XV Ekiden - Lista startowa

Numer startowy Nazwa drużyny Imię Nazwisko Zebrana kwota
A137 PZU Sport Team 1 DOROTA SKIBICKA  
A136 PZU Sport Team 2 DOROTA SKIBICKA  
C402 Rak&Roll ANNA RZEPKA Biegam Dobrze! - przejdź do strony
143% / 1 430 zł
C606 Razem z historią KRZYSZTOF GROCHOWSKI Biegam Dobrze! - przejdź do strony
100% / 1 000 zł
A176 Reebok Run Crew III KONRAD MATYJASIAK  
A172 Reebok Run Crew Wilanów I KONRAD MATYJASIAK  
A175 Reebok Run Crew Wilanów II KONRAD MATYJASIAK  
A218 Reebok Run Crew Wilanów IV KONRAD MATYJASIAK  
A408 Rembertów Team Laski EMILIA OLĘDZKA Biegam Dobrze! - przejdź do strony
111% / 1 100 zł
A611 Rembertów Team MIX WŁODZIMIERZ KONEFAŁ Biegam Dobrze! - przejdź do strony
106% / 1 052 zł
A509 Rembertów Team Sprint MICHAŁ DYŻEWSKI Biegam Dobrze! - przejdź do strony
101% / 1 009 zł
C283 Rk Athletics MARLENA MAJ  
- Rk Athletics 2 MARLENA MAJ  
- Rk Athletics 3 MARLENA MAJ  
B160 Roche DC I MARTA MEDREK  
B159 Roche DC II MARTA MEDREK  
B227 Rockwell Automation SEBASTIAN KONDRATOWICZ  
C267 Rödl & Partner ALEKSANDRA WOJDAT  
A242 Rozbiegany Piastów I KATARZYNA KATANA  
A243 Rozbiegany Piastów II KATARZYNA KATANA  
A274 Rozbiegany Piastów III MONIKA ŁYP  
B255 Run 4 Fun - L’Oreal Running Team I DANIEL WIERZBICKI  
B256 Run 4 Fun - L’Oreal Running Team II DANIEL WIERZBICKI  
B257 Run 4 Fun - L’Oreal Running Team III DANIEL WIERZBICKI  
B307 Run 4 Fun - L’Oreal Running Team IV DANIEL WIERZBICKI  
C192 ruNAWAy PAWEŁ KURZYŃSKI  
A111 Runnero Team ROMAN KOLEŚNIK  
B282 Runners SEWERYN CZAPLA  
B281 Runners 2 SEWERYN CZAPLA  
C133 RunOne CGI MICHAŁ POTOCKI  
C406 Są gorsi MATEUSZ ZIELIŃSKI Biegam Dobrze! - przejdź do strony
150% / 1 500 zł
C502 Sage A DOROTA ŚNIEG Biegam Dobrze! - przejdź do strony
110% / 1 096 zł
C110 Sage B DOROTA ŚNIEG  
C111 Sage C DOROTA ŚNIEG  
B243 Sagemcom_team MACIEJ KLIKOWSKI  
A259 Sales&More Running Team I TOBIASZ CZUBA  
A258 Sales&More Running Team II TOBIASZ CZUBA  
B201 Sami Swoi Speedożercy TUNG NGUYEN-BRODNICKI  
A268 Sandoz - Energized for Life 2 AGATA WIELOGÓRSKA  
A267 Sandoz - Energized for Life AGATA WIELOGÓRSKA  
B291 SANTANDER RUNNING TEAM MARCIN MAKULEC  
- Sarantis EWA TOMALA  
A135 Savangard KOCON KATARZYNA  
A411 Schenker Technology Center Runners GRZEGORZ GALA Biegam Dobrze! - przejdź do strony
100% / 1 000 zł
