XV Ekiden - Lista startowa

Numer startowy Nazwa drużyny Imię Nazwisko Zebrana kwota
A101 KB WYSZKÓW III KRZYSZTOF MATWIEJCZYK  
A106 SOFTSOL Active Team KONRAD MATYJASIAK  
B223 Optima Cardio 3 MARCIN PALACZ  
B106 Pratt&Whitney4 MARIUSZ PERA  
B202 PAREXEL #3 KAROL KNAPIK  
B122 Novo Nordisk 3 JACEK NAGLER  
B127 Novo Nordisk 8 JACEK NAGLER  
B132 UNILOGO RUNNING TEAM I JULIA SIELICKA  
A127 Biegajace Wieprze KRZYSZTOF SOKALSKI  
B138 UNILOGO RUNNING TEAM VI JULIA SIELICKA  
A111 Runnero Team ROMAN KOLEŚNIK  
B116 XYLEM 2 ANETA MŁYNARCZYK  
A138 FTC Razem KAZIMIERZ KONARSKI  
A149 NIELSEN POLSKA V MARIUSZ RYŻKOWSKI  
A154 NIELSEN POLSKA VIII MARIUSZ RYŻKOWSKI  
B277 NatWest 3 JACEK KAPŁON  
- Weekendowi Biegacze ADRIAN PACUSZKA  
A133 Dynamiczne, elastyczne MAGDALENA ŻELAZKO  
A229 Workplace BOGUSZ PARZYSZEK  
C116 Auto Plaza Team MARTA KUNCIKOWSKA  
A117 T-Mobile - Magenta Stars BEATA PIELACHOWSKA  
A267 Sandoz - Energized for Life AGATA WIELOGÓRSKA  
- Pogo Squad BARTŁOMIEJ KSIĘŻAK  
A159 Allergan Running Team KATARZYNA JARECKA  
A122 T-Mobile - Magenta Eagles SEBASTIAN SZARANIEC  
B111 bfagencja.pl MARCIN WYSTRYCHOWSKI  
A143 Wedel JACEK KARWOWSKI  
C111 Sage C DOROTA ŚNIEG  
C132 Muay Running Team Warszawa ANNA SZLOSER  
A310 Ministerstwo Przedsiębiorczości i Technologii 2 MONIKA PRZĄDKA  
A294 Bractwo Biegowe BGK - 2 KRZYSZTOF KOMOREK  
B207 TiVo Runing Team Black PAWEŁ KODA  
B218 ALDEspeed 2 MAŁGORZATA MELLIN  
B143 INTER Polska Running Team I MACIEJ JACHACZ  
A181 KUKE BeeGeeS AGNIESZKA WIERZBICKA  
A165 Jakośtobędzie MICHAŁ SITAREK  
A170 Drużyna Frania MACIEJ ŚWIDERSKI  
B148 Vege Runners Marchewkowa Banda ADAM PLUSZKA  
A197 De Lage Landen JOANNA MODLIBOREK  
C137 Medtronic - Drużyna dla Serca 3 DOMINIKA STRÓŻYŃSKA  
C143 Empik 3 EWELINA KOLAJ  
A218 Reebok Run Crew Wilanów IV KONRAD MATYJASIAK  
A186 ProAutomation No. 2 MIKOŁAJ CHACIŃSKI  
C223 OBI CZELADŹ 064 ANNA MOKWIŃSKA  
A256 Gilead Sport Team ŁUKASZ RUTKOWSKI  
A202 Bell 1 BOGUSŁAWA MAJER  
B261 OBI Kraków 072 ŁUKASZ ROGOZIŃSKI  
C127 PFR Ventures + KFK MACIEJ POLAK  
- Rk Athletics 2 MARLENA MAJ  
- Rk Athletics 3 MARLENA MAJ  
C282 Coca- Cola MARLENA MAJ  
C309 Operacja LOT LESZEK TEJWAN  
C228 FIS WORLD CLASS BARTOSZ WÓJCICKI  
C148 OPI TEAM 1 MAGDALENA WANIEWSKA-BOBIN  
B154 Wydział Fizyki UW KAROL NOGAJEWSKI  
C159 ING TEAM II PIOTR KORNILUK  
A251 ARCHITEKCI DAWIDCZYK & PARTNERZY TOMASZ DAWIDCZYK  
