XV Ekiden - Lista startowa

Numer startowy Nazwa drużyny Imię Nazwisko Zebrana kwota
B169 UPO RUN ADRIAN KISIEL  
B243 Sagemcom_team MACIEJ KLIKOWSKI  
C112 BNP PARIBAS MICHAŁ KLIMA  
B163 Finishers_Team PAWEŁ KLUCZEK  
- C2H5OH > BIEGANIE JOANNA KLUCZNIK Biegam Dobrze! - przejdź do strony
0% / 0 zł
C105 Bezlitośni MAGDALENA KŁĘK  
A403 PAREXEL #1 KAROL KNAPIK Biegam Dobrze! - przejdź do strony
113% / 1 120 zł
B203 PAREXEL #2 KAROL KNAPIK  
B202 PAREXEL #3 KAROL KNAPIK  
B179 Team ZabieganeDni MARCIN KOCZOROWSKI  
B209 TiVo Runing Team White PAWEŁ KODA  
B208 TiVo Runing Team Blue PAWEŁ KODA  
B207 TiVo Runing Team Black PAWEŁ KODA  
C145 Empik 1 EWELINA KOLAJ  
C144 Empik 2 EWELINA KOLAJ  
C143 Empik 3 EWELINA KOLAJ  
C142 Empik 4 EWELINA KOLAJ  
C141 Empik 5 EWELINA KOLAJ  
C140 Empik 6 EWELINA KOLAJ  
A111 Runnero Team ROMAN KOLEŚNIK  
- LifeTube MICHAŁ KOŁODZIEJ Biegam Dobrze! - przejdź do strony
0% / 0 zł
A231 Arup - Drużyna A MACIEJ KOŁODZIEJSKI  
A230 Arup - Drużyna B MACIEJ KOŁODZIEJSKI  
A297 Bractwo Biegowe BGK - 5 KRZYSZTOF KOMOREK  
- Lapromaw ZENON KOMOREK  
A293 Bank Gospodarstwa Krajowego KRZYSZTOF KOMOREK  
A601 Bractwo Biegowe BGK - 1 KRZYSZTOF KOMOREK Biegam Dobrze! - przejdź do strony
100% / 1 000 zł
A294 Bractwo Biegowe BGK - 2 KRZYSZTOF KOMOREK  
A295 Bractwo Biegowe BGK - 3 KRZYSZTOF KOMOREK  
A296 Bractwo Biegowe BGK - 4 KRZYSZTOF KOMOREK  
C162 Dobry Kurs SZYMON KOMOROWSKI  
A138 FTC Razem KAZIMIERZ KONARSKI  
- Rockwell Automation SEBASTIAN KONDRATOWICZ  
- Rembertów Team MIX WŁODZIMIERZ KONEFAŁ Biegam Dobrze! - przejdź do strony
99% / 990 zł
C167 4Life Direct MARLENA KONSTANTY  
- OBI 029 Olsztyn JAROSŁAW KOPYŚĆ  
B238 Soletanche MudRunners TOMASZ KORAB  
B237 Soletanche JetRunners TOMASZ KORAB  
- Biegowe Świrki JAKUB KORAL Biegam Dobrze! - przejdź do strony
20% / 200 zł
C159 ING TEAM II PIOTR KORNILUK  
C161 H2B Running Team MATEUSZ KORPAŁA  
- TECHNICOLOR POLSKA MARCIN KORPAS  
C154 ELAVON OPS DOMINIK KOSSECKI  
B197 Arcadis 1 MICHAŁ KOTARSKI  
- Arcadis 2 MICHAŁ KOTARSKI  
- Pracuj Running Team MAREK KOWALSKI  
A254 eMAG.pl Running Team WIKTOR KOZAKOWSKI  
C191 Directpl MARTA KOŹLICKA  
C174 Cordia IWONA KOZŁOWSKA  
- Purina ANDRZEJ KOZŁOWSKI  
- Noble Runners SOBIESŁAW KOZŁOWSKI  
B174 Kapitalni Capitalsi AMELIA KRAMEK  
- Biegacze LOT MONIKA KRASNODEMBSKA-LANGE  
A301 UTC Ropczyce Fire Runners BARTŁOMIEJ KRAUZ  
A237 SG4Spartans1 MICHAŁ KREMPA  
A238 SG4Spartans2 MICHAŁ KREMPA  
A239 SG4Spartans3 MICHAŁ KREMPA  
B171 Live well at Citi - DMBH MAGDALENA KROLSKA  
A110 KB Wyszków I ANETA KRUSZEWSKA  
- UL International Polska KATARZYNA KRYPA  
C180 Bemowskie Bieganie Sąsiedzkie ANDRZEJ KRZAK  
A209 Capco Alpha RADOSŁAW KRZEPKOWSKI  
A208 Capco Bravo RADOSŁAW KRZEPKOWSKI  
A507 ANTYLOOPY 2 PAULINA KRZYŚKO Biegam Dobrze! - przejdź do strony
117% / 1 161 zł
A141 T-Mobile Magenta Diamonds MAGDALENA KRZYŻANOWSKA  
