XV Ekiden - Lista startowa

Numer startowy Nazwa drużyny Imię Nazwisko Zebrana kwota
C137 Medtronic - Drużyna dla Serca 3 DOMINIKA STRÓŻYŃSKA  
C138 Hufiec Warszawa-Ochota BARBARA CZERNECKA  
C139 Drunk Samurai B YOHEI WATANABE  
C140 Empik 6 EWELINA KOLAJ  
C141 Empik 5 EWELINA KOLAJ  
C142 Empik 4 EWELINA KOLAJ  
C143 Empik 3 EWELINA KOLAJ  
C144 Empik 2 EWELINA KOLAJ  
C145 Empik 1 EWELINA KOLAJ  
C146 PFR Orły ALEKSANDER OZIEWICZ  
C147 OPI TEAM 2 MAGDALENA WANIEWSKA-BOBIN  
C148 OPI TEAM 1 MAGDALENA WANIEWSKA-BOBIN  
C149 Pożeracze Kilometrów SYLWESTER KAMIŃSKI  
C150 ExpressMap ANDRZEJ TURZYNIECKI  
C151 Drunk Samurai A NORIHIRO ISHIDA  
C152 Drunk Samurai C KENICHI MATSUYAMA  
C153 PRA HS Błyskawica GRZEGORZ SATOŁA  
C154 ELAVON OPS DOMINIK KOSSECKI  
C155 Eracent KRZYSZTOF MATYSKIEL  
C156 Gitarowi Łowcy Dżobów ADAM WOCH  
C157 HL JUSTYNA ROGUS  
C158 PFR Sokoły ALEKSANDER OZIEWICZ  
C159 ING TEAM II PIOTR KORNILUK  
C160 Ekipa pościgowa ALICJA KURPIEWSKA  
C161 H2B Running Team MATEUSZ KORPAŁA  
C162 Dobry Kurs SZYMON KOMOROWSKI  
C163 Clinmed Team JAROSŁAW JÓŹWICKI  
C164 Bioton Running Team MARTA KAŹMIERCZAK  
C165 Franke LESZEK DOMZAL  
C166 The Hestons MICHAŁ RATUSZNY  
C167 4Life Direct MARLENA KONSTANTY  
C168 DPD Polska III TOMASZ CHLEBOWSKI  
C169 GT Runners #2 FILIP KIJOWSKI  
C170 GT Runners #1 FILIP KIJOWSKI  
C171 TopLine Power Runners MICHAŁ ZIMIŃSKI  
C172 Szkoła Pitagoras I LESZEK OSSOWSKI  
C173 Szkoła Pitagoras II LESZEK OSSOWSKI  
C174 Cordia IWONA KOZŁOWSKA  
C175 DPD Polska II TOMASZ CHLEBOWSKI  
C176 3e software house URSZULA KUK  
C177 Śmiglaki i Pitagoras PAWEL SMIGIELSKI  
C178 Medikar MAREK KALINIAK  
C179 Performance Team MACIEJ OPIEKULSKI  
C180 Bemowskie Bieganie Sąsiedzkie ANDRZEJ KRZAK  
C181 VE TEAM 1 DOROTA ROZBICKA  
C182 VE TEAM 2 DOROTA ROZBICKA  
C183 Klub biegacza RTV EURO AGD Gangreniaki ADRIAN KĘDRA  
C184 Klub Biegacza RTV EURO AGD Bobry z DOKu EWELINA GRYGLICKA  
C185 FDP Runners - Team III MICHAŁ GOŁASZEWSKI  
C186 Ekidoki RICARDO ZARCO MALDONADO  
C187 EuroSoft Team MICHAŁ MAZUREK  
C188 Kuźnia Triathlonu ŁUKASZ WIERZBICKI  
C189 PowerVols KATARZYNA KUNA  
C190 NAWATAHA TOMASZ TĘDZIAGOLSKI  
C191 Directpl MARTA KOŹLICKA  
C192 ruNAWAy PAWEŁ KURZYŃSKI  
