XV Ekiden - Lista startowa

Numer startowy Nazwa drużyny Imię Nazwisko Zebrana kwota
- Falenicka Patologia ANNA BANACH-WERNICKA  
- M Marathon Team MAJA BANASZCZYK  
B103 Positive Team MARCIN BARWICKI  
- Bain Force One MICHAŁ BEZUCH Biegam Dobrze! - przejdź do strony
2% / 20 zł
- Bainies MICHAŁ BEZUCH Biegam Dobrze! - przejdź do strony
52% / 520 zł
- Altkom Software & Consulting 1 KAMILA BINKOWSKA  
- Altkom Software & Consulting 2 KAMILA BINKOWSKA  
- Altkom Software & Consulting 3 KAMILA BINKOWSKA  
- Altkom Software & Consulting 4 KAMILA BINKOWSKA  
- Altkom Software & Consulting 5 KAMILA BINKOWSKA  
- OBI Centrala Łańcuch Dostaw - Biegof"OBI" EWA BOJAR  
- Nessi Ślimaki MAGDALENA BRZOZOWSKA Biegam Dobrze! - przejdź do strony
62% / 615 zł
- PwC Tax FS PATRYK BUDKOWSKI  
C113 Systemics Team KATARZYNA BUDZISZEWSKA  
- Netsprint ELIZA BUJNOWSKA  
- Syneos Health ! ADAM BURDAN  
- Syneos Health !! ADAM BURDAN  
A164 Czerwone Koguty III KRZYSZTOF BURZYŃSKI  
A163 Czerwone Koguty I KRZYSZTOF BURZYŃSKI  
A162 Czerwone Koguty II KRZYSZTOF BURZYŃSKI  
A187 ProAutomation No. 1 MIKOŁAJ CHACIŃSKI  
A186 ProAutomation No. 2 MIKOŁAJ CHACIŃSKI  
- OBI 019 I ARKADIUSZ CHŁAPEK  
- OBI 019 II ARKADIUSZ CHŁAPEK  
C103 Gitara UMFC WOJCIECH CHOMICZ  
A108 KB Wyszków VI DARIUSZ CIACH  
- VF/Kontoor team - Szybkobiegacze PIOTR CIECIELĄG Biegam Dobrze! - przejdź do strony
5% / 50 zł
- VF/Kontoor team - Wolnobiegacze PIOTR CIECIELĄG Biegam Dobrze! - przejdź do strony
5% / 50 zł
- VF/Kontoor team - Truchtacze PIOTR CIECIELĄG Biegam Dobrze! - przejdź do strony
15% / 150 zł
- NASK SA 1 ROBERT CIESIELSKI  
A146 BASF Polska sp. z o.o. #1 MAREK CZAJKOWSKI  
- Crido in Motion - Lhotse BŁAŻEJ CZAJKOWSKI  
- Crido in Motion - Nanga BŁAŻEJ CZAJKOWSKI  
- Crido in Motion - Manaslu BŁAŻEJ CZAJKOWSKI  
- Crido in Motion - Everest BŁAŻEJ CZAJKOWSKI  
A145 BASF Polska sp. z o.o. #2 MAREK CZAJKOWSKI  
A144 BASF Polska sp. z o.o. MAREK CZAJKOWSKI  
C107 Weź głęboki wdech HIREK CZUPTA  
- The Luzers Girls KATARZYNA CZWARTOSZ-LIBER  
A401 Załoga G RAFAŁ DĄBROWSKI Biegam Dobrze! - przejdź do strony
123% / 1 230 zł
- Alfasigma Polska 1 ŁUKASZ DĄBROWSKI  
- Alfasigma Polska 2 ŁUKASZ DĄBROWSKI  
B104 In4mates MICHAŁ DRABIKOWSKI  
A142 Lowcy z plemienia Wayuu ROBERT DRZEWIECKI  
