15. Półmaraton Warszawski - Lista startowa

Numer startowy Imię Nazwisko Kategoria wiekowa Zebrana kwota
- ANITA MILEWSKA K-40
1129 BOGUSŁAW MILKA M-40
- JAN MIRECKI M-40
- JOANNA MISIAK K-20
- PATRYCJA MIŚKOWIEC-CZECH K-30
10110 KATARZYNA MISTERSKA K-40
10079 DAMIAN MODRANKA M-20
- ANNA MORAWSKA K-60
- KAROL MORITZ M-50 Biegam Dobrze! - przejdź do strony
0% / 0 zł
- MACIEK MOSAKOWSKI M-20 Biegam Dobrze! - przejdź do strony
0% / 0 zł
- MARIUSZ MROCHEM M-40
10043 KATARZYNA MRUCZYŃSKA-PIETRUCZANIS K-40
- MAREK MUZYKA M-40
10060 PAWEŁ NAWROCKI M-30
- PRZEMEK NAWROCKI M-40
- ŁUKASZ NESTER M-30 Biegam Dobrze! - przejdź do strony
15% / 51 zł
- MAŁGORZATA NIEDZIÓŁKA K-50
- KLAUDIA NIEWCZAS K-20
10166 ZDZISŁAW NIEWIADOMSKI M-70
- PATRYK NIEZNAŃSKI M-30 Biegam Dobrze! - przejdź do strony
0% / 0 zł
- JULIAN NOWACKI M-60
1009 TOMASZ NOWAK M-30
- ADRIAN NOWAKOWSKI M-30
10159 NORBERT NOWAKOWSKI M-40
10076 KONRAD NOWICZ M-30
- PIOTR NOWOCIEŃ M-30
10008 WOJCIECH ODROBINA M-30
10080 ŁUKASZ ODZINKOWSKI M-40
10153 KAROLINA OLEJCZUK K-30
- ANETA OLESZYCKA K-20 Biegam Dobrze! - przejdź do strony
5% / 15,15 zł
16013 ADAM OLSZEWSKI M-40
- GRZEGORZ OŁDAK M-30 Biegam Dobrze! - przejdź do strony
15% / 50 zł
10172 IWETA OPOLSKA K-30
- JACEK ORYCH M-40
- DANIEL ORZECHOWSKI M-30 Biegam Dobrze! - przejdź do strony
0% / 0 zł
- ANETA OSIAL K-20
- SYLWIA OSIŃSKA K-40
10139 MONIKA OSTROWSKA K-30
- KATKA PADUCH K-40
16033 MATEUSZ PALUSZCZAK M-30
1043 BŁAŻEJ PAPIERNIK M-20
- EWA PAPROCKA K-40
- WOJCIECH PĄPROWICZ M-30
10012 MARCIN PASIUT M-30
8020 MAREK PAŚKA M-40
10137 ROBERT PASZKOWSKI M-40
- SŁAWOMIR PATYNOWSKI M-40 Biegam Dobrze! - przejdź do strony
0% / 0 zł
- RAFAŁ PATZER M-40
1057 TOMASZ PAUL M-20
1160 PIOTR PAWLOWSKI M-30
- JACEK PAWLUK M-40
- ANNA PAWŁOWSKA K-40
- MARIA PAWŁOWSKA - LIS K-40
1067 ANNA PAWŁOWSKA-POJAWA K-40
1154 ROBERT PĘKACKI M-30
- JACEK PEŁSZYŃSKI M-40
- RAFAL PESZKO M-20 Biegam Dobrze! - przejdź do strony
0% / 0 zł
1082 WOJTEK PIĘCEK M-40
- GRZEGORZ PIECUCH M-30
1105 JANUSZ PIECZONKA M-30
1029 JAROSŁAW PIETRAK M-40
- RAFAŁ PIETROSZEK M-20
10071 PIOTR PIETRZAK M-50
1042 JACEK PIKUŁA M-30