C119 ASAPy KATARZYNA KRZYŻANOWSKA  
- Pogo Squad BARTŁOMIEJ KSIĘŻAK  
- PEMES Zarząd MICHAL KUCZKOWSKI  
A287 PEMES Automatycy MICHAL KUCZKOWSKI  
A286 PEMES Konstruktorzy MICHAL KUCZKOWSKI  
A285 PEMES Warsztat MICHAL KUCZKOWSKI  
C176 3e software house URSZULA KUK  
- 3e software house URSZULA KUK  
- 3e software house URSZULA KUK  
C115 DI Xelion MARCIN KULA  
C189 PowerVols KATARZYNA KUNA  
C116 Auto Plaza Team MARTA KUNCIKOWSKA  
A272 Damn Demant ALICJA KURPIEWSKA  
A273 Ekipa Remontowa ALICJA KURPIEWSKA  
C160 Ekipa pościgowa ALICJA KURPIEWSKA  
C192 ruNAWAy PAWEŁ KURZYŃSKI  
A290 ORSTED TEAM G L  
A183 Kombatanci VIKTORIIA LAZAREVA  
A123 SE16N KRZYSZTOF LENARSKI  
- Nespresso PAULINA LEPA  
A241 Deloitte Adventure Team - Biegamjakchcę MARTA LEŚNIOWSKA  
A188 The Luzers PIOTR LIBER  
C198 SpeedApp PAWEL LISOWSKI  
B192 Komenda Główna Państwowej Straży Pożarnej SZYMON ŁAWECKI  
- ZAPALENIE PŁUC DANIEL ŁAZUGA Biegam Dobrze! - przejdź do strony
15% / 150 zł
A212 HM Lecimy RAFAŁ ŁAZUR  
A501 T-Mobile Runners DANIEL ŁOPATA Biegam Dobrze! - przejdź do strony
192% / 1 916 zł
- CSIOZ MICHAŁ ŁUBIAN  
C114 PKO Bank Polski - Międzynarodowi JANUSZ ŁUKOMSKI  
A274 Rozbiegany Piastów III MONIKA ŁYP  
- Ursynow MARCIN MACIAS  
A121 SE16N SEBASTIAN MACIEJEWSKI  
A129 GMV Run! #1 KRYSTYNA MACIOSZEK  
A128 GMV Run! #2 KRYSTYNA MACIOSZEK  
A409 Kancelaria Ożóg Tomczykowski AGATA MĄCZYŃSKA Biegam Dobrze! - przejdź do strony
100% / 1 000 zł
C401 Białe Mewy ALEKSANDRA MADEJAK Biegam Dobrze! - przejdź do strony
111% / 1 100 zł
- Rk Athletics MARLENA MAJ  
- Rk Athletics 2 MARLENA MAJ  
- Rk Athletics 3 MARLENA MAJ  
- Coca- Cola MARLENA MAJ  
- Coca- Cola 2 MARLENA MAJ  
- Coca- Cola 5 MARLENA MAJ  
- Coca- Cola 3 MARLENA MAJ  
- Coca- Cola 6 MARLENA MAJ  
- Coca- Cola 4 MARLENA MAJ  
- Coca- Cola 7 MARLENA MAJ  
- Coca- Cola 8 MARLENA MAJ  
A607 Sun & Snow Running Team - Śnieżynki BARTŁOMIEJ MAJDAK Biegam Dobrze! - przejdź do strony
105% / 1 050 zł
A407 Sun & Snow Running Team - Słoneczka BARTŁOMIEJ MAJDAK Biegam Dobrze! - przejdź do strony
113% / 1 120 zł
A202 Bell 1 BOGUSŁAWA MAJER  
A201 Bell 2 BOGUSŁAWA MAJER  
A200 Bell 3 BOGUSŁAWA MAJER  
C130 Team eAzymut MAJA MAKOWSKA  
B155 Colgate Total MARCIN MAKOWSKI  
B156 Colgate Max White MARCIN MAKOWSKI  
A115 Ministerstwo Przedsiębiorczości i Technologii 1 CEZARY MALISZEWSKI  
- OBI POMARAŃCZOWE HURAGANY MARCIN MAŁKOWSKI  
- OBI Księgowość i Rodzina MARCIN MAŁKOWSKI  
B206 7N ALEKSANDRA MARIANEK  
B205 7N-1 ALEKSANDRA MARIANEK  
B204 7N-2 ALEKSANDRA MARIANEK  
C131 Hemoglobina KRZYSZTOF MASZCZYŃSKI  
- INNIO Jenbacher JULIA MATHIS  
C152 Drunk Samurai C KENICHI MATSUYAMA  
- Kalderyps MARIUSZ MATUSZKO  
A101 KB WYSZKÓW III KRZYSZTOF MATWIEJCZYK  
B247 OMD Pomagamy ADAM MATWIJCZYK  
C204 #OneOMD ADAM MATWIJCZYK  
A172 Reebok Run Crew Wilanów I KONRAD MATYJASIAK  
A175 Reebok Run Crew Wilanów II KONRAD MATYJASIAK  