A213 BIG-BIK-owcy 2 ŻANETA RUDZIK  
B159 Roche DC II MARTA MEDREK  
A288 Grupa Biegowa UM W-wa 1 CYPRIAN ŚWIŚ  
C277 Coca- Cola 6 MARLENA MAJ  
A240 Leśne Szychy ANNA TRYNISZEWSKA  
A299 Panasonic Running Team_1 AGNIESZKA BARAŃSKA  
C153 PRA HS Błyskawica GRZEGORZ SATOŁA  
A272 Damn Demant ALICJA KURPIEWSKA  
C164 Bioton Running Team MARTA KAŹMIERCZAK  
C191 Directpl MARTA KOŹLICKA  
A316 Plus Run Project MACIEJ ZACHWATOWICZ  
B164 PolSource I KRZYSZTOF WAŚNIOWSKI  
- Alpan HUBERT UKOŁÓW  
- test PAVEL PICHUKOU  
A283 Live Well at Citi- Lejdis IZABELA CIEŚLAK  
B245 Compensa AKTYWNI DANUTA OLEŚKIEWICZ  
C175 DPD Polska II TOMASZ CHLEBOWSKI  
B170 Bednarska Szkoła Podstawowa ANNA PLISIECKA  
B186 Trackx_paste JULIEN VANDER STRAETEN  
B256 Run 4 Fun - L’Oreal Running Team II DANIEL WIERZBICKI  
B272 AMW#3 ANNA DANKOWSKA  
C304 Carrefour Running Team 5 KATARZYNA SZCZYGLAK  
B191 +PHARMA RUNNING TEAM JOANNA ORCZYK  
B234 Prevenity AGNIESZKA ZEGADŁO  
C121 KBJ S.A. II MARTA PRZYGODZKA  
C266 LOT SALES RAFAŁ FICEK  
C180 Bemowskie Bieganie Sąsiedzkie ANDRZEJ KRZAK  
C196 Apleona - Wildcats II MILENA OKUŃ-WIŚNIEWSKA  
B299 Johnson&Johnson NATALIA SIKORSKA  
C234 Team Kantar Two MAŁGORZATA WLAZŁA  
C245 Ascensia Diabetes Care PATRYCJA CEDRO  
B240 PKP Energetyka - Team I GRZEGORZ SIWEK  
C207 Bird & Bird MICHAŁ SAŁAJCZYK  
B316 Accenture Lamy z Panamy MACIEJ BLOCH  
B175 Centrum Fizyki Teoretycznej PAN KRZYSZTOF PAWŁOWSKI  
C212 PwC Running Team I PRZEMYSŁAW ARNOLD  
B288 SGGW Runners ALEKSANDRA JAKIMIUK  
C261 Kinder+Sport by Marta ANDRZEJ STANASZEK  
B304 OIRP w Warszawie 3 JAROSŁAW DĄBKOWSKI  
C250 DawajLama MARLENA TRZASKA  
C293 P&G Running Club KATARZYNA PEJSKA  
- Team HOLO 2 MATEUSZ SZYMAŃSKI  
B203 PAREXEL #2 KAROL KNAPIK  
- ADIDAS RUNNERS WARSAW MACIEJ STACHOWIAK  
- VF/Kontoor team - Szybkobiegacze PIOTR CIECIELĄG  
- VF/Kontoor team - Wolnobiegacze PIOTR CIECIELĄG  
- VF/Kontoor team - Truchtacze PIOTR CIECIELĄG  
C224 OBI TYCHY 049 ŁUKASZ PUSTUŁKA  
- Schenker Technology Center Runners A GRZEGORZ GALA  
- C2H5OH > BIEGANIE JOANNA KLUCZNIK  
B158 W pogoni za..... ALEKSANDRA STUCZYNSKA  
- Johnson&Johnson NATALIA SIKORSKA  
- LifeTube MICHAŁ KOŁODZIEJ  
- MSD Running Club Polska - Drużyna 1 PIOTR MIEDZIŃSKI  
- MSD Running Club Polska - Drużyna 2 PIOTR MIEDZIŃSKI  
- Sarantis EWA TOMALA  
- Electra Running Team MARCIN WOŹNY  
- Biegowe Świrki JAKUB KORAL  
