A101 |
Sage C |
KRZYSZTOF |
DOŁOWSKI |
|
A105 |
ZALEWSCY |
MARCIN |
ZALEWSKI |
|
- |
PEMES Produkcja |
SEBASTIAN |
KOCHANOWSKI |
|
A138 |
Akademicki Zespół Pieśni i Tańca Uniwersytetu Łódzkiego "KUJON" |
RAFAŁ |
KASIŃSKI |
|
A122 |
SOFTSOL Active Team |
KONRAD |
MATYJASIAK |
|
- |
Altkom Software & Consulting |
PIOTR |
DOBROWOLSKI |
|
- |
Altkom Akademia S.A. |
PIOTR |
DOBROWOLSKI |
|
B111 |
UNILOGO IV |
JULIA |
SIELICKA |
|
B110 |
UNILOGO V |
JULIA |
SIELICKA |
|
A106 |
Lemontri |
ROBERT |
CIOSEK |
|
B153 |
Aplitt 1 |
RADOSŁAW |
RYBAK |
|
- |
PEMES Konstruktorzy |
MICHAL |
KUCZKOWSKI |
|
B105 |
Crido 2 |
BŁAŻEJ |
CZAJKOWSKI |
|
C105 |
Szybcy i z CHEPa |
PIOTR |
RÓŻYCKI |
|
B308 |
RBS 01 |
PAWEŁ |
GÓRSKI |
|
A116 |
Colonnade |
HANNA |
KOZŁOWSKA-WOYCIECHOWSKA |
|
A111 |
Dynamo Kołomyja |
KATARZYNA |
GRABOWSKA |
|
B122 |
Novo Nordisk 2 |
JACEK |
NAGLER |
|
B121 |
Novo Nordisk.3 |
JACEK |
NAGLER |
|
B127 |
Novo Nordisk 7 |
JACEK |
NAGLER |
|
B126 |
Novo Nordisk 8 |
JACEK |
NAGLER |
|
B164 |
Pratt & Whitney Kalisz TEAM 3 |
AGNIESZKA |
DYBOL |
|
A159 |
AMW#1 |
ANNA |
JASINA |
|
A117 |
TriWawa Lejdis |
MAŁGORZATA |
LITWINIUK |
|
B116 |
XYLEM 2 |
ANETA |
MŁYNARCZYK |
|
A121 |
BIG-BIK-owcy |
TOMASZ |
SUDAKOWSKI |
|
A303 |
LUXTORPEDA |
AGNIESZKA |
WIELĄDEK |
|
A127 |
Rembertów Team Morsy |
KAROLINA |
BIELEC |
|
C217 |
Priceless_one |
GRZEGORZ |
SUSZKO |
|
A132 |
InterRisk2 |
KATARZYNA |
GRZEŚKOWIAK |
|
A133 |
InterRisk3 |
KATARZYNA |
GRZEŚKOWIAK |
|
A143 |
PKO Bank Polski All Stars |
JANUSZ |
ŁUKOMSKI |
|
B260 |
Optima Cardio 2 |
MARCIN |
PALACZ |
|
B265 |
Optima Cardio 6 |
MARCIN |
PALACZ |
|
B266 |
Optima Cardio 7 |
MARCIN |
PALACZ |
|
- |
Optima Cardio 12 |
MARCIN |
PALACZ |
|
- |
Optima Cardio 13 |
MARCIN |
PALACZ |
|
- |
Optima Cardio 14 |
MARCIN |
PALACZ |
|
- |
Optima Cardio 15 |
MARCIN |
PALACZ |
|
- |
Optima Cardio 16 |
MARCIN |
PALACZ |
|
A202 |
ZA MNĄ |
ŁUKASZ |
TULIK |
|
B339 |
Lotos Poligrafia |
ANDRZEJ |
NEJMAN |
|
A137 |
Enterprise Investors |
PAWEŁ |
BĄCZYŃSKI |
|
A175 |
NIELSEN POLSKA III |
MARIUSZ |
RYŻKOWSKI |
|
C238 |
Provident Polska S.A. |
RADOSŁAW |
KACPRZAK |
|
B132 |
Budżet Partycypacyjny Warszawa |
MARCIN |
KOCZOROWSKI |
|
C110 |
RUN TEAM |
ANDRZEJ |
DOMIN |
|
A154 |
Wnuki pięknego Romana |
JOANNA |
MODLIBOREK |
|
A170 |
SpeedApp 1 |
MATEUSZ |
JANIEC |
|
A169 |
SpeedApp 2 |
MATEUSZ |
JANIEC |
|
A186 |
Exo Life |
ANETA |
RUDNICKA |
|
A153 |
The Luzers |
MARIUSZ |
CZWARTOSZ |
|
