XIV Ekiden - Lista startowa

Numer startowy Nazwa drużyny Imię Nazwisko Zebrana kwota
- #OnePfizer 3 KATARZYNA SNARSKA Biegam Dobrze! - przejdź do strony
0% / 0 zł
- #OnePfizer Rak'nRoll KATARZYNA SNARSKA Biegam Dobrze! - przejdź do strony
0% / 0 zł
- #OnePfizer Spartanie Dzieciom KATARZYNA SNARSKA Biegam Dobrze! - przejdź do strony
0% / 0 zł
- 10. Warszawski Pułk Samochodowy GRZEGORZ JAROSZ  
B108 21 SLO Grotowski JANUSZ ZAPOROWSKI  
B138 25x100 BARTŁOMIEJ WALENTYŃSKI  
- 3e software house URSZULA KUK  
- ACNET PAWEŁ CZEREP  
A164 Aegon Run RENATA JAKUBISIAK  
A138 Akademicki Zespół Pieśni i Tańca Uniwersytetu Łódzkiego "KUJON" RAFAŁ KASIŃSKI  
A136 Alior Running Team DAMIAN MICHALSKI  
- Aliorowcy JULIAN KRZYZANOWSKI  
- Allianz Running Team MIKOŁAJ PRZYBYSZEWSKI  
- Altkom Software & Consulting PIOTR DOBROWOLSKI  
- Altkom Akademia PIOTR DOBROWOLSKI  
- Altkom Akademia S.A. PIOTR DOBROWOLSKI  
- Altkom Software and Consulting PIOTR DOBROWOLSKI  
A159 AMW#1 ANNA JASINA  
A160 AMW#2 ANNA JASINA  
A158 AMW#3 ANNA JASINA  
A161 AMW#4 ANNA JASINA  
A162 AMW#5 ANNA JASINA  
A157 AMW#6 ANNA JASINA  
- ANTY-LOOPY BOSCH IT JOANNA SOBCZAK Biegam Dobrze! - przejdź do strony
0% / 0 zł
- Aplitt 1 RADOSŁAW RYBAK  
- Aplitt 2 RADOSŁAW RYBAK  
- Aplitt 3 RADOSŁAW RYBAK  
- Aplitt 4 RADOSŁAW RYBAK  
- ASG ANNA RAMOCKA  
- Bank Pocztowy_2 JOLANTA DĄBROWSKA  
- Bank Pocztowy_3 JOLANTA DĄBROWSKA  
- Bank Poztowy S.A._1 JOLANTA DĄBROWSKA  
C109 Bezlitośni MAGDALENA KŁĘK  
B118 Biegać każdy może TOMASZ MUCIEK  
- Biegające Wieprze KRZYSZTOF SOKALSKI Biegam Dobrze! - przejdź do strony
43% / 425 zł
C104 Biegiem przed siebie MICHAŁ KLIMA  
A184 Biegowa Rodzina PIOTR SZEWCZYK  
A121 BIG-BIK-owcy TOMASZ SUDAKOWSKI  
A118 BIG-BIK-OWCY-DBI TOMASZ SUDAKOWSKI  
- Bractwo Biegowe BGK 1 MICHAŁ JAMBOR Biegam Dobrze! - przejdź do strony
17% / 165 zł
- Bractwo Biegowe BGK 2 MICHAŁ JAMBOR  
- Bractwo Biegowe BGK 3 MICHAŁ JAMBOR  
B132 Budżet Partycypacyjny Warszawa MARCIN KOCZOROWSKI  
B139 CEDC Sopliczaki EWA SZLĘK  
- Chróścik Kancelaria Radców Prawnych KAMIL SZYMAŃSKI Biegam Dobrze! - przejdź do strony
6% / 60 zł
- Citi PROSTA do celu MARCIN BUGOWSKI  
- Citi PROSTA do celu MARCIN BUGOWSKI Biegam Dobrze! - przejdź do strony
