XV Ekiden - Lista startowa

Numer startowy Nazwa drużyny Imię Nazwisko Zebrana kwota
B165 PolSource II KRZYSZTOF WAŚNIOWSKI  
B164 PolSource I KRZYSZTOF WAŚNIOWSKI  
B163 Finishers_Team PAWEŁ KLUCZEK  
B162 +PHARMA RUNNING TEAM JOANNA ORCZYK  
B161 Bank Pocztowy S.A._2 JOLANTA DĄBROWSKA  
B160 Roche DC I MARTA MEDREK  
B159 Roche DC II MARTA MEDREK  
B158 W pogoni za..... ALEKSANDRA STUCZYNSKA  
B157 Drużyna Trenera Seby JUSTYNA CIECHAROWSKA  
B156 Colgate Max White MARCIN MAKOWSKI  
B155 Colgate Total MARCIN MAKOWSKI  
B154 Wydział Fizyki UW KAROL NOGAJEWSKI  
B153 KB Krokus Kwiatkowice MISZCZOWIE TOMASZ ZOMERFELD  
B152 Falenicka Patologia ANNA BANACH-WERNICKA  
B151 Instytut Techniczny Wojsk Lotniczych 1 ELŻBIETA PIOTROWSKA  
B150 Instytut Techniczny Wojsk Lotniczych 2 ELŻBIETA PIOTROWSKA  
B149 fRUNatics MELCHIOR SZCZEPANIK  
B148 Vege Runners Marchewkowa Banda ADAM PLUSZKA  
B147 Prokuratoria Generalna 2 WOJCIECH MURAWSKI  
B146 Prokuratoria Generalna 1 WOJCIECH MURAWSKI  
B145 Prokuratoria Generalna WOJCIECH MURAWSKI  
B144 Sopliczaki z CEDC EWA SZLĘK  
B143 INTER Polska Running Team I MACIEJ JACHACZ  
B142 INTER Polska Running Team II MACIEJ JACHACZ  
B141 Kopernik Kadra MATEUSZ OSAKOWICZ  
B140 Kopernik Uczniowie MATEUSZ OSAKOWICZ  
B139 UTC - HS KALISZ MAGDALENA KAŹMIERCZAK  
B138 UNILOGO RUNNING TEAM VI JULIA SIELICKA  
B137 UNILOGO RUNNING TEAM VII JULIA SIELICKA  
B136 UNILOGO RUNNING TEAM III JULIA SIELICKA  
B135 UNILOGO RUNNING TEAM IV JULIA SIELICKA  
B134 UNILOGO RUNNING TEAM V JULIA SIELICKA  
B133 Klawa Drużyna GRZEGORZ MOSTOWSKI  
B132 UNILOGO RUNNING TEAM I JULIA SIELICKA  
B131 UNILOGO RUNNING TEAM II JULIA SIELICKA  
B130 eXteam I ANTONI WARSZAWIK  
B129 eXteam II ANTONI WARSZAWIK  
B128 Novo Nordisk 7 JACEK NAGLER  
B127 Novo Nordisk 8 JACEK NAGLER  
B126 Novo Nordisk 9 JACEK NAGLER  
B125 Novo Nordisk 10 JACEK NAGLER  
B124 Novo Nordisk 1 JACEK NAGLER  
B123 Novo Nordisk.2 JACEK NAGLER  
B122 Novo Nordisk 3 JACEK NAGLER  
B121 Novo Nordisk 4 JACEK NAGLER  
B120 Novo Nordisk 6 JACEK NAGLER  
B119 Novo Nordisk 5 JACEK NAGLER  
B118 XYZ ANDRZEJ ROGULSKI  
B117 XYLEM 1 ANETA MŁYNARCZYK  
B116 XYLEM 2 ANETA MŁYNARCZYK  
B115 HALLS 6 MAŁGORZATA BOŁKA  
B114 Biegać każdy może TOMASZ MUCIEK  
B113 PKP Intercity Running Team MICHAŁ PIOTROWSKI  
B112 PKP Intercity Running Team 2 MICHAŁ PIOTROWSKI  
B111 bfagencja.pl MARCIN WYSTRYCHOWSKI  
B110 JT S.A. KRZYSZTOF WOJTCZAK  
B109 Pratt&Whitney1 MARIUSZ PERA  
B108 Pratt&Whitney2 MARIUSZ PERA  
B107 Pratt&Whitney3 MARIUSZ PERA  
B106 Pratt&Whitney4 MARIUSZ PERA  
B105 Pratt&Whitney5 MARIUSZ PERA  
B104 In4mates MICHAŁ DRABIKOWSKI  
B103 Positive Team MARCIN BARWICKI  
B102 WARAEM EDYTA PIOTROWSKA  
B101 ASAP Ferretti-Bębenek KAMILA STRZAŁKA-BĘBENEK  