- Google EAP Runners NATALIA SAKOWSKA  
- Klub Biegacza NCBR "INNORUNNERS" 1 PAWEŁ SKUBIDA  
B501 Dziewczyny BiegnieMY MAGDALENA PREDKA Biegam Dobrze! - przejdź do strony
100% / 1 000 zł
A604 Bainies MICHAŁ BEZUCH Biegam Dobrze! - przejdź do strony
100% / 1 000 zł
A610 Bain Force One MICHAŁ BEZUCH Biegam Dobrze! - przejdź do strony
100% / 1 000 zł
A601 Bractwo Biegowe BGK - 1 KRZYSZTOF KOMOREK Biegam Dobrze! - przejdź do strony
100% / 1 000 zł
A410 ASB Poland ANDRII YAKOVENKO Biegam Dobrze! - przejdź do strony
100% / 1 000 zł
C504 Inteligentne Rozbiegane Pawiany MAGDALENA GRECZKA Biegam Dobrze! - przejdź do strony
100% / 1 000 zł
A414 Dynamo Kołomyja KATARZYNA GRABOWSKA Biegam Dobrze! - przejdź do strony
100% / 1 000 zł
A411 Schenker Technology Center Runners GRZEGORZ GALA Biegam Dobrze! - przejdź do strony
100% / 1 000 zł
C601 AMBRA - zWINNI TOMASZ PAWLICKI Biegam Dobrze! - przejdź do strony
100% / 1 000 zł
C606 Razem z historią KRZYSZTOF GROCHOWSKI Biegam Dobrze! - przejdź do strony
100% / 1 000 zł
A415 Schenker Technology Center Runners 2 GRZEGORZ GALA Biegam Dobrze! - przejdź do strony
100% / 1 000 zł
A409 Kancelaria Ożóg Tomczykowski AGATA MĄCZYŃSKA Biegam Dobrze! - przejdź do strony
100% / 1 000 zł
A522 H&M WOJCIECH CORA Biegam Dobrze! - przejdź do strony
100% / 1 000 zł
A406 Cool RUNNERS 1, Carrier BARTOSZ UMIŃSKI Biegam Dobrze! - przejdź do strony
101% / 1 001 zł
A412 Skarby Aliora MICHAŁ WYSZYŃSKI Biegam Dobrze! - przejdź do strony
101% / 1 001 zł
A416 Eneria PIOTR ZAWADZKI Biegam Dobrze! - przejdź do strony
101% / 1 002 zł
A509 Rembertów Team Sprint MICHAŁ DYŻEWSKI Biegam Dobrze! - przejdź do strony
101% / 1 009 zł
A515 ZAPRZYSIĘGLI BIEGACZE ARTUR JAN BUKOWSKI Biegam Dobrze! - przejdź do strony
102% / 1 020 zł
A520 Szybka Transformata JACEK MIĘKISZ Biegam Dobrze! - przejdź do strony
103% / 1 025 zł
C503 Stoszesnastki DOMINIKA DOLESZCZAK Biegam Dobrze! - przejdź do strony
105% / 1 041,56 zł
B405 Fundacja "Maraton Warszawski" - Drużyna Z SZYMON GŁĄB Biegam Dobrze! - przejdź do strony
105% / 1 050 zł
A611 Rembertów Team MIX WŁODZIMIERZ KONEFAŁ Biegam Dobrze! - przejdź do strony
106% / 1 052 zł
A523 Tłumacze Biegacze KAMILA TRAJNEROWICZ Biegam Dobrze! - przejdź do strony
106% / 1 055,01 zł
C604 Charty z CMS 2 KATARZYNA PROKOP-OKUŁA Biegam Dobrze! - przejdź do strony
106% / 1 057 zł
B404 Nessi Ślimaki MAGDALENA BRZOZOWSKA Biegam Dobrze! - przejdź do strony
106% / 1 060 zł