- MAŁGOSIA PIÓROWSKA-SZYNDLER K-40
- ANNA PIOTROWSKA K-50 Biegam Dobrze! - przejdź do strony
0% / 0 zł
1051 EDYTA PIOTROWSKA K-40
1162 PIOTR PISKORSKI M-40
16025 MATEUSZ PIWNICKI M-20
10124 REMIGIUSZ PLEWA M-40
10156 SYLWIA PLEWKA K-30
- PAWEŁ PODOLAK M-30
1145 KAMIL POGORZELSKI M-20
10010 DENIS POKOTYCKI M-30
10092 BARTOSZ POKRYSZKA M-30
10114 SEBASTIAN POLAK M-40
1074 ANNA POLIŃSKA K-50
10088 DARIUSZ POMPA M-40
1115 MACIEJ POPEK M-40
10113 MARTA POPIELARSKA K-20
- DOROTA POPIELSKA-NEMŚ K-40 Biegam Dobrze! - przejdź do strony
0% / 0 zł
- EWA POPŁAWSKA K-40 Biegam Dobrze! - przejdź do strony
6% / 20 zł
- KRZYSZTOF POPŁAWSKI M-40
- KAROLINA POŚNIK K-30
1055 ANDRZEJ POTASZ M-30
10018 KAMIL PREJS M-40
10057 MARTA PRIOR K-30
8017 KRZYSZTOF PROTAS M-40
8023 PRZEMYSŁAW PRUCHNIAK M-30
10149 DOROTA PRUS K-40
10051 RADEK PRYKIEL M-30
10033 ADAM PRZĄDKA M-30
- WOJCIECH PRZEKLASA M-50
- MAGDALENA PRZYGOCKA-WYPYCH K-50 Biegam Dobrze! - przejdź do strony
43% / 150 zł
1093 PIOTR PTASINSKI M-50
- TOMASZ PUK M-40
8004 MONIKA PYKAŁO K-40
10053 KRYSTIAN PYPŁACZ M-40
- PAWEŁ PYRZAK M-30
- ILONA RADECKA K-30 Biegam Dobrze! - przejdź do strony
0% / 0 zł
- RAFAŁ RADTKE M-40
- ADRIANA RADZIWONOWICZ K-40
1101 AGNIESZKA RAFIŃSKA K-30
1027 MARTA RAKOWSKA K-20
1026 MATEUSZ RAKOWSKI M-30
10065 MACIEK RATAJEWICZ M-40
1070 BOŻENA REDŁOWSKA K-40
1014 ANIA ROCHALSKA K-30
- EMILIA RODA K-30 Biegam Dobrze! - przejdź do strony
22% / 75 zł
- NICOLÉ RODA K-20 Biegam Dobrze! - przejdź do strony
0% / 0 zł
- ARTUR ROGIŃSKI M-40 Biegam Dobrze! - przejdź do strony
0% / 0 zł
- BARBARA ROGOWICZ-SZMULEWICZ K-40
- ANDRZEJ ROJEK M-40
10175 PIOTR ROMAN M-50
10052 URSZULA ROŃDA-BĄK K-40
1109 SEBASTIAN ROSIK M-40
16031 MAGDALENA RÓŻAŃSKA K-40
10022 MARTA ROŻEK K-20
16024 MAŁGORZATA RUDNIK-MIJAL K-40
10035 MICHAŁ RUDZIŃSKI M-40
16027 PIOTR RUSZNIAK M-40
10032 PAWEŁ RYBAK M-50
10129 ROBERT RYBARCZYK M-40
1040 MACIEJ RZEPKOWSKI M-40
10074 KRYSTYNA RZYMOWSKA K-50
- MAŁGORZATA SABA K-20
10039 ANNA SACHMATA K-20
10036 JACEK SACHMATA M-30
- ROBERT SACHMATA M-50
- WOJCIECH SADKOWSKI M-30
- MAGDALENA SADOWNIK K-30
1018 BARTŁOMIEJ SADOWSKI M-30
