XIV Ekiden - Lista startowa

Numer startowy Nazwa drużyny Imię Nazwisko Zebrana kwota
- Spartanie Dzieciom ŁUKASZ ALEKSANDROWICZ Biegam Dobrze! - przejdź do strony
4% / 40 zł
- PZ Cussons Running Team TOMASZ ANTOSZEWSKI  
- Play STARS MICHAŁ BĄBOL  
A137 Enterprise Investors PAWEŁ BĄCZYŃSKI  
B106 Falenicka Patologia ANNA BANACH-WERNICKA  
A109 Ministerstwo Sprawiedliwości BAF-DB MIKOŁAJ BEKASIAK  
A140 Ministerstwo Sprawiedliwości DSF MATEUSZ BETTIN  
A139 Rembertów Team MAGDA BIELEC  
A127 Rembertów Team Morsy KAROLINA BIELEC  
A152 Norton Rose Fulbright 2 MICHAŁ BŁASZKIEWICZ  
- Citi PROSTA do celu MARCIN BUGOWSKI  
- Citi PROSTA do celu MARCIN BUGOWSKI Biegam Dobrze! - przejdź do strony
10% / 100 zł
A182 Czerwone koguty I KRZYSZTOF BURZYŃSKI  
A181 Czerwone koguty II KRZYSZTOF BURZYŃSKI  
A166 ProAutomation MIKOŁAJ CHACIŃSKI  
A106 Lemontri ROBERT CIOSEK  
B102 Crido 1 BŁAŻEJ CZAJKOWSKI  
B105 Crido 2 BŁAŻEJ CZAJKOWSKI  
B104 Crido 3 BŁAŻEJ CZAJKOWSKI  
B103 Crido 4 BŁAŻEJ CZAJKOWSKI  
- ACNET PAWEŁ CZEREP  
A134 Hufiec Warszawa Ochota BARBARA CZERNECKA  
A126 Sprzeczne sygnały HIREK CZUPTA  
A153 The Luzers MARIUSZ CZWARTOSZ  
- Bank Poztowy S.A._1 JOLANTA DĄBROWSKA  
- Bank Pocztowy_2 JOLANTA DĄBROWSKA  
- Bank Pocztowy_3 JOLANTA DĄBROWSKA  
- PKO BANK POLSKI BAH JOANNA DEJEWSKA VEL DEJ  
- Rodzinka z Vegas MARCIN DIMITROW  
- Altkom Software & Consulting PIOTR DOBROWOLSKI  
- Altkom Akademia S.A. PIOTR DOBROWOLSKI  
- Altkom Akademia PIOTR DOBROWOLSKI  
- Altkom Software and Consulting PIOTR DOBROWOLSKI  
A101 Sage C KRZYSZTOF DOŁOWSKI  
C110 RUN TEAM ANDRZEJ DOMIN  
A113 Yokogawa Runners TOMASZ DZIUBANY  
A114 Yokogawa Joggers TOMASZ DZIUBANY  
- Out of Control ANNA DZIWOŃ Biegam Dobrze! - przejdź do strony
77% / 770 zł
A124 TriWawa OZD RAFAŁ FABISZEWSKI  
A125 Directpl Running Team ALEKSANDRA FIŁONOWICZ  
- Schenker Technology Center Runners GRZEGORZ GALA  
- FMW SZYMON GŁĄB  
C102 Logistic Storm KASIA GŁODOWSKA  
- FDP Runners - Team I MICHAŁ GOŁASZEWSKI  
- FDP Runners - Team II MICHAŁ GOŁASZEWSKI  
A103 Sage B MACIEJ GORALSKI  
- RBS 01 PAWEŁ GÓRSKI  
- RBS 02 PAWEŁ GÓRSKI  
- RBS 03 PAWEŁ GÓRSKI  
- RBS 04 PAWEŁ GÓRSKI  
- RBS 05 PAWEŁ GÓRSKI  
- RBS 06 PAWEŁ GÓRSKI  
- RBS 07 PAWEŁ GÓRSKI  
- RBS 08 PAWEŁ GÓRSKI  
- RBS 09 PAWEŁ GÓRSKI  
- RBS 10 PAWEŁ GÓRSKI  
A165 Good change JOANNA GRABON  
A163 VFS runners JOANNA GRABON  
A111 Dynamo Kołomyja KATARZYNA GRABOWSKA  
A132 InterRisk2 KATARZYNA GRZEŚKOWIAK  
A133 InterRisk3 KATARZYNA GRZEŚKOWIAK  
A131 InterRisk1 KATARZYNA GRZEŚKOWIAK  
B101 Drużyna MonVita MONIKA HAJDUK  
- Potworni Instruktorzy AGATA HOLNICKA Biegam Dobrze! - przejdź do strony
0% / 0 zł
A179 Latające Ho(L)endry KONRAD JABŁOŃSKI  
B120 TU INTER Polska Running Team MACIEJ JACHACZ  
