XV Ekiden - Lista startowa

Numer startowy Nazwa drużyny Imię Nazwisko Zebrana kwota
C197 Którędy do baru SEBASTIAN JĘDRAL  
C236 ING Team I PAWEŁ JASKUŁOWSKI  
- OBIEGANI073 KRZYSZTOF JASIOROWSKI  
B180 AMWMAMY#6 ANNA JASINA  
A224 Lirene Running Team INGA JAROSZ-WAWRYNIUK  
C268 Drużyna TVN PIOTR JAREMEK  
A159 Allergan Running Team KATARZYNA JARECKA  
A211 Aegon Run RENATA JAKUBISIAK  
B288 SGGW Runners ALEKSANDRA JAKIMIUK  
A112 DMP MARCIN JĄDRZYK  
B143 INTER Polska Running Team I MACIEJ JACHACZ  
B142 INTER Polska Running Team II MACIEJ JACHACZ  
B199 NBS Team 1 TOMASZ IZDEBSKI  
B200 NBS Team 2 TOMASZ IZDEBSKI  
C151 Drunk Samurai A NORIHIRO ISHIDA  
C301 UFG 1 KRZYSZTOF HRYCKO  
- UFG 2 KRZYSZTOF HRYCKO  
A512 Warsaw Run Club No.1 ROBERT HOFFMANN Biegam Dobrze! - przejdź do strony
114% / 1 140 zł
A232 T2S MICHAŁ GRZESZCZYK  
A125 InterRisk 3 KATARZYNA GRZEŚKOWIAK  
A114 InterRisk 1 KATARZYNA GRZEŚKOWIAK  
A118 InterRisk 2 KATARZYNA GRZEŚKOWIAK  
C184 Klub Biegacza RTV EURO AGD Bobry z DOKu EWELINA GRYGLICKA  
A103 Averbit ANNA GRYGIERCZYK  
A130 G Partner Runners ANNA GRYGALEWICZ  
- Pędzące Jeże MICHAŁ GRYCZ  
A313 Pędzące Ślimaki MICHAŁ GRYCZ  
A312 Nogi Stonogi MICHAŁ GRYCZ  
A314 Pędzące Żółwie MICHAŁ GRYCZ  
C606 Razem z historią KRZYSZTOF GROCHOWSKI Biegam Dobrze! - przejdź do strony
100% / 1 000 zł
C118 Kuryłowicz & Associates 1 AGATA GROCHOWSKA  
C117 Kuryłowicz & Associates 2 AGATA GROCHOWSKA  
C504 Inteligentne Rozbiegane Pawiany MAGDALENA GRECZKA Biegam Dobrze! - przejdź do strony
100% / 1 000 zł
A414 Dynamo Kołomyja KATARZYNA GRABOWSKA Biegam Dobrze! - przejdź do strony
100% / 1 000 zł
C129 Axa Running Team KRZYSZTOF GÓRAJ  
A307 FDP Runners - Team II MICHAŁ GOŁASZEWSKI  
A306 FDP Runners - Team I MICHAŁ GOŁASZEWSKI  
C185 FDP Runners - Team III MICHAŁ GOŁASZEWSKI  
C231 Mars Wrigley Confectionery BEATA GŁUSZCZ  
C242 Mars Wrigley Confectionery BEATA GŁUSZCZ  
B262 OBI Wrocław 007 GRZEGORZ GŁOWACZ  
B166 Telematics&Friends JACEK GŁADYSZEWSKI  
B405 Fundacja "Maraton Warszawski" - Drużyna Z SZYMON GŁĄB Biegam Dobrze! - przejdź do strony
105% / 1 050 zł
B244 Creamfinance AGNIESZKA GLINKA  
A221 FPL TEAM 2 PAWEŁ GAWRON  
A222 FPL TEAM 1 PAWEŁ GAWRON  
B315 Colian na Start! ARKADIUSZ GAWIANOWSKI  
B314 Colian na Start!2 ARKADIUSZ GAWIANOWSKI  
A292 CATRacers MAGDALENA GĄSIEWSKA  
