XV Ekiden - Lista startowa

Numer startowy Nazwa drużyny Imię Nazwisko Zebrana kwota
C214 PwC Running Team II PRZEMYSŁAW ARNOLD  
C212 PwC Running Team I PRZEMYSŁAW ARNOLD  
C216 PwC IT Team PRZEMYSŁAW ARNOLD  
C218 PwC Dream Run PRZEMYSŁAW ARNOLD  
- Purina i Przyjaciele ANDRZEJ KOZŁOWSKI  
B268 Purina ANDRZEJ KOZŁOWSKI  
A155 Przybysiaki RAFAŁ PRZYBYSZ  
A184 ProService Finteco #2 MARCIN WIERZBICKI  
A511 Promedica24 JULIA ORNOWSKA Biegam Dobrze! - przejdź do strony
157% / 1 570 zł
B210 Prokuratoria Generalna 4 WOJCIECH MURAWSKI  
B172 Prokuratoria Generalna 3 WOJCIECH MURAWSKI  
B147 Prokuratoria Generalna 2 WOJCIECH MURAWSKI  
B146 Prokuratoria Generalna 1 WOJCIECH MURAWSKI  
B145 Prokuratoria Generalna WOJCIECH MURAWSKI  
A186 ProAutomation No. 2 MIKOŁAJ CHACIŃSKI  
A187 ProAutomation No. 1 MIKOŁAJ CHACIŃSKI  
B234 Prevenity AGNIESZKA ZEGADŁO  
B214 Premier Research Poland ANNA RUPIŃSKA  
A109 PrędkośćGaszonegoŚwiatłaII EDYTA STRUK  
B105 Pratt&Whitney5 MARIUSZ PERA  
B106 Pratt&Whitney4 MARIUSZ PERA  
B107 Pratt&Whitney3 MARIUSZ PERA  
B108 Pratt&Whitney2 MARIUSZ PERA  
B109 Pratt&Whitney1 MARIUSZ PERA  
- Pracuj Running Team MAREK KOWALSKI  
C408 PRA HS Pędziwiatry GRZEGORZ SATOŁA Biegam Dobrze! - przejdź do strony
111% / 1 100 zł
C153 PRA HS Błyskawica GRZEGORZ SATOŁA  
C149 Pożeracze Kilometrów SYLWESTER KAMIŃSKI  
C189 PowerVols KATARZYNA KUNA  
B103 Positive Team MARCIN BARWICKI  
B165 PolSource II KRZYSZTOF WAŚNIOWSKI  
B164 PolSource I KRZYSZTOF WAŚNIOWSKI  
C297 Polka Sport Girls KASIA PÓŁTORAK  
- Polka Sport #2 KASIA PÓŁTORAK  
A247 Polidea SŁAWOMIR ANDRIAN  
- Pogo Squad BARTŁOMIEJ KSIĘŻAK  
C259 POD PRĄD (MINISTERSTWO ENERGII) ILONA BARTKOWSKA  
A177 Po biegu idziemy na jednego ANDRZEJ WAWRZYNIAK  
A316 Plus Run Project MACIEJ ZACHWATOWICZ  
B112 PKP Intercity Running Team 2 MICHAŁ PIOTROWSKI  
B113 PKP Intercity Running Team MICHAŁ PIOTROWSKI  
- PKP Energetyka I GRZEGORZ SIWEK  
C194 PKP Energetyka - Team IV GRZEGORZ SIWEK  
C193 PKP Energetyka - Team III GRZEGORZ SIWEK  
B241 PKP Energetyka - Team II GRZEGORZ SIWEK  
B240 PKP Energetyka - Team I GRZEGORZ SIWEK  
B305 PKO Zgodni MARCIN KAPUŚCIŃSKI  
B284 PKO Bank Polski Korpo ARKADIUSZ FIRLĄG  
A116 PKO Bank Polski „Bezgotówkowi z PKO BP" MONIKA MIGAS  
