XIV Ekiden - Lista startowa

Numer startowy Nazwa drużyny Imię Nazwisko Zebrana kwota
C251 Syneos Health "Best of both" ADAM BURDAN  
A507 Ferring Polska ADAM BIERUT Biegam Dobrze! - przejdź do strony
210% / 2 100 zł
C111 Gitarowi Łowcy Dżobów ADAM WOCH  
A247 RP Runners ADAM WILGUS  
B143 Nestle Waters 1 ADELA TROJANOWSKA  
B144 Nestle Waters 2 ADELA TROJANOWSKA  
A309 LUX MED ADRIAN TARGONSKI  
C138 APLEONA - The Wildcats ADRIAN KACZYŃSKI  
C317 Zanim bąbelki uciekną ADRIANNA RUTKOWSKA  
B284 Be Healthy 5 AGATA WIELOGÓRSKA  
A415 Sollers Consulting AGATA MĄCZYŃSKA Biegam Dobrze! - przejdź do strony
100% / 1 000 zł
B316 Schweppes AGATA RAFAŁOWSKA  
B317 Orangina AGATA RAFAŁOWSKA  
C119 Kuryłowicz & Associates 1 AGATA GROCHOWSKA  
C118 Kuryłowicz & Associates 2 AGATA GROCHOWSKA  
A244 Be Healthy 2 AGATA WIELOGÓRSKA  
C266 Siemens Finance AGATA PASEK  
C299 Potwory 18+ AGATA HOLNICKA  
- Dr Pepper AGATA RAFAŁOWSKA  
C283 Potwory 18+ Trubo AGATA HOLNICKA  
B246 Be Healthy 3 AGATA WIELOGÓRSKA  
C184 Aasa Runners AGATA OLEJNIK  
C153 KPMG Audit Team AGATA DORCZUK  
C183 Aasa Heart Inside AGATA OLEJNIK  
B245 Be Healthy 4 AGATA WIELOGÓRSKA  
A243 Be Healthy 1 AGATA WIELOGÓRSKA  
A416 Sollers Consulting 2 AGATA MĄCZYŃSKA Biegam Dobrze! - przejdź do strony
100% / 1 000 zł
A612 Sollers Consulting 3 AGATA MĄCZYŃSKA Biegam Dobrze! - przejdź do strony
100% / 1 000 zł
A189 Gemius Team AGATA RYBUS  
C274 Potworni Instruktorzy AGATA HOLNICKA  
A306 NESTLE POLSKA SALES TEAM AGNIESZKA KOWALCZYK  
A141 Prevenity AGNIESZKA ZEGADŁO  
B334 NAWA Running Team - Stypendyści AGNIESZKA DOROCIAK  
B162 Pratt & Whitney Kalisz AGNIESZKA DYBOL  
B165 Pratt & Whitney Kalisz TEAM 2 AGNIESZKA DYBOL  
A304 Pędzące Żółwie AGNIESZKA WIELĄDEK  
- Pratt & Whitney Kalisz TEAM 2 AGNIESZKA DYBOL  
A301 Pędzące Ślimaki AGNIESZKA WIELĄDEK  
B164 Pratt & Whitney Kalisz TEAM 3 AGNIESZKA DYBOL  
A302 Pędzące Jeże AGNIESZKA WIELĄDEK  
A303 LUXTORPEDA AGNIESZKA WIELĄDEK  
B163 Pratt & Whitney Kalisz TEAM 4 AGNIESZKA DYBOL  
A305 Nogi Stonogi AGNIESZKA WIELĄDEK  
A250 Wydział Wszystkiego Najlepszego AGNIESZKA ROGALA  
A308 OBI Lublin 013 AGNIESZKA OGÓREK  
- WalKIRia AGNIESZKA CHODAKOWSKA  
A110 KB WYSZKÓW 2 AGNIESZKA KAMIŃSKA  
- Luft Tri Team AGNIESZKA CHUDEK  
B161 Pratt & Whitney Kalisz TEAM 5 BOSS AGNIESZKA DYBOL  
