XV Ekiden - Lista startowa

Numer startowy Nazwa drużyny Imię Nazwisko Zebrana kwota
- ZAPRZYSIĘGLI BIEGACZE ARTUR JAN BUKOWSKI Biegam Dobrze! - przejdź do strony
92% / 915 zł
- OBI 019 I ARKADIUSZ CHŁAPEK  
- Electra Running Team MARCIN WOŹNY  
- TPA TEAMS WORK ALEKSANDRA KACZMAREK  
- Lingaro Running Team ANNA POZHARSKA  
- Fundacja "Maraton Warszawski" - Drużyna Z SZYMON GŁĄB Biegam Dobrze! - przejdź do strony
5% / 50 zł
- UL International Polska KATARZYNA KRYPA  
A101 KB WYSZKÓW III KRZYSZTOF MATWIEJCZYK  
A102 KB Wyszków II MAŁGORZATA WYSZYŃSKA  
A103 Averbit ANNA GRYGIERCZYK  
A104 KB WYSZKÓW V MONIKA WOJNO  
A105 Zalewscy MARCIN ZALEWSKI  
A106 SOFTSOL Active Team KONRAD MATYJASIAK  
A107 KB Wyszków IV RAFAŁ DZIĘGIELEWSKI  
A108 KB Wyszków VI DARIUSZ CIACH  
A109 PrędkośćGaszonegoŚwiatłaII EDYTA STRUK  
A110 KB Wyszków I ANETA KRUSZEWSKA  
A111 Runnero Team ROMAN KOLEŚNIK  
A112 DMP MARCIN JĄDRZYK  
A113 AKS Polonia Warszawa MAŁGORZATA WALENDZIEWSKA  
A114 InterRisk 1 KATARZYNA GRZEŚKOWIAK  
A115 Ministerstwo Przedsiębiorczości i Technologii 1 CEZARY MALISZEWSKI  
A116 PKO Bank Polski „Bezgotówkowi z PKO BP" MONIKA MIGAS  
A117 T-Mobile - Magenta Stars BEATA PIELACHOWSKA  
A118 InterRisk 2 KATARZYNA GRZEŚKOWIAK  
A119 CFE Polska RYSZARD WOJCIECHOWSKI  
A120 Księgowi na wybiegu ELIZA JUCHNIEWICZ  
A121 SE16N SEBASTIAN MACIEJEWSKI  
A122 T-Mobile - Magenta Eagles SEBASTIAN SZARANIEC  
A123 SE16N KRZYSZTOF LENARSKI  
A124 Alior Running Team DAMIAN MICHALSKI  
A125 InterRisk 3 KATARZYNA GRZEŚKOWIAK  
A126 SQUADRA AZZURRA DANILO FERRARIS  
A127 Biegajace Wieprze KRZYSZTOF SOKALSKI  
A128 GMV Run! #2 KRYSTYNA MACIOSZEK  
A129 GMV Run! #1 KRYSTYNA MACIOSZEK  
A130 G Partner Runners ANNA GRYGALEWICZ  
A131 Go 4 smile MAGDALENA ŻELAZKO  
A132 Drim tim MAGDALENA ŻELAZKO  
A133 Dynamiczne, elastyczne MAGDALENA ŻELAZKO  
A135 Savangard KOCON KATARZYNA  
A136 PZU Sport Team 2 DOROTA SKIBICKA  
A137 PZU Sport Team 1 DOROTA SKIBICKA  
A138 FTC Razem KAZIMIERZ KONARSKI  
A139 IGT KLAUDIA ZEBROWSKA  
A140 Odchylenie pionu DOMINIK PRÓCHNIEWICZ  
A141 T-Mobile Magenta Diamonds MAGDALENA KRZYŻANOWSKA  
A142 Lowcy z plemienia Wayuu ROBERT DRZEWIECKI  
A143 Wedel JACEK KARWOWSKI  
A144 BASF Polska Mocni Razem MAREK CZAJKOWSKI  
A145 BASF Polska Lejdis MAREK CZAJKOWSKI  
A146 BASF Polska Chemiatomy MAREK CZAJKOWSKI  
A147 NIELSEN POLSKA I MARIUSZ RYŻKOWSKI  
A148 NIELSEN POLSKA II MARIUSZ RYŻKOWSKI  
A149 NIELSEN POLSKA V MARIUSZ RYŻKOWSKI  
A150 NIELSEN POLSKA IV MARIUSZ RYŻKOWSKI  
A151 NIELSEN POLSKA III MARIUSZ RYŻKOWSKI  
A152 NIELSEN POLSKA VII MARIUSZ RYŻKOWSKI  
A153 NIELSEN POLSKA VI MARIUSZ RYŻKOWSKI  
A154 NIELSEN POLSKA VIII MARIUSZ RYŻKOWSKI  
A155 Przybysiaki RAFAŁ PRZYBYSZ  
A156 AKS Polonia Warszawa II MAŁGORZATA WALENDZIEWSKA  
A157 Gide 2 JERZY RAJKOW-KRZYWICKI  
A158 Gide 1 JERZY RAJKOW-KRZYWICKI  