- Out of Control Generali ADAM DYNIEWICZ Biegam Dobrze! - przejdź do strony
18% / 180 zł
A107 KB Wyszków IV RAFAŁ DZIĘGIELEWSKI  
C101 Yokogawa Runners TOMASZ DZIUBANY  
A126 SQUADRA AZZURRA DANILO FERRARIS  
C120 Bakalland Team PAWEŁ FUS  
- Schenker Technology Center Runners GRZEGORZ GALA Biegam Dobrze! - przejdź do strony
0% / 0 zł
- Schenker Technology Center Runners 2 GRZEGORZ GALA Biegam Dobrze! - przejdź do strony
0% / 0 zł
- OBI Wrocław 007 GRZEGORZ GŁOWACZ  
- FDP Runners - Team II MICHAŁ GOŁASZEWSKI  
- FDP Runners - Team I MICHAŁ GOŁASZEWSKI  
- Axa Running Team KRZYSZTOF GÓRAJ  
- Dynamo Kołomyja KATARZYNA GRABOWSKA Biegam Dobrze! - przejdź do strony
0% / 0 zł
- Inteligentne Rozbiegane Pawiany MAGDALENA GRECZKA Biegam Dobrze! - przejdź do strony
15% / 150 zł
C118 Kuryłowicz & Associates 1 AGATA GROCHOWSKA  
C117 Kuryłowicz & Associates 2 AGATA GROCHOWSKA  
- Pędzące Jeże MICHAŁ GRYCZ  
- Pędzące Ślimaki MICHAŁ GRYCZ  
- Nogi Stonogi MICHAŁ GRYCZ  
- Pędzące Żółwie MICHAŁ GRYCZ  
A130 G Partner Runners ANNA GRYGALEWICZ  
A103 Averbit ANNA GRYGIERCZYK  
A125 InterRisk 3 KATARZYNA GRZEŚKOWIAK  
A114 InterRisk 1 KATARZYNA GRZEŚKOWIAK  
A118 InterRisk 2 KATARZYNA GRZEŚKOWIAK  
- T2S MICHAŁ GRZESZCZYK  
B143 INTER Polska Running Team I MACIEJ JACHACZ  
B142 INTER Polska Running Team II MACIEJ JACHACZ  
A112 DMP MARCIN JĄDRZYK  
- Aegon Run RENATA JAKUBISIAK  
A159 Allergan Running Team KATARZYNA JARECKA  
- Lirene Running Team INGA JAROSZ-WAWRYNIUK  
- OBIBOKI KRZYSZTOF JASIOROWSKI  
C126 Logistics Storm ARKADUSZ JÓŹWIAK  
A120 Księgowi na wybiegu ELIZA JUCHNIEWICZ  
A160 Także tego IZABELA KACZMAREK  
- OBI NOWY SĄCZ 075 KAMIL KALINOWSKI  
- Szybciej się nie da? (KDKLEGAL) KAROL KAMIŃSKI Biegam Dobrze! - przejdź do strony
38% / 380 zł
- ENGEL ALICJA KAPICA Biegam Dobrze! - przejdź do strony
33% / 325 zł
- NatWest 1 JACEK KAPŁON  
- NatWest 2 JACEK KAPŁON  
- NatWest 3 JACEK KAPŁON  
- NatWest 4 JACEK KAPŁON  
- NatWest 5 JACEK KAPŁON  
- Aviva Running Team NATALIA KARSKA Biegam Dobrze! - przejdź do strony
12% / 120 zł
A143 Wedel JACEK KARWOWSKI  
- Meta Już Blisko OLEH KASHIVSKYY  
A135 Savangard KOCON KATARZYNA  
B139 UTC - HS KALISZ MAGDALENA KAŹMIERCZAK  
C112 Jeszcze Mogę MICHAŁ KLIMA  
