XV Ekiden - Lista startowa

Numer startowy Nazwa drużyny Imię Nazwisko Zebrana kwota
A508 Aviva Running Team NATALIA KARSKA Biegam Dobrze! - przejdź do strony
347% / 3 461,38 zł
A504 CHIESI TEAM ANNA RYMSZO Biegam Dobrze! - przejdź do strony
289% / 2 890 zł
A404 Biegiem po zdrowie! EWA MIODUSZEWSKA Biegam Dobrze! - przejdź do strony
239% / 2 387 zł
A401 Załoga G RAFAŁ DĄBROWSKI Biegam Dobrze! - przejdź do strony
213% / 2 130 zł
A501 T-Mobile Runners DANIEL ŁOPATA Biegam Dobrze! - przejdź do strony
204% / 2 040 zł
A513 Adform ŁUKASZ KAWĘCKI Biegam Dobrze! - przejdź do strony
202% / 2 020 zł
A407 Sun & Snow Running Team - Słoneczka BARTŁOMIEJ MAJDAK Biegam Dobrze! - przejdź do strony
190% / 1 900 zł
C501 Drunk Samurai D YORIKO TERADA Biegam Dobrze! - przejdź do strony
187% / 1 870 zł
A405 Ośrodek Badań nad Migracjami MARTA ANACKA Biegam Dobrze! - przejdź do strony
186% / 1 860 zł
A607 Sun & Snow Running Team - Śnieżynki BARTŁOMIEJ MAJDAK Biegam Dobrze! - przejdź do strony
185% / 1 850 zł
A510 Out of Control Generali ADAM DYNIEWICZ Biegam Dobrze! - przejdź do strony
175% / 1 742 zł
A417 Medicalgorithmics PAULINA SIEDLECKA Biegam Dobrze! - przejdź do strony
159% / 1 590 zł
A511 Promedica24 JULIA ORNOWSKA Biegam Dobrze! - przejdź do strony
157% / 1 570 zł
C602 Biegamy z Ochotą JULIUSZ SOMPOLSKI Biegam Dobrze! - przejdź do strony
155% / 1 550 zł
A503 Dziewczyny z Fundacji JULIA SZLĘZAK Biegam Dobrze! - przejdź do strony
151% / 1 510 zł
B601 Ochota - Urząd Dzielnicy JOANNA PAWLOWSKA-KOPER Biegam Dobrze! - przejdź do strony
150% / 1 500 zł
C406 Są gorsi MATEUSZ ZIELIŃSKI Biegam Dobrze! - przejdź do strony
150% / 1 500 zł
C402 Rak&Roll ANNA RZEPKA Biegam Dobrze! - przejdź do strony
143% / 1 430 zł
A403 PAREXEL #1 KAROL KNAPIK Biegam Dobrze! - przejdź do strony
142% / 1 420 zł
A602 ANTY-LOOPY BOSCH IT ALEKSANDRA WOŹNICKA Biegam Dobrze! - przejdź do strony
141% / 1 408 zł
C401 Białe Mewy ALEKSANDRA MADEJAK Biegam Dobrze! - przejdź do strony
140% / 1 400 zł
A603 Wataha z Rzeczycy JUSTYNA WARPAS Biegam Dobrze! - przejdź do strony
134% / 1 340 zł
C405 Charty z CMS 1 KATARZYNA PROKOP-OKUŁA Biegam Dobrze! - przejdź do strony
133% / 1 324 zł
A606 Dr Gerard Team ROBERT FELIKSIAK Biegam Dobrze! - przejdź do strony
130% / 1 300 zł
A605 Cool RUNNERS 2, Carrier BARTOSZ UMIŃSKI Biegam Dobrze! - przejdź do strony
128% / 1 275 zł
A507 ANTYLOOPY 2 PAULINA KRZYŚKO Biegam Dobrze! - przejdź do strony
127% / 1 270 zł