10% / 100 zł
A149 COBI URSZULA SIEDLECKA  
A116 Colonnade HANNA KOZŁOWSKA-WOYCIECHOWSKA  
- ComtegRAN 1 KAROLINA KONDRACKA Biegam Dobrze! - przejdź do strony
25% / 250 zł
C501 ComtegRAN 2 KAROLINA KONDRACKA Biegam Dobrze! - przejdź do strony
100% / 1 000 zł
- ComtegRAN 3 KAROLINA KONDRACKA Biegam Dobrze! - przejdź do strony
15% / 150 zł
C106 CORDIA ŁUKASZ WĘCŁAWSKI  
A148 CORPOMED MAGDALENA WÓJCIK  
B102 Crido 1 BŁAŻEJ CZAJKOWSKI  
B105 Crido 2 BŁAŻEJ CZAJKOWSKI  
B104 Crido 3 BŁAŻEJ CZAJKOWSKI  
B103 Crido 4 BŁAŻEJ CZAJKOWSKI  
A182 Czerwone koguty I KRZYSZTOF BURZYŃSKI  
A181 Czerwone koguty II KRZYSZTOF BURZYŃSKI  
A125 Directpl Running Team ALEKSANDRA FIŁONOWICZ  
- DNB1 JAKUB SOBCZAK  
- DNB2 JAKUB SOBCZAK  
- DNB3 JAKUB SOBCZAK  
- DPD express JAROSŁAW PIETRZYK  
A187 Dream Team ANETA RUDNICKA  
B101 Drużyna MonVita MONIKA HAJDUK  
A111 Dynamo Kołomyja KATARZYNA GRABOWSKA  
- Dziewczyny BiegnieMY MAGDALENA PREDKA Biegam Dobrze! - przejdź do strony
30% / 300 zł
A137 Enterprise Investors PAWEŁ BĄCZYŃSKI  
A186 Exo Life ANETA RUDNICKA  
C108 eXteam I ANTONI WARSZAWIK  
C107 eXteam II ANTONI WARSZAWIK  
B106 Falenicka Patologia ANNA BANACH-WERNICKA  
- FDP Runners - Team I MICHAŁ GOŁASZEWSKI  
- FDP Runners - Team II MICHAŁ GOŁASZEWSKI  
- FMW SZYMON GŁĄB  
- FPL TEAM EWA SATORA  
- FPL TEAM EWA SATORA  
A155 GAME OVER JOANNA MODLIBOREK  
- Gazele na starcie JOANNA SOSZYŃSKA - PSTROKOŃSKA  
A189 Gemius Team AGATA RYBUS  
C111 Gitarowi Łowcy Dżobów ADAM WOCH  
A165 Good change JOANNA GRABON  
- Google Cloud Runners PIOTR WITUSOWSKI  
A183 HTL Team MAGDALENA KASJANIUK  
A134 Hufiec Warszawa Ochota BARBARA CZERNECKA  
- IESE Running Team ELZBIETA WOJTCZAK Biegam Dobrze! - przejdź do strony
40% / 400 zł
- IESE Running Team 2 ELZBIETA WOJTCZAK Biegam Dobrze! - przejdź do strony
20% / 200 zł
- IESE Running Team 3 ELZBIETA WOJTCZAK Biegam Dobrze! - przejdź do strony
0% / 0 zł
A131 InterRisk1 KATARZYNA GRZEŚKOWIAK  
A132 InterRisk2 KATARZYNA GRZEŚKOWIAK  
A133 InterRisk3 KATARZYNA GRZEŚKOWIAK  
A145 IPOPEMA Business Consulting LIDIA RADKOWIAK  
C601 IRun by cc group KASIA SADOWSKA Biegam Dobrze! - przejdź do strony
150% / 1 500 zł
- Kalter 1 PAWEŁ ZASTOCKI  