C193 PKP Energetyka - Team III GRZEGORZ SIWEK  
C194 PKP Energetyka - Team IV GRZEGORZ SIWEK  
C195 Apleona - Wildcats I MILENA OKUŃ-WIŚNIEWSKA  
C196 Apleona - Wildcats II MILENA OKUŃ-WIŚNIEWSKA  
C197 Którędy do baru SEBASTIAN JĘDRAL  
C198 SpeedApp PAWEL LISOWSKI  
C199 TBS Hurricanes LOUIS FEARN  
C200 WITC Supergirls AMALIA KALINCA  
C201 Altkom Akademia 1 KAMILA BINKOWSKA  
C202 Altkom Akademia 2 KAMILA BINKOWSKA  
C203 Altkom Software & Consulting 2 KAMILA BINKOWSKA  
C204 #OneOMD ADAM MATWIJCZYK  
C205 Altkom Software & Consulting 3 KAMILA BINKOWSKA  
C206 Altkom Software & Consulting 1 KAMILA BINKOWSKA  
C207 Bird & Bird MICHAŁ SAŁAJCZYK  
C208 INNIO Jenbacher JULIA MATHIS  
C209 TOPSIL WOJCIECH MĄKA  
C210 TEFAL KRUPS SPORT CLUB CEZARY WIĘCKOWSKI  
C211 PGE Energetic Running AGNIESZKA PARTYKA  
C212 PwC Running Team I PRZEMYSŁAW ARNOLD  
C213 PwC Running Team III PRZEMYSŁAW ARNOLD  
C214 PwC Running Team II PRZEMYSŁAW ARNOLD  
C215 PwC Running Team IV PRZEMYSŁAW ARNOLD  
C216 PwC IT Team PRZEMYSŁAW ARNOLD  
C217 PwC Running Team V PRZEMYSŁAW ARNOLD  
C218 PwC Dream Run PRZEMYSŁAW ARNOLD  
C219 PwC Tax FS PRZEMYSŁAW ARNOLD  
C220 SuperMen team WITC TOMASZ LACHOWICZ  
C221 OBI 029 Olsztyn JAROSŁAW KOPYŚĆ  
C222 Obi Radom 065 MATEUSZ ROZWADOWSKI  
C223 OBI CZELADŹ 064 ANNA MOKWIŃSKA  
C224 OBI TYCHY 049 ŁUKASZ PUSTUŁKA  
C225 Monday - lubimy poniedziałki EMILIA MACIEJEWSKA  
C226 Kapitalni Capitalsi AMELIA KRAMEK  
C227 Filmweb MONIKA PIASECKA  
C228 FIS WORLD CLASS BARTOSZ WÓJCICKI  
C229 Lingaro Running Team - DAS Section ANNA POZHARSKA  
C230 Lingaro Running Team I ANNA POZHARSKA  
C231 Mars Wrigley Confectionery BEATA GŁUSZCZ  
C232 Victus Rębków VICTUS RĘBKÓW  
C233 K6 MARCIN KUZIEMSKI  
C234 Team Kantar Two MAŁGORZATA WLAZŁA  
C235 Team Kantar One MAŁGORZATA WLAZŁA  
C236 ING Team I PAWEŁ JASKUŁOWSKI  
C237 ING TEAM III MAŁGORZATA REJN  
C238 Allianz Challengers MIKOŁAJ PRZYBYSZEWSKI  
C239 Allianz Masters MIKOŁAJ PRZYBYSZEWSKI  
C240 Zdrowie dla o(d)pornych! PIOTR WĘCŁAWIK  
C241 Google Alpha runners NATALIA SAKOWSKA  
C242 Mars Wrigley Confectionery BEATA GŁUSZCZ  
C243 Medicover Runners II JACEK WICHOWSKI  
C244 Medicover Runners I JACEK WICHOWSKI  
C245 Ascensia Diabetes Care PATRYCJA CEDRO  
