XV Ekiden - Lista startowa

Numer startowy Nazwa drużyny Imię Nazwisko Zebrana kwota
B132 UNILOGO RUNNING TEAM I JULIA SIELICKA  
B131 UNILOGO RUNNING TEAM II JULIA SIELICKA  
B138 UNILOGO RUNNING TEAM VI JULIA SIELICKA  
A249 KMD Running Team I MARCIN SIERANT  
A248 KMD Running Team II MARCIN SIERANT  
A250 KMD Running Team III MARCIN SIERANT  
B299 Johnson&Johnson NATALIA SIKORSKA  
- Johnson&Johnson NATALIA SIKORSKA  
A165 Jakośtobędzie MICHAŁ SITAREK  
A194 Cosmedica Wellbeing 1 KAMIL SIUDEK  
A193 Cosmedica Wellbeing 2 KAMIL SIUDEK  
A195 Cosmedica Wellbeing 3 KAMIL SIUDEK  
- PKP Energetyka I GRZEGORZ SIWEK  
B240 PKP Energetyka - Team I GRZEGORZ SIWEK  
B241 PKP Energetyka - Team II GRZEGORZ SIWEK  
C193 PKP Energetyka - Team III GRZEGORZ SIWEK  
C194 PKP Energetyka - Team IV GRZEGORZ SIWEK  
A137 PZU Sport Team 1 DOROTA SKIBICKA  
A136 PZU Sport Team 2 DOROTA SKIBICKA  
C249 TKT Rungineering WIOLETTA SKOCZEN  
B502 Fundacja "Maraton Warszawski" - Drużyna Y MAGDA SKROCKA Biegam Dobrze! - przejdź do strony
109% / 1 085 zł
- Klub Biegacza NCBR "INNORUNNERS" 1 PAWEŁ SKUBIDA  
B402 Klub Biegacza NCBR "INNORUNNERS" 2 PAWEŁ SKUBIDA Biegam Dobrze! - przejdź do strony
113% / 1 125 zł
B287 EGIS Biovitalni MARIA ŚLIWA  
- Leroy Merlin RADOSŁAW SŁOWIK  
C177 Śmiglaki i Pitagoras PAWEL SMIGIELSKI  
C502 Sage A DOROTA ŚNIEG Biegam Dobrze! - przejdź do strony
110% / 1 096 zł
C110 Sage B DOROTA ŚNIEG  
C111 Sage C DOROTA ŚNIEG  
A134 KB PLL LOT - CABIN CREW MARTA SOCHACKA-PODBIELSKA  
C122 Media Group Running Team KAROLINA SOCHAN  
A127 Biegajace Wieprze KRZYSZTOF SOKALSKI  
C602 Biegamy z Ochotą JULIUSZ SOMPOLSKI Biegam Dobrze! - przejdź do strony
155% / 1 550 zł
- ADIDAS RUNNERS WARSAW MACIEJ STACHOWIAK  
B329 EY Academy Team PIOTR STADNICKI  
B318 EY PIOTR STADNICKI  
- EY PIOTR STADNICKI  
B317 EY BA PIOTR STADNICKI  
C300 Kinder+Sport by Cezary ANDRZEJ STANASZEK  
C263 Kinder+Sport by Tomasz ANDRZEJ STANASZEK  
C262 Kinder+Sport by Klaudiusz ANDRZEJ STANASZEK  
C261 Kinder+Sport by Marta ANDRZEJ STANASZEK  
C260 Kinder+Sport by Agnieszka ANDRZEJ STANASZEK  
B266 Wybieram wodę KAROLINA STANIEWICZ  
A255 MDDP Running Team JOANNA STASIAK  
- Hitachi Capital Polska NATHALIE STEINWENDER  
B285 Hitachi Capital Polska NATHALIE STEINWENDER  
C310 e-point SA MACIEJ STOLARSKI  