B401 PANDORA dla Rak 'n' Rolla KRYSTIAN PARANDYK Biegam Dobrze! - przejdź do strony
107% / 1 070 zł
A517 Off-Road Runners Benefit Systems SA BEATA WYSOCZARSKA Biegam Dobrze! - przejdź do strony
108% / 1 080 zł
A521 #WarbudRunningTeam SYLWIA TOPOLSKA Biegam Dobrze! - przejdź do strony
108% / 1 080 zł
B502 Fundacja "Maraton Warszawski" - Drużyna Y MAGDA SKROCKA Biegam Dobrze! - przejdź do strony
109% / 1 085 zł
C502 Sage A DOROTA ŚNIEG Biegam Dobrze! - przejdź do strony
110% / 1 096 zł
A505 Ingersoll Run(d) MAGDALENA SCHMIDT-LEWANDOWSKA Biegam Dobrze! - przejdź do strony
111% / 1 100 zł
A408 Rembertów Team Laski EMILIA OLĘDZKA Biegam Dobrze! - przejdź do strony
111% / 1 100 zł
C408 PRA HS Pędziwiatry GRZEGORZ SATOŁA Biegam Dobrze! - przejdź do strony
111% / 1 100 zł
A518 Artegence MARCELINA COMPEL Biegam Dobrze! - przejdź do strony
111% / 1 100 zł
C404 Centrum Medyczne Medicum MATEUSZ BARAN Biegam Dobrze! - przejdź do strony
111% / 1 100 zł
A514 OTRYTCZYCY URSZULA ROSZCZĘDA Biegam Dobrze! - przejdź do strony
112% / 1 111,11 zł
B402 Klub Biegacza NCBR "INNORUNNERS" 2 PAWEŁ SKUBIDA Biegam Dobrze! - przejdź do strony
113% / 1 125 zł
A512 Warsaw Run Club No.1 ROBERT HOFFMANN Biegam Dobrze! - przejdź do strony
114% / 1 140 zł
A506 ENGEL ALICJA KAPICA Biegam Dobrze! - przejdź do strony
115% / 1 145 zł
C403 ZAPALENIE PŁUC DANIEL ŁAZUGA Biegam Dobrze! - przejdź do strony
115% / 1 150 zł
A516 Team More Wine KATARZYNA RAKOWSKA Biegam Dobrze! - przejdź do strony
115% / 1 150 zł
A519 Efigence MARCELINA COMPEL Biegam Dobrze! - przejdź do strony
115% / 1 150 zł
C407 EcoVadis MARIA RADWAŃSKA Biegam Dobrze! - przejdź do strony
116% / 1 152,60 zł
C605 EcoVadis MARIA RADWAŃSKA Biegam Dobrze! - przejdź do strony
117% / 1 167,10 zł
C505 Charty z CMS 3 KATARZYNA PROKOP-OKUŁA Biegam Dobrze! - przejdź do strony
120% / 1 193,92 zł
A608 Biegnące Wieprze RYSZARD RACZYŃSKI Biegam Dobrze! - przejdź do strony
120% / 1 200 zł
A609 Biegnące Wieprze II RYSZARD RACZYŃSKI Biegam Dobrze! - przejdź do strony
120% / 1 200 zł
C506 VF Kontoor for FDDS PIOTR CIECIELĄG Biegam Dobrze! - przejdź do strony
120% / 1 200 zł
A502 COMTEGRUN 1 ALICJA JĘDREJEK Biegam Dobrze! - przejdź do strony
121% / 1 210 zł
A413 Miękkie Acai KAMIL ESSEKKAT Biegam Dobrze! - przejdź do strony
124% / 1 239,99 zł
A402 Szybciej się nie da? (KDKLEGAL) KAROL KAMIŃSKI Biegam Dobrze! - przejdź do strony
125% / 1 243 zł
