XIV Ekiden - Lista startowa

Numer startowy Nazwa drużyny Imię Nazwisko Zebrana kwota
- ANTY-LOOPY BOSCH IT JOANNA SOBCZAK Biegam Dobrze! - przejdź do strony
0% / 0 zł
- RBS 01 PAWEŁ GÓRSKI  
- Paczuski Taudul PIOTR STRYJEWSKI  
- DPD express JAROSŁAW PIETRZYK  
- Rundom Runners MAGDALENA KAPUSTA Biegam Dobrze! - przejdź do strony
1% / 10 zł
- #OnePfizer Spartanie Dzieciom KATARZYNA SNARSKA Biegam Dobrze! - przejdź do strony
0% / 0 zł
- Bractwo Biegowe BGK 1 MICHAŁ JAMBOR Biegam Dobrze! - przejdź do strony
17% / 165 zł
- Spicy Mobile ARTUR ZAWADZKI Biegam Dobrze! - przejdź do strony
30% / 300 zł
- PEMES Automatycy MICHAL KUCZKOWSKI  
- #OnePfizer Rak'nRoll KATARZYNA SNARSKA Biegam Dobrze! - przejdź do strony
0% / 0 zł
- Sagemcom REMIGIUSZ KOSIK  
- Optima Cardio 1 MARCIN PALACZ  
- Altkom Software & Consulting PIOTR DOBROWOLSKI  
- Bractwo Biegowe BGK 2 MICHAŁ JAMBOR  
- PEMES Zarząd MICHAL KUCZKOWSKI  
- #OnePfizer 3 KATARZYNA SNARSKA Biegam Dobrze! - przejdź do strony
0% / 0 zł
- Play STARS MICHAŁ BĄBOL  
- Altkom Akademia S.A. PIOTR DOBROWOLSKI  
- Bractwo Biegowe BGK 3 MICHAŁ JAMBOR  
- Chróścik Kancelaria Radców Prawnych KAMIL SZYMAŃSKI Biegam Dobrze! - przejdź do strony
6% / 60 zł
- Parszywa 6 ŁUKASZ NESTER  
- Run 4 Fun - L’Oreal Running Team I DANIEL PLUTA  
- Optima Cardio 2 MARCIN PALACZ  
- FPL TEAM EWA SATORA  
- Optima Cardio 3 MARCIN PALACZ  
- Run 4 Fun - L’Oreal Running Team II DANIEL PLUTA  
- Nestle Waters 1 ADELA TROJANOWSKA  
- MedicalFinanceGroup RunningTEAM KRZYSZTOF SOKALSKI Biegam Dobrze! - przejdź do strony
0% / 0 zł
- PKO Bank Polski Bezgotówkowi z PKO BP EWELINA WIĘSEK  
- PHD Media Direction RADOSŁAW STOLARCZYK  
- Optima Cardio 4 MARCIN PALACZ  
- Dziewczyny BiegnieMY MAGDALENA PREDKA Biegam Dobrze! - przejdź do strony
30% / 300 zł
- Kalter 1 PAWEŁ ZASTOCKI  
- Optima Cardio 5 MARCIN PALACZ  
- Rodzinka z Vegas MARCIN DIMITROW  
- Schenker Technology Center Runners GRZEGORZ GALA  
- Nestle Waters 2 ADELA TROJANOWSKA  
- PZ Cussons Running Team TOMASZ ANTOSZEWSKI  
- Pratt & Whitney Kalisz MACIEJ SZAFRAN  
- Lirene Running Team INGA JAROSZ-WAWRYNIUK  
- Optima Cardio 6 MARCIN PALACZ  
- ComtegRAN 1 KAROLINA KONDRACKA Biegam Dobrze! - przejdź do strony