C114 PKO Bank Polski - Międzynarodowi JANUSZ ŁUKOMSKI  
C211 PGE Energetic Running AGNIESZKA PARTYKA  
C127 PFR Ventures + KFK MACIEJ POLAK  
C158 PFR Sokoły ALEKSANDER OZIEWICZ  
C146 PFR Orły ALEKSANDER OZIEWICZ  
C179 Performance Team MACIEJ OPIEKULSKI  
- Performance 1 MACIEJ OPIEKULSKI  
- PEMES Zarząd MICHAL KUCZKOWSKI  
A285 PEMES Warsztat MICHAL KUCZKOWSKI  
A286 PEMES Konstruktorzy MICHAL KUCZKOWSKI  
A287 PEMES Automatycy MICHAL KUCZKOWSKI  
A169 PEKAO SME KAMIL WÓJCIK  
B403 PĘDZIWIATRY BV DANIEL MITKOWSKI Biegam Dobrze! - przejdź do strony
127% / 1 264 zł
A314 Pędzące Żółwie MICHAŁ GRYCZ  
A313 Pędzące Ślimaki MICHAŁ GRYCZ  
- Pędzące Jeże MICHAŁ GRYCZ  
C298 PAYBACK PAWEŁ ŁOKAJ  
B202 PAREXEL #3 KAROL KNAPIK  
B203 PAREXEL #2 KAROL KNAPIK  
A403 PAREXEL #1 KAROL KNAPIK Biegam Dobrze! - przejdź do strony
142% / 1 420 zł
B401 PANDORA dla Rak 'n' Rolla KRYSTIAN PARANDYK Biegam Dobrze! - przejdź do strony
107% / 1 070 zł
A300 Panasonic Running Team_3 AGNIESZKA BARAŃSKA  
A298 Panasonic Running Team_2 AGNIESZKA BARAŃSKA  
A299 Panasonic Running Team_1 AGNIESZKA BARAŃSKA  
C294 P&G Running Club KATARZYNA PEJSKA  
C293 P&G Running Club KATARZYNA PEJSKA  
C292 P&G Running Club KATARZYNA PEJSKA  
C291 P&G Running Club KATARZYNA PEJSKA  
A510 Out of Control Generali ADAM DYNIEWICZ Biegam Dobrze! - przejdź do strony
175% / 1 742 zł
A514 OTRYTCZYCY URSZULA ROSZCZĘDA Biegam Dobrze! - przejdź do strony
112% / 1 111,11 zł
A405 Ośrodek Badań nad Migracjami MARTA ANACKA Biegam Dobrze! - przejdź do strony
186% / 1 860 zł
A290 ORSTED TEAM G L  
B286 Orbium 1 HUBERT CHRZANOWSKI  
B188 Orangina AGATA RAFAŁOWSKA-KOCIĘBA  
- Optima Cardio 9 MARCIN PALACZ  
- Optima Cardio 8 MARCIN PALACZ  
B224 Optima Cardio 7 MARCIN PALACZ  
B225 Optima Cardio 6 MARCIN PALACZ  
B226 Optima Cardio 5 MARCIN PALACZ  
B222 Optima Cardio 4 MARCIN PALACZ  
B223 Optima Cardio 3 MARCIN PALACZ  
B220 Optima Cardio 2 MARCIN PALACZ  
- Optima Cardio 10 MARCIN PALACZ  
B221 Optima Cardio 1 MARCIN PALACZ  
C147 OPI TEAM 2 MAGDALENA WANIEWSKA-BOBIN  
C148 OPI TEAM 1 MAGDALENA WANIEWSKA-BOBIN  
C309 Operacja LOT LESZEK TEJWAN  
B247 OMD Pomagamy ADAM MATWIJCZYK  
A174 OLX Running team #2 MATEUSZ OCHRYMOWICZ  
A173 OLX Running Team #1 MATEUSZ OCHRYMOWICZ  
B304 OIRP w Warszawie 3 JAROSŁAW DĄBKOWSKI  
