XV Ekiden - Lista startowa

Numer startowy Nazwa drużyny Imię Nazwisko Zebrana kwota
A103 Averbit ANNA GRYGIERCZYK  
B220 Optima Cardio 2 MARCIN PALACZ  
B225 Optima Cardio 6 MARCIN PALACZ  
A108 KB Wyszków VI DARIUSZ CIACH  
- Optima Cardio 9 MARCIN PALACZ  
- Optima Cardio 10 MARCIN PALACZ  
B102 WARAEM EDYTA PIOTROWSKA  
A264 Crido in Motion - Lhotse BŁAŻEJ CZAJKOWSKI  
A263 Crido in Motion - Manaslu BŁAŻEJ CZAJKOWSKI  
A119 CFE Polska RYSZARD WOJCIECHOWSKI  
B108 Pratt&Whitney2 MARIUSZ PERA  
A113 AKS Polonia Warszawa MAŁGORZATA WALENDZIEWSKA  
A156 AKS Polonia Warszawa II MAŁGORZATA WALENDZIEWSKA  
B118 XYZ ANDRZEJ ROGULSKI  
B124 Novo Nordisk 1 JACEK NAGLER  
B119 Novo Nordisk 5 JACEK NAGLER  
A162 Czerwone Koguty II KRZYSZTOF BURZYŃSKI  
B135 UNILOGO RUNNING TEAM IV JULIA SIELICKA  
B134 UNILOGO RUNNING TEAM V JULIA SIELICKA  
A130 G Partner Runners ANNA GRYGALEWICZ  
- PEMES Zarząd MICHAL KUCZKOWSKI  
A306 FDP Runners - Team I MICHAŁ GOŁASZEWSKI  
- Pracuj Running Team MAREK KOWALSKI  
C102 Gładkie pały MICHAŁ STOLARSKI  
A285 PEMES Warsztat MICHAL KUCZKOWSKI  
A146 BASF Polska Chemiatomy MAREK CZAJKOWSKI  
A312 Nogi Stonogi MICHAŁ GRYCZ  
B113 PKP Intercity Running Team MICHAŁ PIOTROWSKI  
C203 Altkom Software & Consulting 2 KAMILA BINKOWSKA  
A151 NIELSEN POLSKA III MARIUSZ RYŻKOWSKI  
B279 NatWest 4 JACEK KAPŁON  
A145 BASF Polska Lejdis MAREK CZAJKOWSKI  
C129 Axa Running Team KRZYSZTOF GÓRAJ  
B103 Positive Team MARCIN BARWICKI  
C107 Weź głęboki wdech HIREK CZUPTA  
A268 Sandoz - Energized for Life 2 AGATA WIELOGÓRSKA  
A114 InterRisk 1 KATARZYNA GRZEŚKOWIAK  
B258 OBI POMARAŃCZOWE HURAGANY MARCIN MAŁKOWSKI  
A311 KLUB BIEGACZA PLL LOT - PILOCI MARIUSZ PIŁAT  
A172 Reebok Run Crew Wilanów I KONRAD MATYJASIAK  
A135 Savangard KOCON KATARZYNA  
A124 Alior Running Team DAMIAN MICHALSKI  
- PwC Tax FS PATRYK BUDKOWSKI  
A182 Exo Team ANETA RUDNICKA  
B129 eXteam II ANTONI WARSZAWIK  
C118 Kuryłowicz & Associates 1 AGATA GROCHOWSKA  
A129 GMV Run! #1 KRYSTYNA MACIOSZEK  
B209 TiVo Runing Team White PAWEŁ KODA  
A231 Arup - Drużyna A MACIEJ KOŁODZIEJSKI  
- Ursynow MARCIN MACIAS  
A295 Bractwo Biegowe BGK - 3 KRZYSZTOF KOMOREK  
C150 ExpressMap ANDRZEJ TURZYNIECKI  
C145 Empik 1 EWELINA KOLAJ  
A307 FDP Runners - Team II MICHAŁ GOŁASZEWSKI  
B311 LOT OCC ADRIANNA TOMASZÓW  
A167 Sodexo Run GRZEGORZ WYWROT  
C113 Systemics Team KATARZYNA BUDZISZEWSKA  
B219 ALDEspeed 1 MAŁGORZATA MELLIN  
A140 Odchylenie pionu DOMINIK PRÓCHNIEWICZ  
A199 De Lage Landen JOANNA MODLIBOREK  
A296 Bractwo Biegowe BGK - 4 KRZYSZTOF KOMOREK  
C182 VE TEAM 2 DOROTA ROZBICKA  
A183 Kombatanci VIKTORIIA LAZAREVA  
A166 Drużyna UltraDziadka OLGA OROŃ  
B151 Instytut Techniczny Wojsk Lotniczych 1 ELŻBIETA PIOTROWSKA  