25% / 250 zł
- szuracze z Mastercard KRZYSZTOF SOBALA  
- Optima Cardio 7 MARCIN PALACZ  
- Pratt & Whitney Kalisz TEAM 2 MACIEJ SZAFRAN  
- Sandoz Polska AGATA WIELOGÓRSKA  
- Żwawe Żubry MAGDALENA ŚLIWAK  
- Optima Cardio 8 MARCIN PALACZ  
- PEMES Warsztat MICHAL KUCZKOWSKI  
- Pędzące Żółwie AGNIESZKA WIELĄDEK  
- Pratt & Whitney Kalisz TEAM 2 MACIEJ SZAFRAN  
- Allianz Running Team MIKOŁAJ PRZYBYSZEWSKI  
- Optima Cardio 9 MARCIN PALACZ  
- Aliorowcy JULIAN KRZYZANOWSKI  
- Pędzące Ślimaki AGNIESZKA WIELĄDEK  
- Gazele na starcie JOANNA SOSZYŃSKA - PSTROKOŃSKA  
- Pratt & Whitney Kalisz TEAM 3 MACIEJ SZAFRAN  
- ComtegRAN 3 KAROLINA KONDRACKA Biegam Dobrze! - przejdź do strony
15% / 150 zł
- PEMES Produkcja SEBASTIAN KOCHANOWSKI  
- Spartanie Dzieciom ŁUKASZ ALEKSANDROWICZ Biegam Dobrze! - przejdź do strony
4% / 40 zł
- Optima Cardio 10 MARCIN PALACZ  
- Pędzące Jeże AGNIESZKA WIELĄDEK  
- Korniszonki co mają oponki! KONRAD TABER  
- Optima Cardio 11 MARCIN PALACZ  
- Pędzące Jeże AGNIESZKA WIELĄDEK  
- KDKLEGAL KAROL KAMIŃSKI Biegam Dobrze! - przejdź do strony
37% / 365 zł
- Aplitt 1 RADOSŁAW RYBAK  
- DNB1 JAKUB SOBCZAK  
- Pratt & Whitney Kalisz TEAM 4 MACIEJ SZAFRAN  
- Optima Cardio 12 MARCIN PALACZ  
- Aplitt 2 RADOSŁAW RYBAK  
- RBS 02 PAWEŁ GÓRSKI  
- DNB2 JAKUB SOBCZAK  
- Optima Cardio 13 MARCIN PALACZ  
- IESE Running Team 2 ELZBIETA WOJTCZAK Biegam Dobrze! - przejdź do strony
20% / 200 zł
- Provident Polska S.A. RADOSŁAW KACPRZAK  
- RBS 03 PAWEŁ GÓRSKI  
- Aplitt 3 RADOSŁAW RYBAK  
- DNB3 JAKUB SOBCZAK  
- IESE Running Team 3 ELZBIETA WOJTCZAK Biegam Dobrze! - przejdź do strony
0% / 0 zł
- RBS 04 PAWEŁ GÓRSKI  
- SOFTSOL Active Team 2 KONRAD MATYJASIAK  
- Optima Cardio 14 MARCIN PALACZ  
- LOGOsc PIOTR PASIERBIŃSKI  
- RBS 05 PAWEŁ GÓRSKI  
- Optima Cardio 15 MARCIN PALACZ  
- Aplitt 4 RADOSŁAW RYBAK  
- RBS 06 PAWEŁ GÓRSKI  
- X-TEAM JOANNA KLUCZNIK Biegam Dobrze! - przejdź do strony
13% / 130 zł
- Optima Cardio 16 MARCIN PALACZ  
- Klub Biegacza NCBR "INNORUNNERS" 1 PAWEŁ SKUBIDA Biegam Dobrze! - przejdź do strony
0% / 0 zł
- RBS 07 PAWEŁ GÓRSKI  
- FDP Runners - Team I MICHAŁ GOŁASZEWSKI  