A220 OIRP w Warszawie 2 JAROSŁAW DĄBKOWSKI  
A219 OIRP w Warszawie 1 JAROSŁAW DĄBKOWSKI  
A517 Off-Road Runners Benefit Systems SA BEATA WYSOCZARSKA Biegam Dobrze! - przejdź do strony
108% / 1 080 zł
A140 Odchylenie pionu DOMINIK PRÓCHNIEWICZ  
B601 Ochota - Urząd Dzielnicy JOANNA PAWLOWSKA-KOPER Biegam Dobrze! - przejdź do strony
150% / 1 500 zł
- OBIEGANI073 KRZYSZTOF JASIOROWSKI  
B262 OBI Wrocław 007 GRZEGORZ GŁOWACZ  
C224 OBI TYCHY 049 ŁUKASZ PUSTUŁKA  
C222 Obi Radom 065 MATEUSZ ROZWADOWSKI  
B258 OBI POMARAŃCZOWE HURAGANY MARCIN MAŁKOWSKI  
B265 OBI NOWY SĄCZ 075 KAMIL KALINOWSKI  
B260 OBI Księgowość i Rodzina MARCIN MAŁKOWSKI  
B261 OBI Kraków 072 ŁUKASZ ROGOZIŃSKI  
C223 OBI CZELADŹ 064 ANNA MOKWIŃSKA  
C284 OBI Czeladź 064 MARZENA FISZER  
C221 OBI 029 Olsztyn JAROSŁAW KOPYŚĆ  
B264 OBI 019 II ARKADIUSZ CHŁAPEK  
B263 OBI 019 I ARKADIUSZ CHŁAPEK  
B123 Novo Nordisk.2 JACEK NAGLER  
B126 Novo Nordisk 9 JACEK NAGLER  
B127 Novo Nordisk 8 JACEK NAGLER  
B128 Novo Nordisk 7 JACEK NAGLER  
B120 Novo Nordisk 6 JACEK NAGLER  
B119 Novo Nordisk 5 JACEK NAGLER  
B121 Novo Nordisk 4 JACEK NAGLER  
B122 Novo Nordisk 3 JACEK NAGLER  
B125 Novo Nordisk 10 JACEK NAGLER  
B124 Novo Nordisk 1 JACEK NAGLER  
A312 Nogi Stonogi MICHAŁ GRYCZ  
B301 Noble Runners SOBIESŁAW KOZŁOWSKI  
- NIELSEN POLSKA X MARIUSZ RYŻKOWSKI  
A154 NIELSEN POLSKA VIII MARIUSZ RYŻKOWSKI  
A152 NIELSEN POLSKA VII MARIUSZ RYŻKOWSKI  
A153 NIELSEN POLSKA VI MARIUSZ RYŻKOWSKI  
A149 NIELSEN POLSKA V MARIUSZ RYŻKOWSKI  
- NIELSEN POLSKA IX MARIUSZ RYŻKOWSKI  
A150 NIELSEN POLSKA IV MARIUSZ RYŻKOWSKI  
A151 NIELSEN POLSKA III MARIUSZ RYŻKOWSKI  
A148 NIELSEN POLSKA II MARIUSZ RYŻKOWSKI  
A147 NIELSEN POLSKA I MARIUSZ RYŻKOWSKI  
C302 New Balance Team ROBERT LESZCZYNSKI  
A244 Netsprint ELIZA BUJNOWSKA  
B293 Netinteractive Team KATARZYNA PISULA  
B267 Nestle A&L&W Team KRYSTSINA PAULOUSKAYA  
B404 Nessi Ślimaki MAGDALENA BRZOZOWSKA Biegam Dobrze! - przejdź do strony
106% / 1 060 zł
B269 Nespresso PAULINA LEPA  
B235 NDI 2 ANNA NEUMANN  
B236 NDI 1 ANNA NEUMANN  
B200 NBS Team 2 TOMASZ IZDEBSKI  
B199 NBS Team 1 TOMASZ IZDEBSKI  
C190 NAWATAHA TOMASZ TĘDZIAGOLSKI  
B313 NatWest 5 JACEK KAPŁON  
B279 NatWest 4 JACEK KAPŁON  
B277 NatWest 3 JACEK KAPŁON  
