13. Bieg Ursynowa - Lista startowa

Numer startowy Imię Nazwisko Kategoria wiekowa Zebrana kwota
3031 MACIEJ WITKOWSKI M-20 Biegam Dobrze! - przejdź do strony
650% / 1 300 zł
3020 AGNIESZKA CEBULSKA K-30 Biegam Dobrze! - przejdź do strony
575% / 1 150 zł
3006 OLGA WIŚNIEWSKA K-30 Biegam Dobrze! - przejdź do strony
325% / 650 zł
3023 ILONA ŚWISTAK K-30 Biegam Dobrze! - przejdź do strony
283% / 565 zł
3022 AGNIESZKA KIEŁTYKA K-20 Biegam Dobrze! - przejdź do strony
263% / 526 zł
3005 BEATA ANTONIAK K-30 Biegam Dobrze! - przejdź do strony
250% / 500 zł
3017 SEBASTIAN WŁASINOWICZ M-20 Biegam Dobrze! - przejdź do strony
250% / 500 zł
3028 MAGDALENA DIAS K-20 Biegam Dobrze! - przejdź do strony
228% / 455 zł
3015 RAFAŁ PORZYCH M-20 Biegam Dobrze! - przejdź do strony
220% / 439 zł
3001 JOANNA MROZOWSKA K-30 Biegam Dobrze! - przejdź do strony
173% / 345 zł
3019 KATARZYNA STRANKOWSKA K-20 Biegam Dobrze! - przejdź do strony
159% / 318 zł
3011 KRZYSZTOF RUSAK M-20 Biegam Dobrze! - przejdź do strony
158% / 315 zł
3034 JOANNA ZAPAŁOWSKA K-30 Biegam Dobrze! - przejdź do strony
150% / 300 zł
3016 MILENA FLORCZAK K-20 Biegam Dobrze! - przejdź do strony
137% / 273 zł
3004 DANIEL ORZECHOWSKI M-30 Biegam Dobrze! - przejdź do strony
115% / 230 zł
3007 JUDYTA KRUPA K-20 Biegam Dobrze! - przejdź do strony
115% / 230 zł
3025 MARIA BAJENA K-20 Biegam Dobrze! - przejdź do strony
111% / 220 zł
3027 WIKTORIA OLIŃSKA K-20 Biegam Dobrze! - przejdź do strony
111% / 220 zł
3030 JOANNA POLAK K-20 Biegam Dobrze! - przejdź do strony
111% / 220 zł
3012 DOMINIKA KOZAK K-30 Biegam Dobrze! - przejdź do strony
105% / 210 zł
3033 MARCIN ŻURAWSKI M-40 Biegam Dobrze! - przejdź do strony
100% / 200 zł
3009 DANIEL ŚLIMKO M-30 Biegam Dobrze! - przejdź do strony
100% / 200 zł
3013 ANGELA KOŁOWIECKA-WILKOS K-30 Biegam Dobrze! - przejdź do strony
100% / 200 zł
3021 SYLWIA MIZIŃSKA K-40 Biegam Dobrze! - przejdź do strony
100% / 200 zł
3002 PIOTR WITUSOWSKI M-40 Biegam Dobrze! - przejdź do strony
100% / 200 zł
3003 ANDRZEJ KOTWA M-50 Biegam Dobrze! - przejdź do strony
100% / 200 zł
3010 JUSTYNA RACHWALSKA K-30 Biegam Dobrze! - przejdź do strony
100% / 200 zł
3014 ALEKSANDRA STUCZYNSKA K-20 Biegam Dobrze! - przejdź do strony
100% / 200 zł
3008 RADEK LULA M-40 Biegam Dobrze! - przejdź do strony
100% / 200 zł
