XIV Ekiden - Lista startowa

Numer startowy Nazwa drużyny Imię Nazwisko Zebrana kwota
- FMW SZYMON GŁĄB  
A101 Sage C KRZYSZTOF DOŁOWSKI  
A105 ZALEWSCY MARCIN ZALEWSKI  
A103 Sage B MACIEJ GORALSKI  
A102 Sage D SYLWIA SMOCZYŃSKA  
B114 UNILOGO I JULIA SIELICKA  
B113 UNILOGO II JULIA SIELICKA  
B112 UNILOGO III JULIA SIELICKA  
B111 UNILOGO IV JULIA SIELICKA  
B110 UNILOGO V JULIA SIELICKA  
A126 Sprzeczne sygnały HIREK CZUPTA  
B102 Crido 1 BŁAŻEJ CZAJKOWSKI  
B105 Crido 2 BŁAŻEJ CZAJKOWSKI  
B104 Crido 3 BŁAŻEJ CZAJKOWSKI  
B103 Crido 4 BŁAŻEJ CZAJKOWSKI  
B309 RBS 03 PAWEŁ GÓRSKI  
B311 RBS 04 PAWEŁ GÓRSKI  
- RBS 05 PAWEŁ GÓRSKI  
- RBS 06 PAWEŁ GÓRSKI  
- RBS 07 PAWEŁ GÓRSKI  
B127 Novo Nordisk 7 JACEK NAGLER  
B126 Novo Nordisk 8 JACEK NAGLER  
B125 Novo Nordisk 9 JACEK NAGLER  
B124 Novo Nordisk.10 JACEK NAGLER  
C139 PHD Media Direction RADOSŁAW STOLARCZYK  
A161 AMW#4 ANNA JASINA  
A162 AMW#5 ANNA JASINA  
A157 AMW#6 ANNA JASINA  
B193 Parszywa 6 ŁUKASZ NESTER  
C101 MVP TAX WOJCIECH PIETRASIEWICZ  
A168 SAGE E DOROTA ŚNIEG  
A304 Pędzące Żółwie AGNIESZKA WIELĄDEK  
A301 Pędzące Ślimaki AGNIESZKA WIELĄDEK  
A302 Pędzące Jeże AGNIESZKA WIELĄDEK  
A303 LUXTORPEDA AGNIESZKA WIELĄDEK  
B131 LOGOsc PIOTR PASIERBIŃSKI  
- LOGOsc PIOTR PASIERBIŃSKI  
A127 Rembertów Team Morsy KAROLINA BIELEC  
- ACNET PAWEŁ CZEREP  
A143 PKO Bank Polski All Stars JANUSZ ŁUKOMSKI  
B260 Optima Cardio 2 MARCIN PALACZ  
B263 Optima Cardio 3 MARCIN PALACZ  
B262 Optima Cardio 4 MARCIN PALACZ  
B264 Optima Cardio 5 MARCIN PALACZ  
- Optima Cardio 16 MARCIN PALACZ  
A202 ZA MNĄ ŁUKASZ TULIK  
- Lotos Poligrafia ANDRZEJ NEJMAN  
A135 PKO Zgodni MARCIN KAPUŚCIŃSKI  
A137 Enterprise Investors PAWEŁ BĄCZYŃSKI  
A177 NIELSEN POLSKA I MARIUSZ RYŻKOWSKI  
A176 NIELSEN POLSKA II MARIUSZ RYŻKOWSKI  
A175 NIELSEN POLSKA III MARIUSZ RYŻKOWSKI  
A174 NIELSEN POLSKA IV MARIUSZ RYŻKOWSKI  
A173 NIELSEN POLSKA V MARIUSZ RYŻKOWSKI  
A178 Sami Swoi Speedożercy TUNG NGUYEN-BRODNICKI  
A144 UMFC Gitara KSAWERY JASTRZĘBSKI  
A171 NIELSEN POLSKA VII MARIUSZ RYŻKOWSKI  
A154 Wnuki pięknego Romana JOANNA MODLIBOREK  
A167 Logwin Team MACIEJ URBAŃSKI  
A170 SpeedApp 1 MATEUSZ JANIEC  
A163 VFS runners JOANNA GRABON  
- Paczuski Taudul PIOTR STRYJEWSKI  
A196 szuracze z Mastercard KRZYSZTOF SOBALA  
- SOFTSOL Active Team 2 KONRAD MATYJASIAK  
- Korniszonki co mają oponki! KONRAD TABER  
C112 Kuźnia Triathlonu ŁUKASZ WIERZBICKI  
C111 Gitarowi Łowcy Dżobów ADAM WOCH  
A166 ProAutomation MIKOŁAJ CHACIŃSKI  
A318 DNB2 JAKUB SOBCZAK  
- DNB3 JAKUB SOBCZAK  
A235 PKO Champions NINA SOSNOWICZ  