B150 Instytut Techniczny Wojsk Lotniczych 2 ELŻBIETA PIOTROWSKA  
B140 Kopernik Uczniowie MATEUSZ OSAKOWICZ  
B145 Prokuratoria Generalna WOJCIECH MURAWSKI  
A161 Videojet Running Team KATARZYNA TAŁAŁAJ  
A198 De Lage Landen JOANNA MODLIBOREK  
C123 Medtronic - Drużyna dla Serca 1 DOMINIKA STRÓŻYŃSKA  
C134 Medtronic - Drużyna dla Serca 2 DOMINIKA STRÓŻYŃSKA  
C140 Empik 6 EWELINA KOLAJ  
A177 Po biegu idziemy na jednego ANDRZEJ WAWRZYNIAK  
A194 Cosmedica Wellbeing 1 KAMIL SIUDEK  
A193 Cosmedica Wellbeing 2 KAMIL SIUDEK  
B263 OBI 019 I ARKADIUSZ CHŁAPEK  
A178 Sounds Healthy BOGUSŁAW MILKA  
C124 Dom Volvo Experience Team Blue MAREK WÓJCIK  
A188 The Luzers PIOTR LIBER  
B167 Bacca MONIKA ROSA  
A269 Team WINniary ANNA PIOTROWSKA  
C279 Coca- Cola 4 MARLENA MAJ  
A237 SG4Spartans1 MICHAŁ KREMPA  
B156 Colgate Max White MARCIN MAKOWSKI  
A204 Ministerstwo Sprawiedliwości BA BO BOGUSŁAW MOCHNIEJ  
C236 ING Team I PAWEŁ JASKUŁOWSKI  
A209 Capco Alpha RADOSŁAW KRZEPKOWSKI  
A242 Rozbiegany Piastów I KATARZYNA KATANA  
A210 Ministerstwo Sprawiedliwości - DZP-DLPK-DLPC AGATA OKLEJ  
A215 Starzy znajomi DARIUSZ TURLEJ  
- Lingaro Running Team ANDREA COMIA  
C230 Lingaro Running Team I ANNA POZHARSKA  
A214 BIG-BIK-owcy 1 ŻANETA RUDZIK  
B268 Purina ANDRZEJ KOZŁOWSKI  
A225 Bank Pocztowy S.A._1 JOLANTA DĄBROWSKA  
B161 Bank Pocztowy S.A._2 JOLANTA DĄBROWSKA  
A236 Henkel Running Team I IWONA SEREMAK  
B285 Hitachi Capital Polska NATHALIE STEINWENDER  
- SOFTSOL Active Team 2 KONRAD MATYJASIAK  
A220 OIRP w Warszawie 2 JAROSŁAW DĄBKOWSKI  
A258 Sales&More Running Team II TOBIASZ CZUBA  
A301 UTC Ropczyce Fire Runners BARTŁOMIEJ KRAUZ  
A226 Lotnicze Pogotowie Ratunkowe DANIEL RASZTUBOWICZ  
C139 Drunk Samurai B YOHEI WATANABE  
B166 Telematics&Friends JACEK GŁADYSZEWSKI  
A279 Team HOLO MATEUSZ SZYMAŃSKI  
A290 ORSTED TEAM G L  
A274 Rozbiegany Piastów III MONIKA ŁYP  
C278 Coca- Cola 5 MARLENA MAJ  
C155 Eracent KRZYSZTOF MATYSKIEL  
C160 Ekipa pościgowa ALICJA KURPIEWSKA  
A252 Mercedes-Benz Vans MACIEJ PLIŃSKI  
A248 KMD Running Team II MARCIN SIERANT  
A247 Polidea SŁAWOMIR ANDRIAN  
B177 Ubezpieczenia Pocztowe ANNA BONDAR  
A253 Instapagers DOROTA KASPEREK  
B296 NASK II KRZYSZTOF WAWRZYNIAK  
A280 Drukarnia Perfekt S.A. ANDRZEJ NEJMAN  
C161 H2B Running Team MATEUSZ KORPAŁA  
C156 Gitarowi Łowcy Dżobów ADAM WOCH  
A284 Korniszonki co mają oponki !!! KONRAD TABER  
B215 Trakcja PRKiI S.A. MONIKA KANIAK  
B188 Orangina AGATA RAFAŁOWSKA-KOCIĘBA  
B198 Sollers Consulting 1 MICHAŁ NAWROT  
C284 OBI Czeladź 064 MARZENA FISZER  
B171 Live well at Citi - DMBH MAGDALENA KROLSKA  
B269 Nespresso PAULINA LEPA  
B187 Trackx_copy JULIEN VANDER STRAETEN  
B172 Prokuratoria Generalna 3 WOJCIECH MURAWSKI  
B252 Compensa AKTYWNI DANUTA OLEŚKIEWICZ  