3024 TADEUSZ WALUK M-40 Biegam Dobrze! - przejdź do strony
100% / 200 zł
3026 ADAM GLABISZ M-20 Biegam Dobrze! - przejdź do strony
100% / 200 zł
3032 NATALIA ŁAPIŃSKA K-30 Biegam Dobrze! - przejdź do strony
100% / 200 zł
3029 JAKUB GÓRKA M-20 Biegam Dobrze! - przejdź do strony
100% / 200 zł
3018 JOANNA KILIAN K-30 Biegam Dobrze! - przejdź do strony
100% / 200 zł
1820 JAKUB SIENNICKI M-20
- KRZYSZTOF WITKOWSKI M-40
- TOMASZ PUCHALSKI M-50
1862 KAMILA POBŁOCKA-DOBROWOLSKA K-20
1423 HUBERT ZIEMAK M-20
1937 MAGDALENA CICHOCKA K-30
1888 KONRAD MRÓZ M-40
1910 JUSTYNA MARKOWICZ K-30
1539 MONIKA ORZEŁ K-30
- ANNA PARZYSZEK K-40
8 EMIL DOBROWOLSKI M-30
- MAREK MARC KRUPIŃSKI M-20
1322 MAGDALENA KIERYŁO K-20
- SŁAWOMIR JANEK M-40
- PATRYCJA JACHNA K-20
2029 AGNIESZKA SZAJEWSKA K-40
- DAGMARA PYC K-20
- KAMILA LESZCZYŃSKA K-20
- ZOFIA PUCHALSKA K-12
- JOANNA SOBCZAK K-40
1325 AGNIESZKA MARCHEL K-20
2041 ARKADIUSZ PIOTROWSKI M-30
1905 MAREK KRUPIŃSKI M-20
1746 PIOTR WOJCIECHOWSKI M-30
- OLIWIA BIELICKA K-14
- VALERIIA SPYTSA K-20
- ANNA TUROWSKA K-30
204 SZYMON SZWARC M-20
236 MAREK SCHABEK M-20
220 MACIEJ OGORZELSKI M-40
252 ADAM KUBICKI M-30
604 BARTOSZ ŁUKASIEWICZ M-30
268 PIOTR WÓJCIK M-40
732 ROMUALD BŁAŹDZIEWICZ M-70
284 ŁUKASZ STAŃCZAK M-30
300 MARCIN PASIUT M-30
332 ANNA BAGIŃSKA K-30
316 SYLWIA PIETRZAK K-30
652 LESZEK KANDER M-40
876 MICHAŁ WIATR M-40
348 ARKADIUSZ OLECHNO M-30
364 KAROLINA KOZIEJOWSKA K-30
380 PIOTR MALESZKA M-20
620 TOMASZ MARKOWSKI M-40
396 MONIKA WACH K-40
412 GRZEGORZ SIDOROWICZ M-40
428 JAN BARAN M-30
1213 IGOR GLAPIŃSKI M-20
444 WŁODZIMIERZ NOWAK M-60
460 DOMINIK ZALEWSKI M-40
828 MAŁGORZATA WILCZYŃSKA K-40
- MAGDALENA TUREK K-40
476 ARTUR SIERY M-60
492 TOMASZ BRZEZIŃSKI M-40
508 IGOR OŁOWSKI K-50
524 MONIA AUGUSTYNIAK K-40
1293 KRZYSZTOF ŚLIWA M-30
540 KATARZYNA GRODZKA K-30
748 ANTONI KRAIŃSKI M-70
716 AGNIESZKA BUDEK K-30
556 ALEKSANDRA KIEDRZYŃSKA K-40
572 ROMUALD DRABAREK M-50
588 STEFANO ZEDDE M-30
700 PAWEŁ MARCZAK M-40
892 OLIVER KUNC M-20
636 MICHAŁ SMOLIŃSKI M-40
- BEATA KWIATKOWSKA K-50
668 ŁUKASZ CHRABAŁOWSKI M-40
684 MICHAŁ GERA M-30
764 KRZYSZTOF SERAFIŃCZUK M-30
1261 PAWEŁ BOHDZIEWICZ M-40
780 MIŁOSZ MICHALAK M-20
1148 ANDRZEJ WAWRZYCKI M-70
183 IGOR BEDNARSKI M-40
796 KAJETAN WYDMUCH M-14
812 MICHAŁ GÓŹDŹ M-30
- KAMIL PRZĄDKA M-30
844 ADAM KAWA M-30
860 SYLWEK STACHERA M-50