- IESE Running Team ELZBIETA WOJTCZAK Biegam Dobrze! - przejdź do strony
40% / 400 zł
- Klub Biegacza NCBR "INNORUNNERS" 2 PAWEŁ SKUBIDA Biegam Dobrze! - przejdź do strony
0% / 0 zł
- RBS 08 PAWEŁ GÓRSKI  
- Citi PROSTA do celu MARCIN BUGOWSKI  
- PKO Champions NINA SOSNOWICZ  
- TriWawa Old Boys FILIP WOŁOWSKI  
- RBS 09 PAWEŁ GÓRSKI  
- ACNET PAWEŁ CZEREP  
- Citi PROSTA do celu MARCIN BUGOWSKI Biegam Dobrze! - przejdź do strony
10% / 100 zł
- ZA MNĄ ŁUKASZ TULIK  
- Klub Biegacza NCBR "INNORUNNERS" 3 PAWEŁ SKUBIDA Biegam Dobrze! - przejdź do strony
0% / 0 zł
- RBS 10 PAWEŁ GÓRSKI  
- Priceless_one GRZEGORZ SUSZKO  
- Sandoz Polska AGATA WIELOGÓRSKA  
- Priceless_three GRZEGORZ SUSZKO  
- PEMES Konstruktorzy MICHAL KUCZKOWSKI  
- Lotos Poligrafia ANDRZEJ NEJMAN  
- Bank Poztowy S.A._1 JOLANTA DĄBROWSKA  
- 10. Warszawski Pułk Samochodowy GRZEGORZ JAROSZ  
- Biegające Wieprze KRZYSZTOF SOKALSKI Biegam Dobrze! - przejdź do strony
43% / 425 zł
- Bank Pocztowy_2 JOLANTA DĄBROWSKA  
- Run 4 Fun - L’Oreal Running Team III DANIEL PLUTA  
- Bank Pocztowy_3 JOLANTA DĄBROWSKA  
- PZU Sport Team 1 DOROTA SKIBICKA  
- PKO BANK POLSKI BAH JOANNA DEJEWSKA VEL DEJ  
- Media Group Running Team KAROLINA SOCHAN  
- ASG ANNA RAMOCKA  
- PZU Sport Team 2 DOROTA SKIBICKA  
- FDP Runners - Team II MICHAŁ GOŁASZEWSKI  
- Altkom Akademia PIOTR DOBROWOLSKI  
- Out of Control ANNA DZIWOŃ Biegam Dobrze! - przejdź do strony
77% / 770 zł
- Google Cloud Runners PIOTR WITUSOWSKI  
- PZU Sport Team 4 DOROTA SKIBICKA  
- Altkom Software and Consulting PIOTR DOBROWOLSKI  
- Naprzód Młociny MONIKA PEC  
- FPL TEAM EWA SATORA  
- Potworni Instruktorzy AGATA HOLNICKA Biegam Dobrze! - przejdź do strony
0% / 0 zł
- 3e software house URSZULA KUK  
- WIDŁOROGI KRZYSZTOF WOCH  
- FMW SZYMON GŁĄB  
- UL Polska 1 BEATA STANISZEWSKA  
A101 Sage C KRZYSZTOF DOŁOWSKI  
A102 Sage D SYLWIA SMOCZYŃSKA  
A103 Sage B MACIEJ GORALSKI  
A104 Sage A DOROTA ŚNIEG  
A105 ZALEWSCY MARCIN ZALEWSKI  
A106 Lemontri ROBERT CIOSEK  
A107 KB WYSZKÓW 1 KRZYSZTOF MATWIEJCZYK  
A108 KB WYSZKÓW 5 MONIKA WOJNO  
A109 Ministerstwo Sprawiedliwości BAF-DB MIKOŁAJ BEKASIAK  
A110 KB WYSZKÓW 2 AGNIESZKA KAMIŃSKA  
