XV Ekiden - Lista startowa

Numer startowy Nazwa drużyny Imię Nazwisko Zebrana kwota
A104 KB WYSZKÓW V MONIKA WOJNO  
C104 Friends ANNA SACHMATA  
A105 Zalewscy MARCIN ZALEWSKI  
A110 KB Wyszków I ANETA KRUSZEWSKA  
B221 Optima Cardio 1 MARCIN PALACZ  
B226 Optima Cardio 5 MARCIN PALACZ  
B109 Pratt&Whitney1 MARIUSZ PERA  
B114 Biegać każdy może TOMASZ MUCIEK  
B120 Novo Nordisk 6 JACEK NAGLER  
B126 Novo Nordisk 9 JACEK NAGLER  
B125 Novo Nordisk 10 JACEK NAGLER  
B110 JT S.A. KRZYSZTOF WOJTCZAK  
A163 Czerwone Koguty I KRZYSZTOF BURZYŃSKI  
B131 UNILOGO RUNNING TEAM II JULIA SIELICKA  
B136 UNILOGO RUNNING TEAM III JULIA SIELICKA  
A121 SE16N SEBASTIAN MACIEJEWSKI  
A115 Ministerstwo Przedsiębiorczości i Technologii 1 CEZARY MALISZEWSKI  
A109 PrędkośćGaszonegoŚwiatłaII EDYTA STRUK  
A286 PEMES Konstruktorzy MICHAL KUCZKOWSKI  
A314 Pędzące Żółwie MICHAŁ GRYCZ  
C103 Gitara UMFC WOJCIECH CHOMICZ  
- Pędzące Jeże MICHAŁ GRYCZ  
A313 Pędzące Ślimaki MICHAŁ GRYCZ  
A308 Tuzy Compliance z Deloitte LESZEK WIŚNIEWSKI  
- Performance 1 MACIEJ OPIEKULSKI  
C205 Altkom Software & Consulting 3 KAMILA BINKOWSKA  
C179 Performance Team MACIEJ OPIEKULSKI  
C297 Polka Sport Girls KASIA PÓŁTORAK  
- Polka Sport #2 KASIA PÓŁTORAK  
A147 NIELSEN POLSKA I MARIUSZ RYŻKOWSKI  
A153 NIELSEN POLSKA VI MARIUSZ RYŻKOWSKI  
A152 NIELSEN POLSKA VII MARIUSZ RYŻKOWSKI  
- NIELSEN POLSKA IX MARIUSZ RYŻKOWSKI  
- NIELSEN POLSKA X MARIUSZ RYŻKOWSKI  
B313 NatWest 5 JACEK KAPŁON  
A120 Księgowi na wybiegu ELIZA JUCHNIEWICZ  
A131 Go 4 smile MAGDALENA ŻELAZKO  
B104 In4mates MICHAŁ DRABIKOWSKI  
C109 T-Mobile Magenta Heroes MICHAŁ TROJANOWSKI  
B249 IESE RUNNING TEAM 2 ELZBIETA WOJTCZAK  
A169 PEKAO SME KAMIL WÓJCIK  
C264 LOT CHARTERS RADOSŁAW PODBIELSKI  
B308 Biegacze LOT MONIKA KRASNODEMBSKA-LANGE  
A173 OLX Running Team #1 MATEUSZ OCHRYMOWICZ  
A174 OLX Running team #2 MATEUSZ OCHRYMOWICZ  
A137 PZU Sport Team 1 DOROTA SKIBICKA  
A136 PZU Sport Team 2 DOROTA SKIBICKA  
A125 InterRisk 3 KATARZYNA GRZEŚKOWIAK  
B130 eXteam I ANTONI WARSZAWIK  
A126 SQUADRA AZZURRA DANILO FERRARIS  
C115 DI Xelion MARCIN KULA  
A141 T-Mobile Magenta Diamonds MAGDALENA KRZYŻANOWSKA  
A158 Gide 1 JERZY RAJKOW-KRZYWICKI  
A157 Gide 2 JERZY RAJKOW-KRZYWICKI  
A179 Studiotech Poland KRZYSZTOF NAROJCZYK  
B142 INTER Polska Running Team II MACIEJ JACHACZ  
A142 Lowcy z plemienia Wayuu ROBERT DRZEWIECKI  
C114 PKO Bank Polski - Międzynarodowi JANUSZ ŁUKOMSKI  
B141 Kopernik Kadra MATEUSZ OSAKOWICZ  
A190 KB Wyszków VII MAREK ZIĘTARA  
B146 Prokuratoria Generalna 1 WOJCIECH MURAWSKI  
B147 Prokuratoria Generalna 2 WOJCIECH MURAWSKI  
C119 ASAPy KATARZYNA KRZYŻANOWSKA  
B152 Falenicka Patologia ANNA BANACH-WERNICKA  
