XV Ekiden - Lista startowa

Numer startowy Nazwa drużyny Imię Nazwisko Zebrana kwota
A101 KB WYSZKÓW III KRZYSZTOF MATWIEJCZYK  
A106 SOFTSOL Active Team KONRAD MATYJASIAK  
B223 Optima Cardio 3 MARCIN PALACZ  
B222 Optima Cardio 4 MARCIN PALACZ  
A261 Crido in Motion - Everest BŁAŻEJ CZAJKOWSKI  
B106 Pratt&Whitney4 MARIUSZ PERA  
B105 Pratt&Whitney5 MARIUSZ PERA  
B202 PAREXEL #3 KAROL KNAPIK  
B122 Novo Nordisk 3 JACEK NAGLER  
B121 Novo Nordisk 4 JACEK NAGLER  
B127 Novo Nordisk 8 JACEK NAGLER  
B132 UNILOGO RUNNING TEAM I JULIA SIELICKA  
A127 Biegajace Wieprze KRZYSZTOF SOKALSKI  
B138 UNILOGO RUNNING TEAM VI JULIA SIELICKA  
A287 PEMES Automatycy MICHAL KUCZKOWSKI  
C105 Bezlitośni MAGDALENA KŁĘK  
A111 Runnero Team ROMAN KOLEŚNIK  
B116 XYLEM 2 ANETA MŁYNARCZYK  
C206 Altkom Software & Consulting 1 KAMILA BINKOWSKA  
C201 Altkom Akademia 1 KAMILA BINKOWSKA  
A138 FTC Razem KAZIMIERZ KONARSKI  
A148 NIELSEN POLSKA II MARIUSZ RYŻKOWSKI  
A149 NIELSEN POLSKA V MARIUSZ RYŻKOWSKI  
A154 NIELSEN POLSKA VIII MARIUSZ RYŻKOWSKI  
B276 NatWest 1 JACEK KAPŁON  
B277 NatWest 3 JACEK KAPŁON  
- Meta Już Blisko OLEH KASHIVSKYY  
- Weekendowi Biegacze ADRIAN PACUSZKA  
A133 Dynamiczne, elastyczne MAGDALENA ŻELAZKO  
A132 Drim tim MAGDALENA ŻELAZKO  
A196 NASK SA 1 ROBERT CIESIELSKI  
A229 Workplace BOGUSZ PARZYSZEK  
A228 Workplace Leisure BOGUSZ PARZYSZEK  
C116 Auto Plaza Team MARTA KUNCIKOWSKA  
A116 PKO Bank Polski „Bezgotówkowi z PKO BP" MONIKA MIGAS  
A117 T-Mobile - Magenta Stars BEATA PIELACHOWSKA  
A267 Sandoz - Energized for Life AGATA WIELOGÓRSKA  
B250 IESE RUNNING TEAM 1 ELZBIETA WOJTCZAK  
- Pogo Squad BARTŁOMIEJ KSIĘŻAK  
A159 Allergan Running Team KATARZYNA JARECKA  
A122 T-Mobile - Magenta Eagles SEBASTIAN SZARANIEC  
B260 OBI Księgowość i Rodzina MARCIN MAŁKOWSKI  
B111 bfagencja.pl MARCIN WYSTRYCHOWSKI  
A175 Reebok Run Crew Wilanów II KONRAD MATYJASIAK  
A143 Wedel JACEK KARWOWSKI  
B137 UNILOGO RUNNING TEAM VII JULIA SIELICKA  
C265 LOT Siatka i Alianse WOJCIECH WORONA  
C110 Sage B DOROTA ŚNIEG  
C111 Sage C DOROTA ŚNIEG  
C132 Muay Running Team Warszawa ANNA SZLOSER  
A310 Ministerstwo Przedsiębiorczości i Technologii 2 MONIKA PRZĄDKA  
A293 Bank Gospodarstwa Krajowego KRZYSZTOF KOMOREK  
A294 Bractwo Biegowe BGK - 2 KRZYSZTOF KOMOREK  
B207 TiVo Runing Team Black PAWEŁ KODA  
A164 Czerwone Koguty III KRZYSZTOF BURZYŃSKI  
B218 ALDEspeed 2 MAŁGORZATA MELLIN  
B143 INTER Polska Running Team I MACIEJ JACHACZ  
A181 KUKE BeeGeeS AGNIESZKA WIERZBICKA  
A165 Jakośtobędzie MICHAŁ SITAREK  
A170 Drużyna Frania MACIEJ ŚWIDERSKI  
B148 Vege Runners Marchewkowa Banda ADAM PLUSZKA  
A197 De Lage Landen JOANNA MODLIBOREK  
