XV Ekiden - Lista startowa

Numer startowy Nazwa drużyny Imię Nazwisko Zebrana kwota
- 3e software house URSZULA KUK  
- 3e software house URSZULA KUK  
- ADIDAS RUNNERS WARSAW MACIEJ STACHOWIAK Biegam Dobrze! - przejdź do strony
0% / 0 zł
- Aegon Run RENATA JAKUBISIAK  
A113 AKS Polonia Warszawa MAŁGORZATA WALENDZIEWSKA  
A156 AKS Polonia Warszawa II MAŁGORZATA WALENDZIEWSKA  
- ALDEspeed 1 MAŁGORZATA MELLIN  
- ALDEspeed 2 MAŁGORZATA MELLIN  
- Alfasigma Polska 1 ŁUKASZ DĄBROWSKI  
- Alfasigma Polska 2 ŁUKASZ DĄBROWSKI  
A124 Alior Running Team DAMIAN MICHALSKI  
A159 Allergan Running Team KATARZYNA JARECKA  
- Altkom Software & Consulting 1 KAMILA BINKOWSKA  
- Altkom Software & Consulting 2 KAMILA BINKOWSKA  
- Altkom Software & Consulting 3 KAMILA BINKOWSKA  
- Altkom Software & Consulting 4 KAMILA BINKOWSKA  
- Altkom Software & Consulting 5 KAMILA BINKOWSKA  
- ANTY-LOOPY BOSCH IT ALEKSANDRA WOŹNICKA Biegam Dobrze! - przejdź do strony
18% / 177 zł
- Arup - Drużyna A MACIEJ KOŁODZIEJSKI  
- Arup - Drużyna B MACIEJ KOŁODZIEJSKI  
B101 ASAP Ferretti-Bębenek KAMILA STRZAŁKA-BĘBENEK  
C119 ASAPy KATARZYNA KRZYŻANOWSKA  
- ASB Poland ANDRII YAKOVENKO Biegam Dobrze! - przejdź do strony
0% / 0 zł
C116 Auto Plaza Team MARTA KUNCIKOWSKA  
A103 Averbit ANNA GRYGIERCZYK  
- Aviva Running Team NATALIA KARSKA Biegam Dobrze! - przejdź do strony
12% / 120 zł
- Axa Running Team KRZYSZTOF GÓRAJ  
- Bacca Running Team MONIKA ROSA  
- Bain Force One MICHAŁ BEZUCH Biegam Dobrze! - przejdź do strony
2% / 20 zł
- Bainies MICHAŁ BEZUCH Biegam Dobrze! - przejdź do strony
52% / 520 zł
C120 Bakalland Team PAWEŁ FUS  
- Bank Gospodarstwa Krajowego KRZYSZTOF KOMOREK  
A144 BASF Polska sp. z o.o. MAREK CZAJKOWSKI  
A146 BASF Polska sp. z o.o. #1 MAREK CZAJKOWSKI  
A145 BASF Polska sp. z o.o. #2 MAREK CZAJKOWSKI  
- Bell 1 BOGUSŁAWA MAJER  
- Bell 2 BOGUSŁAWA MAJER  
- Bell 3 BOGUSŁAWA MAJER  
C105 Bezlitośni MAGDALENA KŁĘK  
B111 bfagencja.pl MARCIN WYSTRYCHOWSKI  
B114 Biegać każdy może TOMASZ MUCIEK  
- Biegacze LOT MONIKA KRASNODEMBSKA-LANGE  
A127 Biegajace Wieprze KRZYSZTOF SOKALSKI  
- Biegiem po zdrowie! EWA MIODUSZEWSKA Biegam Dobrze! - przejdź do strony
67% / 670 zł
A180 Biegnij z ProService JACEK ZIELIŃSKI  