B265 OBI NOWY SĄCZ 075 KAMIL KALINOWSKI  
A168 Vege Runners Zielony Gang MAREK PRIMIK  
C120 Bakalland Team PAWEŁ FUS  
C130 Team eAzymut MAJA MAKOWSKA  
C136 Medtronic - Drużyna dla Serca 4 DOMINIKA STRÓŻYŃSKA  
C135 Medtronic - Drużyna dla Serca 5 DOMINIKA STRÓŻYŃSKA  
A302 WINiary Team ANNA PIOTROWSKA  
A244 Netsprint ELIZA BUJNOWSKA  
C141 Empik 5 EWELINA KOLAJ  
B216 Mitsubishi Electric RunTeam MAŁGORZATA ZAKRZEWSKA  
B325 Syneos Health ! ADAM BURDAN  
- Syneos Health !! ADAM BURDAN  
- Alfasigma Polska 1 ŁUKASZ DĄBROWSKI  
- OBIEGANI073 KRZYSZTOF JASIOROWSKI  
A195 Cosmedica Wellbeing 3 KAMIL SIUDEK  
B264 OBI 019 II ARKADIUSZ CHŁAPEK  
C125 Dom Volvo Experience Team Red MAREK WÓJCIK  
A211 Aegon Run RENATA JAKUBISIAK  
C221 OBI 029 Olsztyn JAROSŁAW KOPYŚĆ  
C146 PFR Orły ALEKSANDER OZIEWICZ  
A184 ProService Finteco #2 MARCIN WIERZBICKI  
A232 T2S MICHAŁ GRZESZCZYK  
A185 JTENDO ANDRZEJ TRAWIŃSKI  
B163 Finishers_Team PAWEŁ KLUCZEK  
A189 The Luzers Girls KATARZYNA CZWARTOSZ-LIBER  
A201 Bell 2 BOGUSŁAWA MAJER  
A200 Bell 3 BOGUSŁAWA MAJER  
B259 Biegof"OBI" EWA BOJAR  
C280 Coca- Cola 3 MARLENA MAJ  
C131 Hemoglobina KRZYSZTOF MASZCZYŃSKI  
A238 SG4Spartans2 MICHAŁ KREMPA  
B227 Rockwell Automation SEBASTIAN KONDRATOWICZ  
A205 BNP Paribas Real Estate WOJCIECH WOJTOWICZ  
C147 OPI TEAM 2 MAGDALENA WANIEWSKA-BOBIN  
A206 Google Beta runners NATALIA SAKOWSKA  
A291 CATRunners MAGDALENA GĄSIEWSKA  
B326 GO Siemens! ADAM FRANK  
B157 Drużyna Trenera Seby JUSTYNA CIECHAROWSKA  
A243 Rozbiegany Piastów II KATARZYNA KATANA  
B179 Team ZabieganeDni MARCIN KOCZOROWSKI  
A227 Biegaj z Ursusem MARCIN ADAMCZYK  
B189 Schweppes AGATA RAFAŁOWSKA-KOCIĘBA  
A270 Słodkie Nestle ANNA PIOTROWSKA  
A292 CATRacers MAGDALENA GĄSIEWSKA  
A216 Ferroxowe Błyskawice IWONA SUŁEK  
A233 Henkel Running Team IV IWONA SEREMAK  
C157 HL JUSTYNA ROGUS  
A260 KORB-GLASS PIOTR PASIERBIŃSKI  
A221 FPL TEAM 2 PAWEŁ GAWRON  
A222 FPL TEAM 1 PAWEŁ GAWRON  
A259 Sales&More Running Team I TOBIASZ CZUBA  
B281 Runners 2 SEWERYN CZAPLA  
- MECHANIK I PRZYJACIELE MACIEJ BIELACHA  
C151 Drunk Samurai A NORIHIRO ISHIDA  
C184 Klub Biegacza RTV EURO AGD Bobry z DOKu EWELINA GRYGLICKA  
- Zabiegani ZOFIA MIKOŁAJEWSKA  
C275 Coca- Cola 8 MARLENA MAJ  
C162 Dobry Kurs SZYMON KOMOROWSKI  
B162 +PHARMA RUNNING TEAM JOANNA ORCZYK  
- Arcadis 2 MICHAŁ KOTARSKI  
A297 Bractwo Biegowe BGK - 5 KRZYSZTOF KOMOREK  
C152 Drunk Samurai C KENICHI MATSUYAMA  
- Hitachi Capital Polska NATHALIE STEINWENDER  
B168 Wilki z Mokotowskiej MARCIN ZAK  
A254 eMAG.pl Running Team WIKTOR KOZAKOWSKI  
A249 KMD Running Team I MARCIN SIERANT  
B178 LATONA ILONA WIERUCKA  
C183 Klub biegacza RTV EURO AGD Gangreniaki ADRIAN KĘDRA  