A159 Allergan Running Team KATARZYNA JARECKA  
A160 Także tego IZABELA KACZMAREK  
A161 Videojet Running Team KATARZYNA TAŁAŁAJ  
A162 Czerwone Koguty II KRZYSZTOF BURZYŃSKI  
A163 Czerwone Koguty I KRZYSZTOF BURZYŃSKI  
A164 Czerwone Koguty III KRZYSZTOF BURZYŃSKI  
A165 Jakośtobędzie MICHAŁ SITAREK  
A166 Drużyna UltraDziadka OLGA OROŃ  
A167 Sodexo Run GRZEGORZ WYWROT  
A168 Vege Runners Zielony Gang MAREK PRIMIK  
A169 PEKAO SME KAMIL WÓJCIK  
A170 Drużyna Frania MACIEJ ŚWIDERSKI  
A171 Eneria CAT PIOTR ZAWADZKI  
A172 Reebok Run Crew Wilanów I KONRAD MATYJASIAK  
A173 OLX Running Team #1 MATEUSZ OCHRYMOWICZ  
A174 OLX Running team #2 MATEUSZ OCHRYMOWICZ  
A175 Reebok Run Crew Wilanów II KONRAD MATYJASIAK  
A176 Reebok Run Crew III KONRAD MATYJASIAK  
A177 Po biegu idziemy na jednego ANDRZEJ WAWRZYNIAK  
A178 Sounds Healthy BOGUSŁAW MILKA  
A179 Studiotech Poland KRZYSZTOF NAROJCZYK  
A180 Biegnij z ProService JACEK ZIELIŃSKI  
A181 KUKE BeeGeeS AGNIESZKA WIERZBICKA  
A182 Exo Team ANETA RUDNICKA  
A183 Kombatanci VIKTORIIA LAZAREVA  
A184 ProService Finteco #2 MARCIN WIERZBICKI  
A185 JTENDO ANDRZEJ TRAWIŃSKI  
A186 ProAutomation No. 2 MIKOŁAJ CHACIŃSKI  
A187 ProAutomation No. 1 MIKOŁAJ CHACIŃSKI  
A188 The Luzers PIOTR LIBER  
A189 The Luzers Girls KATARZYNA CZWARTOSZ-LIBER  
A190 KB Wyszków VII MAREK ZIĘTARA  
A191 Gide 3 JERZY RAJKOW-KRZYWICKI  
A192 KUKE AGNIESZKA WIERZBICKA  
A193 Cosmedica Wellbeing 2 KAMIL SIUDEK  
A194 Cosmedica Wellbeing 1 KAMIL SIUDEK  
A195 Cosmedica Wellbeing 3 KAMIL SIUDEK  
A196 NASK SA 1 ROBERT CIESIELSKI  
A197 De Lage Landen JOANNA MODLIBOREK  
A198 De Lage Landen JOANNA MODLIBOREK  
A199 De Lage Landen JOANNA MODLIBOREK  
A200 Bell 3 BOGUSŁAWA MAJER  
A201 Bell 2 BOGUSŁAWA MAJER  
A202 Bell 1 BOGUSŁAWA MAJER  
A203 Ministerstwo Sprawiedliwości DSF MATEUSZ BETTIN  
A204 Ministerstwo Sprawiedliwości BA BO BOGUSŁAW MOCHNIEJ  
A205 BNP Paribas Real Estate WOJCIECH WOJTOWICZ  
A206 Google Beta runners NATALIA SAKOWSKA  
A207 www.oaza-swanna.info PAWEŁ ZASTOCKI  
A208 Capco Bravo RADOSŁAW KRZEPKOWSKI  
A209 Capco Alpha RADOSŁAW KRZEPKOWSKI  
A210 Ministerstwo Sprawiedliwości - DLPC AGATA OKLEJ  
A211 Aegon Run RENATA JAKUBISIAK  
A212 HM Lecimy RAFAŁ ŁAZUR  
A213 BIG-BIK-owcy 2 ŻANETA RUDZIK  
A214 BIG-BIK-owcy 1 ŻANETA RUDZIK  
A215 Starzy znajomi DARIUSZ TURLEJ  
A216 Ferroxowe Błyskawice IWONA SUŁEK  
A217 Ferroxowe Petardy IWONA SUŁEK  
A218 Reebok Run Crew Wilanów IV KONRAD MATYJASIAK  
A219 OIRP w Warszawie 1 JAROSŁAW DĄBKOWSKI  
A220 OIRP w Warszawie 2 JAROSŁAW DĄBKOWSKI  
A221 FPL TEAM 2 PAWEŁ GAWRON  
A222 FPL TEAM 1 PAWEŁ GAWRON  
A223 ConnectPoint MAREK BRANICKI  
A224 Lirene Running Team INGA JAROSZ-WAWRYNIUK  
A225 Bank Pocztowy S.A._1 JOLANTA DĄBROWSKA  
A226 Lotnicze Pogotowie Ratunkowe DANIEL RASZTUBOWICZ  
A227 Biegaj z Ursusem MARCIN ADAMCZYK  
A228 Workplace Leisure BOGUSZ PARZYSZEK  
