XV Ekiden - Lista startowa

Numer startowy Nazwa drużyny Imię Nazwisko Zebrana kwota
B148 Vege Runners Marchewkowa Banda ADAM PLUSZKA  
- Out of Control Generali ADAM DYNIEWICZ Biegam Dobrze! - przejdź do strony
18% / 180 zł
- Syneos Health ! ADAM BURDAN  
- Syneos Health !! ADAM BURDAN  
- Weekendowi Biegacze ADRIAN PACUSZKA  
- LOT OCC ADRIANNA TOMASZÓW  
- Sandoz - Energized for Life AGATA WIELOGÓRSKA  
- Sandoz - Energized for Life 2 AGATA WIELOGÓRSKA  
C118 Kuryłowicz & Associates 1 AGATA GROCHOWSKA  
C117 Kuryłowicz & Associates 2 AGATA GROCHOWSKA  
- KUKE AGNIESZKA WIERZBICKA  
A181 KUKE BeeGeeS AGNIESZKA WIERZBICKA  
- PFR Orły ALEKSANDER OZIEWICZ  
- ANTY-LOOPY BOSCH IT ALEKSANDRA WOŹNICKA Biegam Dobrze! - przejdź do strony
18% / 177 zł
- ENGEL ALICJA KAPICA Biegam Dobrze! - przejdź do strony
33% / 325 zł
- ASB Poland ANDRII YAKOVENKO Biegam Dobrze! - przejdź do strony
0% / 0 zł
A185 JTENDO ANDRZEJ TRAWIŃSKI  
B118 XYZ ANDRZEJ ROGULSKI  
- ExpressMap ANDRZEJ TURZYNIECKI  
A177 Po biegu idziemy na jednego ANDRZEJ WAWRZYNIAK  
A182 Exo Team ANETA RUDNICKA  
A110 KB Wyszków I ANETA KRUSZEWSKA  
B117 XYLEM 1 ANETA MŁYNARCZYK  
B116 XYLEM 2 ANETA MŁYNARCZYK  
A130 G Partner Runners ANNA GRYGALEWICZ  
- OBI CZELADŹ 064 ANNA MOKWIŃSKA  
A103 Averbit ANNA GRYGIERCZYK  
C104 Friends ANNA SACHMATA  
- WINiary Team ANNA PIOTROWSKA  
- Falenicka Patologia ANNA BANACH-WERNICKA  
A134 Muay Running Team Warszawa ANNA SZLOSER  
B130 eXteam I ANTONI WARSZAWIK  
B129 eXteam II ANTONI WARSZAWIK  
- OBI 019 I ARKADIUSZ CHŁAPEK  
- OBI 019 II ARKADIUSZ CHŁAPEK  
C126 Logistics Storm ARKADUSZ JÓŹWIAK  
- Pogo Squad BARTŁOMIEJ KSIĘŻAK  
- Sun & Snow Running Team - Śnieżynki BARTŁOMIEJ MAJDAK Biegam Dobrze! - przejdź do strony
0% / 0 zł
- Sun & Snow Running Team - Słoneczka BARTŁOMIEJ MAJDAK Biegam Dobrze! - przejdź do strony
0% / 0 zł
- Cool RUNNERS 1, Carrier BARTOSZ UMIŃSKI Biegam Dobrze! - przejdź do strony
0% / 0 zł
- Cool RUNNERS 2, Carrier BARTOSZ UMIŃSKI Biegam Dobrze! - przejdź do strony
0% / 0 zł
A117 T-Mobile - Magenta Stars BEATA PIELACHOWSKA  
- Crido in Motion - Lhotse BŁAŻEJ CZAJKOWSKI  
- Crido in Motion - Nanga BŁAŻEJ CZAJKOWSKI  
- Crido in Motion - Manaslu BŁAŻEJ CZAJKOWSKI  
- Crido in Motion - Everest BŁAŻEJ CZAJKOWSKI  
A178 Sounds Healthy BOGUSŁAW MILKA  