B403 PĘDZIWIATRY BV DANIEL MITKOWSKI Biegam Dobrze! - przejdź do strony
127% / 1 264 zł
A507 ANTYLOOPY 2 PAULINA KRZYŚKO Biegam Dobrze! - przejdź do strony
127% / 1 270 zł
A605 Cool RUNNERS 2, Carrier BARTOSZ UMIŃSKI Biegam Dobrze! - przejdź do strony
128% / 1 275 zł
A606 Dr Gerard Team ROBERT FELIKSIAK Biegam Dobrze! - przejdź do strony
130% / 1 300 zł
C405 Charty z CMS 1 KATARZYNA PROKOP-OKUŁA Biegam Dobrze! - przejdź do strony
133% / 1 324 zł
A603 Wataha z Rzeczycy JUSTYNA WARPAS Biegam Dobrze! - przejdź do strony
134% / 1 340 zł
C401 Białe Mewy ALEKSANDRA MADEJAK Biegam Dobrze! - przejdź do strony
140% / 1 400 zł
A602 ANTY-LOOPY BOSCH IT ALEKSANDRA WOŹNICKA Biegam Dobrze! - przejdź do strony
141% / 1 408 zł
A403 PAREXEL #1 KAROL KNAPIK Biegam Dobrze! - przejdź do strony
142% / 1 420 zł
C402 Rak&Roll ANNA RZEPKA Biegam Dobrze! - przejdź do strony
143% / 1 430 zł
B601 Ochota - Urząd Dzielnicy JOANNA PAWLOWSKA-KOPER Biegam Dobrze! - przejdź do strony
150% / 1 500 zł
C406 Są gorsi MATEUSZ ZIELIŃSKI Biegam Dobrze! - przejdź do strony
150% / 1 500 zł
A503 Dziewczyny z Fundacji JULIA SZLĘZAK Biegam Dobrze! - przejdź do strony
151% / 1 510 zł
C602 Biegamy z Ochotą JULIUSZ SOMPOLSKI Biegam Dobrze! - przejdź do strony
155% / 1 550 zł
A511 Promedica24 JULIA ORNOWSKA Biegam Dobrze! - przejdź do strony
157% / 1 570 zł
A417 Medicalgorithmics PAULINA SIEDLECKA Biegam Dobrze! - przejdź do strony
159% / 1 590 zł
A510 Out of Control Generali ADAM DYNIEWICZ Biegam Dobrze! - przejdź do strony
175% / 1 742 zł
A607 Sun & Snow Running Team - Śnieżynki BARTŁOMIEJ MAJDAK Biegam Dobrze! - przejdź do strony
185% / 1 850 zł
A405 Ośrodek Badań nad Migracjami MARTA ANACKA Biegam Dobrze! - przejdź do strony
186% / 1 860 zł
C501 Drunk Samurai D YORIKO TERADA Biegam Dobrze! - przejdź do strony
187% / 1 870 zł
A407 Sun & Snow Running Team - Słoneczka BARTŁOMIEJ MAJDAK Biegam Dobrze! - przejdź do strony
190% / 1 900 zł
A513 Adform ŁUKASZ KAWĘCKI Biegam Dobrze! - przejdź do strony
202% / 2 020 zł
A501 T-Mobile Runners DANIEL ŁOPATA Biegam Dobrze! - przejdź do strony
204% / 2 040 zł
A401 Załoga G RAFAŁ DĄBROWSKI Biegam Dobrze! - przejdź do strony
213% / 2 130 zł
A404 Biegiem po zdrowie! EWA MIODUSZEWSKA Biegam Dobrze! - przejdź do strony
239% / 2 387 zł
A504 CHIESI TEAM ANNA RYMSZO Biegam Dobrze! - przejdź do strony
289% / 2 890 zł
A508 Aviva Running Team NATALIA KARSKA Biegam Dobrze! - przejdź do strony
347% / 3 461,38 zł