- Bractwo Biegowe BGK - 1 KRZYSZTOF KOMOREK Biegam Dobrze! - przejdź do strony
66% / 660 zł
- Bractwo Biegowe BGK - 2 KRZYSZTOF KOMOREK  
- Bractwo Biegowe BGK - 3 KRZYSZTOF KOMOREK  
- Bractwo Biegowe BGK - 4 KRZYSZTOF KOMOREK  
A119 CFE Polska RYSZARD WOJCIECHOWSKI  
- COMTEGRUN 1 KAROLINA KONDRACKA Biegam Dobrze! - przejdź do strony
0% / 0 zł
- Cool RUNNERS 1, Carrier BARTOSZ UMIŃSKI Biegam Dobrze! - przejdź do strony
0% / 0 zł
- Cool RUNNERS 2, Carrier BARTOSZ UMIŃSKI Biegam Dobrze! - przejdź do strony
0% / 0 zł
- Cosmedica Wellbeing 1 KAMIL SIUDEK  
- Cosmedica Wellbeing 2 KAMIL SIUDEK  
- Cosmedica Wellbeing 3 KAMIL SIUDEK  
- Crido in Motion - Everest BŁAŻEJ CZAJKOWSKI  
- Crido in Motion - Lhotse BŁAŻEJ CZAJKOWSKI  
- Crido in Motion - Manaslu BŁAŻEJ CZAJKOWSKI  
- Crido in Motion - Nanga BŁAŻEJ CZAJKOWSKI  
- CSIOZ MICHAŁ ŁUBIAN  
A163 Czerwone Koguty I KRZYSZTOF BURZYŃSKI  
A162 Czerwone Koguty II KRZYSZTOF BURZYŃSKI  
A164 Czerwone Koguty III KRZYSZTOF BURZYŃSKI  
- De Lage Landen JOANNA MODLIBOREK  
- De Lage Landen JOANNA MODLIBOREK  
- De Lage Landen JOANNA MODLIBOREK  
C115 DI Xelion MARCIN KULA  
A112 DMP MARCIN JĄDRZYK  
C124 Dom Volvo Experience Team Blue MAREK WÓJCIK  
C125 Dom Volvo Experience Team Red MAREK WÓJCIK  
A132 Drim tim MAGDALENA ŻELAZKO  
A170 Drużyna Frania MACIEJ ŚWIDERSKI  
A166 Drużyna UltraDziadka OLGA OROŃ  
A133 Dynamiczne, elastyczne MAGDALENA ŻELAZKO  
- Dynamo Kołomyja KATARZYNA GRABOWSKA Biegam Dobrze! - przejdź do strony
0% / 0 zł
- Dziewczyny BiegnieMY MAGDALENA PREDKA Biegam Dobrze! - przejdź do strony
63% / 630 zł
- Electra Running Team MARCIN WOŹNY Biegam Dobrze! - przejdź do strony
5% / 50 zł
- Empik 1 EWELINA KOLAJ  
- Empik 2 EWELINA KOLAJ  
- Empik 3 EWELINA KOLAJ  
- Empik 4 EWELINA KOLAJ  
- Empik 5 EWELINA KOLAJ  
- Empik 6 EWELINA KOLAJ  
- Eneria PIOTR ZAWADZKI Biegam Dobrze! - przejdź do strony
30% / 300 zł
A171 Eneria CAT PIOTR ZAWADZKI  
- ENGEL ALICJA KAPICA Biegam Dobrze! - przejdź do strony
33% / 325 zł
A182 Exo Team ANETA RUDNICKA  
- ExpressMap ANDRZEJ TURZYNIECKI  
B130 eXteam I ANTONI WARSZAWIK  
B129 eXteam II ANTONI WARSZAWIK  
- Falenicka Patologia ANNA BANACH-WERNICKA  
- FDP Runners - Team I MICHAŁ GOŁASZEWSKI  