- Bell 1 BOGUSŁAWA MAJER  
- Bell 2 BOGUSŁAWA MAJER  
- Bell 3 BOGUSŁAWA MAJER  
C108 Workplace BOGUSZ PARZYSZEK  
C106 Workplace Leisure BOGUSZ PARZYSZEK  
A115 Ministerstwo Przedsiębiorczości i Technologii 1 CEZARY MALISZEWSKI  
- MAŁACHOWIANKA D-TEAM CEZARY OBCZYŃSKI  
A124 Alior Running Team DAMIAN MICHALSKI  
- ZAPALENIE PŁUC DANIEL ŁAZUGA Biegam Dobrze! - przejdź do strony
10% / 100 zł
A126 SQUADRA AZZURRA DANILO FERRARIS  
A108 KB Wyszków VI DARIUSZ CIACH  
A140 Odchylenie pionu DOMINIK PRÓCHNIEWICZ  
C123 Medtronic - Drużyna dla Serca 1 DOMINIKA STRÓŻYŃSKA  
- Medtronic - Drużyna dla Serca 2 DOMINIKA STRÓŻYŃSKA  
- Medtronic - Drużyna dla Serca 3 DOMINIKA STRÓŻYŃSKA  
- Medtronic - Drużyna dla Serca 4 DOMINIKA STRÓŻYŃSKA  
- Medtronic - Drużyna dla Serca 5 DOMINIKA STRÓŻYŃSKA  
- VE TEAM 2 DOROTA ROZBICKA  
- Sage A DOROTA ŚNIEG Biegam Dobrze! - przejdź do strony
17% / 166 zł
C110 Sage B DOROTA ŚNIEG  
A137 PZU Sport Team 1 DOROTA SKIBICKA  
C111 Sage C DOROTA ŚNIEG  
A136 PZU Sport Team 2 DOROTA SKIBICKA  
- VE TEAM 1 DOROTA ROZBICKA  
B102 WARAEM EDYTA PIOTROWSKA  
A109 PrędkośćGaszonegoŚwiatłaII EDYTA STRUK  
A120 Księgowi na wybiegu ELIZA JUCHNIEWICZ  
- Netsprint ELIZA BUJNOWSKA  
B151 Instytut Techniczny Wojsk Lotniczych 1 ELŻBIETA PIOTROWSKA  
B150 Instytut Techniczny Wojsk Lotniczych 2 ELŻBIETA PIOTROWSKA  
- IESE RUNNING TEAM 1 ELZBIETA WOJTCZAK  
- IESE RUNNING TEAM 2 ELZBIETA WOJTCZAK  
- OBI Centrala Łańcuch Dostaw - Biegof"OBI" EWA BOJAR  
- Biegiem po zdrowie! EWA MIODUSZEWSKA Biegam Dobrze! - przejdź do strony
67% / 670 zł
B144 Sopliczaki z CEDC EWA SZLĘK  
- Empik 1 EWELINA KOLAJ  
- Empik 2 EWELINA KOLAJ  
- Empik 3 EWELINA KOLAJ  
- Empik 4 EWELINA KOLAJ  
- Empik 5 EWELINA KOLAJ  
- Empik 6 EWELINA KOLAJ  
B133 Klawa Drużyna GRZEGORZ MOSTOWSKI  
- Schenker Technology Center Runners GRZEGORZ GALA Biegam Dobrze! - przejdź do strony
0% / 0 zł
A167 Sodexo Run GRZEGORZ WYWROT  
- OBI Wrocław 007 GRZEGORZ GŁOWACZ  
- Schenker Technology Center Runners 2 GRZEGORZ GALA Biegam Dobrze! - przejdź do strony
0% / 0 zł
C107 Weź głęboki wdech HIREK CZUPTA  
- Lirene Running Team INGA JAROSZ-WAWRYNIUK  
A160 Także tego IZABELA KACZMAREK  
- Szybka Transformata JACEK MIĘKISZ Biegam Dobrze! - przejdź do strony
15% / 143,14 zł
- NatWest 1 JACEK KAPŁON  