B278 NatWest 2 JACEK KAPŁON  
B276 NatWest 1 JACEK KAPŁON  
C269 Nationale-Nederlanden Running Team II MICHAŁ BRZUSZKIEWICZ  
C270 Nationale-Nederlanden Running Team MICHAŁ BRZUSZKIEWICZ  
A196 NASK SA 1 ROBERT CIESIELSKI  
B296 NASK II KRZYSZTOF WAWRZYNIAK  
B297 NASK I KRZYSZTOF WAWRZYNIAK  
B251 Napollo Team ANDRZEJ WILK  
C132 Muay Running Team Warszawa ANNA SZLOSER  
- MSD Running Club Polska Team 2 PIOTR MIEDZIŃSKI  
- MSD Running Club Polska - Drużyna 2 PIOTR MIEDZIŃSKI  
- MSD Running Club Polska - Drużyna 1 PIOTR MIEDZIŃSKI  
C255 MSD Running Club Polska PIOTR MIEDZIŃSKI  
- MPiT3 MONIKA PRZĄDKA  
A265 Morsy Zielonka MONIKA OSIECKA  
C225 Monday - lubimy poniedziałki EMILIA MACIEJEWSKA  
B216 Mitsubishi Electric RunTeam MAŁGORZATA ZAKRZEWSKA  
A203 Ministerstwo Sprawiedliwości DSF-DIRS MATEUSZ BETTIN  
A204 Ministerstwo Sprawiedliwości BA BO BOGUSŁAW MOCHNIEJ  
A210 Ministerstwo Sprawiedliwości - DZP-DLPK-DLPC AGATA OKLEJ  
A310 Ministerstwo Przedsiębiorczości i Technologii 2 MONIKA PRZĄDKA  
A115 Ministerstwo Przedsiębiorczości i Technologii 1 CEZARY MALISZEWSKI  
A413 Miękkie Acai KAMIL ESSEKKAT Biegam Dobrze! - przejdź do strony
124% / 1 239,99 zł
B242 mFind MARCIN OPIEKA  
- Meta Już Blisko OLEH KASHIVSKYY  
A252 Mercedes-Benz Vans MACIEJ PLIŃSKI  
C135 Medtronic - Drużyna dla Serca 5 DOMINIKA STRÓŻYŃSKA  
C136 Medtronic - Drużyna dla Serca 4 DOMINIKA STRÓŻYŃSKA  
C137 Medtronic - Drużyna dla Serca 3 DOMINIKA STRÓŻYŃSKA  
C134 Medtronic - Drużyna dla Serca 2 DOMINIKA STRÓŻYŃSKA  
C123 Medtronic - Drużyna dla Serca 1 DOMINIKA STRÓŻYŃSKA  
C178 Medikar MAREK KALINIAK  
C243 Medicover Runners II JACEK WICHOWSKI  
C244 Medicover Runners I JACEK WICHOWSKI  
A417 Medicalgorithmics PAULINA SIEDLECKA Biegam Dobrze! - przejdź do strony
159% / 1 590 zł
C122 Media Group Running Team KAROLINA SOCHAN  
- MECHANIK I PRZYJACIELE MACIEJ BIELACHA  
A255 MDDP Running Team JOANNA STASIAK  
C285 MASTERCARD ANNA POLAŃSKA  
C231 Mars Wrigley Confectionery BEATA GŁUSZCZ  
C242 Mars Wrigley Confectionery BEATA GŁUSZCZ  
- MAŁACHOWIANKA D-TEAM CEZARY OBCZYŃSKI  
C128 M Marathon Team MAJA BANASZCZYK  
A142 Lowcy z plemienia Wayuu ROBERT DRZEWIECKI  
A226 Lotnicze Pogotowie Ratunkowe DANIEL RASZTUBOWICZ  
C265 LOT Siatka i Alianse WOJCIECH WORONA