A111 Dynamo Kołomyja KATARZYNA GRABOWSKA  
A112 KB Wyszków 4 MAŁGORZATA WYSZYŃSKA  
A113 Yokogawa Runners TOMASZ DZIUBANY  
A114 Yokogawa Joggers TOMASZ DZIUBANY  
A115 KB Wyszków 3 ANETA KRUSZEWSKA  
A116 Colonnade HANNA KOZŁOWSKA-WOYCIECHOWSKA  
A117 TriWawa Lejdis MAŁGORZATA LITWINIUK  
A118 BIG-BIK-OWCY-DBI TOMASZ SUDAKOWSKI  
A119 Runnero Team ROMAN KOLEŚNIK  
A120 KB Wyszków MAREK ZIĘTARA  
A121 BIG-BIK-owcy TOMASZ SUDAKOWSKI  
A122 SOFTSOL Active Team KONRAD MATYJASIAK  
A123 Robert Bosch CI IRENEUSZ SOBIPAN  
A124 TriWawa OZD RAFAŁ FABISZEWSKI  
A125 Directpl Running Team ALEKSANDRA FIŁONOWICZ  
A126 Sprzeczne sygnały HIREK CZUPTA  
A127 Rembertów Team Morsy KAROLINA BIELEC  
A128 WWAA MARCIN MOSTAFA  
A129 Nestle Team Winiary ANNA PIOTROWSKA  
A130 Nestle Winiary Team ANNA PIOTROWSKA  
A131 InterRisk1 KATARZYNA GRZEŚKOWIAK  
A132 InterRisk2 KATARZYNA GRZEŚKOWIAK  
A133 InterRisk3 KATARZYNA GRZEŚKOWIAK  
A134 Hufiec Warszawa Ochota BARBARA CZERNECKA  
A135 PKO Zgodni MARCIN KAPUŚCIŃSKI  
A136 Alior Running Team DAMIAN MICHALSKI  
A137 Enterprise Investors PAWEŁ BĄCZYŃSKI  
A138 Akademicki Zespół Pieśni i Tańca Uniwersytetu Łódzkiego "KUJON" RAFAŁ KASIŃSKI  
A139 Rembertów Team MAGDA BIELEC  
A140 Ministerstwo Sprawiedliwości DSF MATEUSZ BETTIN  
A141 Prevenity AGNIESZKA ZEGADŁO  
A142 Rembertów Team Laski EMILIA OLĘDZKA  
A143 PKO Bank Polski All Stars JANUSZ ŁUKOMSKI  
A144 UMFC Gitara KSAWERY JASTRZĘBSKI  
A145 IPOPEMA Business Consulting LIDIA RADKOWIAK  
A146 PAYBACK 1 PAWEŁ ŁOKAJ  
A147 PAYBACK 2 PAWEŁ ŁOKAJ  
A148 CORPOMED MAGDALENA WÓJCIK  
A149 COBI URSZULA SIEDLECKA  
A150 TransEko MAGDALENA REZWOW-MOSAKOWSKA  
A151 Norton Rose Fulbright 1 ARTUR JOŃCZYK  
A152 Norton Rose Fulbright 2 MICHAŁ BŁASZKIEWICZ  
A153 The Luzers MARIUSZ CZWARTOSZ  
A154 Wnuki pięknego Romana JOANNA MODLIBOREK  
A155 GAME OVER JOANNA MODLIBOREK  
A156 Red Hot Chili Runners JOANNA MODLIBOREK  
A157 AMW#6 ANNA JASINA  
A158 AMW#3 ANNA JASINA  
A159 AMW#1 ANNA JASINA  
A160 AMW#2 ANNA JASINA  
A161 AMW#4 ANNA JASINA  
A162 AMW#5 ANNA JASINA  
A163 VFS runners JOANNA GRABON  
A164 Aegon Run RENATA JAKUBISIAK  
A165 Good change JOANNA GRABON  
A166 ProAutomation MIKOŁAJ CHACIŃSKI