XV Ekiden - Lista startowa

Numer startowy Nazwa drużyny Imię Nazwisko Zebrana kwota
C104 Friends ANNA SACHMATA  
A105 Zalewscy MARCIN ZALEWSKI  
A110 KB Wyszków I ANETA KRUSZEWSKA  
B222 Optima Cardio 4 MARCIN PALACZ  
B105 Pratt&Whitney5 MARIUSZ PERA  
B121 Novo Nordisk 4 JACEK NAGLER  
B120 Novo Nordisk 6 JACEK NAGLER  
B126 Novo Nordisk 9 JACEK NAGLER  
B110 JT S.A. KRZYSZTOF WOJTCZAK  
A163 Czerwone Koguty I KRZYSZTOF BURZYŃSKI  
B132 UNILOGO RUNNING TEAM I JULIA SIELICKA  
B131 UNILOGO RUNNING TEAM II JULIA SIELICKA  
A127 Biegajace Wieprze KRZYSZTOF SOKALSKI  
B136 UNILOGO RUNNING TEAM III JULIA SIELICKA  
A121 SE16N SEBASTIAN MACIEJEWSKI  
A287 PEMES Automatycy MICHAL KUCZKOWSKI  
A314 Pędzące Żółwie MICHAŁ GRYCZ  
C105 Bezlitośni MAGDALENA KŁĘK  
A111 Runnero Team ROMAN KOLEŚNIK  
B116 XYLEM 2 ANETA MŁYNARCZYK  
A308 Tuzy Compliance z Deloitte LESZEK WIŚNIEWSKI  
C206 Altkom Software & Consulting 1 KAMILA BINKOWSKA  
C201 Altkom Akademia 1 KAMILA BINKOWSKA  
C205 Altkom Software & Consulting 3 KAMILA BINKOWSKA  
C179 Performance Team MACIEJ OPIEKULSKI  
C297 Polka Sport Girls KASIA PÓŁTORAK  
A147 NIELSEN POLSKA I MARIUSZ RYŻKOWSKI  
A148 NIELSEN POLSKA II MARIUSZ RYŻKOWSKI  
A153 NIELSEN POLSKA VI MARIUSZ RYŻKOWSKI  
- NIELSEN POLSKA IX MARIUSZ RYŻKOWSKI  
- NIELSEN POLSKA X MARIUSZ RYŻKOWSKI  
B276 NatWest 1 JACEK KAPŁON  
- Meta Już Blisko OLEH KASHIVSKYY  
A132 Drim tim MAGDALENA ŻELAZKO  
A131 Go 4 smile MAGDALENA ŻELAZKO  
A196 NASK SA 1 ROBERT CIESIELSKI  
A228 Workplace Leisure BOGUSZ PARZYSZEK  
A116 PKO Bank Polski „Bezgotówkowi z PKO BP" MONIKA MIGAS  
B250 IESE RUNNING TEAM 1 ELZBIETA WOJTCZAK  
B249 IESE RUNNING TEAM 2 ELZBIETA WOJTCZAK  
A159 Allergan Running Team KATARZYNA JARECKA  
A169 PEKAO SME KAMIL WÓJCIK  
B260 OBI Księgowość i Rodzina MARCIN MAŁKOWSKI  
B308 Biegacze LOT MONIKA KRASNODEMBSKA-LANGE  
A174 OLX Running team #2 MATEUSZ OCHRYMOWICZ  
A175 Reebok Run Crew Wilanów II KONRAD MATYJASIAK  
A143 Wedel JACEK KARWOWSKI  
B137 UNILOGO RUNNING TEAM VII JULIA SIELICKA  
A137 PZU Sport Team 1 DOROTA SKIBICKA  
C265 LOT Siatka i Alianse WOJCIECH WORONA  
C110 Sage B DOROTA ŚNIEG  
A126 SQUADRA AZZURRA DANILO FERRARIS  
A293 Bank Gospodarstwa Krajowego KRZYSZTOF KOMOREK  
C115 DI Xelion MARCIN KULA  
A164 Czerwone Koguty III KRZYSZTOF BURZYŃSKI  
A158 Gide 1 JERZY RAJKOW-KRZYWICKI  
A179 Studiotech Poland KRZYSZTOF NAROJCZYK  
B142 INTER Polska Running Team II MACIEJ JACHACZ  
A142 Lowcy z plemienia Wayuu ROBERT DRZEWIECKI  
A190 KB Wyszków VII MAREK ZIĘTARA  
B147 Prokuratoria Generalna 2 WOJCIECH MURAWSKI  
B152 Falenicka Patologia ANNA BANACH-WERNICKA  
B265 OBI NOWY SĄCZ 075 KAMIL KALINOWSKI  
B148 Vege Runners Marchewkowa Banda ADAM PLUSZKA  