B403 PĘDZIWIATRY BV DANIEL MITKOWSKI Biegam Dobrze! - przejdź do strony
127% / 1 264 zł
A402 Szybciej się nie da? (KDKLEGAL) KAROL KAMIŃSKI Biegam Dobrze! - przejdź do strony
125% / 1 243 zł
A413 Miękkie Acai KAMIL ESSEKKAT Biegam Dobrze! - przejdź do strony
124% / 1 239,99 zł
A502 COMTEGRUN 1 ALICJA JĘDREJEK Biegam Dobrze! - przejdź do strony
121% / 1 210 zł
A608 Biegnące Wieprze RYSZARD RACZYŃSKI Biegam Dobrze! - przejdź do strony
120% / 1 200 zł
A609 Biegnące Wieprze II RYSZARD RACZYŃSKI Biegam Dobrze! - przejdź do strony
120% / 1 200 zł
C506 VF Kontoor for FDDS PIOTR CIECIELĄG Biegam Dobrze! - przejdź do strony
120% / 1 200 zł
C505 Charty z CMS 3 KATARZYNA PROKOP-OKUŁA Biegam Dobrze! - przejdź do strony
120% / 1 193,92 zł
C605 EcoVadis MARIA RADWAŃSKA Biegam Dobrze! - przejdź do strony
117% / 1 167,10 zł
C407 EcoVadis MARIA RADWAŃSKA Biegam Dobrze! - przejdź do strony
116% / 1 152,60 zł
C403 ZAPALENIE PŁUC DANIEL ŁAZUGA Biegam Dobrze! - przejdź do strony
115% / 1 150 zł
A516 Team More Wine KATARZYNA RAKOWSKA Biegam Dobrze! - przejdź do strony
115% / 1 150 zł
A519 Efigence MARCELINA COMPEL Biegam Dobrze! - przejdź do strony
115% / 1 150 zł
A506 ENGEL ALICJA KAPICA Biegam Dobrze! - przejdź do strony
115% / 1 145 zł
A512 Warsaw Run Club No.1 ROBERT HOFFMANN Biegam Dobrze! - przejdź do strony
114% / 1 140 zł
B402 Klub Biegacza NCBR "INNORUNNERS" 2 PAWEŁ SKUBIDA Biegam Dobrze! - przejdź do strony
113% / 1 125 zł
A514 OTRYTCZYCY URSZULA ROSZCZĘDA Biegam Dobrze! - przejdź do strony
112% / 1 111,11 zł
A505 Ingersoll Run(d) MAGDALENA SCHMIDT-LEWANDOWSKA Biegam Dobrze! - przejdź do strony
111% / 1 100 zł
A408 Rembertów Team Laski EMILIA OLĘDZKA Biegam Dobrze! - przejdź do strony
111% / 1 100 zł
C408 PRA HS Pędziwiatry GRZEGORZ SATOŁA Biegam Dobrze! - przejdź do strony
111% / 1 100 zł
A518 Artegence MARCELINA COMPEL Biegam Dobrze! - przejdź do strony
111% / 1 100 zł
C404 Centrum Medyczne Medicum MATEUSZ BARAN Biegam Dobrze! - przejdź do strony
111% / 1 100 zł
C502 Sage A DOROTA ŚNIEG Biegam Dobrze! - przejdź do strony
110% / 1 096 zł
B502 Fundacja "Maraton Warszawski" - Drużyna Y MAGDA SKROCKA Biegam Dobrze! - przejdź do strony
109% / 1 085 zł
A517 Off-Road Runners Benefit Systems SA BEATA WYSOCZARSKA Biegam Dobrze! - przejdź do strony
108% / 1 080 zł
A521 #WarbudRunningTeam SYLWIA TOPOLSKA Biegam Dobrze! - przejdź do strony
108% / 1 080 zł
B401 PANDORA dla Rak 'n' Rolla KRYSTIAN PARANDYK Biegam Dobrze! - przejdź do strony