B279 Microsoft Running Team AGNIESZKA ŁASTOWSKA  
B259 KUKE 1 AGNIESZKA WIERZBICKA  
B258 KUKE 2 AGNIESZKA WIERZBICKA  
B185 Aplitt - Zespół Szkół Łączności w Gdańsku ALEKSANDER BABIENKO  
A214 Purina I ALEKSANDER CZAJĘCKI  
A216 Purina II ALEKSANDER CZAJĘCKI  
A125 Directpl Running Team ALEKSANDRA FIŁONOWICZ  
A210 Play STARS ALEKSANDRA MĄDZIK  
B257 HIAB ALEKSANDRA WOJCIECHOWSKA  
C305 ONE ESSITY ALEKSANDRA MARCZAK  
C240 CBRE Energia ALEKSANDRA BILINSKA  
C289 ONE ESSITY 1 ALEKSANDRA MARCZAK  
B344 AUCHAN RETAIL POLSKA 6 ALEKSANDRA SAWA  
C229 DTC-1 ALICJA PODGAJNA  
C230 DTC-A ALICJA PODGAJNA  
A217 Runone CGI ANDRZEJ CHOJNOWSKI  
B107 XYZ ANDRZEJ ROGULSKI  
B339 Lotos Poligrafia ANDRZEJ NEJMAN  
B313 Slowmotion ANDRZEJ KUCHARCZYK  
C110 RUN TEAM ANDRZEJ DOMIN  
A218 ExpressMap ANDRZEJ TURZYNIECKI  
- Skurcze Łydek ANETA DUDA  
A186 Exo Life ANETA RUDNICKA  
A115 KB Wyszków 3 ANETA KRUSZEWSKA  
B115 XYLEM 1 ANETA MŁYNARCZYK  
B116 XYLEM 2 ANETA MŁYNARCZYK  
A187 Dream Team ANETA RUDNICKA  
- Radość z biegania ANIA KUR  
C216 Radość z biegania ANIA KUR  
A161 AMW#4 ANNA JASINA  
A162 AMW#5 ANNA JASINA  
C127 Matexy CLV LO ANNA GRABEK  
A157 AMW#6 ANNA JASINA  
A241 Nestle "Czwarte piętro" ANNA ZIELONY  
B407 LifeTube ANNA WÓJCIK Biegam Dobrze! - przejdź do strony
101% / 1 000,95 zł
C152 Byle dobiec ANNA RZECZKOWSKA  
- DietMap Team ANNA KOWALCZYK  
B318 OPI_o_idy ANNA POWIERŻA  
C502 Salesforce ANNA SZAFARCZYK Biegam Dobrze! - przejdź do strony
120% / 1 200 zł
B244 NATEK TEAM WARSZAWA ANNA SENDECKA  
B106 NATEK TEAM WROCŁAW ANNA SENDECKA  
B319 OPI Team ANNA POWIERŻA  
C276 GESSEL TEAM ANNA ANCKIEWICZ  
C168 Falenicka Patologia ANNA BANACH-WERNICKA  
A159 AMW#1 ANNA JASINA  
A160 AMW#2 ANNA JASINA  
C261 ASG ANNA RAMOCKA  
A129 Nestle Team Winiary ANNA PIOTROWSKA  
A158 AMW#3 ANNA JASINA  
A501 Generali Out of Control ANNA DZIWOŃ Biegam Dobrze! - przejdź do strony
316% / 3 160 zł
A130 Nestle Winiary Team ANNA PIOTROWSKA  
B198 Nice Running Team ANNA MACIESOWICZ  
C273 Moleo ANTON SZMELOW  
C108 eXteam I ANTONI WARSZAWIK  
C107 eXteam II ANTONI WARSZAWIK  
C405 Spicy Mobile ARTUR ZAWADZKI Biegam Dobrze! - przejdź do strony
111% / 1 100 zł
C303 ABC Data/XIAOMI TEAM ARTUR KŁOSZEWSKI  
A151 Norton Rose Fulbright 1 ARTUR JOŃCZYK  
