XV Ekiden - Lista startowa

Numer startowy Nazwa drużyny Imię Nazwisko Zebrana kwota
- Pogo Squad BARTŁOMIEJ KSIĘŻAK  
- VE TEAM 2 DOROTA ROZBICKA  
- Optima Cardio 9 MARCIN PALACZ  
- Empik 1 EWELINA KOLAJ  
- Empik 2 EWELINA KOLAJ  
- Optima Cardio 10 MARCIN PALACZ  
- Aegon Run RENATA JAKUBISIAK  
- OBI NOWY SĄCZ 075 KAMIL KALINOWSKI  
- Empik 3 EWELINA KOLAJ  
- PwC Tax FS PATRYK BUDKOWSKI  
- FDP Runners - Team II MICHAŁ GOŁASZEWSKI  
- PAREXEL #1 KAROL KNAPIK Biegam Dobrze! - przejdź do strony
0% / 0 zł
- TiVo Runing Team White PAWEŁ KODA  
- NIELSEN POLSKA IX MARIUSZ RYŻKOWSKI  
- Empik 4 EWELINA KOLAJ  
- KUKE AGNIESZKA WIERZBICKA  
- TiVo Runing Team Blue PAWEŁ KODA  
- NIELSEN POLSKA X MARIUSZ RYŻKOWSKI  
- Empik 5 EWELINA KOLAJ  
- Pędzące Jeże MICHAŁ GRYCZ  
- OBI 029 Olsztyn JAROSŁAW KOPYŚĆ  
- PAREXEL #2 KAROL KNAPIK Biegam Dobrze! - przejdź do strony
0% / 0 zł
- Nessi Ślimaki MAGDALENA BRZOZOWSKA Biegam Dobrze! - przejdź do strony
62% / 615 zł
- OBI Centrala Łańcuch Dostaw - Biegof"OBI" EWA BOJAR  
- Szybka Transformata JACEK MIĘKISZ Biegam Dobrze! - przejdź do strony
15% / 143,14 zł
- Empik 6 EWELINA KOLAJ  
- PANDORA dla Rak 'n' Rolla KRYSTIAN PARANDYK Biegam Dobrze! - przejdź do strony
65% / 650 zł
- Axa Running Team KRZYSZTOF GÓRAJ  
- Crido in Motion - Lhotse BŁAŻEJ CZAJKOWSKI  
- OBIBOKI KRZYSZTOF JASIOROWSKI  
- ZAPALENIE PŁUC DANIEL ŁAZUGA Biegam Dobrze! - przejdź do strony
10% / 100 zł
- Pędzące Ślimaki MICHAŁ GRYCZ  
- LOT OCC ADRIANNA TOMASZÓW  
- Crido in Motion - Nanga BŁAŻEJ CZAJKOWSKI  
- Schenker Technology Center Runners GRZEGORZ GALA Biegam Dobrze! - przejdź do strony
0% / 0 zł
- Nogi Stonogi MICHAŁ GRYCZ  
- NatWest 1 JACEK KAPŁON  
- Cosmedica Wellbeing 1 KAMIL SIUDEK  
- Bacca Running Team MONIKA ROSA  
- PFR Orły ALEKSANDER OZIEWICZ  
- Crido in Motion - Manaslu BŁAŻEJ CZAJKOWSKI  
- NatWest 2 JACEK KAPŁON  
- Ministerstwo Przedsiębiorczości i Technologii 2 MONIKA PRZĄDKA  
- LOT CHARTERS RADOSŁAW PODBIELSKI  
- Cosmedica Wellbeing 2 KAMIL SIUDEK  
- Crido in Motion - Everest BŁAŻEJ CZAJKOWSKI  
- NatWest 3 JACEK KAPŁON  
- Cosmedica Wellbeing 3 KAMIL SIUDEK  
- ENGEL ALICJA KAPICA Biegam Dobrze! - przejdź do strony
33% / 325 zł
- Arup - Drużyna A MACIEJ KOŁODZIEJSKI  
- NatWest 4 JACEK KAPŁON  
- T2S MICHAŁ GRZESZCZYK  
- NatWest 5 JACEK KAPŁON  
- Out of Control Generali ADAM DYNIEWICZ Biegam Dobrze! - przejdź do strony