B119 TU INTER Polska Running Team II MACIEJ JACHACZ  
A164 Aegon Run RENATA JAKUBISIAK  
- Bractwo Biegowe BGK 1 MICHAŁ JAMBOR Biegam Dobrze! - przejdź do strony
17% / 165 zł
- Bractwo Biegowe BGK 2 MICHAŁ JAMBOR  
- Bractwo Biegowe BGK 3 MICHAŁ JAMBOR  
A170 SpeedApp 1 MATEUSZ JANIEC  
A169 SpeedApp 2 MATEUSZ JANIEC  
- 10. Warszawski Pułk Samochodowy GRZEGORZ JAROSZ  
- Lirene Running Team INGA JAROSZ-WAWRYNIUK  
A161 AMW#4 ANNA JASINA  
A162 AMW#5 ANNA JASINA  
A157 AMW#6 ANNA JASINA  
A159 AMW#1 ANNA JASINA  
A160 AMW#2 ANNA JASINA  
A158 AMW#3 ANNA JASINA  
A144 UMFC Gitara KSAWERY JASTRZĘBSKI  
A185 ŻeRun SEBASTIAN JĘDRAL  
A151 Norton Rose Fulbright 1 ARTUR JOŃCZYK  
- Provident Polska S.A. RADOSŁAW KACPRZAK  
A110 KB WYSZKÓW 2 AGNIESZKA KAMIŃSKA  
- KDKLEGAL KAROL KAMIŃSKI Biegam Dobrze! - przejdź do strony
37% / 365 zł
A135 PKO Zgodni MARCIN KAPUŚCIŃSKI  
- Rundom Runners MAGDALENA KAPUSTA Biegam Dobrze! - przejdź do strony
1% / 10 zł
A138 Akademicki Zespół Pieśni i Tańca Uniwersytetu Łódzkiego "KUJON" RAFAŁ KASIŃSKI  
A183 HTL Team MAGDALENA KASJANIUK  
B117 Kancelaria Ćwik Running Team JUSTYNA KLAWE - ŚWIĘTOŃSKA  
C104 Biegiem przed siebie MICHAŁ KLIMA  
- X-TEAM JOANNA KLUCZNIK Biegam Dobrze! - przejdź do strony
13% / 130 zł
C109 Bezlitośni MAGDALENA KŁĘK  
- PEMES Produkcja SEBASTIAN KOCHANOWSKI  
B132 Budżet Partycypacyjny Warszawa MARCIN KOCZOROWSKI  
A119 Runnero Team ROMAN KOLEŚNIK  
C501 ComtegRAN 2 KAROLINA KONDRACKA Biegam Dobrze! - przejdź do strony
100% / 1 000 zł
- ComtegRAN 1 KAROLINA KONDRACKA Biegam Dobrze! - przejdź do strony
25% / 250 zł
- ComtegRAN 3 KAROLINA KONDRACKA Biegam Dobrze! - przejdź do strony
15% / 150 zł
- Sagemcom REMIGIUSZ KOSIK  
A188 NESTLE POLSKA SALES TEAM AGNIESZKA KOWALCZYK  
A116 Colonnade HANNA KOZŁOWSKA-WOYCIECHOWSKA  
A115 KB Wyszków 3 ANETA KRUSZEWSKA  
- Aliorowcy JULIAN KRZYZANOWSKI  
- PEMES Automatycy MICHAL KUCZKOWSKI  
- PEMES Zarząd MICHAL KUCZKOWSKI  
- PEMES Warsztat MICHAL KUCZKOWSKI  
- PEMES Konstruktorzy MICHAL KUCZKOWSKI  
- 3e software house URSZULA KUK  
C103 Rowing Running Team SYLWIA LIŚKIEWICZ  
A117 TriWawa Lejdis MAŁGORZATA LITWINIUK  
A146 PAYBACK 1 PAWEŁ ŁOKAJ  
A147 PAYBACK 2 PAWEŁ ŁOKAJ  
A143 PKO Bank Polski All Stars JANUSZ ŁUKOMSKI  
A107 KB WYSZKÓW 1 KRZYSZTOF MATWIEJCZYK  
- SOFTSOL Active Team 2 KONRAD MATYJASIAK  
A122 SOFTSOL Active Team KONRAD MATYJASIAK  
B141 Urząd Lotnictwa Cywilnego PRZEMYSŁAW MAZAN  
A136 Alior Running Team DAMIAN MICHALSKI  
B115 XYLEM 1 ANETA MŁYNARCZYK  
B116 XYLEM 2 ANETA MŁYNARCZYK  
A154 Wnuki pięknego Romana JOANNA MODLIBOREK  
A156 Red Hot Chili Runners JOANNA MODLIBOREK  
A155 GAME OVER JOANNA MODLIBOREK  
A128 WWAA MARCIN MOSTAFA  
B118 Biegać każdy może TOMASZ MUCIEK  