A415 Schenker Technology Center Runners 2 GRZEGORZ GALA Biegam Dobrze! - przejdź do strony
100% / 1 000 zł
- Schenker Technology Center Runners A GRZEGORZ GALA  
B189 Schweppes AGATA RAFAŁOWSKA-KOCIĘBA  
B190 Schweppes Premium Runners AGATA RAFAŁOWSKA-KOCIĘBA  
B181 SE GREEN RUNNERS 1 JOANNA WARAKSA  
B182 SE GREEN RUNNERS 2 JOANNA WARAKSA  
B183 SE GREEN RUNNERS 3 JOANNA WARAKSA  
B184 SE GREEN RUNNERS 4 JOANNA WARAKSA  
B185 SE GREEN RUNNERS 5 JOANNA WARAKSA  
A121 SE16N SEBASTIAN MACIEJEWSKI  
A123 SE16N KRZYSZTOF LENARSKI  
A237 SG4Spartans1 MICHAŁ KREMPA  
A238 SG4Spartans2 MICHAŁ KREMPA  
A239 SG4Spartans3 MICHAŁ KREMPA  
B288 SGGW Runners ALEKSANDRA JAKIMIUK  
B320 Siemens Finance MIRELA DEJK  
B319 Siemens Finance Sp. z o.o. AGATA PASEK  
A412 Skarby Aliora MICHAŁ WYSZYŃSKI Biegam Dobrze! - przejdź do strony
101% / 1 001 zł
A270 Słodkie Nestle ANNA PIOTROWSKA  
C177 Śmiglaki i Pitagoras PAWEL SMIGIELSKI  
A167 Sodexo Run GRZEGORZ WYWROT  
A106 SOFTSOL Active Team KONRAD MATYJASIAK  
- SOFTSOL Active Team 2 KONRAD MATYJASIAK  
B237 Soletanche JetRunners TOMASZ KORAB  
B238 Soletanche MudRunners TOMASZ KORAB  
B198 Sollers Consulting 1 MICHAŁ NAWROT  
B195 Sollers Consulting 2 MICHAŁ NAWROT  
B144 Sopliczaki z CEDC EWA SZLĘK  
A178 Sounds Healthy BOGUSŁAW MILKA  
C198 SpeedApp PAWEL LISOWSKI  
A126 SQUADRA AZZURRA DANILO FERRARIS  
A215 Starzy znajomi DARIUSZ TURLEJ  
B283 Step by CHEP JUSTYNA ZIENTARSKA  
C503 Stoszesnastki DOMINIKA DOLESZCZAK Biegam Dobrze! - przejdź do strony
105% / 1 041,56 zł
A179 Studiotech Poland KRZYSZTOF NAROJCZYK  
A407 Sun & Snow Running Team - Słoneczka BARTŁOMIEJ MAJDAK Biegam Dobrze! - przejdź do strony
190% / 1 900 zł
A607 Sun & Snow Running Team - Śnieżynki BARTŁOMIEJ MAJDAK Biegam Dobrze! - przejdź do strony
185% / 1 850 zł
C220 SuperMen team WITC TOMASZ LACHOWICZ  
B325 Syneos Health ! ADAM BURDAN  
- Syneos Health !! ADAM BURDAN  
C311 Synerise Sport Team EUGENIUSZ LICZNAROWSKI  
C113 Systemics Team KATARZYNA BUDZISZEWSKA  
C172 Szkoła Pitagoras I LESZEK OSSOWSKI  
C173 Szkoła Pitagoras II LESZEK OSSOWSKI  
A402 Szybciej się nie da? (KDKLEGAL) KAROL KAMIŃSKI Biegam Dobrze! - przejdź do strony
125% / 1 243 zł
A520 Szybka Transformata JACEK MIĘKISZ Biegam Dobrze! - przejdź do strony
103% / 1 025 zł
A122 T-Mobile - Magenta Eagles SEBASTIAN SZARANIEC  