18% / 180 zł
- TiVo Runing Team Orange PAWEŁ KODA  
- De Lage Landen JOANNA MODLIBOREK  
- PEMES Zarząd MICHAL KUCZKOWSKI  
- Altkom Software & Consulting 1 KAMILA BINKOWSKA  
- Meta Już Blisko OLEH KASHIVSKYY  
- Biegiem po zdrowie! EWA MIODUSZEWSKA Biegam Dobrze! - przejdź do strony
67% / 670 zł
- Dynamo Kołomyja KATARZYNA GRABOWSKA Biegam Dobrze! - przejdź do strony
0% / 0 zł
- Aviva Running Team NATALIA KARSKA Biegam Dobrze! - przejdź do strony
12% / 120 zł
- OBI CZELADŹ 064 ANNA MOKWIŃSKA  
- PEMES Automatycy MICHAL KUCZKOWSKI  
- De Lage Landen JOANNA MODLIBOREK  
- Wataha z Rzeczycy JUSTYNA WARPAS Biegam Dobrze! - przejdź do strony
30% / 300 zł
- Altkom Software & Consulting 2 KAMILA BINKOWSKA  
- OBI Wrocław 007 GRZEGORZ GŁOWACZ  
- PEMES Konstruktorzy MICHAL KUCZKOWSKI  
- OBI 019 I ARKADIUSZ CHŁAPEK  
- Bell 1 BOGUSŁAWA MAJER  
- Altkom Software & Consulting 3 KAMILA BINKOWSKA  
- CSIOZ MICHAŁ ŁUBIAN  
- Pędzące Żółwie MICHAŁ GRYCZ  
- OBI 019 II ARKADIUSZ CHŁAPEK  
- OBI POMARAŃCZOWE HURAGANY MARCIN MAŁKOWSKI  
- Bell 2 BOGUSŁAWA MAJER  
- Performance 1 MACIEJ OPIEKULSKI  
- Mitsubishi Electric RunTeam MAŁGORZATA ZAKRZEWSKA  
- OBI Księgowość i Rodzina MARCIN MAŁKOWSKI  
- Bell 3 BOGUSŁAWA MAJER  
- Electra Running Team MARCIN WOŹNY Biegam Dobrze! - przejdź do strony
5% / 50 zł
- 3e software house URSZULA KUK  
- Altkom Software & Consulting 4 KAMILA BINKOWSKA  
- KB Wyszków VII MAREK ZIĘTARA  
- Team eAzymut MAJA MAKOWSKA  
- Obi Radom 065 MATEUSZ ROZWADOWSKI  
- 3e software house URSZULA KUK  
- Altkom Software & Consulting 5 KAMILA BINKOWSKA  
- Syneos Health ! ADAM BURDAN  
- Dziewczyny BiegnieMY MAGDALENA PREDKA Biegam Dobrze! - przejdź do strony
63% / 630 zł
- Leroy Merlin_1 RADOSŁAW SŁOWIK  
- Lirene Running Team INGA JAROSZ-WAWRYNIUK  
- Schenker Technology Center Runners 2 GRZEGORZ GALA Biegam Dobrze! - przejdź do strony
0% / 0 zł
- Bank Gospodarstwa Krajowego KRZYSZTOF KOMOREK  
- ADIDAS RUNNERS WARSAW MACIEJ STACHOWIAK Biegam Dobrze! - przejdź do strony
0% / 0 zł
- FDP Runners - Team I MICHAŁ GOŁASZEWSKI  
- ALDEspeed 1 MAŁGORZATA MELLIN  
- Gilead Sport Team ŁUKASZ RUTKOWSKI  
- Performance2 MACIEJ OPIEKULSKI  
- Sun & Snow Running Team - Śnieżynki BARTŁOMIEJ MAJDAK Biegam Dobrze! - przejdź do strony
0% / 0 zł
- Weekendowi Biegacze ADRIAN PACUSZKA  
- Syneos Health !! ADAM BURDAN  
- PAREXEL #3 KAROL KNAPIK  