A164 |
Aegon Run |
RENATA |
JAKUBISIAK |
|
B142 |
Sagemcom |
REMIGIUSZ |
KOSIK |
|
A255 |
FPL TEAM |
EWA |
SATORA |
|
A244 |
Be Healthy 2 |
AGATA |
WIELOGÓRSKA |
|
C111 |
Gitarowi Łowcy Dżobów |
ADAM |
WOCH |
|
A196 |
Orły z DNB |
JAKUB |
SOBCZAK |
|
B137 |
UNILOGO VII |
JULIA |
SIELICKA |
|
A191 |
Bank Pocztowy S.A._1 |
JOLANTA |
DĄBROWSKA |
|
C116 |
Bank Pocztowy S.A._3 |
JOLANTA |
DĄBROWSKA |
|
A180 |
Klub Biegacza leroy Merlin Polska |
KRZYSZTOF |
PAWLIK |
|
- |
Gazele na starcie |
JOANNA |
SOSZYŃSKA - PSTROKOŃSKA |
|
B138 |
25x100 |
BARTŁOMIEJ |
WALENTYŃSKI |
|
A228 |
PZU Sport Team 2 |
DOROTA |
SKIBICKA |
|
A185 |
ŻeRun |
SEBASTIAN |
JĘDRAL |
|
B143 |
Nestle Waters 1 |
ADELA |
TROJANOWSKA |
|
- |
Żwawe Żubry |
MAGDALENA |
ŚLIWAK |
|
A148 |
Naprzód Młociny |
MONIKA |
PEC |
|
A239 |
ALDEspeed 1 |
MAŁGORZATA |
MELLIN |
|
C115 |
Allianz Running Team II |
MIKOŁAJ |
PRZYBYSZEWSKI |
|
C131 |
Atende Runners |
KATARZYNA |
WOJTIUK |
|
- |
Uniqa Runners |
ŁUKASZ |
JĘDRZEJCZAK |
|
A201 |
Ministerstwo Sprawiedliwości DL |
DAMIAN |
BEBAK |
|
A212 |
OLX Running Group |
MATEUSZ |
OCHRYMOWICZ |
|
A218 |
ExpressMap |
ANDRZEJ |
TURZYNIECKI |
|
C121 |
Rockcastle |
PIOTR |
HAJGIEL |
|
A277 |
Run 4 Fun - L’Oreal Running Team V |
DANIEL |
PLUTA |
|
A207 |
Danske Bank |
MACIEJ |
SEMENIUK |
|
B148 |
NBS Team |
TOMASZ |
IZDEBSKI |
|
C126 |
ASAPy |
KATARZYNA |
KRZYŻANOWSKA |
|
A223 |
UL International Polska 3 |
BEATA |
STANISZEWSKA |
|
A217 |
Runone CGI |
ANDRZEJ |
CHOJNOWSKI |
|
B159 |
DHL Global Forwarding SUICIDE SQUAD |
PAULINA |
BUDZEŃ |
|
B158 |
DHL Global Forwarding W POGONI ZA HAJSEM |
PAULINA |
BUDZEŃ |
|
C127 |
Matexy CLV LO |
ANNA |
GRABEK |
|
B271 |
KS "Wolni" |
ŁUKASZ |
WRÓBEL |
|
A298 |
SKS Biega |
KAMILA |
PASZKIET |
|
A234 |
Biegnij z ProService: Sześć Gepardów jedzących Ognisty Sernik |
PRZEMEK |
CIOK |
|
A233 |
Biegnij z ProService: Szybcy i Piękne |
PRZEMEK |
CIOK |
|
B303 |
Accenture Security Team 2 |
WIOLA |
CZOSTKÓW |
|
A250 |
Wydział Wszystkiego Najlepszego |
AGNIESZKA |
ROGALA |
|
B169 |
Schneider Electric 2 |
MARCIN |
GLIŃSKI |
|
B174 |
Schneider Electric 5 |
MARCIN |
GLIŃSKI |
|
C137 |
Walczaki |
FABIAN |
CLAJOT |
|
B222 |
Pekaes Team |
MONIKA |
LASZCZKA |
|
C142 |
Allergan |
KATARZYNA |
JARECKA |
|
A261 |
INrun Team I |
JUSTYNA |
IWANICKA |
|
A260 |
INrun Team II |
JUSTYNA |
IWANICKA |
|
A308 |
OBI Lublin 013 |
AGNIESZKA |
OGÓREK |
|
A276 |
TopLine Power Runners |
JAKUB |
MECHLIŃSKI |
|