A291 CATRunners MAGDALENA GĄSIEWSKA  
A411 Schenker Technology Center Runners GRZEGORZ GALA Biegam Dobrze! - przejdź do strony
100% / 1 000 zł
- Schenker Technology Center Runners A GRZEGORZ GALA  
A415 Schenker Technology Center Runners 2 GRZEGORZ GALA Biegam Dobrze! - przejdź do strony
100% / 1 000 zł
B196 Valkea Run Hard MAGDA GAJEWSKA  
C120 Bakalland Team PAWEŁ FUS  
B326 GO Siemens! ADAM FRANK  
C284 OBI Czeladź 064 MARZENA FISZER  
B284 PKO Bank Polski Korpo ARKADIUSZ FIRLĄG  
C266 LOT SALES RAFAŁ FICEK  
A126 SQUADRA AZZURRA DANILO FERRARIS  
A606 Dr Gerard Team ROBERT FELIKSIAK Biegam Dobrze! - przejdź do strony
130% / 1 300 zł
C199 TBS Hurricanes LOUIS FEARN  
A413 Miękkie Acai KAMIL ESSEKKAT Biegam Dobrze! - przejdź do strony
124% / 1 239,99 zł
C101 Yokogawa Runners TOMASZ DZIUBANY  
A266 Warsaw Mathematical Institute KRZYSZTOF DZIOBA  
A107 KB Wyszków IV RAFAŁ DZIĘGIELEWSKI  
A509 Rembertów Team Sprint MICHAŁ DYŻEWSKI Biegam Dobrze! - przejdź do strony
101% / 1 009 zł
A510 Out of Control Generali ADAM DYNIEWICZ Biegam Dobrze! - przejdź do strony
175% / 1 742 zł
- Warsaw International Triathlon Club Team 1 RYAN DYLLA  
A142 Lowcy z plemienia Wayuu ROBERT DRZEWIECKI  
B104 In4mates MICHAŁ DRABIKOWSKI  
C165 Franke LESZEK DOMZAL  
C503 Stoszesnastki DOMINIKA DOLESZCZAK Biegam Dobrze! - przejdź do strony
105% / 1 041,56 zł
B320 Siemens Finance MIRELA DEJK  
B275 BAH - RYZYKO PKO BP S.A. JOANNA DEJEWSKA VEL DEJ  
A251 ARCHITEKCI DAWIDCZYK & PARTNERZY TOMASZ DAWIDCZYK  
B274 AMW#1 ANNA DANKOWSKA  
B273 AMW#2 ANNA DANKOWSKA  
B272 AMW#3 ANNA DANKOWSKA  
B271 AMW#4 ANNA DANKOWSKA  
B270 AMW#5 ANNA DANKOWSKA  
A401 Załoga G RAFAŁ DĄBROWSKI Biegam Dobrze! - przejdź do strony
213% / 2 130 zł
- Alfasigma Polska 1 ŁUKASZ DĄBROWSKI  
B176 Alfasigma Polska 2 ŁUKASZ DĄBROWSKI  
A225 Bank Pocztowy S.A._1 JOLANTA DĄBROWSKA  
B161 Bank Pocztowy S.A._2 JOLANTA DĄBROWSKA  
A219 OIRP w Warszawie 1 JAROSŁAW DĄBKOWSKI  
A220 OIRP w Warszawie 2 JAROSŁAW DĄBKOWSKI  
B304 OIRP w Warszawie 3 JAROSŁAW DĄBKOWSKI  
A189 The Luzers Girls KATARZYNA CZWARTOSZ-LIBER  
C107 Weź głęboki wdech HIREK CZUPTA  
A259 Sales&More Running Team I TOBIASZ CZUBA  
A258 Sales&More Running Team II TOBIASZ CZUBA  
C138 Hufiec Warszawa-Ochota BARBARA CZERNECKA  
B282 Runners SEWERYN CZAPLA  
B281 Runners 2 SEWERYN CZAPLA  