B129 Novo Nordisk 5 JACEK NAGLER  
B128 Novo Nordisk 6 JACEK NAGLER  
B127 Novo Nordisk 7 JACEK NAGLER  
B126 Novo Nordisk 8 JACEK NAGLER  
B125 Novo Nordisk 9 JACEK NAGLER  
B124 Novo Nordisk.10 JACEK NAGLER  
B123 Novo Nordisk 1 JACEK NAGLER  
B122 Novo Nordisk 2 JACEK NAGLER  
B121 Novo Nordisk.3 JACEK NAGLER  
B130 Novo Nordisk 4 JACEK NAGLER  
- Lotos Poligrafia ANDRZEJ NEJMAN  
- Parszywa 6 ŁUKASZ NESTER  
A178 Sami Swoi Speedożercy TUNG NGUYEN-BRODNICKI  
A142 Rembertów Team Laski EMILIA OLĘDZKA  
B133 Szkoła Pitagoras Nadarzyn I LESZEK OSSOWSKI  
B134 Szkoła Pitagoras z Nadarzyna II LESZEK OSSOWSKI  
- Optima Cardio 1 MARCIN PALACZ  
- Optima Cardio 2 MARCIN PALACZ  
- Optima Cardio 3 MARCIN PALACZ  
- Optima Cardio 4 MARCIN PALACZ  
- Optima Cardio 5 MARCIN PALACZ  
- Optima Cardio 6 MARCIN PALACZ  
- Optima Cardio 7 MARCIN PALACZ  
- Optima Cardio 8 MARCIN PALACZ  
- Optima Cardio 9 MARCIN PALACZ  
- Optima Cardio 10 MARCIN PALACZ  
- Optima Cardio 11 MARCIN PALACZ  
- Optima Cardio 12 MARCIN PALACZ  
- Optima Cardio 13 MARCIN PALACZ  
- Optima Cardio 14 MARCIN PALACZ  
- Optima Cardio 15 MARCIN PALACZ  
- Optima Cardio 16 MARCIN PALACZ  
B131 LOGOsc PIOTR PASIERBIŃSKI  
- LOGOsc PIOTR PASIERBIŃSKI  
A180 Klub Biegacza leroy Merlin Polska KRZYSZTOF PAWLIK  
- Naprzód Młociny MONIKA PEC  
C101 MVP TAX WOJCIECH PIETRASIEWICZ  
- DPD express JAROSŁAW PIETRZYK  
A129 Nestle Team Winiary ANNA PIOTROWSKA  
A130 Nestle Winiary Team ANNA PIOTROWSKA  
- Run 4 Fun - L’Oreal Running Team I DANIEL PLUTA  
- Run 4 Fun - L’Oreal Running Team II DANIEL PLUTA  
- Run 4 Fun - L’Oreal Running Team III DANIEL PLUTA  
- Dziewczyny BiegnieMY MAGDALENA PREDKA Biegam Dobrze! - przejdź do strony
30% / 300 zł
- Allianz Running Team MIKOŁAJ PRZYBYSZEWSKI  
A145 IPOPEMA Business Consulting LIDIA RADKOWIAK  
- ASG ANNA RAMOCKA  
A150 TransEko MAGDALENA REZWOW-MOSAKOWSKA  
B107 XYZ ANDRZEJ ROGULSKI  
C105 Szybcy i z CHEPa PIOTR RÓŻYCKI  
A186 Exo Life ANETA RUDNICKA  
A187 Dream Team ANETA RUDNICKA  
- Aplitt 1 RADOSŁAW RYBAK  
- Aplitt 2 RADOSŁAW RYBAK  
- Aplitt 3 RADOSŁAW RYBAK  
- Aplitt 4 RADOSŁAW RYBAK  
A189 Gemius Team AGATA RYBUS  
A171 NIELSEN POLSKA VII MARIUSZ RYŻKOWSKI  
A177 NIELSEN POLSKA I MARIUSZ RYŻKOWSKI  
A176 NIELSEN POLSKA II MARIUSZ RYŻKOWSKI  
A175 NIELSEN POLSKA III MARIUSZ RYŻKOWSKI  
A174 NIELSEN POLSKA IV MARIUSZ RYŻKOWSKI  
A173 NIELSEN POLSKA V MARIUSZ RYŻKOWSKI  
A172 NIELSEN POLSKA VI MARIUSZ RYŻKOWSKI  
C601 IRun by cc group KASIA SADOWSKA Biegam Dobrze! - przejdź do strony
150% / 1 500 zł
- FPL TEAM EWA SATORA  
- FPL TEAM EWA SATORA  
A149 COBI URSZULA SIEDLECKA  
B137 UNILOGO VII JULIA SIELICKA  
B114 UNILOGO I JULIA SIELICKA  
B113 UNILOGO II JULIA SIELICKA  
B112 UNILOGO III JULIA SIELICKA