- NatWest 2 JACEK KAPŁON  
- NatWest 3 JACEK KAPŁON  
- NatWest 4 JACEK KAPŁON  
- NatWest 5 JACEK KAPŁON  
A143 Wedel JACEK KARWOWSKI  
B124 Novo Nordisk 1 JACEK NAGLER  
B123 Novo Nordisk.2 JACEK NAGLER  
B122 Novo Nordisk 3 JACEK NAGLER  
A180 Biegnij z ProService JACEK ZIELIŃSKI  
B121 Novo Nordisk 4 JACEK NAGLER  
B120 Novo Nordisk 6 JACEK NAGLER  
B119 Novo Nordisk 5 JACEK NAGLER  
B128 Novo Nordisk 7 JACEK NAGLER  
B127 Novo Nordisk 8 JACEK NAGLER  
B126 Novo Nordisk 9 JACEK NAGLER  
B125 Novo Nordisk 10 JACEK NAGLER  
C114 PKO Bank Polski - Międzynarodowi JANUSZ ŁUKOMSKI  
- OBI 029 Olsztyn JAROSŁAW KOPYŚĆ  
A158 Gide 1 JERZY RAJKOW-KRZYWICKI  
- Gide 3 JERZY RAJKOW-KRZYWICKI  
A157 Gide 2 JERZY RAJKOW-KRZYWICKI  
- De Lage Landen JOANNA MODLIBOREK  
- De Lage Landen JOANNA MODLIBOREK  
- De Lage Landen JOANNA MODLIBOREK  
- Ochota - Urząd Dzielnicy JOANNA PAWLOWSKA-KOPER Biegam Dobrze! - przejdź do strony
17% / 170 zł
B132 UNILOGO RUNNING TEAM I JULIA SIELICKA  
B131 UNILOGO RUNNING TEAM II JULIA SIELICKA  
B136 UNILOGO RUNNING TEAM III JULIA SIELICKA  
B135 UNILOGO RUNNING TEAM IV JULIA SIELICKA  
B134 UNILOGO RUNNING TEAM V JULIA SIELICKA  
B138 UNILOGO RUNNING TEAM VI JULIA SIELICKA  
B137 UNILOGO RUNNING TEAM VII JULIA SIELICKA  
- Wataha z Rzeczycy JUSTYNA WARPAS Biegam Dobrze! - przejdź do strony
30% / 300 zł
- OBI NOWY SĄCZ 075 KAMIL KALINOWSKI  
A169 PEKAO SME KAMIL WÓJCIK  
- Cosmedica Wellbeing 1 KAMIL SIUDEK  
- Cosmedica Wellbeing 2 KAMIL SIUDEK  
- Cosmedica Wellbeing 3 KAMIL SIUDEK  
- Altkom Software & Consulting 1 KAMILA BINKOWSKA  
- Altkom Software & Consulting 2 KAMILA BINKOWSKA  
- Altkom Software & Consulting 3 KAMILA BINKOWSKA  
- Altkom Software & Consulting 4 KAMILA BINKOWSKA  
- Altkom Software & Consulting 5 KAMILA BINKOWSKA  
B101 ASAP Ferretti-Bębenek KAMILA STRZAŁKA-BĘBENEK  
- PAREXEL #1 KAROL KNAPIK Biegam Dobrze! - przejdź do strony
0% / 0 zł
- PAREXEL #2 KAROL KNAPIK Biegam Dobrze! - przejdź do strony
0% / 0 zł
- PAREXEL #3 KAROL KNAPIK  
- Szybciej się nie da? (KDKLEGAL) KAROL KAMIŃSKI Biegam Dobrze! - przejdź do strony
38% / 380 zł
C122 Media Group Running Team KAROLINA SOCHAN  
- COMTEGRUN 1 KAROLINA KONDRACKA Biegam Dobrze! - przejdź do strony
0% / 0 zł
- Polka Sport #1 KASIA PÓŁTORAK  
- Polka Sport #2 KASIA PÓŁTORAK  