A134 Hufiec Warszawa Ochota BARBARA CZERNECKA  
A414 Ośrodek Badań nad Migracjami BARBARA JANCEWICZ Biegam Dobrze! - przejdź do strony
178% / 1 780 zł
A417 SARANTIS BARTEK SZAKIEWICZ Biegam Dobrze! - przejdź do strony
100% / 1 000 zł
B294 UTC CCS Team Ropczyce BARTŁOMIEJ KRAUZ  
A511 Sun & Snow Running Team - Słoneczka BARTŁOMIEJ MAJDAK Biegam Dobrze! - przejdź do strony
148% / 1 475 zł
A609 Sun & Snow Running Team - Śnieżynki BARTŁOMIEJ MAJDAK Biegam Dobrze! - przejdź do strony
153% / 1 525 zł
B138 25x100 BARTŁOMIEJ WALENTYŃSKI  
C146 Boli Mie Noga BARTOSZ DOROSZUK  
C148 Vetasi BARTOSZ GANCARZ  
B275 Exatel Running Team I BARTOSZ BOROWSKI  
B274 Exatel Running Team II BARTOSZ BOROWSKI  
B280 BeneFIS BARTOSZ WÓJCICKI  
B281 We Thought They Said Rum BARTOSZ WÓJCICKI  
A510 Carrier Cool Runners 2 BARTOSZ UMIŃSKI Biegam Dobrze! - przejdź do strony
101% / 1 001,45 zł
A611 Carrier Cool Runners 1 BARTOSZ UMIŃSKI Biegam Dobrze! - przejdź do strony
110% / 1 095 zł
B282 FIS Klirtupej BARTOSZ WÓJCICKI  
C239 Running JB&B Legal BEATA BARWIŃSKA  
A222 UL International Polska 2 BEATA STANISZEWSKA  
A223 UL International Polska 3 BEATA STANISZEWSKA  
A403 Orpea: Skazani na Sukces BEATA LESZCZYŃSKA Biegam Dobrze! - przejdź do strony
248% / 2 470 zł
A221 UL International Polska 1 BEATA STANISZEWSKA  
A504 Reckitt Benckiser Health SLT BERNARD WYSZYŃSKI Biegam Dobrze! - przejdź do strony
206% / 2 053,27 zł
A509 Reckitt Benckiser HyHo SLT BERNARD WYSZYŃSKI Biegam Dobrze! - przejdź do strony
142% / 1 420 zł
B102 Crido 1 BŁAŻEJ CZAJKOWSKI  
B105 Crido 2 BŁAŻEJ CZAJKOWSKI  
B104 Crido 3 BŁAŻEJ CZAJKOWSKI  
B103 Crido 4 BŁAŻEJ CZAJKOWSKI  
B187 MCX BOGUSIA IGIELSKA  
B188 MCX BOGUSIA IGIELSKA  
C159 Bell 1 BOGUSŁAWA MAJER  
C160 Bell 2 BOGUSŁAWA MAJER  
C288 Tk maxx dla Wiosny BOZENA NACHOWSKA  
C318 Lex Torpedy CHAJEC, DON-SIEMION & ŻYTO KANCELARIA PRAWNA  
C324 FMW Wolontariusze 2 CHRISTIAN GEORGEON  
A282 Grupa Biegowa UM W-wa 2 CYPRIAN ŚWIS  
A248 AKS Polonia Warszawa DAGMARA MAŃKA-WIZOR  
A201 Ministerstwo Sprawiedliwości DL DAMIAN BEBAK  
A136 Alior Running Team DAMIAN MICHALSKI  
A277 Run 4 Fun - L’Oreal Running Team V DANIEL PLUTA  
A281 Run 4 Fun - L’Oreal Running Team I DANIEL PLUTA  
A280 Run 4 Fun - L’Oreal Running Team II DANIEL PLUTA  
