XV Ekiden - Lista startowa

Numer startowy Nazwa drużyny Imię Nazwisko Zebrana kwota
C266 LOT SALES RAFAŁ FICEK  
B311 LOT OCC ADRIANNA TOMASZÓW  
C264 LOT CHARTERS RADOSŁAW PODBIELSKI  
A271 Logwin Team MACIEJ URBAŃSKI  
C126 Logistics Storm ARKADUSZ JÓŹWIAK  
A283 Live Well at Citi- Lejdis IZABELA CIEŚLAK  
A282 Live Well at Citi- FX Pulse Runners IZABELA CIEŚLAK  
B171 Live well at Citi - DMBH MAGDALENA KROLSKA  
A224 Lirene Running Team INGA JAROSZ-WAWRYNIUK  
C230 Lingaro Running Team I ANNA POZHARSKA  
C229 Lingaro Running Team - DAS Section ANNA POZHARSKA  
- Lingaro Running Team ANDREA COMIA  
- LifeTube MICHAŁ KOŁODZIEJ  
A240 Leśne Szychy ANNA TRYNISZEWSKA  
- Leroy Merlin RADOSŁAW SŁOWIK  
B178 LATONA ILONA WIERUCKA  
C246 Lapromaw ZENON KOMOREK  
C188 Kuźnia Triathlonu ŁUKASZ WIERZBICKI  
C117 Kuryłowicz & Associates 2 AGATA GROCHOWSKA  
C118 Kuryłowicz & Associates 1 AGATA GROCHOWSKA  
A181 KUKE BeeGeeS AGNIESZKA WIERZBICKA  
A192 KUKE AGNIESZKA WIERZBICKA  
B290 Którędy na Giewont ? KACPER MITRĘGA  
C197 Którędy do baru SEBASTIAN JĘDRAL  
A120 Księgowi na wybiegu ELIZA JUCHNIEWICZ  
A284 Korniszonki co mają oponki !!! KONRAD TABER  
A260 KORB-GLASS PIOTR PASIERBIŃSKI  
B140 Kopernik Uczniowie MATEUSZ OSAKOWICZ  
B141 Kopernik Kadra MATEUSZ OSAKOWICZ  
C288 Kontoor Team 3 PIOTR CIECIELĄG  
C289 Kontoor Team 2 PIOTR CIECIELĄG  
C290 Kontoor - Team 1 PIOTR CIECIELĄG  
B192 Komenda Główna Państwowej Straży Pożarnej SZYMON ŁAWECKI  
A183 Kombatanci VIKTORIIA LAZAREVA  
A250 KMD Running Team III MARCIN SIERANT  
A248 KMD Running Team II MARCIN SIERANT  
A249 KMD Running Team I MARCIN SIERANT  
C183 Klub biegacza RTV EURO AGD Gangreniaki ADRIAN KĘDRA  
C184 Klub Biegacza RTV EURO AGD Bobry z DOKu EWELINA GRYGLICKA  
B213 Klub Biegacza Provident 2 RADOSŁAW KACPRZAK  
B212 Klub Biegacza Provident RADOSŁAW KACPRZAK  
A311 KLUB BIEGACZA PLL LOT - PILOCI MARIUSZ PIŁAT  
B402 Klub Biegacza NCBR "INNORUNNERS" 2 PAWEŁ SKUBIDA Biegam Dobrze! - przejdź do strony
113% / 1 125 zł
- Klub Biegacza NCBR "INNORUNNERS" 1 PAWEŁ SKUBIDA  
B133 Klawa Drużyna GRZEGORZ MOSTOWSKI  
C263 Kinder+Sport by Tomasz ANDRZEJ STANASZEK  
C261 Kinder+Sport by Marta ANDRZEJ STANASZEK  
C262 Kinder+Sport by Klaudiusz ANDRZEJ STANASZEK  