A159 Allergan Running Team KATARZYNA JARECKA  
A125 InterRisk 3 KATARZYNA GRZEŚKOWIAK  
A114 InterRisk 1 KATARZYNA GRZEŚKOWIAK  
A118 InterRisk 2 KATARZYNA GRZEŚKOWIAK  
A161 Videojet Running Team KATARZYNA TAŁAŁAJ  
- Dynamo Kołomyja KATARZYNA GRABOWSKA Biegam Dobrze! - przejdź do strony
0% / 0 zł
C113 Systemics Team KATARZYNA BUDZISZEWSKA  
C119 ASAPy KATARZYNA KRZYŻANOWSKA  
- The Luzers Girls KATARZYNA CZWARTOSZ-LIBER  
A138 FTC Razem KAZIMIERZ KONARSKI  
A139 IGT KLAUDIA ZEBROWSKA  
A135 Savangard KOCON KATARZYNA  
A172 Reebok Run Crew Wilanów I KONRAD MATYJASIAK  
A175 Reebok Run Crew Wilanów II KONRAD MATYJASIAK  
A176 Reebok Run Crew III KONRAD MATYJASIAK  
- Reebok Run Crew Wilanów IV KONRAD MATYJASIAK  
A106 SOFTSOL Active Team KONRAD MATYJASIAK  
- PANDORA dla Rak 'n' Rolla KRYSTIAN PARANDYK Biegam Dobrze! - przejdź do strony
65% / 650 zł
A129 GMV Run! #1 KRYSTYNA MACIOSZEK  
A128 GMV Run! #2 KRYSTYNA MACIOSZEK  
A127 Biegajace Wieprze KRZYSZTOF SOKALSKI  
- Axa Running Team KRZYSZTOF GÓRAJ  
- OBIBOKI KRZYSZTOF JASIOROWSKI  
A101 KB WYSZKÓW III KRZYSZTOF MATWIEJCZYK  
A164 Czerwone Koguty III KRZYSZTOF BURZYŃSKI  
- Bank Gospodarstwa Krajowego KRZYSZTOF KOMOREK  
- Bractwo Biegowe BGK - 1 KRZYSZTOF KOMOREK Biegam Dobrze! - przejdź do strony
66% / 660 zł
- Bractwo Biegowe BGK - 2 KRZYSZTOF KOMOREK  
A123 SE16N KRZYSZTOF LENARSKI  
- Bractwo Biegowe BGK - 3 KRZYSZTOF KOMOREK  
A179 Studiotech Poland KRZYSZTOF NAROJCZYK  
- Bractwo Biegowe BGK - 4 KRZYSZTOF KOMOREK  
B110 JT S.A. KRZYSZTOF WOJTCZAK  
A163 Czerwone Koguty I KRZYSZTOF BURZYŃSKI  
A162 Czerwone Koguty II KRZYSZTOF BURZYŃSKI  
B115 Tuzy Compliance z Deloitte LESZEK WIŚNIEWSKI  
- Gilead Sport Team ŁUKASZ RUTKOWSKI  
- OBI Kraków 072 ŁUKASZ ROGOZIŃSKI  
- OBI TYCHY 049 ŁUKASZ PUSTUŁKA Biegam Dobrze! - przejdź do strony
0% / 0 zł
- Alfasigma Polska 1 ŁUKASZ DĄBROWSKI  
- Alfasigma Polska 2 ŁUKASZ DĄBROWSKI  
C127 PFR Ventures + KFK MACIEJ POLAK  
- Arup - Drużyna A MACIEJ KOŁODZIEJSKI  
- Performance 1 MACIEJ OPIEKULSKI  
- ADIDAS RUNNERS WARSAW MACIEJ STACHOWIAK Biegam Dobrze! - przejdź do strony
0% / 0 zł
- Performance2 MACIEJ OPIEKULSKI  
A170 Drużyna Frania MACIEJ ŚWIDERSKI  
- Arup - Drużyna B MACIEJ KOŁODZIEJSKI  
B143 INTER Polska Running Team I MACIEJ JACHACZ  
B142 INTER Polska Running Team II MACIEJ JACHACZ