A249 |
SQUADRA AZZURRA |
DANILO |
FERRARIS |
|
B175 |
LSI Software |
MAREK |
DUKOWSKI |
|
C179 |
PFR Orły |
DOMINIKA |
SZCZEPŁEK |
|
- |
VF Team - 2 |
PIOTR |
CIECIELĄG |
|
B185 |
Aplitt - Zespół Szkół Łączności w Gdańsku |
ALEKSANDER |
BABIENKO |
|
C147 |
bossa.pl |
MICHAŁ |
WOJCIECHOWSKI |
|
C174 |
Klub Biegacza RTV EURO AGD - trójkołamacze |
PIOTR |
LEŚNOWOLSKI |
|
C265 |
LOT IT Runners |
WOJCIECH |
STAŃCZAK |
|
C132 |
Instytut Techniczny Wojsk Lotniczych 1 |
ELŻBIETA |
PIOTROWSKA |
|
B316 |
Schweppes |
AGATA |
RAFAŁOWSKA |
|
B352 |
OBI Kontrola Rachunków i Przyjaciele |
MARCIN |
MAŁKOWSKI |
|
- |
AXA Running Team |
DANIEL |
SZTOMBER |
|
- |
AXA Running Team A |
DANIEL |
SZTOMBER |
|
B276 |
zWarty Team 2 |
KAMIL |
KACPERSKI |
|
A292 |
3 EDC Runners |
PIOTR |
DĄBROWSKI |
|
A293 |
5 EDC Runners |
PIOTR |
DĄBROWSKI |
|
C254 |
9 EDC Runners |
PIOTR |
DĄBROWSKI |
|
C148 |
Vetasi |
BARTOSZ |
GANCARZ |
|
B207 |
Arcadis 1 |
JOANNA |
WALEWSKA |
|
B206 |
Lecimy |
MAŁGORZATA |
WALKÓW |
|
B201 |
NO STRESS TEAM by STROER |
TOMASZ |
CIRMIRAKIS |
|
B281 |
We Thought They Said Rum |
BARTOSZ |
WÓJCICKI |
|
A282 |
Grupa Biegowa UM W-wa 2 |
CYPRIAN |
ŚWIS |
|
B353 |
OBI Księgowość i Przyjaciele |
JUSTYNA |
SZAFRAN |
|
B249 |
PKP Energetyka - Team II |
GRZEGORZ |
SIWEK |
|
B354 |
OBI 051 Leszno |
SEBASTIAN |
POPIELA |
|
C180 |
PKP Energetyka - Team III |
GRZEGORZ |
SIWEK |
|
C158 |
Siemens Finance |
MIRELA |
DEJK |
|
A266 |
Ronson Running Team |
MAGDALENA |
PILICH |
|
C222 |
Coca-Cola 3 |
MARLENA |
MAJ |
|
C227 |
RK Athletics 3 |
MARLENA |
MAJ |
|
A271 |
DROdzy |
SZYMON |
BYLIŃSKI |
|
- |
Dr Pepper |
AGATA |
RAFAŁOWSKA |
|
B191 |
Pekao SME |
KAMIL |
WÓJCIK |
|
B190 |
HTL-STREFA RUNNERS 1 |
KATARZYNA |
MAĆKIEWICZ |
|
B196 |
Urząd Lotnictwa Cywilnego 2 |
PRZEMYSŁAW |
MAZAN |
|
B282 |
FIS Klirtupej |
BARTOSZ |
WÓJCICKI |
|
C143 |
Huuuge Games |
KATARZYNA |
LISIECKA |
|
B217 |
ORSTED ONE |
G |
L |
|
B287 |
NAWA Running Team |
ŁUKASZ |
PIOTROWSKI |
|
C308 |
Nutri Pany i Panie |
PIOTR |
STADNICKI |
|
B180 |
CodiLime I |
MONIKA |
WOJTASZEWSKA |
|
B233 |
Emsur Poland |
WERONIKA |
SZCZESNA |
|
A287 |
EY Biega z Kaczmar Project 3 |
MICHAŁ |
WOJNAROWSKI |
|
B238 |
WITC Tuesday's Team |
JUAN |
ROMERO GARCIA |
|
B244 |
NATEK TEAM WARSZAWA |
ANNA |
SENDECKA |
|
C153 |
KPMG Audit Team |
AGATA |
DORCZUK |
|
B106 |
NATEK TEAM WROCŁAW |
ANNA |
SENDECKA |
|
C185 |
JTENDO |
DARIUSZ |
POSZELĘŻNY |
|
C243 |
Kinder+Sport 2 |
MAGDALENA |