A146 BASF Polska Chemiatomy MAREK CZAJKOWSKI  
A264 Crido in Motion - Lhotse BŁAŻEJ CZAJKOWSKI  
A262 Crido in Motion - Nanga BŁAŻEJ CZAJKOWSKI  
A263 Crido in Motion - Manaslu BŁAŻEJ CZAJKOWSKI  
A261 Crido in Motion - Everest BŁAŻEJ CZAJKOWSKI  
A145 BASF Polska Lejdis MAREK CZAJKOWSKI  
A144 BASF Polska Mocni Razem MAREK CZAJKOWSKI  
A522 H&M WOJCIECH CORA Biegam Dobrze! - przejdź do strony
100% / 1 000 zł
A518 Artegence MARCELINA COMPEL Biegam Dobrze! - przejdź do strony
111% / 1 100 zł
A519 Efigence MARCELINA COMPEL Biegam Dobrze! - przejdź do strony
115% / 1 150 zł
- Lingaro Running Team ANDREA COMIA  
C303 The Heart IWONA CISZKOWSKA  
A283 Live Well at Citi- Lejdis IZABELA CIEŚLAK  
A282 Live Well at Citi- FX Pulse Runners IZABELA CIEŚLAK  
A196 NASK SA 1 ROBERT CIESIELSKI  
C506 VF Kontoor for FDDS PIOTR CIECIELĄG Biegam Dobrze! - przejdź do strony
120% / 1 200 zł
C290 Kontoor - Team 1 PIOTR CIECIELĄG  
C289 Kontoor Team 2 PIOTR CIECIELĄG  
C288 Kontoor Team 3 PIOTR CIECIELĄG  
- VF/Kontoor team - Szybkobiegacze PIOTR CIECIELĄG  
- VF/Kontoor team - Wolnobiegacze PIOTR CIECIELĄG  
- VF/Kontoor team - Truchtacze PIOTR CIECIELĄG  
B157 Drużyna Trenera Seby JUSTYNA CIECHAROWSKA  
A108 KB Wyszków VI DARIUSZ CIACH  
B286 Orbium 1 HUBERT CHRZANOWSKI  
C103 Gitara UMFC WOJCIECH CHOMICZ  
B263 OBI 019 I ARKADIUSZ CHŁAPEK  
B264 OBI 019 II ARKADIUSZ CHŁAPEK  
C168 DPD Polska III TOMASZ CHLEBOWSKI  
A278 DPD Polska I TOMASZ CHLEBOWSKI  
C175 DPD Polska II TOMASZ CHLEBOWSKI  
A187 ProAutomation No. 1 MIKOŁAJ CHACIŃSKI  
A186 ProAutomation No. 2 MIKOŁAJ CHACIŃSKI  
C245 Ascensia Diabetes Care PATRYCJA CEDRO  
A164 Czerwone Koguty III KRZYSZTOF BURZYŃSKI  
A163 Czerwone Koguty I KRZYSZTOF BURZYŃSKI  
A162 Czerwone Koguty II KRZYSZTOF BURZYŃSKI  
B325 Syneos Health ! ADAM BURDAN  
- Syneos Health !! ADAM BURDAN  
A515 ZAPRZYSIĘGLI BIEGACZE ARTUR JAN BUKOWSKI Biegam Dobrze! - przejdź do strony
102% / 1 020 zł
A244 Netsprint ELIZA BUJNOWSKA  
C113 Systemics Team KATARZYNA BUDZISZEWSKA  
- PwC Tax FS PATRYK BUDKOWSKI  
C270 Nationale-Nederlanden Running Team MICHAŁ BRZUSZKIEWICZ  
C269 Nationale-Nederlanden Running Team II MICHAŁ BRZUSZKIEWICZ  
B404 Nessi Ślimaki MAGDALENA BRZOZOWSKA Biegam Dobrze! - przejdź do strony
106% / 1 060 zł
B295 Hortex Rockets EMILIA BRYL  
B294 Hortex Running Team EMILIA BRYL  
