2019. Krwawa Adventure Race - Lista startowa

Numer startowy Nazwa drużyny Imię Nazwisko Zebrana kwota
B01 Team Baszta PAWEŁ BASZTA  
- Józefów ADAM BRONICKI  
B09 Topory MARIUSZ BRUDNIAK  
B19 Nas dwóch TOMASZ CYRAN  
B05 Cwane lisy ALEKSANDRA CZERWIŃSKA  
B18 Wiśniówkowy Team KRZYSZTOF DRZEWIECKI  
- Rajd Konwalii TEAM MAREK GALLA  
B08 #fitfatcouple MONIKA GOMUŁKIEWICZ  
- GruszkowyTEAM MARCIN GRUSZCZYŃSKI Biegam Dobrze! - przejdź do strony
0% / 0 zł
- Grochów Adventure Team MARCIN HOINKA Biegam Dobrze! - przejdź do strony
0% / 0 zł
B17 Katiusza PAWEŁ JURAK  
- Dziczyzna ANTONI KIJOWSKI Biegam Dobrze! - przejdź do strony
0% / 0 zł
B06 Vege Runners KATARZYNA KOSTERA  
B53 ORKI ANNA KOWALSKA-GRZEJDA Biegam Dobrze! - przejdź do strony
100% / 100 zł
- Pioruny A.T. MACIEJ KRUPCZYŃSKI Biegam Dobrze! - przejdź do strony
0% / 0 zł
B52 Mariolki SYLWIA KUPIEC Biegam Dobrze! - przejdź do strony
171% / 171 zł
B20 Mazurskie Tropy PIOTR KWITOWSKI  
- Błoto na przegubach PAWEŁ LULIŃSKI  
- stare pryki PAWEL MARCZAK  
- #BezNapniki 3 JAROSŁAW MIĆKO Biegam Dobrze! - przejdź do strony
50% / 50 zł
- Nie-placz-FK MIKOŁAJ MODRZEJEWSKI Biegam Dobrze! - przejdź do strony
0% / 0 zł
- #BezNapinki 2 MIROSLAW NIETUPSKI Biegam Dobrze! - przejdź do strony
0% / 0 zł
B03 tba KAROLINA PACEK  
B15 ANIN ŁUKASZ PAJCHEL  
B13 The Batons WOJCIECH PĄPROWICZ  
B12 MinionsSpeedTeam ŁUKASZ PARASZKA  
B02 Papryczki NATALIA PARTYKA  
- Na żywioł JARKA PLEŚNIARSKA  
B11 KRWAWI JANUSZE DANIEL PLUTA  
B14 Jelenie Nawigacji/Forest Gang PATRYCJA PODEMSKA  
- Przybysz Team MARCIN PRZYBYSZ  
- Przybysz Team RAFAŁ PRZYBYSZ  
- MIŚKI MICHAŁ RESZKO  
- ZABIEGANI PO USZY MARCIN ROSZKOWSKI Biegam Dobrze! - przejdź do strony
30% / 30 zł
- Papryki NATALIA SIKORSKA Biegam Dobrze! - przejdź do strony
0% / 0 zł
- MKS JAKUB SOBOLEWSKI  
B07 Maślaki MARCIN STEFANIUK  
- Dziki Imprezy KONRAD STRZELCZYK  
B10 CHŁOPCY CHORTENOWCY ADRIAN SZYDŁOWSKI  
- Rysianka Team MICHAŁ SZYPUŁA  
- ARCIOSZKI MARTA TRUSZKOWSKA Biegam Dobrze! - przejdź do strony
10% / 10 zł
B51 #BezNapinki 1 MICHAŁ TUREK Biegam Dobrze! - przejdź do strony
100% / 100 zł
- Drużyna A GRZEGORZ URBAŃSKI  
B16 OPTYTEAM MARCIN WÓJCIK  
- NA MIOTŁACH MARTA WOJTKOWIAK Biegam Dobrze! - przejdź do strony
0% / 0 zł
- KS DRZYJ ZELÓWY DOROTA WYSOCKA Biegam Dobrze! - przejdź do strony
0% / 0 zł
B04 Biegnące Zające PRZEMYSŁAW ZAJĄC