SZOZDA |
|
C244 |
Kinder+Sport 3 |
MAGDALENA |
SZOZDA |
|
B223 |
EY Biega z Kaczmar Project IV |
MICHAŁ |
WOJNAROWSKI |
|
C206 |
Drunk Samurai II |
NAOFUMI |
MAKINO |
|
C212 |
Drunk Samurai III |
NAOFUMI |
MAKINO |
|
C211 |
Carrefour Running Team 1 |
KATARZYNA |
SZCZYGLAK |
|
B228 |
CodiLime Machine Learning |
MONIKA |
WOJTASZEWSKA |
|
C169 |
7N |
MAGDA |
MECHOWSKA |
|
B298 |
Accenture High Performance |
WIOLA |
CZOSTKÓW |
|
C315 |
APN Promise 1 |
PIOTR |
BIELIŃSKI |
|
B254 |
Cisowianka Team PL 2 |
KONRAD |
SIERPIŃSKI |
|
B239 |
Załoga G |
RAFAŁ |
DĄBROWSKI |
|
C163 |
PwC to nie są leszcze Stefan |
MATEUSZ |
KSIĘŻOPOLSKI |
|
C164 |
PwC Pace Cadets |
MATEUSZ |
KSIĘŻOPOLSKI |
|
C190 |
Ikano Running Team |
MAŁGORZATA |
MOTWICKA |
|
B255 |
ZenCard |
SYLWIA |
CHMARRA |
|
C281 |
Siemens MODUS |
IWONA |
WASZCZYKOWSKA |
|
C201 |
adidas Runners Warsaw I |
MARTYNA |
WIŚNIEWSKA |
|
C195 |
7N Danske Bank |
MAGDA |
MECHOWSKA |
|
C286 |
KMD Running Team En |
MARCIN |
SIERANT |
|
C287 |
KMD Running Team To |
MARCIN |
SIERANT |
|
- |
KMD Running Team Tre |
MARCIN |
SIERANT |
|
B297 |
Dentsu Aegis Runners |
MARCIN |
WOŹNIAK |
|
C196 |
Drużyna RR |
MAGDALENA |
BŁASZCZYK |
|
- |
GLOBAL FISH |
KAMIL |
RYBARCZYK |
|
B323 |
Adamed Team II |
JOANNA |
MICHALSKA |
|
C233 |
Quad Graphics |
JOANNA |
KRZYŻANIAK |
|
B338 |
hapibiegacze |
JAKUB |
ZALEWSKI |
|
C228 |
Kapitalni Capitalsi |
ZUZANNA |
TATARA |
|
B355 |
OBI Łańcuch Dostaw |
JUSTYNA |
RZESZKIEWICZ |
|
B292 |
Prokuratoria Generalna 4 |
WOJCIECH |
MURAWSKI |
|
B336 |
SOLARIS OPTICS |
KATARZYNA |
KAZLOWSKA |
|
B315 |
Videojet Running Team |
KATARZYNA |
TAŁAŁAJ |
|
C292 |
Nationale-Nederlanden Running Team II |
MICHAŁ |
BRZUSZKIEWICZ |
|
B324 |
Capco Team |
MICHAŁ |
DRABIKOWSKI |
|
C270 |
5 dzików i łania |
MICHAŁ |
WITKOWSKI |
|
C260 |
Gothaer |
MAŁGORZATA |
KRAKOWIAK |
|
- |
P.K.B. 1 |
OLEG |
RUSNAK |
|
B212 |
Izba Adwokacka w Warszawie |
RAFAŁ |
MICHALIK |
|
B337 |
Eneria Elektrycy |
PIOTR |
ZAWADZKI |
|
C271 |
CATracers |
SYLWIA |
JAROSIŃSKA |
|
C249 |
P&G 2. |
JOLANTA |
RACHWALIK-SEDLAK |
|
C276 |
GESSEL TEAM |
ANNA |
ANCKIEWICZ |
|
C297 |
Bridgepoint Running Team |
PATRYK |
KOBAK |
|
C302 |
TRIPOWER |
MACIEJ |
ŻYWEK |
|
A309 |
LUX MED |
ADRIAN |
TARGONSKI |
|
C303 |
ABC Data/XIAOMI TEAM |
ARTUR |
KŁOSZEWSKI |
|
C316 |
Birell Team |
PAWEŁ |
TREPCZYŃSKI |
|
C323 |
Raiffeisen Bank Polska |
JOANAN |
STOLARZ |
|
C324 |
FMW Wolontariusze 2 |
CHRISTIAN |
GEORGEON |
|