B297 NASK I KRZYSZTOF WAWRZYNIAK  
B232 Coface Poland 1 PAWEŁ TOBIS  
A281 CORPOMED MATEUSZ ŻUŁAWNIK  
A303 UniqaRunners2 JAN BORWIN  
A265 Morsy Zielonka MONIKA OSIECKA  
A276 Deloitte Adventure Team 2 KONSTANCJA TANJGA  
A275 Deloitte Adventure Team 3 KONSTANCJA TANJGA  
B190 Schweppes Premium Runners AGATA RAFAŁOWSKA-KOCIĘBA  
B195 Sollers Consulting 2 MICHAŁ NAWROT  
C163 Clinmed Team JAROSŁAW JÓŹWICKI  
C237 ING TEAM III MAŁGORZATA REJN  
C226 Kapitalni Capitalsi AMELIA KRAMEK  
B270 AMW#5 ANNA DANKOWSKA  
B184 SE GREEN RUNNERS 4 JOANNA WARAKSA  
C307 Carrefour Running Team 2 KATARZYNA SZCZYGLAK  
C168 DPD Polska III TOMASZ CHLEBOWSKI  
C243 Medicover Runners II JACEK WICHOWSKI  
B206 7N ALEKSANDRA MARIANEK  
B205 7N-1 ALEKSANDRA MARIANEK  
C167 4Life Direct MARLENA KONSTANTY  
B200 NBS Team 2 TOMASZ IZDEBSKI  
B243 Sagemcom_team MACIEJ KLIKOWSKI  
C173 Szkoła Pitagoras II LESZEK OSSOWSKI  
C195 Apleona - Wildcats I MILENA OKUŃ-WIŚNIEWSKA  
C178 Medikar MAREK KALINIAK  
B210 Prokuratoria Generalna 4 WOJCIECH MURAWSKI  
C199 TBS Hurricanes LOUIS FEARN  
B238 Soletanche MudRunners TOMASZ KORAB  
B237 Soletanche JetRunners TOMASZ KORAB  
C200 WITC Supergirls AMALIA KALINCA  
C189 PowerVols KATARZYNA KUNA  
- PKP Energetyka I GRZEGORZ SIWEK  
C296 Immunity Systems TOMEK KARDYS  
C194 PKP Energetyka - Team IV GRZEGORZ SIWEK  
B302 UL International Polska KATARZYNA KRYPA  
C286 BNP PARIBAS # ANNA OBUCHOWICZ  
- EY PIOTR STADNICKI  
C259 POD PRĄD (MINISTERSTWO ENERGII) ILONA BARTKOWSKA  
- Kalderyps MARIUSZ MATUSZKO  
B324 TPA TEAMS WORK ALEKSANDRA KACZMAREK  
B275 BAH - RYZYKO PKO BP S.A. JOANNA DEJEWSKA VEL DEJ  
C270 Nationale-Nederlanden Running Team MICHAŁ BRZUSZKIEWICZ  
C269 Nationale-Nederlanden Running Team II MICHAŁ BRZUSZKIEWICZ  
B248 X team SZCZEPAN BOROWSKI  
B194 HALLS 1 MAŁGORZATA BOŁKA  
B211 HALLS 2 MAŁGORZATA BOŁKA  
B174 HALLS 4 MAŁGORZATA BOŁKA  
B173 HALLS 5 MAŁGORZATA BOŁKA  
B115 HALLS 6 MAŁGORZATA BOŁKA  
B254 Toyota Bielany MICHAŁ BŁAŻEJCZAK  
B291 SANTANDER RUNNING TEAM MARCIN MAKULEC  
- UFG 2 KRZYSZTOF HRYCKO  
C210 TEFAL KRUPS SPORT CLUB CEZARY WIĘCKOWSKI  
C215 PwC Running Team IV PRZEMYSŁAW ARNOLD  
C216 PwC IT Team PRZEMYSŁAW ARNOLD  
C254 ŻÓRAWSKI TEAM 2 JAROSŁAW ŻÓRAWSKI  
C253 ŻÓRAWSKI TEAM 3 JAROSŁAW ŻÓRAWSKI  
B280 40+ ZBIGNIEW MOROZ  
C248 The Chubbers TOMASZ RYNKIEWICZ  
B307 Run 4 Fun - L’Oreal Running Team IV DANIEL WIERZBICKI  
C232 Victus Rębków VICTUS RĘBKÓW  
B286 Orbium 1 HUBERT CHRZANOWSKI  
B327 zWarty Team 2 KAMIL KACPERSKI  
C285 MASTERCARD ANNA POLAŃSKA  
B323 HTL-STREFA 1 KATARZYNA MAĆKIEWICZ  
C291 P&G Running Club KATARZYNA PEJSKA  
C302 New Balance Team ROBERT LESZCZYNSKI  
C313 Wolontariusze FMW MONIKA ROSA