C246 Lapromaw ZENON KOMOREK  
C247 Dzikie Kuny Cloudity AGATA WŁÓDARCZAK  
C248 The Chubbers TOMASZ RYNKIEWICZ  
C249 TKT Rungineering WIOLETTA SKOCZEN  
C250 DawajLama MARLENA TRZASKA  
C251 ŻÓRAWSKI TEAM 4 JAROSŁAW ŻÓRAWSKI  
C252 ŻÓRAWSKI TEAM 1 JAROSŁAW ŻÓRAWSKI  
C253 ŻÓRAWSKI TEAM 3 JAROSŁAW ŻÓRAWSKI  
C254 ŻÓRAWSKI TEAM 2 JAROSŁAW ŻÓRAWSKI  
C255 MSD Running Club Polska PIOTR MIEDZIŃSKI  
C256 DROŻDŻÓWKA (MINISTERSTWO ENERGII) ILONA BARTKOWSKA  
C257 ENERGETYCZNI (MINISTERSTWO ENERGII) ILONA BARTKOWSKA  
C258 BŁĘKITNI (MINISTERSTWO ENERGII) ILONA BARTKOWSKA  
C259 POD PRĄD (MINISTERSTWO ENERGII) ILONA BARTKOWSKA  
C260 Kinder+Sport by Agnieszka ANDRZEJ STANASZEK  
C261 Kinder+Sport by Marta ANDRZEJ STANASZEK  
C262 Kinder+Sport by Klaudiusz ANDRZEJ STANASZEK  
C263 Kinder+Sport by Tomasz ANDRZEJ STANASZEK  
C264 LOT CHARTERS RADOSŁAW PODBIELSKI  
C265 LOT Siatka i Alianse WOJCIECH WORONA  
C266 LOT SALES RAFAŁ FICEK  
C267 Rödl & Partner ALEKSANDRA WOJDAT  
C268 Drużyna TVN PIOTR JAREMEK  
C269 Nationale-Nederlanden Running Team II MICHAŁ BRZUSZKIEWICZ  
C270 Nationale-Nederlanden Running Team MICHAŁ BRZUSZKIEWICZ  
C271 Accenture Security MACIEJ BLOCH  
C272 Accenture LBP MACIEJ BLOCH  
C273 Accenture Digi Heroes MACIEJ BLOCH  
C274 Accenture Team One MACIEJ BLOCH  
C275 Coca- Cola 8 MARLENA MAJ  
C276 Coca- Cola 7 MARLENA MAJ  
C277 Coca- Cola 6 MARLENA MAJ  
C278 Coca- Cola 5 MARLENA MAJ  
C279 Coca- Cola 4 MARLENA MAJ  
C280 Coca- Cola 3 MARLENA MAJ  
C281 Coca- Cola 2 MARLENA MAJ  
C282 Coca- Cola MARLENA MAJ  
C283 Rk Athletics MARLENA MAJ  
C284 OBI Czeladź 064 MARZENA FISZER  
C285 MASTERCARD ANNA POLAŃSKA  
C286 BNP PARIBAS # ANNA OBUCHOWICZ  
C287 GESSEL Team BARTŁOMIEJ WOŹNIAK  
C288 Kontoor Team 3 PIOTR CIECIELĄG  
C289 Kontoor Team 2 PIOTR CIECIELĄG  
C290 Kontoor - Team 1 PIOTR CIECIELĄG  
C291 P&G Running Club KATARZYNA PEJSKA  
C292 P&G Running Club KATARZYNA PEJSKA  
C293 P&G Running Club KATARZYNA PEJSKA  
C294 P&G Running Club KATARZYNA PEJSKA  
C295 Birell Team MICHAŁ SZYMAŃSKI  
C296 Immunity Systems TOMEK KARDYS  
C297 Polka Sport Girls KASIA PÓŁTORAK  
C298 PAYBACK PAWEŁ ŁOKAJ  
C299 Euroflorist TOMASZ WIKTOROWICZ  
C300 Kinder+Sport by Cezary ANDRZEJ STANASZEK  