- KAROLINA SAJEWSKA K-30
1114 RADOSŁAW SAŁEK M-40
10115 BARBARA SAMOĆ K-40
- YAROSLAV SAS M-20
- YAROSLAV SAS M-20
10150 WOJCIECH ŚCIBAK M-30
1161 KATARZYNA ŚCIBOR K-40
- WERONIKA ŚCIUBISZ K-40 Biegam Dobrze! - przejdź do strony
0% / 0 zł
- KRZYSZTOF SELERSKI M-50
1110 KRZYSZTOF SERWIN M-40
1012 ŁUKASZ SERZYSKO M-30
10029 MAŁGORZATA SIARKIEWICZ K-40
- MAŁGORZATA SIECZKOWSKA K-40 Biegam Dobrze! - przejdź do strony
2% / 7 zł
- RENATA SIELECKA K-40
10179 JAN SIEROCKI M-60
1059 EWA SIERZPUTOWSKA K-50
- MANUELA SIKORA K-40
- WIOLETA SIKORSKA K-30 Biegam Dobrze! - przejdź do strony
0% / 0 zł
- PAULINA SINIARSKA K-20
16005 KRYSTYNA SIUDA K-30
- MAREK SKIWNIEWSKI M-30
- TOMASZ SKRZOS M-40
10082 ROBERT SKRZYPEK M-40
1058 RAFAŁ SŁOŃ M-40
- MONIKA SŁONIEWSKA K-50
1081 MAGDALENA ŚMIECIŃSKA K-30
10168 MIECZYSŁAW ŚMIGIELSKI M-60
10120 MARCIN SMOLARCZYK M-30
10146 ŁUKASZ SMUGA M-30
1143 MICHAŁ SMYK M-30
10075 ARTUR SOBIECKI M-50
1015 MICHAŁ SOBOCIŃSKI M-40
16007 SYLWIA SPERLING K-30
- PATRYCJA SPYCHAJ K-20
10105 ROBERT SREBRZYŃSKI M-40
- BOGUSŁAW SROCZYŃSKI M-50
10102 JACEK STACHOWIAK M-30
- MACIEJ STACHOWIAK M-40 Biegam Dobrze! - przejdź do strony
0% / 0 zł
1142 DOMINIKA STAŃCZAK K-40
10167 KATARZYNA STAŃCZYK K-50
- PAULINA STANISZEWSKA K-20 Biegam Dobrze! - przejdź do strony
20% / 70 zł
- SŁAWOMIR STANSKI M-50
10055 PIOTR STARCZEWSKI M-50
- KRZYSZTOF STAWNIAK M-30 Biegam Dobrze! - przejdź do strony
0% / 0 zł
- MARCIN STEFANIAK M-40
- TOMASZ STEMPEL M-40
10046 ANNA STĘPIŃSKA K-20
10011 RAFAŁ STĘPNIAK M-40
- KRZYSZTOF STOKWISZEWSKI M-30 Biegam Dobrze! - przejdź do strony
0% / 0 zł
10107 PAWEŁ STOLARSKI M-30
- KATARZYNA STOLORZ K-30
- DANIEL STOŃ M-40 Biegam Dobrze! - przejdź do strony
0% / 0 zł
1088 EDYTA STRUK K-40
- MACIEJ STRUPIECHOWSKI M-30
1148 ALEKSANDRA STUCZYNSKA K-30
- SZYMON STYSIAK M-20
- ROBERT SUBDA M-40
- DANIEL SUCHENIA M-40
- PAWEŁ SUCHODOLSKI M-30
10061 DAMIAN SUCHOLEWSKI M-40
- ROBERT SUCHY M-50
1124 WOJCIECH SUJKA M-40
1002 ŁUKASZ SUKIENNIK M-20
16021 ILONA SUPRANOWICZ K-30
8021 JERZY SURDACKI M-40
- DANUTA SUROWIAK K-50
- JOANNA SUSABOWSKA K-30
- ANDRZEJ SUSABOWSKI M-30