- FDP Runners - Team II MICHAŁ GOŁASZEWSKI  
- Finishers_Team PAWEŁ KLUCZEK  
C104 Friends ANNA SACHMATA  
B149 fRUNatics MELCHIOR SZCZEPANIK  
A138 FTC Razem KAZIMIERZ KONARSKI  
A130 G Partner Runners ANNA GRYGALEWICZ  
A158 Gide 1 JERZY RAJKOW-KRZYWICKI  
A157 Gide 2 JERZY RAJKOW-KRZYWICKI  
- Gide 3 JERZY RAJKOW-KRZYWICKI  
- Gilead Sport Team ŁUKASZ RUTKOWSKI  
C103 Gitara UMFC WOJCIECH CHOMICZ  
C102 Gładkie pały MICHAŁ STOLARSKI  
A129 GMV Run! #1 KRYSTYNA MACIOSZEK  
A128 GMV Run! #2 KRYSTYNA MACIOSZEK  
A131 Go 4 smile MAGDALENA ŻELAZKO  
- IESE RUNNING TEAM 1 ELZBIETA WOJTCZAK  
- IESE RUNNING TEAM 2 ELZBIETA WOJTCZAK  
A139 IGT KLAUDIA ZEBROWSKA  
B104 In4mates MICHAŁ DRABIKOWSKI  
- Ingersoll Run(d) MAGDALENA SCHMIDT-LEWANDOWSKA Biegam Dobrze! - przejdź do strony
20% / 200 zł
B151 Instytut Techniczny Wojsk Lotniczych 1 ELŻBIETA PIOTROWSKA  
B150 Instytut Techniczny Wojsk Lotniczych 2 ELŻBIETA PIOTROWSKA  
- Inteligentne Rozbiegane Pawiany MAGDALENA GRECZKA Biegam Dobrze! - przejdź do strony
15% / 150 zł
B143 INTER Polska Running Team I MACIEJ JACHACZ  
B142 INTER Polska Running Team II MACIEJ JACHACZ  
A114 InterRisk 1 KATARZYNA GRZEŚKOWIAK  
A118 InterRisk 2 KATARZYNA GRZEŚKOWIAK  
A125 InterRisk 3 KATARZYNA GRZEŚKOWIAK  
A165 Jakośtobędzie MICHAŁ SITAREK  
C112 Jeszcze Mogę MICHAŁ KLIMA  
B110 JT S.A. KRZYSZTOF WOJTCZAK  
A185 JTENDO ANDRZEJ TRAWIŃSKI  
- KB PLL LOT - CABIN CREW MARTA SOCHACKA-PODBIELSKA  
A110 KB Wyszków I ANETA KRUSZEWSKA  
A102 KB Wyszków II MAŁGORZATA WYSZYŃSKA  
A101 KB WYSZKÓW III KRZYSZTOF MATWIEJCZYK  
A107 KB Wyszków IV RAFAŁ DZIĘGIELEWSKI  
A104 KB WYSZKÓW V MONIKA WOJNO  
A108 KB Wyszków VI DARIUSZ CIACH  
- KB Wyszków VII MAREK ZIĘTARA  
B133 Klawa Drużyna GRZEGORZ MOSTOWSKI  
- KLUB BIEGACZA PLL LOT - PILOCI MARIUSZ PIŁAT  
A183 Kombatanci VIKTORIIA LAZAREVA  
B141 Kopernik Kadra MATEUSZ OSAKOWICZ  
B140 Kopernik Uczniowie MATEUSZ OSAKOWICZ  
A120 Księgowi na wybiegu ELIZA JUCHNIEWICZ  
- KUKE AGNIESZKA WIERZBICKA  
A181 KUKE BeeGeeS AGNIESZKA WIERZBICKA  
C118 Kuryłowicz & Associates 1 AGATA GROCHOWSKA  
C117 Kuryłowicz & Associates 2 AGATA GROCHOWSKA  
- Leroy Merlin_1 RADOSŁAW SŁOWIK  
- Lirene Running Team INGA JAROSZ-WAWRYNIUK  
C126 Logistics Storm ARKADUSZ JÓŹWIAK  