C137 Medtronic - Drużyna dla Serca 3 DOMINIKA STRÓŻYŃSKA  
A180 Biegnij z ProService JACEK ZIELIŃSKI  
C143 Empik 3 EWELINA KOLAJ  
C142 Empik 4 EWELINA KOLAJ  
A218 Reebok Run Crew Wilanów IV KONRAD MATYJASIAK  
A191 Gide 3 JERZY RAJKOW-KRZYWICKI  
A186 ProAutomation No. 2 MIKOŁAJ CHACIŃSKI  
C223 OBI CZELADŹ 064 ANNA MOKWIŃSKA  
C222 Obi Radom 065 MATEUSZ ROZWADOWSKI  
A256 Gilead Sport Team ŁUKASZ RUTKOWSKI  
C126 Logistics Storm ARKADUSZ JÓŹWIAK  
B228 CSIOZ MICHAŁ ŁUBIAN  
A207 www.oaza-swanna.info PAWEŁ ZASTOCKI  
A202 Bell 1 BOGUSŁAWA MAJER  
B261 OBI Kraków 072 ŁUKASZ ROGOZIŃSKI  
- MPiT3 MONIKA PRZĄDKA  
C127 PFR Ventures + KFK MACIEJ POLAK  
- Rk Athletics 2 MARLENA MAJ  
- Rk Athletics 3 MARLENA MAJ  
C282 Coca- Cola MARLENA MAJ  
C281 Coca- Cola 2 MARLENA MAJ  
B201 Sami Swoi Speedożercy TUNG NGUYEN-BRODNICKI  
C309 Operacja LOT LESZEK TEJWAN  
C228 FIS WORLD CLASS BARTOSZ WÓJCICKI  
A266 Warsaw Mathematical Institute KRZYSZTOF DZIOBA  
B169 UPO RUN ADRIAN KISIEL  
B217 ALDEspeed 3 MAŁGORZATA MELLIN  
A255 MDDP Running Team JOANNA STASIAK  
C148 OPI TEAM 1 MAGDALENA WANIEWSKA-BOBIN  
B153 KB Krokus Kwiatkowice MISZCZOWIE TOMASZ ZOMERFELD  
B154 Wydział Fizyki UW KAROL NOGAJEWSKI  
A212 HM Lecimy RAFAŁ ŁAZUR  
C159 ING TEAM II PIOTR KORNILUK  
A309 Drukarnia Perfekt ANDRZEJ NEJMAN  
C158 PFR Sokoły ALEKSANDER OZIEWICZ  
A251 ARCHITEKCI DAWIDCZYK & PARTNERZY TOMASZ DAWIDCZYK  
A271 Logwin Team MACIEJ URBAŃSKI  
A277 Deloitte Adventure Team - Finevare i s-ka KONSTANCJA TANJGA  
A213 BIG-BIK-owcy 2 ŻANETA RUDZIK  
A217 Ferroxowe Petardy IWONA SUŁEK  
B159 Roche DC II MARTA MEDREK  
A234 Henkel Running Team III IWONA SEREMAK  
A288 Grupa Biegowa UM W-wa 1 CYPRIAN ŚWIŚ  
A239 SG4Spartans3 MICHAŁ KREMPA  
C185 FDP Runners - Team III MICHAŁ GOŁASZEWSKI  
B282 Runners SEWERYN CZAPLA  
A223 ConnectPoint MAREK BRANICKI  
B298 Circle K Sport’s Team MICHAŁ SADURA  
C277 Coca- Cola 6 MARLENA MAJ  
C276 Coca- Cola 7 MARLENA MAJ  
B293 Netinteractive Team KATARZYNA PISULA  
A240 Leśne Szychy ANNA TRYNISZEWSKA  
A299 Panasonic Running Team_1 AGNIESZKA BARAŃSKA  
A298 Panasonic Running Team_2 AGNIESZKA BARAŃSKA  
B266 Wybieram wodę KAROLINA STANIEWICZ  
C153 PRA HS Błyskawica GRZEGORZ SATOŁA  
A272 Damn Demant ALICJA KURPIEWSKA  
C164 Bioton Running Team MARTA KAŹMIERCZAK  
A245 Urząd Lotnictwa Cywilnego 1 PRZEMYSŁAW MAZAN  
A250 KMD Running Team III MARCIN SIERANT  
C191 Directpl MARTA KOŹLICKA  
C190 NAWATAHA TOMASZ TĘDZIAGOLSKI  
A316 Plus Run Project MACIEJ ZACHWATOWICZ  
B164 PolSource I KRZYSZTOF WAŚNIOWSKI  
B233 Coface Poland 2 PAWEŁ TOBIS  
- Coface Poland 3 PAWEŁ TOBIS  
- Alpan HUBERT UKOŁÓW  
A304 UniqaRunners1 JAN BORWIN  