A611 Rembertów Team MIX WŁODZIMIERZ KONEFAŁ Biegam Dobrze! - przejdź do strony
106% / 1 052 zł
A610 Bain Force One MICHAŁ BEZUCH Biegam Dobrze! - przejdź do strony
100% / 1 000 zł
A609 Biegnące Wieprze II RYSZARD RACZYŃSKI Biegam Dobrze! - przejdź do strony
120% / 1 200 zł
A608 Biegnące Wieprze RYSZARD RACZYŃSKI Biegam Dobrze! - przejdź do strony
120% / 1 200 zł
A607 Sun & Snow Running Team - Śnieżynki BARTŁOMIEJ MAJDAK Biegam Dobrze! - przejdź do strony
185% / 1 850 zł
A606 Dr Gerard Team ROBERT FELIKSIAK Biegam Dobrze! - przejdź do strony
130% / 1 300 zł
A605 Cool RUNNERS 2, Carrier BARTOSZ UMIŃSKI Biegam Dobrze! - przejdź do strony
128% / 1 275 zł
A604 Bainies MICHAŁ BEZUCH Biegam Dobrze! - przejdź do strony
100% / 1 000 zł
A603 Wataha z Rzeczycy JUSTYNA WARPAS Biegam Dobrze! - przejdź do strony
134% / 1 340 zł
A602 ANTY-LOOPY BOSCH IT ALEKSANDRA WOŹNICKA Biegam Dobrze! - przejdź do strony
141% / 1 408 zł
A601 Bractwo Biegowe BGK - 1 KRZYSZTOF KOMOREK Biegam Dobrze! - przejdź do strony
100% / 1 000 zł
A523 Tłumacze Biegacze KAMILA TRAJNEROWICZ Biegam Dobrze! - przejdź do strony
106% / 1 055,01 zł
A522 H&M WOJCIECH CORA Biegam Dobrze! - przejdź do strony
100% / 1 000 zł
A521 #WarbudRunningTeam SYLWIA TOPOLSKA Biegam Dobrze! - przejdź do strony
108% / 1 080 zł
A520 Szybka Transformata JACEK MIĘKISZ Biegam Dobrze! - przejdź do strony
103% / 1 025 zł
A519 Efigence MARCELINA COMPEL Biegam Dobrze! - przejdź do strony
115% / 1 150 zł
A518 Artegence MARCELINA COMPEL Biegam Dobrze! - przejdź do strony
111% / 1 100 zł
A517 Off-Road Runners Benefit Systems SA BEATA WYSOCZARSKA Biegam Dobrze! - przejdź do strony
108% / 1 080 zł
A516 Team More Wine KATARZYNA RAKOWSKA Biegam Dobrze! - przejdź do strony
115% / 1 150 zł
A515 ZAPRZYSIĘGLI BIEGACZE ARTUR JAN BUKOWSKI Biegam Dobrze! - przejdź do strony
102% / 1 020 zł
A514 OTRYTCZYCY URSZULA ROSZCZĘDA Biegam Dobrze! - przejdź do strony
112% / 1 111,11 zł
A513 Adform ŁUKASZ KAWĘCKI Biegam Dobrze! - przejdź do strony
202% / 2 020 zł
A512 Warsaw Run Club No.1 ROBERT HOFFMANN Biegam Dobrze! - przejdź do strony
114% / 1 140 zł
A511 Promedica24 JULIA ORNOWSKA Biegam Dobrze! - przejdź do strony
157% / 1 570 zł
A510 Out of Control Generali ADAM DYNIEWICZ Biegam Dobrze! - przejdź do strony
175% / 1 742 zł
A509 Rembertów Team Sprint MICHAŁ DYŻEWSKI Biegam Dobrze! - przejdź do strony
101% / 1 009 zł
A508 Aviva Running Team NATALIA KARSKA Biegam Dobrze! - przejdź do strony
347% / 3 461,38 zł
A507 ANTYLOOPY 2 PAULINA KRZYŚKO Biegam Dobrze! - przejdź do strony
127% / 1 270 zł
A506 ENGEL ALICJA KAPICA Biegam Dobrze! - przejdź do strony
115% / 1 145 zł
A505 Ingersoll Run(d) MAGDALENA SCHMIDT-LEWANDOWSKA Biegam Dobrze! - przejdź do strony
111% / 1 100 zł
A504 CHIESI TEAM ANNA RYMSZO Biegam Dobrze! - przejdź do strony
289% / 2 890 zł