A223 ConnectPoint MAREK BRANICKI  
A304 UniqaRunners1 JAN BORWIN  
A303 UniqaRunners2 JAN BORWIN  
B248 X team SZCZEPAN BOROWSKI  
B177 Ubezpieczenia Pocztowe ANNA BONDAR  
B194 HALLS 1 MAŁGORZATA BOŁKA  
B211 HALLS 2 MAŁGORZATA BOŁKA  
B193 HALLS 3 MAŁGORZATA BOŁKA  
B174 HALLS 4 MAŁGORZATA BOŁKA  
B173 HALLS 5 MAŁGORZATA BOŁKA  
B115 HALLS 6 MAŁGORZATA BOŁKA  
B259 Biegof"OBI" EWA BOJAR  
B254 Toyota Bielany MICHAŁ BŁAŻEJCZAK  
C274 Accenture Team One MACIEJ BLOCH  
C273 Accenture Digi Heroes MACIEJ BLOCH  
B316 Accenture Lamy z Panamy MACIEJ BLOCH  
C272 Accenture LBP MACIEJ BLOCH  
C271 Accenture Security MACIEJ BLOCH  
C206 Altkom Software & Consulting 1 KAMILA BINKOWSKA  
C201 Altkom Akademia 1 KAMILA BINKOWSKA  
C203 Altkom Software & Consulting 2 KAMILA BINKOWSKA  
C202 Altkom Akademia 2 KAMILA BINKOWSKA  
C205 Altkom Software & Consulting 3 KAMILA BINKOWSKA  
- MECHANIK I PRZYJACIELE MACIEJ BIELACHA  
A610 Bain Force One MICHAŁ BEZUCH Biegam Dobrze! - przejdź do strony
100% / 1 000 zł
A604 Bainies MICHAŁ BEZUCH Biegam Dobrze! - przejdź do strony
100% / 1 000 zł
A203 Ministerstwo Sprawiedliwości DSF-DIRS MATEUSZ BETTIN  
B103 Positive Team MARCIN BARWICKI  
C256 DROŻDŻÓWKA (MINISTERSTWO ENERGII) ILONA BARTKOWSKA  
C257 ENERGETYCZNI (MINISTERSTWO ENERGII) ILONA BARTKOWSKA  
C259 POD PRĄD (MINISTERSTWO ENERGII) ILONA BARTKOWSKA  
C258 BŁĘKITNI (MINISTERSTWO ENERGII) ILONA BARTKOWSKA  
A299 Panasonic Running Team_1 AGNIESZKA BARAŃSKA  
A298 Panasonic Running Team_2 AGNIESZKA BARAŃSKA  
A300 Panasonic Running Team_3 AGNIESZKA BARAŃSKA  
C404 Centrum Medyczne Medicum MATEUSZ BARAN Biegam Dobrze! - przejdź do strony
111% / 1 100 zł
C128 M Marathon Team MAJA BANASZCZYK  
A289 Grupa Biegowa Um W-wa 2 KATARZYNA BANASIK  
B152 Falenicka Patologia ANNA BANACH-WERNICKA  
A257 Enterprise Investors PAWEŁ BĄCZYŃSKI  
C212 PwC Running Team I PRZEMYSŁAW ARNOLD  
C214 PwC Running Team II PRZEMYSŁAW ARNOLD  
C213 PwC Running Team III PRZEMYSŁAW ARNOLD  
C215 PwC Running Team IV PRZEMYSŁAW ARNOLD  
C217 PwC Running Team V PRZEMYSŁAW ARNOLD  
C216 PwC IT Team PRZEMYSŁAW ARNOLD  
C218 PwC Dream Run PRZEMYSŁAW ARNOLD  
C219 PwC Tax FS PRZEMYSŁAW ARNOLD  
A247 Polidea SŁAWOMIR ANDRIAN  
A405 Ośrodek Badań nad Migracjami MARTA ANACKA Biegam Dobrze! - przejdź do strony
186% / 1 860 zł
A227 Biegaj z Ursusem MARCIN ADAMCZYK