C300 Kinder+Sport by Cezary ANDRZEJ STANASZEK  
C260 Kinder+Sport by Agnieszka ANDRZEJ STANASZEK  
C121 KBJ S.A. II MARTA PRZYGODZKA  
C108 KBJ S.A. MARTA PRZYGODZKA  
A190 KB Wyszków VII MAREK ZIĘTARA  
A108 KB Wyszków VI DARIUSZ CIACH  
A104 KB WYSZKÓW V MONIKA WOJNO  
A107 KB Wyszków IV RAFAŁ DZIĘGIELEWSKI  
A101 KB WYSZKÓW III KRZYSZTOF MATWIEJCZYK  
A102 KB Wyszków II MAŁGORZATA WYSZYŃSKA  
A110 KB Wyszków I ANETA KRUSZEWSKA  
A134 KB PLL LOT - CABIN CREW MARTA SOCHACKA-PODBIELSKA  
B153 KB Krokus Kwiatkowice MISZCZOWIE TOMASZ ZOMERFELD  
B246 KB Krokus Kwiatkowice MARIAN ŻUKOWSKI  
C226 Kapitalni Capitalsi AMELIA KRAMEK  
A409 Kancelaria Ożóg Tomczykowski AGATA MĄCZYŃSKA Biegam Dobrze! - przejdź do strony
100% / 1 000 zł
- Kalderyps MARIUSZ MATUSZKO  
C233 K6 MARCIN KUZIEMSKI  
A185 JTENDO ANDRZEJ TRAWIŃSKI  
B110 JT S.A. KRZYSZTOF WOJTCZAK  
B289 Johnson&Johnson Team2 FILIP PERZYŃSKI  
B299 Johnson&Johnson NATALIA SIKORSKA  
- Johnson&Johnson NATALIA SIKORSKA  
A165 Jakośtobędzie MICHAŁ SITAREK  
A125 InterRisk 3 KATARZYNA GRZEŚKOWIAK  
A118 InterRisk 2 KATARZYNA GRZEŚKOWIAK  
A114 InterRisk 1 KATARZYNA GRZEŚKOWIAK  
B142 INTER Polska Running Team II MACIEJ JACHACZ  
B143 INTER Polska Running Team I MACIEJ JACHACZ  
C504 Inteligentne Rozbiegane Pawiany MAGDALENA GRECZKA Biegam Dobrze! - przejdź do strony
100% / 1 000 zł
B150 Instytut Techniczny Wojsk Lotniczych 2 ELŻBIETA PIOTROWSKA  
B151 Instytut Techniczny Wojsk Lotniczych 1 ELŻBIETA PIOTROWSKA  
A253 Instapagers DOROTA KASPEREK  
C208 INNIO Jenbacher JULIA MATHIS  
A505 Ingersoll Run(d) MAGDALENA SCHMIDT-LEWANDOWSKA Biegam Dobrze! - przejdź do strony
111% / 1 100 zł
C237 ING TEAM III MAŁGORZATA REJN  
C159 ING TEAM II PIOTR KORNILUK  
C236 ING Team I PAWEŁ JASKUŁOWSKI  
B104 In4mates MICHAŁ DRABIKOWSKI  
C296 Immunity Systems TOMEK KARDYS  
A139 IGT KLAUDIA ZEBROWSKA  
- IESE Running Team 3 ELZBIETA WOJTCZAK  
B249 IESE RUNNING TEAM 2 ELZBIETA WOJTCZAK  
B250 IESE RUNNING TEAM 1 ELZBIETA WOJTCZAK  
C138 Hufiec Warszawa-Ochota BARBARA CZERNECKA  
B322 HTL-STREFA 2 KATARZYNA MAĆKIEWICZ  
B323 HTL-STREFA 1 KATARZYNA MAĆKIEWICZ  
B294 Hortex Running Team EMILIA BRYL  
B295 Hortex Rockets EMILIA BRYL  