- Finishers_Team PAWEŁ KLUCZEK  
C105 Bezlitośni MAGDALENA KŁĘK  
- PAREXEL #1 KAROL KNAPIK Biegam Dobrze! - przejdź do strony
0% / 0 zł
- PAREXEL #2 KAROL KNAPIK Biegam Dobrze! - przejdź do strony
0% / 0 zł
- PAREXEL #3 KAROL KNAPIK  
- TiVo Runing Team White PAWEŁ KODA  
- TiVo Runing Team Blue PAWEŁ KODA  
- TiVo Runing Team Orange PAWEŁ KODA  
- Empik 1 EWELINA KOLAJ  
- Empik 2 EWELINA KOLAJ  
- Empik 3 EWELINA KOLAJ  
- Empik 4 EWELINA KOLAJ  
- Empik 5 EWELINA KOLAJ  
- Empik 6 EWELINA KOLAJ  
A111 Runnero Team ROMAN KOLEŚNIK  
- Arup - Drużyna A MACIEJ KOŁODZIEJSKI  
- Arup - Drużyna B MACIEJ KOŁODZIEJSKI  
- Bank Gospodarstwa Krajowego KRZYSZTOF KOMOREK  
- Bractwo Biegowe BGK - 1 KRZYSZTOF KOMOREK Biegam Dobrze! - przejdź do strony
66% / 660 zł
- Bractwo Biegowe BGK - 2 KRZYSZTOF KOMOREK  
- Bractwo Biegowe BGK - 3 KRZYSZTOF KOMOREK  
- Bractwo Biegowe BGK - 4 KRZYSZTOF KOMOREK  
A138 FTC Razem KAZIMIERZ KONARSKI  
- COMTEGRUN 1 KAROLINA KONDRACKA Biegam Dobrze! - przejdź do strony
0% / 0 zł
- OBI 029 Olsztyn JAROSŁAW KOPYŚĆ  
- TECHNICOLOR POLSKA MARCIN KORPAS  
- Pracuj Running Team MAREK KOWALSKI  
- Biegacze LOT MONIKA KRASNODEMBSKA-LANGE  
A110 KB Wyszków I ANETA KRUSZEWSKA  
A141 T-Mobile Magenta Diamonds MAGDALENA KRZYŻANOWSKA  
C119 ASAPy KATARZYNA KRZYŻANOWSKA  
- Pogo Squad BARTŁOMIEJ KSIĘŻAK  
- PEMES Zarząd MICHAL KUCZKOWSKI  
- PEMES Automatycy MICHAL KUCZKOWSKI  
- PEMES Konstruktorzy MICHAL KUCZKOWSKI  
- PEMES Warsztat MICHAL KUCZKOWSKI  
- 3e software house URSZULA KUK  
- 3e software house URSZULA KUK  
C115 DI Xelion MARCIN KULA  
C116 Auto Plaza Team MARTA KUNCIKOWSKA  
A183 Kombatanci VIKTORIIA LAZAREVA  
A123 SE16N KRZYSZTOF LENARSKI  
A188 The Luzers PIOTR LIBER  
- ZAPALENIE PŁUC DANIEL ŁAZUGA Biegam Dobrze! - przejdź do strony
10% / 100 zł
- CSIOZ MICHAŁ ŁUBIAN  
C114 PKO Bank Polski - Międzynarodowi JANUSZ ŁUKOMSKI  
- Ursynow MARCIN MACIAS  
A121 SE16N SEBASTIAN MACIEJEWSKI  
A129 GMV Run! #1 KRYSTYNA MACIOSZEK  
A128 GMV Run! #2 KRYSTYNA MACIOSZEK  
- Sun & Snow Running Team - Śnieżynki BARTŁOMIEJ MAJDAK Biegam Dobrze! - przejdź do strony
0% / 0 zł
- Sun & Snow Running Team - Słoneczka BARTŁOMIEJ MAJDAK Biegam Dobrze! - przejdź do strony
0% / 0 zł
- Bell 1 BOGUSŁAWA MAJER  