- test PAVEL PICHUKOU  
A283 Live Well at Citi- Lejdis IZABELA CIEŚLAK  
B245 Compensa AKTYWNI DANUTA OLEŚKIEWICZ  
A282 Live Well at Citi- FX Pulse Runners IZABELA CIEŚLAK  
C175 DPD Polska II TOMASZ CHLEBOWSKI  
B170 Bednarska Szkoła Podstawowa ANNA PLISIECKA  
C255 MSD Running Club Polska PIOTR MIEDZIŃSKI  
B186 Trackx_paste JULIEN VANDER STRAETEN  
C169 GT Runners #2 FILIP KIJOWSKI  
B256 Run 4 Fun - L’Oreal Running Team II DANIEL WIERZBICKI  
B255 Run 4 Fun - L’Oreal Running Team I DANIEL WIERZBICKI  
B272 AMW#3 ANNA DANKOWSKA  
B271 AMW#4 ANNA DANKOWSKA  
B180 AMWMAMY#6 ANNA JASINA  
B185 SE GREEN RUNNERS 5 JOANNA WARAKSA  
C308 Carrefour Running Team 1 KATARZYNA SZCZYGLAK  
C304 Carrefour Running Team 5 KATARZYNA SZCZYGLAK  
B191 +PHARMA RUNNING TEAM JOANNA ORCZYK  
C244 Medicover Runners I JACEK WICHOWSKI  
B234 Prevenity AGNIESZKA ZEGADŁO  
C121 KBJ S.A. II MARTA PRZYGODZKA  
B212 Klub Biegacza Provident RADOSŁAW KACPRZAK  
C266 LOT SALES RAFAŁ FICEK  
C180 Bemowskie Bieganie Sąsiedzkie ANDRZEJ KRZAK  
C174 Cordia IWONA KOZŁOWSKA  
C196 Apleona - Wildcats II MILENA OKUŃ-WIŚNIEWSKA  
B299 Johnson&Johnson NATALIA SIKORSKA  
C234 Team Kantar Two MAŁGORZATA WLAZŁA  
B309 BNP Paribas 1 ANNA OBUCHOWICZ  
B244 Creamfinance AGNIESZKA GLINKA  
C245 Ascensia Diabetes Care PATRYCJA CEDRO  
B240 PKP Energetyka - Team I GRZEGORZ SIWEK  
B303 db marathon team PRZEMYSŁAW WOJTACHNIO  
C207 Bird & Bird MICHAŁ SAŁAJCZYK  
B316 Accenture Lamy z Panamy MACIEJ BLOCH  
C271 Accenture Security MACIEJ BLOCH  
B175 Centrum Fizyki Teoretycznej PAN KRZYSZTOF PAWŁOWSKI  
C211 PGE Energetic Running AGNIESZKA PARTYKA  
C212 PwC Running Team I PRZEMYSŁAW ARNOLD  
C217 PwC Running Team V PRZEMYSŁAW ARNOLD  
C239 Allianz Masters MIKOŁAJ PRZYBYSZEWSKI  
C238 Allianz Challengers MIKOŁAJ PRZYBYSZEWSKI  
B315 Colian na Start! ARKADIUSZ GAWIANOWSKI  
B314 Colian na Start!2 ARKADIUSZ GAWIANOWSKI  
C227 Filmweb MONIKA PIASECKA  
A315 Ferroxowe torpedy. IWONA SUŁEK  
- Purina i Przyjaciele ANDRZEJ KOZŁOWSKI  
B288 SGGW Runners ALEKSANDRA JAKIMIUK  
B287 EGIS Biovitalni MARIA ŚLIWA  
B328 zWarty Team 1 KAMIL KACPERSKI  
C261 Kinder+Sport by Marta ANDRZEJ STANASZEK  
C260 Kinder+Sport by Agnieszka ANDRZEJ STANASZEK  
C233 K6 MARCIN KUZIEMSKI  
C249 TKT Rungineering WIOLETTA SKOCZEN  
- The Heart MARCIN OLECH  
B304 OIRP w Warszawie 3 JAROSŁAW DĄBKOWSKI  
C303 The Heart IWONA CISZKOWSKA  
C250 DawajLama MARLENA TRZASKA  
B196 Valkea Run Hard MAGDA GAJEWSKA  
B329 EY Academy Team PIOTR STADNICKI  
C287 GESSEL Team BARTŁOMIEJ WOŹNIAK  
C293 P&G Running Club KATARZYNA PEJSKA  
C292 P&G Running Club KATARZYNA PEJSKA  
- Team HOLO 2 MATEUSZ SZYMAŃSKI  
C298 PAYBACK PAWEŁ ŁOKAJ