A212 HM Lecimy RAFAŁ ŁAZUR  
C157 HL JUSTYNA ROGUS  
- Hitachi Capital Polska NATHALIE STEINWENDER  
B285 Hitachi Capital Polska NATHALIE STEINWENDER  
A233 Henkel Running Team IV IWONA SEREMAK  
A234 Henkel Running Team III IWONA SEREMAK  
A235 Henkel Running Team II IWONA SEREMAK  
A236 Henkel Running Team I IWONA SEREMAK  
C131 Hemoglobina KRZYSZTOF MASZCZYŃSKI  
B115 HALLS 6 MAŁGORZATA BOŁKA  
B173 HALLS 5 MAŁGORZATA BOŁKA  
B174 HALLS 4 MAŁGORZATA BOŁKA  
B193 HALLS 3 MAŁGORZATA BOŁKA  
B211 HALLS 2 MAŁGORZATA BOŁKA  
B194 HALLS 1 MAŁGORZATA BOŁKA  
C161 H2B Running Team MATEUSZ KORPAŁA  
A522 H&M WOJCIECH CORA Biegam Dobrze! - przejdź do strony
100% / 1 000 zł
C169 GT Runners #2 FILIP KIJOWSKI  
C170 GT Runners #1 FILIP KIJOWSKI  
A289 Grupa Biegowa Um W-wa 2 KATARZYNA BANASIK  
A288 Grupa Biegowa UM W-wa 1 CYPRIAN ŚWIŚ  
- Google EAP Runners NATALIA SAKOWSKA  
A206 Google Beta runners NATALIA SAKOWSKA  
C241 Google Alpha runners NATALIA SAKOWSKA  
B231 GO4ENERGY ANDRZEJ MORUŃ  
B326 GO Siemens! ADAM FRANK  
A131 Go 4 smile MAGDALENA ŻELAZKO  
A128 GMV Run! #2 KRYSTYNA MACIOSZEK  
A129 GMV Run! #1 KRYSTYNA MACIOSZEK  
C102 Gładkie pały MICHAŁ STOLARSKI  
C156 Gitarowi Łowcy Dżobów ADAM WOCH  
C103 Gitara UMFC WOJCIECH CHOMICZ  
A256 Gilead Sport Team ŁUKASZ RUTKOWSKI  
A191 Gide 3 JERZY RAJKOW-KRZYWICKI  
A157 Gide 2 JERZY RAJKOW-KRZYWICKI  
A158 Gide 1 JERZY RAJKOW-KRZYWICKI  
C287 GESSEL Team BARTŁOMIEJ WOŹNIAK  
A130 G Partner Runners ANNA GRYGALEWICZ  
B405 Fundacja "Maraton Warszawski" - Drużyna Z SZYMON GŁĄB Biegam Dobrze! - przejdź do strony
105% / 1 050 zł
B502 Fundacja "Maraton Warszawski" - Drużyna Y MAGDA SKROCKA Biegam Dobrze! - przejdź do strony
109% / 1 085 zł
A138 FTC Razem KAZIMIERZ KONARSKI  
B149 fRUNatics MELCHIOR SZCZEPANIK  
C104 Friends ANNA SACHMATA  
C165 Franke LESZEK DOMZAL  
A221 FPL TEAM 2 PAWEŁ GAWRON  
A222 FPL TEAM 1 PAWEŁ GAWRON  
C228 FIS WORLD CLASS BARTOSZ WÓJCICKI  
B300 FIS Dream Team BARTOSZ WÓJCICKI  
B163 Finishers_Team PAWEŁ KLUCZEK  
C227 Filmweb MONIKA PIASECKA  
A315 Ferroxowe torpedy. IWONA SUŁEK  
A217 Ferroxowe Petardy IWONA SUŁEK  
A216 Ferroxowe Błyskawice IWONA SUŁEK  
C185 FDP Runners - Team III MICHAŁ GOŁASZEWSKI  
A307 FDP Runners - Team II MICHAŁ GOŁASZEWSKI  