- Bell 2 BOGUSŁAWA MAJER  
- Bell 3 BOGUSŁAWA MAJER  
- Team eAzymut MAJA MAKOWSKA  
A115 Ministerstwo Przedsiębiorczości i Technologii 1 CEZARY MALISZEWSKI  
- OBI POMARAŃCZOWE HURAGANY MARCIN MAŁKOWSKI  
- OBI Księgowość i Rodzina MARCIN MAŁKOWSKI  
A101 KB WYSZKÓW III KRZYSZTOF MATWIEJCZYK  
A172 Reebok Run Crew Wilanów I KONRAD MATYJASIAK  
A175 Reebok Run Crew Wilanów II KONRAD MATYJASIAK  
A176 Reebok Run Crew III KONRAD MATYJASIAK  
- Reebok Run Crew Wilanów IV KONRAD MATYJASIAK  
A106 SOFTSOL Active Team KONRAD MATYJASIAK  
- ALDEspeed 1 MAŁGORZATA MELLIN  
- ALDEspeed 2 MAŁGORZATA MELLIN  
A124 Alior Running Team DAMIAN MICHALSKI  
- Szybka Transformata JACEK MIĘKISZ Biegam Dobrze! - przejdź do strony
15% / 143,14 zł
A116 PKO Bank Polski „Bezgotówkowi z PKO BP" MONIKA MIGAS  
A178 Sounds Healthy BOGUSŁAW MILKA  
- Biegiem po zdrowie! EWA MIODUSZEWSKA Biegam Dobrze! - przejdź do strony
67% / 670 zł
B117 XYLEM 1 ANETA MŁYNARCZYK  
B116 XYLEM 2 ANETA MŁYNARCZYK  
- De Lage Landen JOANNA MODLIBOREK  
- De Lage Landen JOANNA MODLIBOREK  
- De Lage Landen JOANNA MODLIBOREK  
- OBI CZELADŹ 064 ANNA MOKWIŃSKA  
B133 Klawa Drużyna GRZEGORZ MOSTOWSKI  
B114 Biegać każdy może TOMASZ MUCIEK  
B145 Prokuratoria Generalna WOJCIECH MURAWSKI  
B146 Prokuratoria Generalna 1 WOJCIECH MURAWSKI  
B147 Prokuratoria Generalna 2 WOJCIECH MURAWSKI  
B124 Novo Nordisk 1 JACEK NAGLER  
B123 Novo Nordisk.2 JACEK NAGLER  
B122 Novo Nordisk 3 JACEK NAGLER  
B121 Novo Nordisk 4 JACEK NAGLER  
B120 Novo Nordisk 6 JACEK NAGLER  
B119 Novo Nordisk 5 JACEK NAGLER  
B128 Novo Nordisk 7 JACEK NAGLER  
B127 Novo Nordisk 8 JACEK NAGLER  
B126 Novo Nordisk 9 JACEK NAGLER  
B125 Novo Nordisk 10 JACEK NAGLER  
A179 Studiotech Poland KRZYSZTOF NAROJCZYK  
- MAŁACHOWIANKA D-TEAM CEZARY OBCZYŃSKI  
A174 OLX Running team #2 MATEUSZ OCHRYMOWICZ  
A173 OLX Running Team #1 MATEUSZ OCHRYMOWICZ  
- Performance 1 MACIEJ OPIEKULSKI  
- Performance2 MACIEJ OPIEKULSKI  
A166 Drużyna UltraDziadka OLGA OROŃ  
B141 Kopernik Kadra MATEUSZ OSAKOWICZ  
B140 Kopernik Uczniowie MATEUSZ OSAKOWICZ  
- PFR Orły ALEKSANDER OZIEWICZ  
- Weekendowi Biegacze ADRIAN PACUSZKA  
- Optima Cardio 1 MARCIN PALACZ  
- Optima Cardio 2 MARCIN PALACZ  
- Optima Cardio 3 MARCIN PALACZ