B117 Kancelaria Ćwik Running Team JUSTYNA KLAWE - ŚWIĘTOŃSKA  
B136 KB Krokus Kwiatkowice MARIAN ŻUKOWSKI  
B135 KB Krokus Kwiatkowice - Oszołomy TOMASZ ZOMERFELD  
A120 KB Wyszków MAREK ZIĘTARA  
A107 KB WYSZKÓW 1 KRZYSZTOF MATWIEJCZYK  
A110 KB WYSZKÓW 2 AGNIESZKA KAMIŃSKA  
A115 KB Wyszków 3 ANETA KRUSZEWSKA  
A112 KB Wyszków 4 MAŁGORZATA WYSZYŃSKA  
A108 KB WYSZKÓW 5 MONIKA WOJNO  
- KDKLEGAL KAROL KAMIŃSKI Biegam Dobrze! - przejdź do strony
37% / 365 zł
A180 Klub Biegacza leroy Merlin Polska KRZYSZTOF PAWLIK  
- Klub Biegacza NCBR "INNORUNNERS" 1 PAWEŁ SKUBIDA Biegam Dobrze! - przejdź do strony
0% / 0 zł
- Klub Biegacza NCBR "INNORUNNERS" 2 PAWEŁ SKUBIDA Biegam Dobrze! - przejdź do strony
0% / 0 zł
- Klub Biegacza NCBR "INNORUNNERS" 3 PAWEŁ SKUBIDA Biegam Dobrze! - przejdź do strony
0% / 0 zł
- Korniszonki co mają oponki! KONRAD TABER  
C112 Kuźnia Triathlonu ŁUKASZ WIERZBICKI  
A179 Latające Ho(L)endry KONRAD JABŁOŃSKI  
A106 Lemontri ROBERT CIOSEK  
- Lirene Running Team INGA JAROSZ-WAWRYNIUK  
C102 Logistic Storm KASIA GŁODOWSKA  
B131 LOGOsc PIOTR PASIERBIŃSKI  
- LOGOsc PIOTR PASIERBIŃSKI  
A167 Logwin Team MACIEJ URBAŃSKI  
- Lotos Poligrafia ANDRZEJ NEJMAN  
- Media Group Running Team KAROLINA SOCHAN  
- MedicalFinanceGroup RunningTEAM KRZYSZTOF SOKALSKI Biegam Dobrze! - przejdź do strony
0% / 0 zł
A109 Ministerstwo Sprawiedliwości BAF-DB MIKOŁAJ BEKASIAK  
A140 Ministerstwo Sprawiedliwości DSF MATEUSZ BETTIN  
C101 MVP TAX WOJCIECH PIETRASIEWICZ  
- Naprzód Młociny MONIKA PEC  
A188 NESTLE POLSKA SALES TEAM AGNIESZKA KOWALCZYK  
A129 Nestle Team Winiary ANNA PIOTROWSKA  
- Nestle Waters 1 ADELA TROJANOWSKA  
- Nestle Waters 2 ADELA TROJANOWSKA  
A130 Nestle Winiary Team ANNA PIOTROWSKA  
A177 NIELSEN POLSKA I MARIUSZ RYŻKOWSKI  
A176 NIELSEN POLSKA II MARIUSZ RYŻKOWSKI  
A175 NIELSEN POLSKA III MARIUSZ RYŻKOWSKI  
A174 NIELSEN POLSKA IV MARIUSZ RYŻKOWSKI  
A173 NIELSEN POLSKA V MARIUSZ RYŻKOWSKI  
A172 NIELSEN POLSKA VI MARIUSZ RYŻKOWSKI  
A171 NIELSEN POLSKA VII MARIUSZ RYŻKOWSKI  
A151 Norton Rose Fulbright 1 ARTUR JOŃCZYK  
A152 Norton Rose Fulbright 2 MICHAŁ BŁASZKIEWICZ  
B123 Novo Nordisk 1 JACEK NAGLER  
B122 Novo Nordisk 2 JACEK NAGLER  
B130 Novo Nordisk 4 JACEK NAGLER  