A176 Reebok Run Crew III KONRAD MATYJASIAK  
- SOFTSOL Active Team 2 KONRAD MATYJASIAK  
A218 Reebok Run Crew Wilanów IV KONRAD MATYJASIAK  
A106 SOFTSOL Active Team KONRAD MATYJASIAK  
C155 Eracent KRZYSZTOF MATYSKIEL  
A245 Urząd Lotnictwa Cywilnego 1 PRZEMYSŁAW MAZAN  
A246 Urząd Lotnictwa Cywilnego 2 PRZEMYSŁAW MAZAN  
C187 EuroSoft Team MICHAŁ MAZUREK  
B159 Roche DC II MARTA MEDREK  
B160 Roche DC I MARTA MEDREK  
B219 ALDEspeed 1 MAŁGORZATA MELLIN  
B218 ALDEspeed 2 MAŁGORZATA MELLIN  
B217 ALDEspeed 3 MAŁGORZATA MELLIN  
A124 Alior Running Team DAMIAN MICHALSKI  
- MSD Running Club Polska Team 1 PIOTR MIEDZIŃSKI  
- MSD Running Club Polska Team 2 PIOTR MIEDZIŃSKI  
- MSD Running Club Polska - Drużyna 1 PIOTR MIEDZIŃSKI Biegam Dobrze! - przejdź do strony
0% / 0 zł
- MSD Running Club Polska - Drużyna 2 PIOTR MIEDZIŃSKI Biegam Dobrze! - przejdź do strony
0% / 0 zł
- Szybka Transformata JACEK MIĘKISZ Biegam Dobrze! - przejdź do strony
56% / 550 zł
A116 PKO Bank Polski „Bezgotówkowi z PKO BP" MONIKA MIGAS  
- Zabiegani ZOFIA MIKOŁAJEWSKA  
A178 Sounds Healthy BOGUSŁAW MILKA  
A404 Biegiem po zdrowie! EWA MIODUSZEWSKA Biegam Dobrze! - przejdź do strony
121% / 1 210 zł
- ATS INSTAL JUSTYNA MIODUSZEWSKA  
B403 PĘDZIWIATRY BV DANIEL MITKOWSKI Biegam Dobrze! - przejdź do strony
126% / 1 255 zł
B117 XYLEM 1 ANETA MŁYNARCZYK  
B116 XYLEM 2 ANETA MŁYNARCZYK  
A204 Ministerstwo Sprawiedliwości BA BO BOGUSŁAW MOCHNIEJ  
A198 De Lage Landen JOANNA MODLIBOREK  
A197 De Lage Landen JOANNA MODLIBOREK  
A199 De Lage Landen JOANNA MODLIBOREK  
- OBI CZELADŹ 064 ANNA MOKWIŃSKA  
B231 GO4ENERGY ANDRZEJ MORUŃ  
B133 Klawa Drużyna GRZEGORZ MOSTOWSKI  
B114 Biegać każdy może TOMASZ MUCIEK  
B145 Prokuratoria Generalna WOJCIECH MURAWSKI  
B146 Prokuratoria Generalna 1 WOJCIECH MURAWSKI  
B172 Prokuratoria Generalna 3 WOJCIECH MURAWSKI  
B147 Prokuratoria Generalna 2 WOJCIECH MURAWSKI  
B210 Prokuratoria Generalna 4 WOJCIECH MURAWSKI  
B124 Novo Nordisk 1 JACEK NAGLER  
B123 Novo Nordisk.2 JACEK NAGLER  
B122 Novo Nordisk 3 JACEK NAGLER  
B121 Novo Nordisk 4 JACEK NAGLER  
B120 Novo Nordisk 6 JACEK NAGLER  
B119 Novo Nordisk 5 JACEK NAGLER  
B128 Novo Nordisk 7 JACEK NAGLER  
B127 Novo Nordisk 8 JACEK NAGLER  
B126 Novo Nordisk 9 JACEK NAGLER  
B125 Novo Nordisk 10 JACEK NAGLER  
A179 Studiotech Poland KRZYSZTOF NAROJCZYK  
- Sollers Consulting 1 MICHAŁ NAWROT  
- Sollers Consulting 2 MICHAŁ NAWROT  
- Sollers Consulting 3 MICHAŁ NAWROT  
B194 Drukarnia Perfekt ANDRZEJ NEJMAN  
A280 Drukarnia Perfekt S.A. ANDRZEJ NEJMAN  
B236 NDI 1 ANNA NEUMANN  
B235 NDI 2 ANNA NEUMANN  
B201 Sami Swoi Speedożercy TUNG NGUYEN-BRODNICKI  
B154 Wydział Fizyki UW KAROL NOGAJEWSKI  
- MAŁACHOWIANKA D-TEAM CEZARY OBCZYŃSKI  
- BNP Paribas 1 ANNA OBUCHOWICZ  
- BAN Paribas 2 ANNA OBUCHOWICZ  
- BNP PARIBAS # ANNA OBUCHOWICZ  
A173 OLX Running Team #1 MATEUSZ OCHRYMOWICZ