C102 Gładkie pały MICHAŁ STOLARSKI  
C123 Medtronic - Drużyna dla Serca 1 DOMINIKA STRÓŻYŃSKA  
C134 Medtronic - Drużyna dla Serca 2 DOMINIKA STRÓŻYŃSKA  
C137 Medtronic - Drużyna dla Serca 3 DOMINIKA STRÓŻYŃSKA  
C136 Medtronic - Drużyna dla Serca 4 DOMINIKA STRÓŻYŃSKA  
C135 Medtronic - Drużyna dla Serca 5 DOMINIKA STRÓŻYŃSKA  
A109 PrędkośćGaszonegoŚwiatłaII EDYTA STRUK  
B101 ASAP Ferretti-Bębenek KAMILA STRZAŁKA-BĘBENEK  
B158 W pogoni za..... ALEKSANDRA STUCZYNSKA  
A217 Ferroxowe Petardy IWONA SUŁEK  
A216 Ferroxowe Błyskawice IWONA SUŁEK  
A315 Ferroxowe torpedy. IWONA SUŁEK  
A170 Drużyna Frania MACIEJ ŚWIDERSKI  
A288 Grupa Biegowa UM W-wa 1 CYPRIAN ŚWIŚ  
A122 T-Mobile - Magenta Eagles SEBASTIAN SZARANIEC  
B149 fRUNatics MELCHIOR SZCZEPANIK  
C307 Carrefour Running Team 2 KATARZYNA SZCZYGLAK  
C306 Carrefour Running Team 3 KATARZYNA SZCZYGLAK  
C305 Carrefour Running Team 4 KATARZYNA SZCZYGLAK  
C304 Carrefour Running Team 5 KATARZYNA SZCZYGLAK  
C308 Carrefour Running Team 1 KATARZYNA SZCZYGLAK  
B144 Sopliczaki z CEDC EWA SZLĘK  
A503 Dziewczyny z Fundacji JULIA SZLĘZAK Biegam Dobrze! - przejdź do strony
151% / 1 510 zł
C132 Muay Running Team Warszawa ANNA SZLOSER  
A279 Team HOLO MATEUSZ SZYMAŃSKI  
- Team HOLO 2 MATEUSZ SZYMAŃSKI  
C295 Birell Team MICHAŁ SZYMAŃSKI  
B312 Drużyna TVN ŁUKASZ SZYSZKA  
A284 Korniszonki co mają oponki !!! KONRAD TABER  
A161 Videojet Running Team KATARZYNA TAŁAŁAJ  
A276 Deloitte Adventure Team 2 KONSTANCJA TANJGA  
A275 Deloitte Adventure Team 3 KONSTANCJA TANJGA  
A277 Deloitte Adventure Team - Finevare i s-ka KONSTANCJA TANJGA  
C190 NAWATAHA TOMASZ TĘDZIAGOLSKI  
C309 Operacja LOT LESZEK TEJWAN  
C501 Drunk Samurai D YORIKO TERADA Biegam Dobrze! - przejdź do strony
187% / 1 870 zł
B232 Coface Poland 1 PAWEŁ TOBIS  
B233 Coface Poland 2 PAWEŁ TOBIS  
- Coface Poland 3 PAWEŁ TOBIS  
- Sarantis EWA TOMALA  
B311 LOT OCC ADRIANNA TOMASZÓW  
A521 #WarbudRunningTeam SYLWIA TOPOLSKA Biegam Dobrze! - przejdź do strony
108% / 1 080 zł
A523 Tłumacze Biegacze KAMILA TRAJNEROWICZ Biegam Dobrze! - przejdź do strony
106% / 1 055,01 zł
A185 JTENDO ANDRZEJ TRAWIŃSKI  
C109 T-Mobile Magenta Heroes MICHAŁ TROJANOWSKI  
A240 Leśne Szychy ANNA TRYNISZEWSKA  
C250 DawajLama MARLENA TRZASKA  
A215 Starzy znajomi DARIUSZ TURLEJ  