- RADEK SIENKIEWICZ M-30
908 MONIKA BORYSOWSKA K-40
924 IGOR KALBARCZYK M-30
1036 TOMASZ FLUKSIK M-50
940 DARIUSZ WRONOWSKI M-40
1357 DOROTA ROSTEK K-20
956 PAWEŁ ŚWIEŻAK M-30
972 ANNA MYSTKOWSKA K-20
988 KRZYSZTOF ZIĘCINA M-50
1004 TOMASZ PUCHAŁA M-30
1116 HANIA ZAŁUSKA K-20
1020 MARCIN STACHOWICZ M-30
- BEATA ANDRES K-40
1052 IWONA KONATOWICZ K-40
1068 ALEKSANDER LUTOMSKI M-20
1389 SEBASTIAN RUD M-30
1084 PIOTR KNYPIŃSKI M-30
1100 ANETA DRAMIŃSKA K-40
1197 MARIUSZ WŁODARSKI M-50
1132 ŁUKASZ GODOŃ M-30
1165 ANDRZEJ SMAK M-40
115 JACEK BODALSKI M-40
1181 ŁUKASZ FETNER M-30
147 SEBASTIAN MYSZKOWSKI M-40
1997 KRZYSZTOF LIS M-30
1661 MARCIN OSTROWSKI M-30
1837 ANDRZEJ JANKOWSKI M-40
1245 STEFAN PANASIUK M-70
1229 ANIELA KĘDZIA-STĘPKOWSKA K-12
1277 MAGDALENA WIT K-20
1405 IRENEUSZ KICZYNSKI M-70
1613 PAWEŁ ZYCH M-40
1309 HENRYK KUCIEJCZYK M-60
1694 ŁUKASZ MARYNOWSKI M-40
131 JAROSŁAW LENDZION M-40
1341 ARKADIUSZ WASILEWSKI M-20
- OLAF KACPERSKI M-40
1373 EWA GRYGIEŃĆ-SEKŚCIŃSKA K-40
1421 ROBERT KAMIŃSKI M-40
1437 ADAM SZEWCZYK M-40
1549 DOROTA SZYMANSKI K-40
1453 PIOTR PAWLAK M-30
1677 SEBASTIAN ZASĘPA M-40
1469 PIOTR JABŁOŃSKI M-40
1533 MAREK WRÓBEL M-60
1485 KRZYSZTOF ROZWÓD M-60
- MALGORZATA FIK-SZOPA K-40
1501 SZYMON BANKIEWICZ M-20
1517 KAROLINA LISZKA K-20
1565 WIKTORIA TRONOWSKA K-16
1581 PAULINA ZAJKOWSKA K-20
1597 BARTŁOMIEJ WASZCZUK M-40
1965 MAŁGORZATA GRZELAK K-18
1645 JOANNA HASS-KALITA K-40
1629 ALEKSANDRA ROCHALSKA K-30
- TOMASZ ZIELIŃSKI M-40
1693 DIANA DAWIDZIUK-GOSK K-20
1709 MARCIN CHOJNACKI M-30
1710 KAROLINA NAPIERAŁA K-30
1725 RADOSŁAW ŻUŁAWNIK M-20
1726 MARCIN BACHMAN M-40
1741 SEBASTIAN WIERZBIŃSKI M-40
1742 MARTA GAŚ-DMOWSKA K-30
1774 MICHAŁ OKRASA M-20
1757 JOLANTA TRYBALSKA K-30
1758 CYPRIAN ZADROŻNY M-30
1773 KRZYSZTOF ŁUBIŃSKI M-40
1789 MICHAŁ TROJANOWSKI M-30
1805 DARIUSZ BURSZTYNOWSKI M-60
1821 GIORGIO FADDA M-30
1853 WOJCIECH REWCZUK M-20
1869 GRZEZGORZ KAZIMIERSKI M-30
- ADRIANNA GAUDASIŃSKA K-20
1885 PIOTR TOMCZYK M-30
30 SABINA JARZĄBEK K-20
1901 MACIEJ TATAJ M-30
2013 MARIUSZ WRONOWSKI M-40
1917 MAGDALENA LASOŃ K-40
164 PAWEL LENARCZYK M-40
1933 TOMASZ TURKIEWICZ M-40
1949 KATARZYNA OCHNIK K-30
9 ŁUKASZ OSKIERKO M-30
1981 TOMASZ SZEJK M-30
- MACIEJ WALCZYBOK M-30
2045 MICHAŁ SIKORA M-30
2061 PIOTR RASZEWSKI M-30
2077 ZENON DĄBROWSKI M-40