSZTOF DOBRZYŃSKI M-40
2408 DMITRII DOLGOV M-30
- AGNIESZKA DOLIŃSKA K-30
11048 ADAM DOLIWA M-50
2074 SŁAWOMIR DOŁOMISIEWICZ M-40
- JACEK EXPEDYT DOMAŃSKI M-70
7066 MACIEJ DOMAŃSKI M-40
- MARCIN DOMAŃSKI M-40
8117 MARIUSZ DOMAŃSKI M-20
2201 MAŁGORZATA DOMARADZKA K-50
2202 GRZEGORZ DOMARADZKI M-50
- JACEK DOMARADZKI M-30
- SZYMON DOMINICZAK M-20
2361 ROBERT DONAT M-30
2109 ROBERT DOROSZ M-40
8224 KAMIL DRELA M-30
- PAWEŁ DROŹDZIK M-40
- PIOTR DROŹDZIKOWSKI M-30
8189 OLEKSII DRYHA M-20
- RAFAŁ DUCH M-20
7034 PIOTR DUCHAŁA M-50
- BARTOSZ DUDEK M-30
8016 WITOLD DUDEK M-40
11024 ŁUKASZ DUMAS M-40
- TERESA DURCZYK K-40
2457 GRZEGORZ DYBKOWSKI M-30
2425 DANIEL DYCK M-40
- KRZYSZTOF DYDYNA M-50
8058 TOMASZ DYJAK M-40
8124 PIOTR DYJAS M-50
2332 DARIUSZ DYMEK M-50
2380 DAMIAN DZIAŁDOWSKI M-20
- ADAM DZIECIUCHOWICZ M-20
- MARCIN DZIĘGIELEWSKI M-30 Biegam Dobrze! - przejdź do strony
0% / 0 zł
2126 ADAM DZIELIŃSKI M-50
15501 TOMASZ DZIERGA M-40 Biegam Dobrze! - przejdź do strony
166% / 580 zł
- ARTUR DZIERZKOWSKI M-40
- RYSZARD DZWONEK M-40
- KAROLINA ENGELGARDT K-40
- ALEX ERLACH M-20
- JUSTYNA ETTINGER K-40
2317 STANISLAW EYSMONT M-30
2286 KATARZYNA FAJNAS K-40
- ARTUR FALĘCKI M-40
2226 JACEK FALKIEWICZ M-40
2135 RYSZARD FAŁATOWICZ M-60
8169 BOHDAN FEDAK M-40
2325 PATSY FENELON K-70
8230 DANIEL FIDLER M-30
2385 TOMASZ FIJOŁEK M-40
11090 ADAM FILIPIAK M-30
14501 DANIEL FILOCHOWSKI M-40 Biegam Dobrze! - przejdź do strony
100% / 350 zł
- SEBASTIAN FISZER M-40
2017 TOMASZ FLIS M-30
2200 ZDZISŁAW FLORCZAK M-60
8053 ZBIGNIEW FLORECKI M-60
- KRZYSZTOF FLORIAN M-40
2494 JON FOXON M-30
- PAWEŁ FRĄCKIEWICZ M-30
- DOMINIK FRĄCKOWIAK M-30
- WOJCIECH FRĄCZEK M-50
- ROBERT FRANCZAK M-40
- TOMASZ FRYDRYCH M-30
- PAWEŁ FRYSZKA M-20 Biegam Dobrze! - przejdź do strony
69% / 240 zł
2410 MAREK FUDAŁA M-30
2420 MAREK FUDAŁA M-60
2119 DARIUSZ GABRUŚ M-40
- DANIEL GACIOCH M-20
2181 MAŁGORZATA GADOMSKA K-50
8025 IRENEUSZ GAJEK M-40
13002 DOMINIK GAJERSKI M-40 Biegam Dobrze! - przejdź do strony
229% / 800 zł
2041 MARCIN GALIMSKI M-30
8089 JOANNA GAŁACKA K-40
8074 TOMASZ GAŁECKI M-50
2258 ROBERT GAŁKA M-40
- STANISŁAW GAŁKA M-50
2232 MAREK GAŃSKI M-40
2241 RAFAŁ GANSZCZYK M-40
- PIOTR GAPYS M-40 Biegam Dobrze! - przejdź do strony
58% / 200 zł
7073 KRZYSZTOF GARBARCZYK M-30
- WERONIKA GARDZIELEWSKA K-20 Biegam Dobrze! - przejdź do strony
0% / 0 zł
11069 EWA GARGAS K-30
- MAGDALENA GĄSIEWSKA K-30
- TERESA GASPEROWICZ K-40
- SYLWESTER GAWEŁ M-40
- ROBERT GAWIN M-40
- MACIEJ GAWRYŚ M-40 Biegam Dobrze! - przejdź do strony
0% / 0 zł
8015 JAKUB GDANIEC M-30
8154 MARCIN GIARO M-40
11007 PIOTR GIEMZA M-40
7038 KRZYSZTOF GIERACH M-60
- SZYMON GIERASIMOWICZ M-40
- ROBERT GIEROSZKA M-40
- ZUZANNA GIL K-20 Biegam Dobrze! - przejdź do strony
19% / 65 zł
2075 KAMIL GLANOWSKI M-30
- ADAM GLINIANY M-50
- DAGMARA GLINIANY K-40
- MAŁGORZATA GLINIANY K-50