C150 ExpressMap ANDRZEJ TURZYNIECKI  
- Alpan HUBERT UKOŁÓW  
A406 Cool RUNNERS 1, Carrier BARTOSZ UMIŃSKI Biegam Dobrze! - przejdź do strony
101% / 1 001 zł
A605 Cool RUNNERS 2, Carrier BARTOSZ UMIŃSKI Biegam Dobrze! - przejdź do strony
128% / 1 275 zł
A271 Logwin Team MACIEJ URBAŃSKI  
B187 Trackx_copy JULIEN VANDER STRAETEN  
B186 Trackx_paste JULIEN VANDER STRAETEN  
B230 40+ PKO BP BEATA WALACIK  
A113 AKS Polonia Warszawa MAŁGORZATA WALENDZIEWSKA  
A156 AKS Polonia Warszawa II MAŁGORZATA WALENDZIEWSKA  
C148 OPI TEAM 1 MAGDALENA WANIEWSKA-BOBIN  
C147 OPI TEAM 2 MAGDALENA WANIEWSKA-BOBIN  
B181 SE GREEN RUNNERS 1 JOANNA WARAKSA  
B182 SE GREEN RUNNERS 2 JOANNA WARAKSA  
B183 SE GREEN RUNNERS 3 JOANNA WARAKSA  
B184 SE GREEN RUNNERS 4 JOANNA WARAKSA  
B185 SE GREEN RUNNERS 5 JOANNA WARAKSA  
A603 Wataha z Rzeczycy JUSTYNA WARPAS Biegam Dobrze! - przejdź do strony
134% / 1 340 zł
B130 eXteam I ANTONI WARSZAWIK  
B129 eXteam II ANTONI WARSZAWIK  
B164 PolSource I KRZYSZTOF WAŚNIOWSKI  
B165 PolSource II KRZYSZTOF WAŚNIOWSKI  
C139 Drunk Samurai B YOHEI WATANABE  
B297 NASK I KRZYSZTOF WAWRZYNIAK  
B296 NASK II KRZYSZTOF WAWRZYNIAK  
A177 Po biegu idziemy na jednego ANDRZEJ WAWRZYNIAK  
C240 Zdrowie dla o(d)pornych! PIOTR WĘCŁAWIK  
C244 Medicover Runners I JACEK WICHOWSKI  
C243 Medicover Runners II JACEK WICHOWSKI  
C210 TEFAL KRUPS SPORT CLUB CEZARY WIĘCKOWSKI  
A267 Sandoz - Energized for Life AGATA WIELOGÓRSKA  
A268 Sandoz - Energized for Life 2 AGATA WIELOGÓRSKA  
B178 LATONA ILONA WIERUCKA  
A192 KUKE AGNIESZKA WIERZBICKA  
A181 KUKE BeeGeeS AGNIESZKA WIERZBICKA  
A184 ProService Finteco #2 MARCIN WIERZBICKI  
B257 Run 4 Fun - L’Oreal Running Team III DANIEL WIERZBICKI  
B256 Run 4 Fun - L’Oreal Running Team II DANIEL WIERZBICKI  
B255 Run 4 Fun - L’Oreal Running Team I DANIEL WIERZBICKI  
B307 Run 4 Fun - L’Oreal Running Team IV DANIEL WIERZBICKI  
C188 Kuźnia Triathlonu ŁUKASZ WIERZBICKI  
C299 Euroflorist TOMASZ WIKTOROWICZ  
B251 Napollo Team ANDRZEJ WILK  
A308 Tuzy Compliance z Deloitte LESZEK WIŚNIEWSKI  
C235 Team Kantar One MAŁGORZATA WLAZŁA  
C234 Team Kantar Two MAŁGORZATA WLAZŁA  
C247 Dzikie Kuny Cloudity AGATA WŁÓDARCZAK  
C156 Gitarowi Łowcy Dżobów ADAM WOCH  
C228 FIS WORLD CLASS BARTOSZ WÓJCICKI  
B300 FIS Dream Team BARTOSZ WÓJCICKI  