- LOT CHARTERS RADOSŁAW PODBIELSKI  
- LOT OCC ADRIANNA TOMASZÓW  
- LOT Siatka i Alianse WOJCIECH WORONA  
A142 Lowcy z plemienia Wayuu ROBERT DRZEWIECKI  
- M Marathon Team MAJA BANASZCZYK  
- MAŁACHOWIANKA D-TEAM CEZARY OBCZYŃSKI  
C122 Media Group Running Team KAROLINA SOCHAN  
C123 Medtronic - Drużyna dla Serca 1 DOMINIKA STRÓŻYŃSKA  
- Medtronic - Drużyna dla Serca 2 DOMINIKA STRÓŻYŃSKA  
- Medtronic - Drużyna dla Serca 3 DOMINIKA STRÓŻYŃSKA  
- Medtronic - Drużyna dla Serca 4 DOMINIKA STRÓŻYŃSKA  
- Medtronic - Drużyna dla Serca 5 DOMINIKA STRÓŻYŃSKA  
- Meta Już Blisko OLEH KASHIVSKYY  
A115 Ministerstwo Przedsiębiorczości i Technologii 1 CEZARY MALISZEWSKI  
- Ministerstwo Przedsiębiorczości i Technologii 2 MONIKA PRZĄDKA  
- Mitsubishi Electric RunTeam MAŁGORZATA ZAKRZEWSKA  
- MPiT3 MONIKA PRZĄDKA  
A134 Muay Running Team Warszawa ANNA SZLOSER  
- NASK SA 1 ROBERT CIESIELSKI  
- NatWest 1 JACEK KAPŁON  
- NatWest 2 JACEK KAPŁON  
- NatWest 3 JACEK KAPŁON  
- NatWest 4 JACEK KAPŁON  
- NatWest 5 JACEK KAPŁON  
- Nessi Ślimaki MAGDALENA BRZOZOWSKA Biegam Dobrze! - przejdź do strony
62% / 615 zł
- Netsprint ELIZA BUJNOWSKA  
A147 NIELSEN POLSKA I MARIUSZ RYŻKOWSKI  
A148 NIELSEN POLSKA II MARIUSZ RYŻKOWSKI  
A151 NIELSEN POLSKA III MARIUSZ RYŻKOWSKI  
A150 NIELSEN POLSKA IV MARIUSZ RYŻKOWSKI  
- NIELSEN POLSKA IX MARIUSZ RYŻKOWSKI  
A149 NIELSEN POLSKA V MARIUSZ RYŻKOWSKI  
A153 NIELSEN POLSKA VI MARIUSZ RYŻKOWSKI  
A152 NIELSEN POLSKA VII MARIUSZ RYŻKOWSKI  
A154 NIELSEN POLSKA VIII MARIUSZ RYŻKOWSKI  
- NIELSEN POLSKA X MARIUSZ RYŻKOWSKI  
- Nogi Stonogi MICHAŁ GRYCZ  
B124 Novo Nordisk 1 JACEK NAGLER  
B125 Novo Nordisk 10 JACEK NAGLER  
B122 Novo Nordisk 3 JACEK NAGLER  
B121 Novo Nordisk 4 JACEK NAGLER  
B119 Novo Nordisk 5 JACEK NAGLER  
B120 Novo Nordisk 6 JACEK NAGLER  
B128 Novo Nordisk 7 JACEK NAGLER  
B127 Novo Nordisk 8 JACEK NAGLER  
B126 Novo Nordisk 9 JACEK NAGLER  
B123 Novo Nordisk.2 JACEK NAGLER  
- OBI 019 I ARKADIUSZ CHŁAPEK  
- OBI 019 II ARKADIUSZ CHŁAPEK  
- OBI 029 Olsztyn JAROSŁAW KOPYŚĆ  
- OBI Centrala Łańcuch Dostaw - Biegof"OBI" EWA BOJAR  
- OBI CZELADŹ 064 ANNA MOKWIŃSKA  
- OBI Kraków 072 ŁUKASZ ROGOZIŃSKI  
- OBI Księgowość i Rodzina MARCIN MAŁKOWSKI