A286 10. Warszawski Pułk Samochodowy GRZEGORZ JAROSZ  
B135 KB Krokus Kwiatkowice - Oszołomy TOMASZ ZOMERFELD  
A210 Play STARS MICHAŁ BĄBOL  
B212 PKO Bank Polski Bezgotówkowi z PKO BP EWELINA WIĘSEK  
A238 Schenker Technology Center Runners GRZEGORZ GALA  
A188 Lirene Running Team INGA JAROSZ-WAWRYNIUK  
- Gazele na starcie JOANNA SOSZYŃSKA - PSTROKOŃSKA  
- Kalter 1 PAWEŁ ZASTOCKI  
B144 Nestle Waters 2 ADELA TROJANOWSKA  
- Żwawe Żubry MAGDALENA ŚLIWAK  
B194 Aliorowcy JULIAN KRZYZANOWSKI  
B141 Urząd Lotnictwa Cywilnego 1 PRZEMYSŁAW MAZAN  
C119 Kuryłowicz & Associates 1 AGATA GROCHOWSKA  
C118 Kuryłowicz & Associates 2 AGATA GROCHOWSKA  
A205 Deloitte Adventure Team Finevare KONSTANCJA TANJGA-NAWROT  
A204 Deloitte Adventure Team KONSTANCJA TANJGA-NAWROT  
A214 Purina I ALEKSANDER CZAJĘCKI  
A216 Purina II ALEKSANDER CZAJĘCKI  
A215 NIN Team KATARZYNA JANICKA  
A206 SALONI-SADOWSKI TEAM MARIA SALONI-SADOWSKA  
A208 NEINVER GRZEGORZ SKALSKI  
C191 Którędy na Giewont ? KACPER MITRĘGA  
B240 Trackx.Team JULIEN VANDER STRAETEN  
A222 UL International Polska 2 BEATA STANISZEWSKA  
A207 Danske Bank MACIEJ SEMENIUK  
B147 Twist and Shout MARCIN BARWICKI  
B312 BEDEKER RADEK BILSKI  
B148 NBS Team TOMASZ IZDEBSKI  
B285 Johnson&Johnson Running Team MD URSZULA HANGIEL  
C133 Bosch CodeRunners MICHAŁ OLCHOWIK  
A219 Deloitte Adventure Team LEGAL KONSTANCJA TANJGA-NAWROT  
A274 FACTORY GRZEGORZ SKALSKI  
- OBI International RADOSŁAW SŁOWIK  
A224 X-team SZCZEPAN BOROWSKI  
- UFG 2 KRZYSZTOF HRYCKO  
A236 Sodexo Run GRZEGORZ WYWROT  
B156 25x100 (2) MATEUSZ WOŹNIAK  
A231 Biegnij z ProService 4 PRZEMEK CIOK  
A230 Biegnij z ProService 5 PRZEMEK CIOK  
- LOT CHARTERS RADOSŁAW PODBIELSKI  
A283 Grupa Biegowa UM W-wa PIOTR DZIEKAN  
C130 Eracent KRZYSZTOF MATYSKIEL  
A250 Wydział Wszystkiego Najlepszego AGNIESZKA ROGALA  
B170 Schneider Electric 1 MARCIN GLIŃSKI  
B169 Schneider Electric 2 MARCIN GLIŃSKI  
B172 Schneider Electric 3 MARCIN GLIŃSKI  
- OBI 019 JAROSŁAW LEMPART  
C142 Allergan KATARZYNA JARECKA  
B211 ASC #1 PIOTR DOBROWOLSKI  
- ASC #2 PIOTR DOBROWOLSKI  
B302 Accenture Bordeaux WIOLA CZOSTKÓW  
B301 Accenture Paris WIOLA CZOSTKÓW  
B300 Accenture Nantes WIOLA CZOSTKÓW  
A262 GMV Run! KRYSTYNA MACIOSZEK  
A253 Gide JERZY RAJKOW-KRZYWICKI  
C178 PFR Sokoły DOMINIKA SZCZEPŁEK  
A254 EY Biega z Kaczmar Project MICHAŁ WOJNAROWSKI  
- OBI Centrala Controlling i przyjaciele KATARZYNA JARZĄB-SOBOTA  
B185 Aplitt - Zespół Szkół Łączności w Gdańsku ALEKSANDER BABIENKO  
C147 bossa.pl MICHAŁ WOJCIECHOWSKI  
C174 Klub Biegacza RTV EURO AGD - trójkołamacze PIOTR LEŚNOWOLSKI  