- BeneFIS BARTOSZ WÓJCICKI  
A119 CFE Polska RYSZARD WOJCIECHOWSKI  
A169 PEKAO SME KAMIL WÓJCIK  
C125 Dom Volvo Experience Team Red MAREK WÓJCIK  
C124 Dom Volvo Experience Team Blue MAREK WÓJCIK  
C267 Rödl & Partner ALEKSANDRA WOJDAT  
A104 KB WYSZKÓW V MONIKA WOJNO  
B303 db marathon team PRZEMYSŁAW WOJTACHNIO  
- IESE Running Team 3 ELZBIETA WOJTCZAK  
B250 IESE RUNNING TEAM 1 ELZBIETA WOJTCZAK  
B249 IESE RUNNING TEAM 2 ELZBIETA WOJTCZAK  
B110 JT S.A. KRZYSZTOF WOJTCZAK  
A205 BNP Paribas Real Estate WOJCIECH WOJTOWICZ  
C265 LOT Siatka i Alianse WOJCIECH WORONA  
C287 GESSEL Team BARTŁOMIEJ WOŹNIAK  
A602 ANTY-LOOPY BOSCH IT ALEKSANDRA WOŹNICKA Biegam Dobrze! - przejdź do strony
141% / 1 408 zł
- Electra Running Team MARCIN WOŹNY  
A517 Off-Road Runners Benefit Systems SA BEATA WYSOCZARSKA Biegam Dobrze! - przejdź do strony
108% / 1 080 zł
B111 bfagencja.pl MARCIN WYSTRYCHOWSKI  
A102 KB Wyszków II MAŁGORZATA WYSZYŃSKA  
A412 Skarby Aliora MICHAŁ WYSZYŃSKI Biegam Dobrze! - przejdź do strony
101% / 1 001 zł
A167 Sodexo Run GRZEGORZ WYWROT  
A410 ASB Poland ANDRII YAKOVENKO Biegam Dobrze! - przejdź do strony
100% / 1 000 zł
A316 Plus Run Project MACIEJ ZACHWATOWICZ  
B168 Wilki z Mokotowskiej MARCIN ZAK  
B216 Mitsubishi Electric RunTeam MAŁGORZATA ZAKRZEWSKA  
A105 Zalewscy MARCIN ZALEWSKI  
C186 Ekidoki RICARDO ZARCO MALDONADO  
A207 www.oaza-swanna.info PAWEŁ ZASTOCKI  
B253 Enel-Sport Runners Team MAŁGORZATA ZAWADZKA  
A171 Eneria CAT PIOTR ZAWADZKI  
A416 Eneria PIOTR ZAWADZKI Biegam Dobrze! - przejdź do strony
101% / 1 002 zł
A139 IGT KLAUDIA ZEBROWSKA  
B234 Prevenity AGNIESZKA ZEGADŁO  
A133 Dynamiczne, elastyczne MAGDALENA ŻELAZKO  
A132 Drim tim MAGDALENA ŻELAZKO  
A131 Go 4 smile MAGDALENA ŻELAZKO  
A180 Biegnij z ProService JACEK ZIELIŃSKI  
C406 Są gorsi MATEUSZ ZIELIŃSKI Biegam Dobrze! - przejdź do strony
150% / 1 500 zł
B283 Step by CHEP JUSTYNA ZIENTARSKA  
A190 KB Wyszków VII MAREK ZIĘTARA  
C171 TopLine Power Runners MICHAŁ ZIMIŃSKI  
B153 KB Krokus Kwiatkowice MISZCZOWIE TOMASZ ZOMERFELD  
C252 ŻÓRAWSKI TEAM 1 JAROSŁAW ŻÓRAWSKI  
C254 ŻÓRAWSKI TEAM 2 JAROSŁAW ŻÓRAWSKI  
C253 ŻÓRAWSKI TEAM 3 JAROSŁAW ŻÓRAWSKI  
C251 ŻÓRAWSKI TEAM 4 JAROSŁAW ŻÓRAWSKI  
B246 KB Krokus Kwiatkowice MARIAN ŻUKOWSKI  
A281 CORPOMED MATEUSZ ŻUŁAWNIK