A503 Dziewczyny z Fundacji JULIA SZLĘZAK Biegam Dobrze! - przejdź do strony
151% / 1 510 zł
A502 COMTEGRUN 1 ALICJA JĘDREJEK Biegam Dobrze! - przejdź do strony
121% / 1 210 zł
A501 T-Mobile Runners DANIEL ŁOPATA Biegam Dobrze! - przejdź do strony
204% / 2 040 zł
A417 Medicalgorithmics PAULINA SIEDLECKA Biegam Dobrze! - przejdź do strony
159% / 1 590 zł
A416 Eneria PIOTR ZAWADZKI Biegam Dobrze! - przejdź do strony
101% / 1 002 zł
A415 Schenker Technology Center Runners 2 GRZEGORZ GALA Biegam Dobrze! - przejdź do strony
100% / 1 000 zł
A414 Dynamo Kołomyja KATARZYNA GRABOWSKA Biegam Dobrze! - przejdź do strony
100% / 1 000 zł
A413 Miękkie Acai KAMIL ESSEKKAT Biegam Dobrze! - przejdź do strony
124% / 1 239,99 zł
A412 Skarby Aliora MICHAŁ WYSZYŃSKI Biegam Dobrze! - przejdź do strony
101% / 1 001 zł
A411 Schenker Technology Center Runners GRZEGORZ GALA Biegam Dobrze! - przejdź do strony
100% / 1 000 zł
A410 ASB Poland ANDRII YAKOVENKO Biegam Dobrze! - przejdź do strony
100% / 1 000 zł
A409 Kancelaria Ożóg Tomczykowski AGATA MĄCZYŃSKA Biegam Dobrze! - przejdź do strony
100% / 1 000 zł
A408 Rembertów Team Laski EMILIA OLĘDZKA Biegam Dobrze! - przejdź do strony
111% / 1 100 zł
A407 Sun & Snow Running Team - Słoneczka BARTŁOMIEJ MAJDAK Biegam Dobrze! - przejdź do strony
190% / 1 900 zł
A406 Cool RUNNERS 1, Carrier BARTOSZ UMIŃSKI Biegam Dobrze! - przejdź do strony
101% / 1 001 zł
A405 Ośrodek Badań nad Migracjami MARTA ANACKA Biegam Dobrze! - przejdź do strony
186% / 1 860 zł
A404 Biegiem po zdrowie! EWA MIODUSZEWSKA Biegam Dobrze! - przejdź do strony
239% / 2 387 zł
A403 PAREXEL #1 KAROL KNAPIK Biegam Dobrze! - przejdź do strony
142% / 1 420 zł
A402 Szybciej się nie da? (KDKLEGAL) KAROL KAMIŃSKI Biegam Dobrze! - przejdź do strony
125% / 1 243 zł
A401 Załoga G RAFAŁ DĄBROWSKI Biegam Dobrze! - przejdź do strony
213% / 2 130 zł
A316 Plus Run Project MACIEJ ZACHWATOWICZ  
A315 Ferroxowe torpedy. IWONA SUŁEK  
A314 Pędzące Żółwie MICHAŁ GRYCZ  
A313 Pędzące Ślimaki MICHAŁ GRYCZ  
A312 Nogi Stonogi MICHAŁ GRYCZ  
A311 KLUB BIEGACZA PLL LOT - PILOCI MARIUSZ PIŁAT  
A310 Ministerstwo Przedsiębiorczości i Technologii 2 MONIKA PRZĄDKA  
A309 Drukarnia Perfekt ANDRZEJ NEJMAN  
A308 Tuzy Compliance z Deloitte LESZEK WIŚNIEWSKI  
A307 FDP Runners - Team II MICHAŁ GOŁASZEWSKI  
A306 FDP Runners - Team I MICHAŁ GOŁASZEWSKI  
A305 EURO RTV AGD KUBA PULCHNY  
A304 UniqaRunners1 JAN BORWIN  
A303 UniqaRunners2 JAN BORWIN  
A302 WINiary Team ANNA PIOTROWSKA  
A301 UTC Ropczyce Fire Runners BARTŁOMIEJ KRAUZ  
A300 Panasonic Running Team_3 AGNIESZKA BARAŃSKA  
A299 Panasonic Running Team_1 AGNIESZKA BARAŃSKA  
A298 Panasonic Running Team_2 AGNIESZKA BARAŃSKA  
A297 Bractwo Biegowe BGK - 5 KRZYSZTOF KOMOREK  
A296 Bractwo Biegowe BGK - 4 KRZYSZTOF KOMOREK  