107% / 1 070 zł
B404 Nessi Ślimaki MAGDALENA BRZOZOWSKA Biegam Dobrze! - przejdź do strony
106% / 1 060 zł
C604 Charty z CMS 2 KATARZYNA PROKOP-OKUŁA Biegam Dobrze! - przejdź do strony
106% / 1 057 zł
A523 Tłumacze Biegacze KAMILA TRAJNEROWICZ Biegam Dobrze! - przejdź do strony
106% / 1 055,01 zł
A611 Rembertów Team MIX WŁODZIMIERZ KONEFAŁ Biegam Dobrze! - przejdź do strony
106% / 1 052 zł
B405 Fundacja "Maraton Warszawski" - Drużyna Z SZYMON GŁĄB Biegam Dobrze! - przejdź do strony
105% / 1 050 zł
C503 Stoszesnastki DOMINIKA DOLESZCZAK Biegam Dobrze! - przejdź do strony
105% / 1 041,56 zł
A520 Szybka Transformata JACEK MIĘKISZ Biegam Dobrze! - przejdź do strony
103% / 1 025 zł
A515 ZAPRZYSIĘGLI BIEGACZE ARTUR JAN BUKOWSKI Biegam Dobrze! - przejdź do strony
102% / 1 020 zł
A509 Rembertów Team Sprint MICHAŁ DYŻEWSKI Biegam Dobrze! - przejdź do strony
101% / 1 009 zł
A416 Eneria PIOTR ZAWADZKI Biegam Dobrze! - przejdź do strony
101% / 1 002 zł
A406 Cool RUNNERS 1, Carrier BARTOSZ UMIŃSKI Biegam Dobrze! - przejdź do strony
101% / 1 001 zł
A412 Skarby Aliora MICHAŁ WYSZYŃSKI Biegam Dobrze! - przejdź do strony
101% / 1 001 zł
B501 Dziewczyny BiegnieMY MAGDALENA PREDKA Biegam Dobrze! - przejdź do strony
100% / 1 000 zł
A604 Bainies MICHAŁ BEZUCH Biegam Dobrze! - przejdź do strony
100% / 1 000 zł
A610 Bain Force One MICHAŁ BEZUCH Biegam Dobrze! - przejdź do strony
100% / 1 000 zł
A601 Bractwo Biegowe BGK - 1 KRZYSZTOF KOMOREK Biegam Dobrze! - przejdź do strony
100% / 1 000 zł
A410 ASB Poland ANDRII YAKOVENKO Biegam Dobrze! - przejdź do strony
100% / 1 000 zł
C504 Inteligentne Rozbiegane Pawiany MAGDALENA GRECZKA Biegam Dobrze! - przejdź do strony
100% / 1 000 zł
A414 Dynamo Kołomyja KATARZYNA GRABOWSKA Biegam Dobrze! - przejdź do strony
100% / 1 000 zł
A411 Schenker Technology Center Runners GRZEGORZ GALA Biegam Dobrze! - przejdź do strony
100% / 1 000 zł
C601 AMBRA - zWINNI TOMASZ PAWLICKI Biegam Dobrze! - przejdź do strony
100% / 1 000 zł
C606 Razem z historią KRZYSZTOF GROCHOWSKI Biegam Dobrze! - przejdź do strony
100% / 1 000 zł
A415 Schenker Technology Center Runners 2 GRZEGORZ GALA Biegam Dobrze! - przejdź do strony
100% / 1 000 zł
A409 Kancelaria Ożóg Tomczykowski AGATA MĄCZYŃSKA Biegam Dobrze! - przejdź do strony
100% / 1 000 zł
A522 H&M WOJCIECH CORA Biegam Dobrze! - przejdź do strony
100% / 1 000 zł
- Klub Biegacza NCBR "INNORUNNERS" 1 PAWEŁ SKUBIDA  
- Google EAP Runners NATALIA SAKOWSKA  
