XV Ekiden - Lista startowa

Numer startowy Nazwa drużyny Imię Nazwisko Zebrana kwota
B171 Live well at Citi - DMBH MAGDALENA KROLSKA  
B172 Prokuratoria Generalna 3 WOJCIECH MURAWSKI  
B173 HALLS 5 MAŁGORZATA BOŁKA  
B174 HALLS 4 MAŁGORZATA BOŁKA  
B175 Centrum Fizyki Teoretycznej PAN KRZYSZTOF PAWŁOWSKI  
B176 Alfasigma Polska 2 ŁUKASZ DĄBROWSKI  
B177 Ubezpieczenia Pocztowe ANNA BONDAR  
B178 LATONA ILONA WIERUCKA  
B179 Team ZabieganeDni MARCIN KOCZOROWSKI  
B180 AMWMAMY#6 ANNA JASINA  
B181 SE GREEN RUNNERS 1 JOANNA WARAKSA  
B182 SE GREEN RUNNERS 2 JOANNA WARAKSA  
B183 SE GREEN RUNNERS 3 JOANNA WARAKSA  
B184 SE GREEN RUNNERS 4 JOANNA WARAKSA  
B185 SE GREEN RUNNERS 5 JOANNA WARAKSA  
B186 Trackx_paste JULIEN VANDER STRAETEN  
B187 Trackx_copy JULIEN VANDER STRAETEN  
B188 Orangina AGATA RAFAŁOWSKA-KOCIĘBA  
B189 Schweppes AGATA RAFAŁOWSKA-KOCIĘBA  
B190 Schweppes Premium Runners AGATA RAFAŁOWSKA-KOCIĘBA  
B191 +PHARMA RUNNING TEAM JOANNA ORCZYK  
B192 Komenda Główna Państwowej Straży Pożarnej SZYMON ŁAWECKI  
B193 HALLS 3 MAŁGORZATA BOŁKA  
B194 HALLS 1 MAŁGORZATA BOŁKA  
B195 Sollers Consulting 2 MICHAŁ NAWROT  
B196 Valkea Run Hard MAGDA GAJEWSKA  
B197 Arcadis 1 MICHAŁ KOTARSKI  
B198 Sollers Consulting 1 MICHAŁ NAWROT  
B199 NBS Team 1 TOMASZ IZDEBSKI  
B200 NBS Team 2 TOMASZ IZDEBSKI  
B201 Sami Swoi Speedożercy TUNG NGUYEN-BRODNICKI  
B202 PAREXEL #3 KAROL KNAPIK  
B203 PAREXEL #2 KAROL KNAPIK  
B204 7N-2 ALEKSANDRA MARIANEK  
B205 7N-1 ALEKSANDRA MARIANEK  
B206 7N ALEKSANDRA MARIANEK  
B207 TiVo Runing Team Black PAWEŁ KODA  
B208 TiVo Runing Team Blue PAWEŁ KODA  
B209 TiVo Runing Team White PAWEŁ KODA  
B210 Prokuratoria Generalna 4 WOJCIECH MURAWSKI  
B211 HALLS 2 MAŁGORZATA BOŁKA  
B212 Klub Biegacza Provident RADOSŁAW KACPRZAK  
B213 Klub Biegacza Provident 2 RADOSŁAW KACPRZAK  
B214 Premier Research Poland ANNA RUPIŃSKA  
B215 Trakcja PRKiI S.A. MONIKA KANIAK  
B216 Mitsubishi Electric RunTeam MAŁGORZATA ZAKRZEWSKA  
B217 ALDEspeed 3 MAŁGORZATA MELLIN  
B218 ALDEspeed 2 MAŁGORZATA MELLIN  
B219 ALDEspeed 1 MAŁGORZATA MELLIN  
B220 Optima Cardio 2 MARCIN PALACZ  
B221 Optima Cardio 1 MARCIN PALACZ  
B222 Optima Cardio 4 MARCIN PALACZ  
B223 Optima Cardio 3 MARCIN PALACZ  
B224 Optima Cardio 7 MARCIN PALACZ  
B225 Optima Cardio 6 MARCIN PALACZ  
B226 Optima Cardio 5 MARCIN PALACZ  
B227 Rockwell Automation SEBASTIAN KONDRATOWICZ  
B228 CSIOZ MICHAŁ ŁUBIAN  
B230 40+ PKO BP BEATA WALACIK  
B231 GO4ENERGY ANDRZEJ MORUŃ  
B232 Coface Poland 1 PAWEŁ TOBIS  
B233 Coface Poland 2 PAWEŁ TOBIS  
B234 Prevenity AGNIESZKA ZEGADŁO  
B235 NDI 2 ANNA NEUMANN  
B236 NDI 1 ANNA NEUMANN  
B237 Soletanche JetRunners TOMASZ KORAB  
B238 Soletanche MudRunners TOMASZ KORAB  
B240 PKP Energetyka - Team I GRZEGORZ SIWEK  
B241 PKP Energetyka - Team II GRZEGORZ SIWEK  
B242 mFind MARCIN OPIEKA  