C301 UFG 1 KRZYSZTOF HRYCKO  
C302 New Balance Team ROBERT LESZCZYNSKI  
C303 The Heart IWONA CISZKOWSKA  
C304 Carrefour Running Team 5 KATARZYNA SZCZYGLAK  
C305 Carrefour Running Team 4 KATARZYNA SZCZYGLAK  
C306 Carrefour Running Team 3 KATARZYNA SZCZYGLAK  
C307 Carrefour Running Team 2 KATARZYNA SZCZYGLAK  
C308 Carrefour Running Team 1 KATARZYNA SZCZYGLAK  
C309 Operacja LOT LESZEK TEJWAN  
C310 e-point SA MACIEJ STOLARSKI  
C311 Synerise Sport Team EUGENIUSZ LICZNAROWSKI  
C313 Wolontariusze FMW MONIKA ROSA  
C401 Białe Mewy ALEKSANDRA MADEJAK Biegam Dobrze! - przejdź do strony
140% / 1 400 zł
C402 Rak&Roll ANNA RZEPKA Biegam Dobrze! - przejdź do strony
143% / 1 430 zł
C403 ZAPALENIE PŁUC DANIEL ŁAZUGA Biegam Dobrze! - przejdź do strony
115% / 1 150 zł
C404 Centrum Medyczne Medicum MATEUSZ BARAN Biegam Dobrze! - przejdź do strony
111% / 1 100 zł
C405 Charty z CMS 1 KATARZYNA PROKOP-OKUŁA Biegam Dobrze! - przejdź do strony
133% / 1 324 zł
C406 Są gorsi MATEUSZ ZIELIŃSKI Biegam Dobrze! - przejdź do strony
150% / 1 500 zł
C407 EcoVadis MARIA RADWAŃSKA Biegam Dobrze! - przejdź do strony
116% / 1 152,60 zł
C408 PRA HS Pędziwiatry GRZEGORZ SATOŁA Biegam Dobrze! - przejdź do strony
111% / 1 100 zł
C501 Drunk Samurai D YORIKO TERADA Biegam Dobrze! - przejdź do strony
187% / 1 870 zł
C502 Sage A DOROTA ŚNIEG Biegam Dobrze! - przejdź do strony
110% / 1 096 zł
C503 Stoszesnastki DOMINIKA DOLESZCZAK Biegam Dobrze! - przejdź do strony
105% / 1 041,56 zł
C504 Inteligentne Rozbiegane Pawiany MAGDALENA GRECZKA Biegam Dobrze! - przejdź do strony
100% / 1 000 zł
C505 Charty z CMS 3 KATARZYNA PROKOP-OKUŁA Biegam Dobrze! - przejdź do strony
120% / 1 193,92 zł
C506 VF Kontoor for FDDS PIOTR CIECIELĄG Biegam Dobrze! - przejdź do strony
120% / 1 200 zł
C601 AMBRA - zWINNI TOMASZ PAWLICKI Biegam Dobrze! - przejdź do strony
100% / 1 000 zł
C602 Biegamy z Ochotą JULIUSZ SOMPOLSKI Biegam Dobrze! - przejdź do strony
155% / 1 550 zł
C604 Charty z CMS 2 KATARZYNA PROKOP-OKUŁA Biegam Dobrze! - przejdź do strony
106% / 1 057 zł
C605 EcoVadis MARIA RADWAŃSKA Biegam Dobrze! - przejdź do strony
117% / 1 167,10 zł
C606 Razem z historią KRZYSZTOF GROCHOWSKI Biegam Dobrze! - przejdź do strony
100% / 1 000 zł