A117 T-Mobile - Magenta Stars BEATA PIELACHOWSKA  
A141 T-Mobile Magenta Diamonds MAGDALENA KRZYŻANOWSKA  
C109 T-Mobile Magenta Heroes MICHAŁ TROJANOWSKI  
A501 T-Mobile Runners DANIEL ŁOPATA Biegam Dobrze! - przejdź do strony
204% / 2 040 zł
A232 T2S MICHAŁ GRZESZCZYK  
A160 Także tego IZABELA KACZMAREK  
C199 TBS Hurricanes LOUIS FEARN  
C130 Team eAzymut MAJA MAKOWSKA  
A279 Team HOLO MATEUSZ SZYMAŃSKI  
- Team HOLO 2 MATEUSZ SZYMAŃSKI  
C235 Team Kantar One MAŁGORZATA WLAZŁA  
C234 Team Kantar Two MAŁGORZATA WLAZŁA  
A516 Team More Wine KATARZYNA RAKOWSKA Biegam Dobrze! - przejdź do strony
115% / 1 150 zł
A269 Team WINniary ANNA PIOTROWSKA  
B179 Team ZabieganeDni MARCIN KOCZOROWSKI  
- TECHNICOLOR POLSKA MARCIN KORPAS  
C210 TEFAL KRUPS SPORT CLUB CEZARY WIĘCKOWSKI  
B166 Telematics&Friends JACEK GŁADYSZEWSKI  
- test PAVEL PICHUKOU  
C248 The Chubbers TOMASZ RYNKIEWICZ  
- The Heart MARCIN OLECH  
C303 The Heart IWONA CISZKOWSKA  
C166 The Hestons MICHAŁ RATUSZNY  
A188 The Luzers PIOTR LIBER  
A189 The Luzers Girls KATARZYNA CZWARTOSZ-LIBER  
B207 TiVo Runing Team Black PAWEŁ KODA  
B208 TiVo Runing Team Blue PAWEŁ KODA  
B209 TiVo Runing Team White PAWEŁ KODA  
C249 TKT Rungineering WIOLETTA SKOCZEN  
A523 Tłumacze Biegacze KAMILA TRAJNEROWICZ Biegam Dobrze! - przejdź do strony
106% / 1 055,01 zł
C171 TopLine Power Runners MICHAŁ ZIMIŃSKI  
C209 TOPSIL WOJCIECH MĄKA  
B254 Toyota Bielany MICHAŁ BŁAŻEJCZAK  
B324 TPA TEAMS WORK ALEKSANDRA KACZMAREK  
B187 Trackx_copy JULIEN VANDER STRAETEN  
B186 Trackx_paste JULIEN VANDER STRAETEN  
B215 Trakcja PRKiI S.A. MONIKA KANIAK  
A308 Tuzy Compliance z Deloitte LESZEK WIŚNIEWSKI  
B177 Ubezpieczenia Pocztowe ANNA BONDAR  
C301 UFG 1 KRZYSZTOF HRYCKO  
- UFG 2 KRZYSZTOF HRYCKO  
B302 UL International Polska KATARZYNA KRYPA  
B132 UNILOGO RUNNING TEAM I JULIA SIELICKA  
B131 UNILOGO RUNNING TEAM II JULIA SIELICKA  
B136 UNILOGO RUNNING TEAM III JULIA SIELICKA  
B135 UNILOGO RUNNING TEAM IV JULIA SIELICKA  
B134 UNILOGO RUNNING TEAM V JULIA SIELICKA  
B138 UNILOGO RUNNING TEAM VI JULIA SIELICKA  
B137 UNILOGO RUNNING TEAM VII JULIA SIELICKA  
A304 UniqaRunners1 JAN BORWIN  
A303 UniqaRunners2 JAN BORWIN  
B169 UPO RUN ADRIAN KISIEL  
- Ursynow MARCIN MACIAS  
A245 Urząd Lotnictwa Cywilnego 1 PRZEMYSŁAW MAZAN  