B243 Sagemcom_team MACIEJ KLIKOWSKI  
B244 Creamfinance AGNIESZKA GLINKA  
B245 Compensa AKTYWNI DANUTA OLEŚKIEWICZ  
B246 KB Krokus Kwiatkowice MARIAN ŻUKOWSKI  
B247 OMD Pomagamy ADAM MATWIJCZYK  
B248 X team SZCZEPAN BOROWSKI  
B249 IESE RUNNING TEAM 2 ELZBIETA WOJTCZAK  
B250 IESE RUNNING TEAM 1 ELZBIETA WOJTCZAK  
B251 Napollo Team ANDRZEJ WILK  
B252 Compensa AKTYWNI DANUTA OLEŚKIEWICZ  
B253 Enel-Sport Runners Team MAŁGORZATA ZAWADZKA  
B254 Toyota Bielany MICHAŁ BŁAŻEJCZAK  
B255 Run 4 Fun - L’Oreal Running Team I DANIEL WIERZBICKI  
B256 Run 4 Fun - L’Oreal Running Team II DANIEL WIERZBICKI  
B257 Run 4 Fun - L’Oreal Running Team III DANIEL WIERZBICKI  
B258 OBI POMARAŃCZOWE HURAGANY MARCIN MAŁKOWSKI  
B259 Biegof"OBI" EWA BOJAR  
B260 OBI Księgowość i Rodzina MARCIN MAŁKOWSKI  
B261 OBI Kraków 072 ŁUKASZ ROGOZIŃSKI  
B262 OBI Wrocław 007 GRZEGORZ GŁOWACZ  
B263 OBI 019 I ARKADIUSZ CHŁAPEK  
B264 OBI 019 II ARKADIUSZ CHŁAPEK  
B265 OBI NOWY SĄCZ 075 KAMIL KALINOWSKI  
B266 Wybieram wodę KAROLINA STANIEWICZ  
B267 Nestle A&L&W Team KRYSTSINA PAULOUSKAYA  
B268 Purina ANDRZEJ KOZŁOWSKI  
B269 Nespresso PAULINA LEPA  
B270 AMW#5 ANNA DANKOWSKA  
B271 AMW#4 ANNA DANKOWSKA  
B272 AMW#3 ANNA DANKOWSKA  
B273 AMW#2 ANNA DANKOWSKA  
B274 AMW#1 ANNA DANKOWSKA  
B275 BAH - RYZYKO PKO BP S.A. JOANNA DEJEWSKA VEL DEJ  
B276 NatWest 1 JACEK KAPŁON  
B277 NatWest 3 JACEK KAPŁON  
B278 NatWest 2 JACEK KAPŁON  
B279 NatWest 4 JACEK KAPŁON  
B280 40+ ZBIGNIEW MOROZ  
B281 Runners 2 SEWERYN CZAPLA  
B282 Runners SEWERYN CZAPLA  
B283 Step by CHEP JUSTYNA ZIENTARSKA  
B284 PKO Bank Polski Korpo ARKADIUSZ FIRLĄG  
B285 Hitachi Capital Polska NATHALIE STEINWENDER  
B286 Orbium 1 HUBERT CHRZANOWSKI  
B287 EGIS Biovitalni MARIA ŚLIWA  
B288 SGGW Runners ALEKSANDRA JAKIMIUK  
B289 Johnson&Johnson Team2 FILIP PERZYŃSKI  
B290 Którędy na Giewont ? KACPER MITRĘGA  
B291 SANTANDER RUNNING TEAM MARCIN MAKULEC  
B293 Netinteractive Team KATARZYNA PISULA  
B294 Hortex Running Team EMILIA BRYL  
B295 Hortex Rockets EMILIA BRYL  
B296 NASK II KRZYSZTOF WAWRZYNIAK  
B297 NASK I KRZYSZTOF WAWRZYNIAK  
B298 Circle K Sport’s Team MICHAŁ SADURA  
B299 Johnson&Johnson NATALIA SIKORSKA  
B300 FIS Dream Team BARTOSZ WÓJCICKI  
B301 Noble Runners SOBIESŁAW KOZŁOWSKI  
B302 UL International Polska KATARZYNA KRYPA  
B303 db marathon team PRZEMYSŁAW WOJTACHNIO  
B304 OIRP w Warszawie 3 JAROSŁAW DĄBKOWSKI  
B305 PKO Zgodni MARCIN KAPUŚCIŃSKI  
B306 ZOETIS Polska DOROTA REDA  
B307 Run 4 Fun - L’Oreal Running Team IV DANIEL WIERZBICKI  
B308 Biegacze LOT MONIKA KRASNODEMBSKA-LANGE  
B309 BNP Paribas 1 ANNA OBUCHOWICZ  
B310 BAN Paribas 2 ANNA OBUCHOWICZ  
B311 LOT OCC ADRIANNA TOMASZÓW  
B312 Drużyna TVN ŁUKASZ SZYSZKA  
B313 NatWest 5 JACEK KAPŁON  
B314 Colian na Start!2 ARKADIUSZ GAWIANOWSKI  
B315 Colian na Start! ARKADIUSZ GAWIANOWSKI  