A278 Run 4 Fun - L’Oreal Running Team IV DANIEL PLUTA  
A279 Run 4 Fun - L’Oreal Running Team III DANIEL PLUTA  
- AXA Running Team DANIEL SZTOMBER  
- AXA Running Team A DANIEL SZTOMBER  
C298 Szybcy i Wściekli DANIEL ŁAZUGA  
B333 Los FRITESOS DANIELA DENNISE BURGOS ALVAREZ  
A249 SQUADRA AZZURRA DANILO FERRARIS  
C185 JTENDO DARIUSZ POSZELĘŻNY  
A265 ALIOR RUNNING TEAM II DAWID PONIATOWSKI  
- KRKA Inspiruje nas zdrowie DOMINIK REJMAN  
B345 Odchylenie pionu DOMINIK PRÓCHNIEWICZ  
C179 PFR Orły DOMINIKA SZCZEPŁEK  
C178 PFR Sokoły DOMINIKA SZCZEPŁEK  
C294 Optima Logistics Group DOMINIKA KALUPA  
B289 SuperGrosz Dream Team DOMINIKA WIECHECKA  
A168 SAGE E DOROTA ŚNIEG  
A519 runTogether DOROTA KASPEREK Biegam Dobrze! - przejdź do strony
100% / 1 000 zł
A104 Sage A DOROTA ŚNIEG  
A237 MDDP DOROTA CHRUŚCIEL-DZIEKAŃSKA  
A229 PZU Sport Team 1 DOROTA SKIBICKA  
A228 PZU Sport Team 2 DOROTA SKIBICKA  
A227 PZU Sport Team 4 DOROTA SKIBICKA  
B346 Celsa ,,Huta Ostrowiec" Runners Team ELIZA LIPINA  
- IESE and Friends ELZBIETA WOJTCZAK  
C192 Instytut Techniczny Wojsk Lotniczych 3 ELŻBIETA PIOTROWSKA  
A405 IESE Running Team 2 ELZBIETA WOJTCZAK Biegam Dobrze! - przejdź do strony
120% / 1 200 zł
A406 IESE Running Team 3 ELZBIETA WOJTCZAK Biegam Dobrze! - przejdź do strony
120% / 1 200 zł
A404 IESE Running Team ELZBIETA WOJTCZAK Biegam Dobrze! - przejdź do strony
120% / 1 200 zł
C132 Instytut Techniczny Wojsk Lotniczych 1 ELŻBIETA PIOTROWSKA  
C193 Instytut Techniczny Wojsk Lotniczych 2 ELŻBIETA PIOTROWSKA  
A142 Rembertów Team Laski EMILIA OLĘDZKA  
B320 BeCeGi #2 EWA TYLISZCZAK  
B321 BeCeGi #3 EWA TYLISZCZAK  
A255 FPL TEAM EWA SATORA  
B139 CEDC Sopliczaki EWA SZLĘK  
C140 Biegunki Kabackie EWA JATCZAK-LUKASIK  
B273 TOYOTA WÓZKI EWA GRZEBSKA  
B272 TOYOTA WÓZKI 2 EWA GRZEBSKA  
A256 FPL TEAM EWA SATORA  
B328 BeCeGi #1 EWA TYLISZCZAK  
B331 AUCHAN RETAIL POLSKA 7 EWELINA PAWLAK  
A197 PKO Bank Polski Bezgotówkowi z PKO BP EWELINA WIĘSEK  
C290 GGH EkidenTeam EWELINA RUDNIK  
C137 Walczaki FABIAN CLAJOT  
B176 Evergreen One FILIP GUNARYS  
B177 Evergreen Two FILIP GUNARYS  
B214 TriWawa Old Boys FILIP WOŁOWSKI  
B217 ORSTED ONE G L  
B216 ORSTED Wind of Green Change G L  
C284 Sarmacka Runners 1 GARY BYRNE  
C285 Sarmacka Runner 2 GARY BYRNE  
A296 NASK3 GRZEGORZ GRABOWSKI