C120 Bakalland Team PAWEŁ FUS  
C137 Medtronic - Drużyna dla Serca 3 DOMINIKA STRÓŻYŃSKA  
C136 Medtronic - Drużyna dla Serca 4 DOMINIKA STRÓŻYŃSKA  
A180 Biegnij z ProService JACEK ZIELIŃSKI  
A244 Netsprint ELIZA BUJNOWSKA  
C142 Empik 4 EWELINA KOLAJ  
C141 Empik 5 EWELINA KOLAJ  
B216 Mitsubishi Electric RunTeam MAŁGORZATA ZAKRZEWSKA  
A191 Gide 3 JERZY RAJKOW-KRZYWICKI  
- Alfasigma Polska 1 ŁUKASZ DĄBROWSKI  
- OBIEGANI073 KRZYSZTOF JASIOROWSKI  
A195 Cosmedica Wellbeing 3 KAMIL SIUDEK  
C222 Obi Radom 065 MATEUSZ ROZWADOWSKI  
C125 Dom Volvo Experience Team Red MAREK WÓJCIK  
A211 Aegon Run RENATA JAKUBISIAK  
C221 OBI 029 Olsztyn JAROSŁAW KOPYŚĆ  
C126 Logistics Storm ARKADUSZ JÓŹWIAK  
A185 JTENDO ANDRZEJ TRAWIŃSKI  
B228 CSIOZ MICHAŁ ŁUBIAN  
A207 www.oaza-swanna.info PAWEŁ ZASTOCKI  
B163 Finishers_Team PAWEŁ KLUCZEK  
A201 Bell 2 BOGUSŁAWA MAJER  
- MPiT3 MONIKA PRZĄDKA  
C281 Coca- Cola 2 MARLENA MAJ  
B201 Sami Swoi Speedożercy TUNG NGUYEN-BRODNICKI  
C131 Hemoglobina KRZYSZTOF MASZCZYŃSKI  
A266 Warsaw Mathematical Institute KRZYSZTOF DZIOBA  
A238 SG4Spartans2 MICHAŁ KREMPA  
B169 UPO RUN ADRIAN KISIEL  
B227 Rockwell Automation SEBASTIAN KONDRATOWICZ  
B217 ALDEspeed 3 MAŁGORZATA MELLIN  
A255 MDDP Running Team JOANNA STASIAK  
C147 OPI TEAM 2 MAGDALENA WANIEWSKA-BOBIN  
A206 Google Beta runners NATALIA SAKOWSKA  
B153 KB Krokus Kwiatkowice MISZCZOWIE TOMASZ ZOMERFELD  
A212 HM Lecimy RAFAŁ ŁAZUR  
B326 GO Siemens! ADAM FRANK  
B179 Team ZabieganeDni MARCIN KOCZOROWSKI  
A227 Biegaj z Ursusem MARCIN ADAMCZYK  
A309 Drukarnia Perfekt ANDRZEJ NEJMAN  
C158 PFR Sokoły ALEKSANDER OZIEWICZ  
A292 CATRacers MAGDALENA GĄSIEWSKA  
A271 Logwin Team MACIEJ URBAŃSKI  
A217 Ferroxowe Petardy IWONA SUŁEK  
A234 Henkel Running Team III IWONA SEREMAK  
A233 Henkel Running Team IV IWONA SEREMAK  
A239 SG4Spartans3 MICHAŁ KREMPA  
C157 HL JUSTYNA ROGUS  
A260 KORB-GLASS PIOTR PASIERBIŃSKI  
A222 FPL TEAM 1 PAWEŁ GAWRON  
C185 FDP Runners - Team III MICHAŁ GOŁASZEWSKI  
B281 Runners 2 SEWERYN CZAPLA  
A223 ConnectPoint MAREK BRANICKI  
C184 Klub Biegacza RTV EURO AGD Bobry z DOKu EWELINA GRYGLICKA  
B298 Circle K Sport’s Team MICHAŁ SADURA  
C276 Coca- Cola 7 MARLENA MAJ  
C275 Coca- Cola 8 MARLENA MAJ  
C152 Drunk Samurai C KENICHI MATSUYAMA  
A298 Panasonic Running Team_2 AGNIESZKA BARAŃSKA  
C153 PRA HS Błyskawica GRZEGORZ SATOŁA  
- Hitachi Capital Polska NATHALIE STEINWENDER  
B168 Wilki z Mokotowskiej MARCIN ZAK  
A245 Urząd Lotnictwa Cywilnego 1 PRZEMYSŁAW MAZAN  
A249 KMD Running Team I MARCIN SIERANT  
A250 KMD Running Team III MARCIN SIERANT  
B297 NASK I KRZYSZTOF WAWRZYNIAK  
C190 NAWATAHA TOMASZ TĘDZIAGOLSKI  
B164 PolSource I KRZYSZTOF WAŚNIOWSKI  