B231 GO4ENERGY ANDRZEJ MORUŃ  
B257 Run 4 Fun - L’Oreal Running Team III DANIEL WIERZBICKI  
B274 AMW#1 ANNA DANKOWSKA  
B273 AMW#2 ANNA DANKOWSKA  
C188 Kuźnia Triathlonu ŁUKASZ WIERZBICKI  
B182 SE GREEN RUNNERS 2 JOANNA WARAKSA  
B183 SE GREEN RUNNERS 3 JOANNA WARAKSA  
C187 EuroSoft Team MICHAŁ MAZUREK  
C171 TopLine Power Runners MICHAŁ ZIMIŃSKI  
C306 Carrefour Running Team 3 KATARZYNA SZCZYGLAK  
C305 Carrefour Running Team 4 KATARZYNA SZCZYGLAK  
C166 The Hestons MICHAŁ RATUSZNY  
- IESE Running Team 3 ELZBIETA WOJTCZAK  
B204 7N-2 ALEKSANDRA MARIANEK  
C108 KBJ S.A. MARTA PRZYGODZKA  
B199 NBS Team 1 TOMASZ IZDEBSKI  
C172 Szkoła Pitagoras I LESZEK OSSOWSKI  
C176 3e software house URSZULA KUK  
B295 Hortex Rockets EMILIA BRYL  
C177 Śmiglaki i Pitagoras PAWEL SMIGIELSKI  
B236 NDI 1 ANNA NEUMANN  
B300 FIS Dream Team BARTOSZ WÓJCICKI  
B289 Johnson&Johnson Team2 FILIP PERZYŃSKI  
B242 mFind MARCIN OPIEKA  
C198 SpeedApp PAWEL LISOWSKI  
B214 Premier Research Poland ANNA RUPIŃSKA  
C235 Team Kantar One MAŁGORZATA WLAZŁA  
B230 40+ PKO BP BEATA WALACIK  
C257 ENERGETYCZNI (MINISTERSTWO ENERGII) ILONA BARTKOWSKA  
C208 INNIO Jenbacher JULIA MATHIS  
B241 PKP Energetyka - Team II GRZEGORZ SIWEK  
C193 PKP Energetyka - Team III GRZEGORZ SIWEK  
C192 ruNAWAy PAWEŁ KURZYŃSKI  
B247 OMD Pomagamy ADAM MATWIJCZYK  
C204 #OneOMD ADAM MATWIJCZYK  
C274 Accenture Team One MACIEJ BLOCH  
B301 Noble Runners SOBIESŁAW KOZŁOWSKI  
C273 Accenture Digi Heroes MACIEJ BLOCH  
B306 ZOETIS Polska DOROTA REDA  
B193 HALLS 3 MAŁGORZATA BOŁKA  
B284 PKO Bank Polski Korpo ARKADIUSZ FIRLĄG  
C246 Lapromaw ZENON KOMOREK  
C268 Drużyna TVN PIOTR JAREMEK  
B253 Enel-Sport Runners Team MAŁGORZATA ZAWADZKA  
C301 UFG 1 KRZYSZTOF HRYCKO  
C220 SuperMen team WITC TOMASZ LACHOWICZ  
C258 BŁĘKITNI (MINISTERSTWO ENERGII) ILONA BARTKOWSKA  
B320 Siemens Finance MIRELA DEJK  
C209 TOPSIL WOJCIECH MĄKA  
B319 Siemens Finance Sp. z o.o. AGATA PASEK  
C225 Monday - lubimy poniedziałki EMILIA MACIEJEWSKA  
B312 Drużyna TVN ŁUKASZ SZYSZKA  
C214 PwC Running Team II PRZEMYSŁAW ARNOLD  
C219 PwC Tax FS PRZEMYSŁAW ARNOLD  
C252 ŻÓRAWSKI TEAM 1 JAROSŁAW ŻÓRAWSKI  
C231 Mars Wrigley Confectionery BEATA GŁUSZCZ  
C242 Mars Wrigley Confectionery BEATA GŁUSZCZ  
B290 Którędy na Giewont ? KACPER MITRĘGA  
C263 Kinder+Sport by Tomasz ANDRZEJ STANASZEK  
C262 Kinder+Sport by Klaudiusz ANDRZEJ STANASZEK  
C241 Google Alpha runners NATALIA SAKOWSKA  
C290 Kontoor - Team 1 PIOTR CIECIELĄG  
C289 Kontoor Team 2 PIOTR CIECIELĄG  
C247 Dzikie Kuny Cloudity AGATA WŁÓDARCZAK  
C295 Birell Team MICHAŁ SZYMAŃSKI  
B322 HTL-STREFA 2 KATARZYNA MAĆKIEWICZ  
C300 Kinder+Sport by Cezary ANDRZEJ STANASZEK  
B321 BCG WAR Runners JOANNA MICHALSKA  
C311 Synerise Sport Team EUGENIUSZ LICZNAROWSKI