- Biegowe Świrki JAKUB KORAL  
- Electra Running Team MARCIN WOŹNY  
B203 PAREXEL #2 KAROL KNAPIK  
- ADIDAS RUNNERS WARSAW MACIEJ STACHOWIAK  
- VF/Kontoor team - Szybkobiegacze PIOTR CIECIELĄG  
- VF/Kontoor team - Wolnobiegacze PIOTR CIECIELĄG  
- VF/Kontoor team - Truchtacze PIOTR CIECIELĄG  
C224 OBI TYCHY 049 ŁUKASZ PUSTUŁKA  
- Schenker Technology Center Runners A GRZEGORZ GALA  
- C2H5OH > BIEGANIE JOANNA KLUCZNIK  
B158 W pogoni za..... ALEKSANDRA STUCZYNSKA  
- Johnson&Johnson NATALIA SIKORSKA  
- LifeTube MICHAŁ KOŁODZIEJ  
- MSD Running Club Polska - Drużyna 1 PIOTR MIEDZIŃSKI  
- MSD Running Club Polska - Drużyna 2 PIOTR MIEDZIŃSKI  
- Sarantis EWA TOMALA  
A102 KB Wyszków II MAŁGORZATA WYSZYŃSKA  
- 3e software house URSZULA KUK  
- 3e software house URSZULA KUK  
A107 KB Wyszków IV RAFAŁ DZIĘGIELEWSKI  
B224 Optima Cardio 7 MARCIN PALACZ  
- Optima Cardio 8 MARCIN PALACZ  
A262 Crido in Motion - Nanga BŁAŻEJ CZAJKOWSKI  
B107 Pratt&Whitney3 MARIUSZ PERA  
B123 Novo Nordisk.2 JACEK NAGLER  
B128 Novo Nordisk 7 JACEK NAGLER  
C101 Yokogawa Runners TOMASZ DZIUBANY  
C128 M Marathon Team MAJA BANASZCZYK  
B117 XYLEM 1 ANETA MŁYNARCZYK  
B133 Klawa Drużyna GRZEGORZ MOSTOWSKI  
B112 PKP Intercity Running Team 2 MICHAŁ PIOTROWSKI  
C202 Altkom Akademia 2 KAMILA BINKOWSKA  
B101 ASAP Ferretti-Bębenek KAMILA STRZAŁKA-BĘBENEK  
A112 DMP MARCIN JĄDRZYK  
A150 NIELSEN POLSKA IV MARIUSZ RYŻKOWSKI  
B278 NatWest 2 JACEK KAPŁON  
A144 BASF Polska Mocni Razem MAREK CZAJKOWSKI  
A155 Przybysiaki RAFAŁ PRZYBYSZ  
B144 Sopliczaki z CEDC EWA SZLĘK  
A134 KB PLL LOT - CABIN CREW MARTA SOCHACKA-PODBIELSKA  
A118 InterRisk 2 KATARZYNA GRZEŚKOWIAK  
- Leroy Merlin RADOSŁAW SŁOWIK  
- TECHNICOLOR POLSKA MARCIN KORPAS  
A123 SE16N KRZYSZTOF LENARSKI  
- MAŁACHOWIANKA D-TEAM CEZARY OBCZYŃSKI  
A176 Reebok Run Crew III KONRAD MATYJASIAK  
C117 Kuryłowicz & Associates 2 AGATA GROCHOWSKA  
A128 GMV Run! #2 KRYSTYNA MACIOSZEK  
B208 TiVo Runing Team Blue PAWEŁ KODA  
C122 Media Group Running Team KAROLINA SOCHAN  
C112 BNP PARIBAS MICHAŁ KLIMA  
A139 IGT KLAUDIA ZEBROWSKA  
A230 Arup - Drużyna B MACIEJ KOŁODZIEJSKI  
C181 VE TEAM 1 DOROTA ROZBICKA  
B139 UTC - HS KALISZ MAGDALENA KAŹMIERCZAK  
A160 Także tego IZABELA KACZMAREK  
A224 Lirene Running Team INGA JAROSZ-WAWRYNIUK  
C144 Empik 2 EWELINA KOLAJ  
A171 Eneria CAT PIOTR ZAWADZKI  
B149 fRUNatics MELCHIOR SZCZEPANIK  
B176 Alfasigma Polska 2 ŁUKASZ DĄBROWSKI  