- AUCHAN RETAIL POLSKA 6 ALEKSANDRA SAWA  
- Orangina AGATA RAFAŁOWSKA  
A264 Orbium 1 HUBERT CHRZANOWSKI  
A263 Orbium 2 HUBERT CHRZANOWSKI  
C152 Byle dobiec ANNA RZECZKOWSKA  
B181 OIRP Warszawa I JAROSŁAW DĄBKOWSKI  
B204 North Stars Angelini MONIKA MILANI  
- AXA Running Team DANIEL SZTOMBER  
- AXA Running Team A DANIEL SZTOMBER  
- 9 EDC Runners PIOTR DĄBROWSKI  
- 10 EDC Runners PIOTR DĄBROWSKI  
- 11 EDC Runners PIOTR DĄBROWSKI  
- 12 EDC Runners PIOTR DĄBROWSKI  
C148 Vetasi BARTOSZ GANCARZ  
B231 Deutsche Bank Marathon Team II PAULINA LIPSKA-MAZUREK  
B281 We Thought They Said Rum BARTOSZ WÓJCICKI  
A282 Grupa Biegowa UM W-wa 2 CYPRIAN ŚWIS  
- OBI Księgowość i Przyjaciele JUSTYNA SZAFRAN  
B249 PKP Energetyka - Team II GRZEGORZ SIWEK  
- Coca Cola 5 MARLENA MAJ  
- RK Athletics MARLENA MAJ  
- RK Athletics 2 MARLENA MAJ  
- RK Athletics 3 MARLENA MAJ  
B189 HTL-STREFA RUNNERS 2 KATARZYNA MAĆKIEWICZ  
A273 Ekiden Ekipa ŁUKASZ SZTERN  
B196 Urząd Lotnictwa Cywilnego 2 PRZEMYSŁAW MAZAN  
- MMC 1 WANDA WOLKOWSKI  
- MMC 2 WANDA WOLKOWSKI  
- MMC 3 WANDA WOLKOWSKI  
- OBI 059 Kraków PAWEŁ FIUST  
C170 PKP S.A. 1 MICHAŁ WASIAK  
B213 Elektrometal Energetyka SA - bieg z Energią MARIUSZ MAŚLANY  
B180 CodiLime I MONIKA WOJTASZEWSKA  
B233 Emsur Poland WERONIKA SZCZESNA  
B244 NATEK TEAM WARSZAWA ANNA SENDECKA  
C189 Grupa 5 KATARZYNA GÓROWSKA  
C153 KPMG Audit Team AGATA DORCZUK  
B106 NATEK TEAM WROCŁAW ANNA SENDECKA  
- Kinder+Sport 4 MAGDALENA SZOZDA  
B296 RunKIRia IWONA KLUSZCZYŃSKA  
B250 Centrum Fizyki Teoretycznej PAN KRZYSZTOF PAWŁOWSKI  
C208 Carrefour Running Team 4 KATARZYNA SZCZYGLAK  
C207 Carrefour Running Team 5 KATARZYNA SZCZYGLAK  
C215 Medicover Runners JACEK WICHOWSKI  
C214 Medicover Runners II JACEK WICHOWSKI  
B273 TOYOTA WÓZKI EWA GRZEBSKA  
B272 TOYOTA WÓZKI 2 EWA GRZEBSKA  
B298 Accenture High Performance WIOLA CZOSTKÓW  
- APN Promise 1 PIOTR BIELIŃSKI  
B284 Novartis AGATA WIELOGÓRSKA  
C182 BASF Polska sp. z o.o. MAREK CZAJKOWSKI  
B251 WYBIEGANI JAKUB HERBUT  
C194 Codec RADEK KOZIEJA  
C166 Fakapy MATEUSZ ZIELIŃSKI  
C167 Studiotech Poland KRZYSZTOF NAROJCZYK  
B257 HIAB ALEKSANDRA WOJCIECHOWSKA  
B256 DPD Polska IV TOMASZ CHLEBOWSKI  
C188 Polidea MAGDA DURA  
C195 7N Danske Bank MAGDA MECHOWSKA  
- mfind MARCIN OPIEKA  
- OS PATRICK SMARZYNSKI  
- hapibiegacze JAKUB ZALEWSKI  
- hapibiegacze JAKUB ZALEWSKI  
B203 Ronson Running Team 2 MAGDALENA PILICH  
B315 Videojet Running Team KATARZYNA TAŁAŁAJ  
- Moleo ANTON SZMELOW  
- Żółto-czarni PIOTR JABŁOŃSKI  
- Drunk Samurai IV YORIKO TERADA