B316 Accenture Lamy z Panamy MACIEJ BLOCH  
B317 EY BA PIOTR STADNICKI  
B318 EY PIOTR STADNICKI  
B319 Siemens Finance Sp. z o.o. AGATA PASEK  
B320 Siemens Finance MIRELA DEJK  
B321 BCG WAR Runners JOANNA MICHALSKA  
B322 HTL-STREFA 2 KATARZYNA MAĆKIEWICZ  
B323 HTL-STREFA 1 KATARZYNA MAĆKIEWICZ  
B324 TPA TEAMS WORK ALEKSANDRA KACZMAREK  
B325 Syneos Health ! ADAM BURDAN  
B326 GO Siemens! ADAM FRANK  
B327 zWarty Team 2 KAMIL KACPERSKI  
B328 zWarty Team 1 KAMIL KACPERSKI  
B329 EY Academy Team PIOTR STADNICKI  
B401 PANDORA dla Rak 'n' Rolla KRYSTIAN PARANDYK Biegam Dobrze! - przejdź do strony
107% / 1 070 zł
B402 Klub Biegacza NCBR "INNORUNNERS" 2 PAWEŁ SKUBIDA Biegam Dobrze! - przejdź do strony
113% / 1 125 zł
B403 PĘDZIWIATRY BV DANIEL MITKOWSKI Biegam Dobrze! - przejdź do strony
127% / 1 264 zł
B404 Nessi Ślimaki MAGDALENA BRZOZOWSKA Biegam Dobrze! - przejdź do strony
106% / 1 060 zł
B405 Fundacja "Maraton Warszawski" - Drużyna Z SZYMON GŁĄB Biegam Dobrze! - przejdź do strony
105% / 1 050 zł
B501 Dziewczyny BiegnieMY MAGDALENA PREDKA Biegam Dobrze! - przejdź do strony
100% / 1 000 zł
B502 Fundacja "Maraton Warszawski" - Drużyna Y MAGDA SKROCKA Biegam Dobrze! - przejdź do strony
109% / 1 085 zł
B601 Ochota - Urząd Dzielnicy JOANNA PAWLOWSKA-KOPER Biegam Dobrze! - przejdź do strony
150% / 1 500 zł
C101 Yokogawa Runners TOMASZ DZIUBANY  
C102 Gładkie pały MICHAŁ STOLARSKI  
C103 Gitara UMFC WOJCIECH CHOMICZ  
C104 Friends ANNA SACHMATA  
C105 Bezlitośni MAGDALENA KŁĘK  
C106 ATS INSTAL JUSTYNA MIODUSZEWSKA  
C107 Weź głęboki wdech HIREK CZUPTA  
C108 KBJ S.A. MARTA PRZYGODZKA  
C109 T-Mobile Magenta Heroes MICHAŁ TROJANOWSKI  
C110 Sage B DOROTA ŚNIEG  
C111 Sage C DOROTA ŚNIEG  
C112 BNP PARIBAS MICHAŁ KLIMA  
C113 Systemics Team KATARZYNA BUDZISZEWSKA  
C114 PKO Bank Polski - Międzynarodowi JANUSZ ŁUKOMSKI  
C115 DI Xelion MARCIN KULA  
C116 Auto Plaza Team MARTA KUNCIKOWSKA  
C117 Kuryłowicz & Associates 2 AGATA GROCHOWSKA  
C118 Kuryłowicz & Associates 1 AGATA GROCHOWSKA  
C119 ASAPy KATARZYNA KRZYŻANOWSKA  
C120 Bakalland Team PAWEŁ FUS  
C121 KBJ S.A. II MARTA PRZYGODZKA  
C122 Media Group Running Team KAROLINA SOCHAN  
C123 Medtronic - Drużyna dla Serca 1 DOMINIKA STRÓŻYŃSKA  
C124 Dom Volvo Experience Team Blue MAREK WÓJCIK  
C125 Dom Volvo Experience Team Red MAREK WÓJCIK  
C126 Logistics Storm ARKADUSZ JÓŹWIAK  
C127 PFR Ventures + KFK MACIEJ POLAK  
C128 M Marathon Team MAJA BANASZCZYK  
C129 Axa Running Team KRZYSZTOF GÓRAJ  
C130 Team eAzymut MAJA MAKOWSKA  
C131 Hemoglobina KRZYSZTOF MASZCZYŃSKI  
C132 Muay Running Team Warszawa ANNA SZLOSER  
C133 RunOne CGI MICHAŁ POTOCKI  
C134 Medtronic - Drużyna dla Serca 2 DOMINIKA STRÓŻYŃSKA  
C135 Medtronic - Drużyna dla Serca 5 DOMINIKA STRÓŻYŃSKA  
C136 Medtronic - Drużyna dla Serca 4 DOMINIKA STRÓŻYŃSKA