A187 ProAutomation No. 1 MIKOŁAJ CHACIŃSKI  
A192 KUKE AGNIESZKA WIERZBICKA  
B262 OBI Wrocław 007 GRZEGORZ GŁOWACZ  
C283 Rk Athletics MARLENA MAJ  
C133 RunOne CGI MICHAŁ POTOCKI  
- BeneFIS BARTOSZ WÓJCICKI  
A203 Ministerstwo Sprawiedliwości DSF-DIRS MATEUSZ BETTIN  
B155 Colgate Total MARCIN MAKOWSKI  
B246 KB Krokus Kwiatkowice MARIAN ŻUKOWSKI  
A208 Capco Bravo RADOSŁAW KRZEPKOWSKI  
- Warsaw International Triathlon Club Team 1 RYAN DYLLA  
C149 Pożeracze Kilometrów SYLWESTER KAMIŃSKI  
C229 Lingaro Running Team - DAS Section ANNA POZHARSKA  
C138 Hufiec Warszawa-Ochota BARBARA CZERNECKA  
B160 Roche DC I MARTA MEDREK  
A235 Henkel Running Team II IWONA SEREMAK  
A219 OIRP w Warszawie 1 JAROSŁAW DĄBKOWSKI  
B251 Napollo Team ANDRZEJ WILK  
B197 Arcadis 1 MICHAŁ KOTARSKI  
A257 Enterprise Investors PAWEŁ BĄCZYŃSKI  
A289 Grupa Biegowa Um W-wa 2 KATARZYNA BANASIK  
B192 Komenda Główna Państwowej Straży Pożarnej SZYMON ŁAWECKI  
C197 Którędy do baru SEBASTIAN JĘDRAL  
A241 Deloitte Adventure Team - Biegamjakchcę MARTA LEŚNIOWSKA  
A300 Panasonic Running Team_3 AGNIESZKA BARAŃSKA  
A305 EURO RTV AGD KUBA PULCHNY  
A273 Ekipa Remontowa ALICJA KURPIEWSKA  
A246 Urząd Lotnictwa Cywilnego 2 PRZEMYSŁAW MAZAN  
C154 ELAVON OPS DOMINIK KOSSECKI  
B165 PolSource II KRZYSZTOF WAŚNIOWSKI  
C165 Franke LESZEK DOMZAL  
A278 DPD Polska I TOMASZ CHLEBOWSKI  
- MSD Running Club Polska Team 2 PIOTR MIEDZIŃSKI  
B267 Nestle A&L&W Team KRYSTSINA PAULOUSKAYA  
- - MICHAŁ NAWROT  
C170 GT Runners #1 FILIP KIJOWSKI  
- Compensa AKTYWNI DANUTA OLEŚKIEWICZ  
B181 SE GREEN RUNNERS 1 JOANNA WARAKSA  
C106 ATS INSTAL JUSTYNA MIODUSZEWSKA  
B294 Hortex Running Team EMILIA BRYL  
C186 Ekidoki RICARDO ZARCO MALDONADO  
B235 NDI 2 ANNA NEUMANN  
B283 Step by CHEP JUSTYNA ZIENTARSKA  
B213 Klub Biegacza Provident 2 RADOSŁAW KACPRZAK  
B310 BAN Paribas 2 ANNA OBUCHOWICZ  
C256 DROŻDŻÓWKA (MINISTERSTWO ENERGII) ILONA BARTKOWSKA  
B317 EY BA PIOTR STADNICKI  
C299 Euroflorist TOMASZ WIKTOROWICZ  
C272 Accenture LBP MACIEJ BLOCH  
B318 EY PIOTR STADNICKI  
C267 Rödl & Partner ALEKSANDRA WOJDAT  
B305 PKO Zgodni MARCIN KAPUŚCIŃSKI  
C213 PwC Running Team III PRZEMYSŁAW ARNOLD  
C218 PwC Dream Run PRZEMYSŁAW ARNOLD  
C251 ŻÓRAWSKI TEAM 4 JAROSŁAW ŻÓRAWSKI  
C240 Zdrowie dla o(d)pornych! PIOTR WĘCŁAWIK  
C288 Kontoor Team 3 PIOTR CIECIELĄG  
C294 P&G Running Club KATARZYNA PEJSKA  
C310 e-point SA MACIEJ STOLARSKI