A229 Workplace BOGUSZ PARZYSZEK  
A230 Arup - Drużyna B MACIEJ KOŁODZIEJSKI  
A231 Arup - Drużyna A MACIEJ KOŁODZIEJSKI  
A232 T2S MICHAŁ GRZESZCZYK  
A233 Henkel Running Team IV IWONA SEREMAK  
A234 Henkel Running Team III IWONA SEREMAK  
A235 Henkel Running Team II IWONA SEREMAK  
A236 Henkel Running Team I IWONA SEREMAK  
A237 SG4Spartans1 MICHAŁ KREMPA  
A238 SG4Spartans2 MICHAŁ KREMPA  
A239 SG4Spartans3 MICHAŁ KREMPA  
A240 Leśne Szychy ANNA TRYNISZEWSKA  
A241 Deloitte Adventure Team - Biegamjakchcę MARTA LEŚNIOWSKA  
A242 Rozbiegany Piastów I KATARZYNA KATANA  
A243 Rozbiegany Piastów II KATARZYNA KATANA  
A244 Netsprint ELIZA BUJNOWSKA  
A245 Urząd Lotnictwa Cywilnego 1 PRZEMYSŁAW MAZAN  
A246 Urząd Lotnictwa Cywilnego 2 PRZEMYSŁAW MAZAN  
A247 Polidea SŁAWOMIR ANDRIAN  
A248 KMD Running Team II MARCIN SIERANT  
A249 KMD Running Team I MARCIN SIERANT  
A250 KMD Running Team III MARCIN SIERANT  
A251 ARCHITEKCI DAWIDCZYK & PARTNERZY KAROLINA SIATKOWSKA  
A252 Mercedes-Benz Vans ZOFIA JURKOWSKA  
A253 Instapagers DOROTA KASPEREK  
A254 eMAG.pl Running Team WIKTOR KOZAKOWSKI  
A255 MDDP Running Team JOANNA STASIAK  
A256 Gilead Sport Team ŁUKASZ RUTKOWSKI  
A257 Enterprise Investors PAWEŁ BĄCZYŃSKI  
A258 Sales&More Running Team II TOBIASZ CZUBA  
A259 Sales&More Running Team I TOBIASZ CZUBA  
A260 KORB-GLASS PIOTR PASIERBIŃSKI  
A261 Crido in Motion - Everest BŁAŻEJ CZAJKOWSKI  
A262 Crido in Motion - Nanga BŁAŻEJ CZAJKOWSKI  
A263 Crido in Motion - Manaslu BŁAŻEJ CZAJKOWSKI  
A264 Crido in Motion - Lhotse BŁAŻEJ CZAJKOWSKI  
A265 Morsy Zielonka MONIKA OSIECKA  
A266 Warsaw Mathematical Institute KRZYSZTOF DZIOBA  
A267 Sandoz - Energized for Life AGATA WIELOGÓRSKA  
A268 Sandoz - Energized for Life 2 AGATA WIELOGÓRSKA  
A269 Team WINniary ANNA PIOTROWSKA  
A270 Słodkie Nestle ANNA PIOTROWSKA  
A271 Logwin Team MACIEJ URBAŃSKI  
A272 Damn Demant ALICJA KURPIEWSKA  
A273 Ekipa Remontowa ALICJA KURPIEWSKA  
A274 Rozbiegany Piastów III MONIKA ŁYP  
A275 Deloitte Adventure Team 3 KONSTANCJA TANJGA  
A276 Deloitte Adventure Team 2 KONSTANCJA TANJGA  
A277 Deloitte Adventure Team - Finevare i s-ka KONSTANCJA TANJGA  
A278 DPD Polska I TOMASZ CHLEBOWSKI  
A279 Team HOLO MATEUSZ SZYMAŃSKI  
A280 Drukarnia Perfekt S.A. ANDRZEJ NEJMAN  
A281 CORPOMED MATEUSZ ŻUŁAWNIK  
A282 Live Well at Citi- FX Pulse Runners IZABELA CIEŚLAK  
A283 Live Well at Citi- Lejdis IZABELA CIEŚLAK  
A284 Korniszonki co mają oponki !!! KONRAD TABER  
A285 PEMES Warsztat MICHAL KUCZKOWSKI  
A286 PEMES Konstruktorzy MICHAL KUCZKOWSKI  
A287 PEMES Automatycy MICHAL KUCZKOWSKI  
A288 Grupa Biegowa UM W-wa 1 CYPRIAN ŚWIŚ  
A289 Grupa Biegowa Um W-wa 2 KATARZYNA BANASIK  
A290 ORSTED TEAM G L  
A291 CATRunners MAGDALENA GĄSIEWSKA  
A292 CATRacers MAGDALENA GĄSIEWSKA  
A293 Bank Gospodarstwa Krajowego KRZYSZTOF KOMOREK  
A294 Bractwo Biegowe BGK - 2 KRZYSZTOF KOMOREK