- Bractwo Biegowe BGK - 1 KRZYSZTOF KOMOREK Biegam Dobrze! - przejdź do strony
66% / 660 zł
- ALDEspeed 2 MAŁGORZATA MELLIN  
- Medtronic - Drużyna dla Serca 2 DOMINIKA STRÓŻYŃSKA  
- Sun & Snow Running Team - Słoneczka BARTŁOMIEJ MAJDAK Biegam Dobrze! - przejdź do strony
0% / 0 zł
- Bain Force One MICHAŁ BEZUCH Biegam Dobrze! - przejdź do strony
2% / 20 zł
- Bractwo Biegowe BGK - 2 KRZYSZTOF KOMOREK  
- Reebok Run Crew Wilanów IV KONRAD MATYJASIAK  
- COMTEGRUN 1 KAROLINA KONDRACKA Biegam Dobrze! - przejdź do strony
0% / 0 zł
- TECHNICOLOR POLSKA MARCIN KORPAS  
- Bainies MICHAŁ BEZUCH Biegam Dobrze! - przejdź do strony
52% / 520 zł
- Medtronic - Drużyna dla Serca 3 DOMINIKA STRÓŻYŃSKA  
- ASB Poland ANDRII YAKOVENKO Biegam Dobrze! - przejdź do strony
0% / 0 zł
- Pracuj Running Team MAREK KOWALSKI  
- Szybciej się nie da? (KDKLEGAL) KAROL KAMIŃSKI Biegam Dobrze! - przejdź do strony
38% / 380 zł
- Ursynow MARCIN MACIAS  
- Medtronic - Drużyna dla Serca 4 DOMINIKA STRÓŻYŃSKA  
- Sandoz - Energized for Life AGATA WIELOGÓRSKA  
- VF/Kontoor team - Szybkobiegacze PIOTR CIECIELĄG Biegam Dobrze! - przejdź do strony
5% / 50 zł
- Ingersoll Run(d) MAGDALENA SCHMIDT-LEWANDOWSKA Biegam Dobrze! - przejdź do strony
20% / 200 zł
- Medtronic - Drużyna dla Serca 5 DOMINIKA STRÓŻYŃSKA  
- M Marathon Team MAJA BANASZCZYK  
- Polka Sport #1 KASIA PÓŁTORAK  
- Arup - Drużyna B MACIEJ KOŁODZIEJSKI  
- Gide 3 JERZY RAJKOW-KRZYWICKI  
- VF/Kontoor team - Wolnobiegacze PIOTR CIECIELĄG Biegam Dobrze! - przejdź do strony
5% / 50 zł
- OBI Kraków 072 ŁUKASZ ROGOZIŃSKI  
- Sage A DOROTA ŚNIEG Biegam Dobrze! - przejdź do strony
17% / 166 zł
- OBI TYCHY 049 ŁUKASZ PUSTUŁKA Biegam Dobrze! - przejdź do strony
0% / 0 zł
- Optima Cardio 1 MARCIN PALACZ  
- Bractwo Biegowe BGK - 3 KRZYSZTOF KOMOREK  
- Polka Sport #2 KASIA PÓŁTORAK  
- Sandoz - Energized for Life 2 AGATA WIELOGÓRSKA  
- VF/Kontoor team - Truchtacze PIOTR CIECIELĄG Biegam Dobrze! - przejdź do strony
15% / 150 zł
- Optima Cardio 2 MARCIN PALACZ  
- Eneria PIOTR ZAWADZKI Biegam Dobrze! - przejdź do strony
30% / 300 zł
- Optima Cardio 3 MARCIN PALACZ  
- Biegacze LOT MONIKA KRASNODEMBSKA-LANGE  
- Inteligentne Rozbiegane Pawiany MAGDALENA GRECZKA Biegam Dobrze! - przejdź do strony
15% / 150 zł
- Optima Cardio 4 MARCIN PALACZ  
- Alfasigma Polska 1 ŁUKASZ DĄBROWSKI  
- www.oaza-swanna.info PAWEŁ ZASTOCKI  
- Optima Cardio 5 MARCIN PALACZ  