A246 Urząd Lotnictwa Cywilnego 2 PRZEMYSŁAW MAZAN  
B139 UTC - HS KALISZ MAGDALENA KAŹMIERCZAK  
A301 UTC Ropczyce Fire Runners BARTŁOMIEJ KRAUZ  
B196 Valkea Run Hard MAGDA GAJEWSKA  
C181 VE TEAM 1 DOROTA ROZBICKA  
C182 VE TEAM 2 DOROTA ROZBICKA  
B148 Vege Runners Marchewkowa Banda ADAM PLUSZKA  
A168 Vege Runners Zielony Gang MAREK PRIMIK  
C506 VF Kontoor for FDDS PIOTR CIECIELĄG Biegam Dobrze! - przejdź do strony
120% / 1 200 zł
- VF/Kontoor team - Szybkobiegacze PIOTR CIECIELĄG  
- VF/Kontoor team - Truchtacze PIOTR CIECIELĄG  
- VF/Kontoor team - Wolnobiegacze PIOTR CIECIELĄG  
C232 Victus Rębków VICTUS RĘBKÓW  
A161 Videojet Running Team KATARZYNA TAŁAŁAJ  
B158 W pogoni za..... ALEKSANDRA STUCZYNSKA  
B102 WARAEM EDYTA PIOTROWSKA  
- Warsaw International Triathlon Club Team 1 RYAN DYLLA  
A266 Warsaw Mathematical Institute KRZYSZTOF DZIOBA  
A512 Warsaw Run Club No.1 ROBERT HOFFMANN Biegam Dobrze! - przejdź do strony
114% / 1 140 zł
A603 Wataha z Rzeczycy JUSTYNA WARPAS Biegam Dobrze! - przejdź do strony
134% / 1 340 zł
A143 Wedel JACEK KARWOWSKI  
- Weekendowi Biegacze ADRIAN PACUSZKA  
C107 Weź głęboki wdech HIREK CZUPTA  
B168 Wilki z Mokotowskiej MARCIN ZAK  
A302 WINiary Team ANNA PIOTROWSKA  
C200 WITC Supergirls AMALIA KALINCA  
C313 Wolontariusze FMW MONIKA ROSA  
A229 Workplace BOGUSZ PARZYSZEK  
A228 Workplace Leisure BOGUSZ PARZYSZEK  
A207 www.oaza-swanna.info PAWEŁ ZASTOCKI  
B266 Wybieram wodę KAROLINA STANIEWICZ  
B154 Wydział Fizyki UW KAROL NOGAJEWSKI  
B248 X team SZCZEPAN BOROWSKI  
B117 XYLEM 1 ANETA MŁYNARCZYK  
B116 XYLEM 2 ANETA MŁYNARCZYK  
B118 XYZ ANDRZEJ ROGULSKI  
C101 Yokogawa Runners TOMASZ DZIUBANY  
- Zabiegani ZOFIA MIKOŁAJEWSKA  
A105 Zalewscy MARCIN ZALEWSKI  
A401 Załoga G RAFAŁ DĄBROWSKI Biegam Dobrze! - przejdź do strony
213% / 2 130 zł
C403 ZAPALENIE PŁUC DANIEL ŁAZUGA Biegam Dobrze! - przejdź do strony
115% / 1 150 zł
A515 ZAPRZYSIĘGLI BIEGACZE ARTUR JAN BUKOWSKI Biegam Dobrze! - przejdź do strony
102% / 1 020 zł
C240 Zdrowie dla o(d)pornych! PIOTR WĘCŁAWIK  
B306 ZOETIS Polska DOROTA REDA  
C252 ŻÓRAWSKI TEAM 1 JAROSŁAW ŻÓRAWSKI  
C254 ŻÓRAWSKI TEAM 2 JAROSŁAW ŻÓRAWSKI  
C253 ŻÓRAWSKI TEAM 3 JAROSŁAW ŻÓRAWSKI  
C251 ŻÓRAWSKI TEAM 4 JAROSŁAW ŻÓRAWSKI  
B328 zWarty Team 1 KAMIL KACPERSKI  
B327 zWarty Team 2 KAMIL KACPERSKI