8001 PAWEŁ GLIŃSKI M-40
2411 PAWEŁ GŁADKOWSKI M-30
- JAKUB GŁOMBIOWSKI M-40 Biegam Dobrze! - przejdź do strony
58% / 200 zł
2409 WALDEMAR GŁOWACKI M-40
11079 MICHAŁ GŁUSZAK M-30
- MICHAŁ GMEREK M-30
2195 MONIKA GNIECH K-40
2448 ROBERT GNIEZDZIA M-40
- JACEK GNYSIŃSKI M-60
2431 ARTUR GODLEWSKI M-30
2248 HUBERT GODLEWSKI M-40
7048 FRANCISZEK GOGÓŁ M-60
2045 MACIEJ GOLIS M-30
12001 TOMASZ GOLISZEWSKI M-30 Biegam Dobrze! - przejdź do strony
100% / 350 zł
2171 DARIUSZ GOLONKO M-40
- SEBASTIAN GOŁĘBIEWSKI M-20 Biegam Dobrze! - przejdź do strony
0% / 0 zł
- MARCIN GOŁĘBIOWSKI M-30
- SEBASTIAN GOŁĘBIOWSKI M-40
2406 ANETA GOŁOFIT K-30
- SŁAWOMIR GÓRAK M-40
2009 TOMASZ GÓRALCZYK M-40
2287 RAFAŁ GÓRECZNY M-40
7047 GRZEGORZ GORSKI M-40
2209 MICHAŁ GÓRSKI M-20
11014 JAKUB GOWIN M-40
8057 ADRIAN GOŹDZIK M-30
2188 JOHANN GRABNER M-50
7071 ARKADIUSZ GRABOWIEC M-20
- KAROLINA GRABOWSKA K-40
- DAMIAN GRABOWSKI M-30 Biegam Dobrze! - przejdź do strony
15% / 50 zł
- MIKOŁAJ GRABOWSKI M-30 Biegam Dobrze! - przejdź do strony
35% / 120 zł
- TOMASZ GRABOWSKI M-50
- PAWEŁ GRABSKI M-40
- KAROLINA GRACZYK K-30
- PAULINA GRAMS K-30 Biegam Dobrze! - przejdź do strony
0% / 0 zł
7002 BOGUMIŁ GRATKOWSKI M-50
11080 PIOTR GROBELNY M-30
2122 WOJCIECH GROCHAŁA M-30
16001 PAWEŁ GROCHMAL M-40 Biegam Dobrze! - przejdź do strony
200% / 700 zł
- JACEK GROCHOWALSKI M-30
- MARCIN GROCHOWSKI M-30
8069 PAWEŁ GROCHOWSKI M-20
11034 HUBERT GRODOMIŃSKI M-40
- RADOSŁAW GROMEK M-30
- PAWEŁ GROMELSKI M-30 Biegam Dobrze! - przejdź do strony
29% / 100 zł
8045 JACEK GRONEK M-30
2063 ROBERT GRUBEK M-40
2428 MARIUSZ GRYBKO M-30
8042 PIOTR GRYGLEWSKI M-30
2194 ILONA GRZELA K-40
8017 ROBERT GRZELAK M-50
8049 DAREK GRZEŚ M-50
- EUGENIUSZ GRZESIK M-50
- JOANNA GRZESIK K-40
- PAWEŁ GRZESIK M-40
- ANDRZEJ GRZONKA M-40
8179 GRZEGORZ GRZYMAŁA M-30
2080 ELPIDIO GUIJARRO SAIZ M-40
8208 BOGUSŁAW GUJA M-60
8086 TOMASZ GUMIENNY M-40
2176 MICHAŁ GUMKOWSKI M-20
8188 TOMASZ GURSIEL M-30
- KRZYSZTOF GUT M-30
7054 NORBERT GUTKOWSKI M-20
2493 MARCIN GWÓŹDŹ M-30
8136 JOCHEN HAEMEL M-40
8083 KRZYSZTOF HAJDAMOWICZ M-40
8066 MICHAŁ HALAGIERA M-30
2166 KRZYSZTOF HALKIEWICZ M-40
2396 KATARZYNA HAPTAŚ K-30
7008 MICHAŁ HARASIMOWICZ M-30
11002 JOANNA HELBIK K-30
8195 JOANNA HELIOSZ K-40
8090 MALWINA HEPNER K-30
2086 ZBIGNIEW HERBA M-60
- AGATA HOŁUB K-50
- WACŁAW HOŁUB M-50
- JUSTYNA HORYD K-40
2427 ĽUBOŠ HREDZÁK M-30
2360 FILIP HYLA M-20
2115 DOMINIK IGNYŚ M-30
- ZBIGNIEW IWAŃCZUK M-50
2044 IGOR JABŁOŃSKI M-30
11070 MONIKA JACKOWIAK K-30
2339 PAWEŁ JACZEWSKI M-30
8009 ROBERT JACZEWSKI M-30
8108 MAGDALENA JAGIELSKA K-40
2231 ŁUKASZ JAGIELSKI M-30
2189 MARTA JAGODA K-40
8199 ŁUKASZ JAGUŚ M-30
7077 JUSTYNA JAKIMIUK K-30
2497 DARIUSZ JAKÓBCZAK M-50
2161 KONRAD JAKUBCZAK M-40
2004 WOJCIECH JAKUBCZAK M-30
- MARTA JAKUBOWSKA K-20
- PAWEŁ JAKUBOWSKI M-40
7021 DARIUSZ JAKUĆ M-30
- KUBA JAŁOSZYŃSKI M-20