- ExpressMap ANDRZEJ TURZYNIECKI  
- Alfasigma Polska 2 ŁUKASZ DĄBROWSKI  
- De Lage Landen JOANNA MODLIBOREK  
- MPiT3 MONIKA PRZĄDKA  
- MAŁACHOWIANKA D-TEAM CEZARY OBCZYŃSKI  
- Ochota - Urząd Dzielnicy JOANNA PAWLOWSKA-KOPER Biegam Dobrze! - przejdź do strony
17% / 170 zł
- IESE RUNNING TEAM 1 ELZBIETA WOJTCZAK  
- Finishers_Team PAWEŁ KLUCZEK  
- Bractwo Biegowe BGK - 4 KRZYSZTOF KOMOREK  
- Optima Cardio 6 MARCIN PALACZ  
- IESE RUNNING TEAM 2 ELZBIETA WOJTCZAK  
- WINiary Team ANNA PIOTROWSKA  
- KLUB BIEGACZA PLL LOT - PILOCI MARIUSZ PIŁAT  
- Optima Cardio 7 MARCIN PALACZ  
- NASK SA 1 ROBERT CIESIELSKI  
- Cool RUNNERS 1, Carrier BARTOSZ UMIŃSKI Biegam Dobrze! - przejdź do strony
0% / 0 zł
- Falenicka Patologia ANNA BANACH-WERNICKA  
- Optima Cardio 8 MARCIN PALACZ  
- ANTY-LOOPY BOSCH IT ALEKSANDRA WOŹNICKA Biegam Dobrze! - przejdź do strony
18% / 177 zł
- KB PLL LOT - CABIN CREW MARTA SOCHACKA-PODBIELSKA  
- PEMES Warsztat MICHAL KUCZKOWSKI  
- Netsprint ELIZA BUJNOWSKA  
- The Luzers Girls KATARZYNA CZWARTOSZ-LIBER  
- Cool RUNNERS 2, Carrier BARTOSZ UMIŃSKI Biegam Dobrze! - przejdź do strony
0% / 0 zł
- LOT Siatka i Alianse WOJCIECH WORONA  
- VE TEAM 1 DOROTA ROZBICKA  
A101 KB WYSZKÓW III KRZYSZTOF MATWIEJCZYK  
A102 KB Wyszków II MAŁGORZATA WYSZYŃSKA  
A103 Averbit ANNA GRYGIERCZYK  
A104 KB WYSZKÓW V MONIKA WOJNO  
A105 Zalewscy MARCIN ZALEWSKI  
A106 SOFTSOL Active Team KONRAD MATYJASIAK  
A107 KB Wyszków IV RAFAŁ DZIĘGIELEWSKI  
A108 KB Wyszków VI DARIUSZ CIACH  
A109 PrędkośćGaszonegoŚwiatłaII EDYTA STRUK  
A110 KB Wyszków I ANETA KRUSZEWSKA  
A111 Runnero Team ROMAN KOLEŚNIK  
A112 DMP MARCIN JĄDRZYK  
A113 AKS Polonia Warszawa MAŁGORZATA WALENDZIEWSKA  
A114 InterRisk 1 KATARZYNA GRZEŚKOWIAK  
A115 Ministerstwo Przedsiębiorczości i Technologii 1 CEZARY MALISZEWSKI  
A116 PKO Bank Polski „Bezgotówkowi z PKO BP" MONIKA MIGAS  
A117 T-Mobile - Magenta Stars BEATA PIELACHOWSKA  
A118 InterRisk 2 KATARZYNA GRZEŚKOWIAK  
A119 CFE Polska RYSZARD WOJCIECHOWSKI  
A120 Księgowi na wybiegu ELIZA JUCHNIEWICZ  
A121 SE16N SEBASTIAN MACIEJEWSKI  
A122 T-Mobile - Magenta Eagles SEBASTIAN SZARANIEC  
A123 SE16N KRZYSZTOF LENARSKI  
A124 Alior Running Team DAMIAN MICHALSKI  
A125 InterRisk 3 KATARZYNA GRZEŚKOWIAK  
A126 SQUADRA AZZURRA DANILO FERRARIS  
A127 Biegajace Wieprze KRZYSZTOF SOKALSKI  
A128 GMV Run! #2 KRYSTYNA MACIOSZEK