A306 FDP Runners - Team I MICHAŁ GOŁASZEWSKI  
B152 Falenicka Patologia ANNA BANACH-WERNICKA  
B317 EY BA PIOTR STADNICKI  
B329 EY Academy Team PIOTR STADNICKI  
B318 EY PIOTR STADNICKI  
- EY PIOTR STADNICKI  
B129 eXteam II ANTONI WARSZAWIK  
B130 eXteam I ANTONI WARSZAWIK  
C150 ExpressMap ANDRZEJ TURZYNIECKI  
A182 Exo Team ANETA RUDNICKA  
C187 EuroSoft Team MICHAŁ MAZUREK  
C299 Euroflorist TOMASZ WIKTOROWICZ  
A305 EURO RTV AGD KUBA PULCHNY  
C155 Eracent KRZYSZTOF MATYSKIEL  
A257 Enterprise Investors PAWEŁ BĄCZYŃSKI  
A506 ENGEL ALICJA KAPICA Biegam Dobrze! - przejdź do strony
115% / 1 145 zł
A171 Eneria CAT PIOTR ZAWADZKI  
A416 Eneria PIOTR ZAWADZKI Biegam Dobrze! - przejdź do strony
101% / 1 002 zł
C257 ENERGETYCZNI (MINISTERSTWO ENERGII) ILONA BARTKOWSKA  
B253 Enel-Sport Runners Team MAŁGORZATA ZAWADZKA  
C140 Empik 6 EWELINA KOLAJ  
C141 Empik 5 EWELINA KOLAJ  
C142 Empik 4 EWELINA KOLAJ  
C143 Empik 3 EWELINA KOLAJ  
C144 Empik 2 EWELINA KOLAJ  
C145 Empik 1 EWELINA KOLAJ  
A254 eMAG.pl Running Team WIKTOR KOZAKOWSKI  
- Electra Running Team MARCIN WOŹNY  
C154 ELAVON OPS DOMINIK KOSSECKI  
A273 Ekipa Remontowa ALICJA KURPIEWSKA  
C160 Ekipa pościgowa ALICJA KURPIEWSKA  
C186 Ekidoki RICARDO ZARCO MALDONADO  
B287 EGIS Biovitalni MARIA ŚLIWA  
A519 Efigence MARCELINA COMPEL Biegam Dobrze! - przejdź do strony
115% / 1 150 zł
C407 EcoVadis MARIA RADWAŃSKA Biegam Dobrze! - przejdź do strony
116% / 1 152,60 zł
C605 EcoVadis MARIA RADWAŃSKA Biegam Dobrze! - przejdź do strony
117% / 1 167,10 zł
C310 e-point SA MACIEJ STOLARSKI  
C247 Dzikie Kuny Cloudity AGATA WŁÓDARCZAK  
A503 Dziewczyny z Fundacji JULIA SZLĘZAK Biegam Dobrze! - przejdź do strony
151% / 1 510 zł
B501 Dziewczyny BiegnieMY MAGDALENA PREDKA Biegam Dobrze! - przejdź do strony
100% / 1 000 zł
A414 Dynamo Kołomyja KATARZYNA GRABOWSKA Biegam Dobrze! - przejdź do strony
100% / 1 000 zł
A133 Dynamiczne, elastyczne MAGDALENA ŻELAZKO  
A166 Drużyna UltraDziadka OLGA OROŃ  
C268 Drużyna TVN PIOTR JAREMEK  
B312 Drużyna TVN ŁUKASZ SZYSZKA  
B157 Drużyna Trenera Seby JUSTYNA CIECHAROWSKA  
A170 Drużyna Frania MACIEJ ŚWIDERSKI  
C501 Drunk Samurai D YORIKO TERADA Biegam Dobrze! - przejdź do strony
187% / 1 870 zł