B129 Novo Nordisk 5 JACEK NAGLER  
B128 Novo Nordisk 6 JACEK NAGLER  
B127 Novo Nordisk 7 JACEK NAGLER  
B126 Novo Nordisk 8 JACEK NAGLER  
B125 Novo Nordisk 9 JACEK NAGLER  
B124 Novo Nordisk.10 JACEK NAGLER  
B121 Novo Nordisk.3 JACEK NAGLER  
- Optima Cardio 1 MARCIN PALACZ  
- Optima Cardio 10 MARCIN PALACZ  
- Optima Cardio 11 MARCIN PALACZ  
- Optima Cardio 12 MARCIN PALACZ  
- Optima Cardio 13 MARCIN PALACZ  
- Optima Cardio 14 MARCIN PALACZ  
- Optima Cardio 15 MARCIN PALACZ  
- Optima Cardio 16 MARCIN PALACZ  
- Optima Cardio 2 MARCIN PALACZ  
- Optima Cardio 3 MARCIN PALACZ  
- Optima Cardio 4 MARCIN PALACZ  
- Optima Cardio 5 MARCIN PALACZ  
- Optima Cardio 6 MARCIN PALACZ  
- Optima Cardio 7 MARCIN PALACZ  
- Optima Cardio 8 MARCIN PALACZ  
- Optima Cardio 9 MARCIN PALACZ  
B140 Ostre Dzidy JAKUB SOBACZYŃSKI  
- Out of Control ANNA DZIWOŃ Biegam Dobrze! - przejdź do strony
77% / 770 zł
- Paczuski Taudul PIOTR STRYJEWSKI  
C113 PAREXEL Stats Programmers KRZYSZTOF WIDŁAK  
- Parszywa 6 ŁUKASZ NESTER  
A146 PAYBACK 1 PAWEŁ ŁOKAJ  
A147 PAYBACK 2 PAWEŁ ŁOKAJ  
- Pędzące Jeże AGNIESZKA WIELĄDEK  
- Pędzące Jeże AGNIESZKA WIELĄDEK  
- Pędzące Ślimaki AGNIESZKA WIELĄDEK  
- Pędzące Żółwie AGNIESZKA WIELĄDEK  
- PEMES Automatycy MICHAL KUCZKOWSKI  
- PEMES Konstruktorzy MICHAL KUCZKOWSKI  
- PEMES Produkcja SEBASTIAN KOCHANOWSKI  
- PEMES Warsztat MICHAL KUCZKOWSKI  
- PEMES Zarząd MICHAL KUCZKOWSKI  
- PHD Media Direction RADOSŁAW STOLARCZYK  
A143 PKO Bank Polski All Stars JANUSZ ŁUKOMSKI  
- PKO BANK POLSKI BAH JOANNA DEJEWSKA VEL DEJ  
- PKO Bank Polski Bezgotówkowi z PKO BP EWELINA WIĘSEK  
- PKO Champions NINA SOSNOWICZ  
A135 PKO Zgodni MARCIN KAPUŚCIŃSKI  
- Play STARS MICHAŁ BĄBOL  
- Potworni Instruktorzy AGATA HOLNICKA Biegam Dobrze! - przejdź do strony
0% / 0 zł
- Pratt & Whitney Kalisz MACIEJ SZAFRAN  
- Pratt & Whitney Kalisz TEAM 2 MACIEJ SZAFRAN  
- Pratt & Whitney Kalisz TEAM 2 MACIEJ SZAFRAN  
- Pratt & Whitney Kalisz TEAM 3 MACIEJ SZAFRAN  
- Pratt & Whitney Kalisz TEAM 4 MACIEJ SZAFRAN  
A141 Prevenity AGNIESZKA ZEGADŁO  
- Priceless_one GRZEGORZ SUSZKO  
- Priceless_three GRZEGORZ SUSZKO  
A166 ProAutomation MIKOŁAJ CHACIŃSKI  
- Provident Polska S.A. RADOSŁAW KACPRZAK