A281 CORPOMED MATEUSZ ŻUŁAWNIK  
B233 Coface Poland 2 PAWEŁ TOBIS  
- Coface Poland 3 PAWEŁ TOBIS  
A303 UniqaRunners2 JAN BORWIN  
A265 Morsy Zielonka MONIKA OSIECKA  
A276 Deloitte Adventure Team 2 KONSTANCJA TANJGA  
A282 Live Well at Citi- FX Pulse Runners IZABELA CIEŚLAK  
C255 MSD Running Club Polska PIOTR MIEDZIŃSKI  
B190 Schweppes Premium Runners AGATA RAFAŁOWSKA-KOCIĘBA  
B195 Sollers Consulting 2 MICHAŁ NAWROT  
C163 Clinmed Team JAROSŁAW JÓŹWICKI  
C169 GT Runners #2 FILIP KIJOWSKI  
B255 Run 4 Fun - L’Oreal Running Team I DANIEL WIERZBICKI  
B271 AMW#4 ANNA DANKOWSKA  
B270 AMW#5 ANNA DANKOWSKA  
B180 AMWMAMY#6 ANNA JASINA  
B184 SE GREEN RUNNERS 4 JOANNA WARAKSA  
B185 SE GREEN RUNNERS 5 JOANNA WARAKSA  
C308 Carrefour Running Team 1 KATARZYNA SZCZYGLAK  
C168 DPD Polska III TOMASZ CHLEBOWSKI  
C244 Medicover Runners I JACEK WICHOWSKI  
C243 Medicover Runners II JACEK WICHOWSKI  
B206 7N ALEKSANDRA MARIANEK  
C121 KBJ S.A. II MARTA PRZYGODZKA  
B212 Klub Biegacza Provident RADOSŁAW KACPRZAK  
B200 NBS Team 2 TOMASZ IZDEBSKI  
C173 Szkoła Pitagoras II LESZEK OSSOWSKI  
C174 Cordia IWONA KOZŁOWSKA  
C195 Apleona - Wildcats I MILENA OKUŃ-WIŚNIEWSKA  
B238 Soletanche MudRunners TOMASZ KORAB  
C200 WITC Supergirls AMALIA KALINCA  
B244 Creamfinance AGNIESZKA GLINKA  
C189 PowerVols KATARZYNA KUNA  
B303 db marathon team PRZEMYSŁAW WOJTACHNIO  
C286 BNP PARIBAS # ANNA OBUCHOWICZ  
C259 POD PRĄD (MINISTERSTWO ENERGII) ILONA BARTKOWSKA  
C270 Nationale-Nederlanden Running Team MICHAŁ BRZUSZKIEWICZ  
B211 HALLS 2 MAŁGORZATA BOŁKA  
B174 HALLS 4 MAŁGORZATA BOŁKA  
B115 HALLS 6 MAŁGORZATA BOŁKA  
B254 Toyota Bielany MICHAŁ BŁAŻEJCZAK  
- UFG 2 KRZYSZTOF HRYCKO  
C211 PGE Energetic Running AGNIESZKA PARTYKA  
C217 PwC Running Team V PRZEMYSŁAW ARNOLD  
C216 PwC IT Team PRZEMYSŁAW ARNOLD  
C254 ŻÓRAWSKI TEAM 2 JAROSŁAW ŻÓRAWSKI  
C239 Allianz Masters MIKOŁAJ PRZYBYSZEWSKI  
C238 Allianz Challengers MIKOŁAJ PRZYBYSZEWSKI  
B314 Colian na Start!2 ARKADIUSZ GAWIANOWSKI  
C227 Filmweb MONIKA PIASECKA  
A315 Ferroxowe torpedy. IWONA SUŁEK  
C232 Victus Rębków VICTUS RĘBKÓW  
B286 Orbium 1 HUBERT CHRZANOWSKI  
- Purina i Przyjaciele ANDRZEJ KOZŁOWSKI  
B287 EGIS Biovitalni MARIA ŚLIWA  
B328 zWarty Team 1 KAMIL KACPERSKI  
B327 zWarty Team 2 KAMIL KACPERSKI  
C260 Kinder+Sport by Agnieszka ANDRZEJ STANASZEK  
C233 K6 MARCIN KUZIEMSKI  
C249 TKT Rungineering WIOLETTA SKOCZEN  
- The Heart MARCIN OLECH  
C303 The Heart IWONA CISZKOWSKA  
B196 Valkea Run Hard MAGDA GAJEWSKA  
B329 EY Academy Team PIOTR STADNICKI  
C292 P&G Running Club KATARZYNA PEJSKA  
C291 P&G Running Club KATARZYNA PEJSKA  
C302 New Balance Team ROBERT LESZCZYNSKI  
C313 Wolontariusze FMW MONIKA ROSA