A295 Bractwo Biegowe BGK - 3 KRZYSZTOF KOMOREK  
A294 Bractwo Biegowe BGK - 2 KRZYSZTOF KOMOREK  
A293 Bank Gospodarstwa Krajowego KRZYSZTOF KOMOREK  
A292 CATRacers MAGDALENA GĄSIEWSKA  
A291 CATRunners MAGDALENA GĄSIEWSKA  
A290 ORSTED TEAM G L  
A289 Grupa Biegowa Um W-wa 2 KATARZYNA BANASIK  
A288 Grupa Biegowa UM W-wa 1 CYPRIAN ŚWIŚ  
A287 PEMES Automatycy MICHAL KUCZKOWSKI  
A286 PEMES Konstruktorzy MICHAL KUCZKOWSKI  
A285 PEMES Warsztat MICHAL KUCZKOWSKI  
A284 Korniszonki co mają oponki !!! KONRAD TABER  
A283 Live Well at Citi- Lejdis IZABELA CIEŚLAK  
A282 Live Well at Citi- FX Pulse Runners IZABELA CIEŚLAK  
A281 CORPOMED MATEUSZ ŻUŁAWNIK  
A280 Drukarnia Perfekt S.A. ANDRZEJ NEJMAN  
A279 Team HOLO MATEUSZ SZYMAŃSKI  
A278 DPD Polska I TOMASZ CHLEBOWSKI  
A277 Deloitte Adventure Team - Finevare i s-ka KONSTANCJA TANJGA  
A276 Deloitte Adventure Team 2 KONSTANCJA TANJGA  
A275 Deloitte Adventure Team 3 KONSTANCJA TANJGA  
A274 Rozbiegany Piastów III MONIKA ŁYP  
A273 Ekipa Remontowa ALICJA KURPIEWSKA  
A272 Damn Demant ALICJA KURPIEWSKA  
A271 Logwin Team MACIEJ URBAŃSKI  
A270 Słodkie Nestle ANNA PIOTROWSKA  
A269 Team WINniary ANNA PIOTROWSKA  
A268 Sandoz - Energized for Life 2 AGATA WIELOGÓRSKA  
A267 Sandoz - Energized for Life AGATA WIELOGÓRSKA  
A266 Warsaw Mathematical Institute KRZYSZTOF DZIOBA  
A265 Morsy Zielonka MONIKA OSIECKA  
A264 Crido in Motion - Lhotse BŁAŻEJ CZAJKOWSKI  
A263 Crido in Motion - Manaslu BŁAŻEJ CZAJKOWSKI  
A262 Crido in Motion - Nanga BŁAŻEJ CZAJKOWSKI  
A261 Crido in Motion - Everest BŁAŻEJ CZAJKOWSKI  
A260 KORB-GLASS PIOTR PASIERBIŃSKI  
A259 Sales&More Running Team I TOBIASZ CZUBA  
A258 Sales&More Running Team II TOBIASZ CZUBA  
A257 Enterprise Investors PAWEŁ BĄCZYŃSKI  
A256 Gilead Sport Team ŁUKASZ RUTKOWSKI  
A255 MDDP Running Team JOANNA STASIAK  
A254 eMAG.pl Running Team WIKTOR KOZAKOWSKI  
A253 Instapagers DOROTA KASPEREK  
A252 Mercedes-Benz Vans MACIEJ PLIŃSKI  
A251 ARCHITEKCI DAWIDCZYK & PARTNERZY TOMASZ DAWIDCZYK  
A250 KMD Running Team III MARCIN SIERANT  
A249 KMD Running Team I MARCIN SIERANT  
A248 KMD Running Team II MARCIN SIERANT  
A247 Polidea SŁAWOMIR ANDRIAN  
A246 Urząd Lotnictwa Cywilnego 2 PRZEMYSŁAW MAZAN  
A245 Urząd Lotnictwa Cywilnego 1 PRZEMYSŁAW MAZAN  
A244 Netsprint ELIZA BUJNOWSKA  
A243 Rozbiegany Piastów II KATARZYNA KATANA  
A242 Rozbiegany Piastów I KATARZYNA KATANA  
A241 Deloitte Adventure Team - Biegamjakchcę MARTA LEŚNIOWSKA  
A240 Leśne Szychy ANNA TRYNISZEWSKA  
A239 SG4Spartans3 MICHAŁ KREMPA  
A238 SG4Spartans2 MICHAŁ KREMPA  
A237 SG4Spartans1 MICHAŁ KREMPA  
A236 Henkel Running Team I IWONA SEREMAK  
A235 Henkel Running Team II IWONA SEREMAK  
A234 Henkel Running Team III IWONA SEREMAK  
A233 Henkel Running Team IV IWONA SEREMAK