XIV Ekiden - Lista startowa

Numer startowy Nazwa drużyny Imię Nazwisko Zebrana kwota
B270 Gładkowicze MICHAŁ STOLARSKI  
C104 Biegiem przed siebie MICHAŁ KLIMA  
C259 Nationale-Nederlanden Running Team III MICHAŁ BRZUSZKIEWICZ  
- Benefit Systems Runners MICHAŁ KOMAR  
A604 SG4Spartans1 MICHAŁ KREMPA Biegam Dobrze! - przejdź do strony
180% / 1 800 zł
A605 SG4Spartans2 MICHAŁ KREMPA Biegam Dobrze! - przejdź do strony
160% / 1 600 zł
A606 SG4Spartans3 MICHAŁ KREMPA Biegam Dobrze! - przejdź do strony
151% / 1 510 zł
A607 SG4Spartans4 MICHAŁ KREMPA Biegam Dobrze! - przejdź do strony
161% / 1 610 zł
B223 EY Biega z Kaczmar Project IV MICHAŁ WOJNAROWSKI  
C170 PKP S.A. 1 MICHAŁ WASIAK  
C291 Nationale-Nederlanden Running Team MICHAŁ BRZUSZKIEWICZ  
C292 Nationale-Nederlanden Running Team II MICHAŁ BRZUSZKIEWICZ  
A152 Norton Rose Fulbright 2 MICHAŁ BŁASZKIEWICZ  
C147 bossa.pl MICHAŁ WOJCIECHOWSKI  
C270 5 dzików i łania MICHAŁ WITKOWSKI  
C507 Benefit Systems Off-road Runners MICHAŁ KOMAR Biegam Dobrze! - przejdź do strony
127% / 1 265 zł
C171 PKP S.A. 2 MICHAŁ WASIAK  
A166 ProAutomation MIKOŁAJ CHACIŃSKI  
C114 Allianz Running Team MIKOŁAJ PRZYBYSZEWSKI  
C115 Allianz Running Team II MIKOŁAJ PRZYBYSZEWSKI  
A109 Ministerstwo Sprawiedliwości BAF-DB MIKOŁAJ BEKASIAK  
A411 Syncron A MIŁOSZ POGODA Biegam Dobrze! - przejdź do strony
114% / 1 135 zł
A516 Syncron B MIŁOSZ POGODA Biegam Dobrze! - przejdź do strony
107% / 1 070 zł
C158 Siemens Finance MIRELA DEJK  
C176 Klub Biegacza RTV EURO AGD- DeZeteRy MIROSŁAW SZAJKO  
B180 CodiLime I MONIKA WOJTASZEWSKA  
B350 OBI Radom 043 MONIKA WIĄZOWSKA  
B228 CodiLime Machine Learning MONIKA WOJTASZEWSKA  
B505 Griffin Real Estate MONIKA GAJEWSKA Biegam Dobrze! - przejdź do strony
160% / 1 600 zł
B167 ANGELINI DREAM TEAM MONIKA MILANI  
B222 Pekaes Team MONIKA LASZCZKA  
A108 KB WYSZKÓW 5 MONIKA WOJNO  
B101 Drużyna MonVita MONIKA HAJDUK  
C603 FILMWEB MONIKA ŁUCZAK Biegam Dobrze! - przejdź do strony
118% / 1 180 zł
B204 North Stars Angelini MONIKA MILANI  
A148 Naprzód Młociny MONIKA PEC  
A506 Poradnia Chorób Stopy MONIKA DĄBROWSKA Biegam Dobrze! - przejdź do strony
105% / 1 050 zł
B359 Biegacze LOT MONIKA KRASNODEMBSKA-LANGE  
C125 Drunk Samurai I NAOFUMI MAKINO  
C206 Drunk Samurai II NAOFUMI MAKINO  
C212 Drunk Samurai III NAOFUMI MAKINO  
A225 IPSON NATALIA PLEWA  
A235 PKO Champions NINA SOSNOWICZ  
C154 IGT RUNNING TEAM OKSANA HUBICKA  
- P.K.B. 1 OLEG RUSNAK  
B332 OS PATRICK SMARZYNSKI  
C321 Drużyna TVN 1 PATRYK TEMPSKI  
C297 Bridgepoint Running Team PATRYK KOBAK  
A514 #OMDpomagamy PAULA KALISZEWICZ Biegam Dobrze! - przejdź do strony
101% / 1 010 zł
C198 PWPW S.A. PAULINA TARASZEWSKA  
B157 DHL Global Forwarding HARPAGANY PAULINA BUDZEŃ  
B159 DHL Global Forwarding SUICIDE SQUAD PAULINA BUDZEŃ  
B158 DHL Global Forwarding W POGONI ZA HAJSEM PAULINA BUDZEŃ  
B230 Deutsche Bank Marathon Team III PAULINA LIPSKA-MAZUREK  
C120 Run Like A Girl - DLA Piper team PAULINA BEDNARCZYK  
B232 Deutsche Bank Marathon Team I PAULINA LIPSKA-MAZUREK  
C134 BNP Paribas Leasing Solutions PAULINA ŚLIWINSKA  
B231 Deutsche Bank Marathon Team II PAULINA LIPSKA-MAZUREK  
B308 RBS 01 PAWEŁ GÓRSKI  
B197 Centrum Kształcenia Józefosław PAWEŁ KLUCZEK  
C231 Kalter 1 PAWEŁ ZASTOCKI  
C316 Birell Team PAWEŁ TREPCZYŃSKI  
C232 Kalter 2 PAWEŁ ZASTOCKI  
C135 Publicis Media Runners Team Paweł PAWEŁ MACHOWSKI  
C136 Publicis Media Runners Team Marta PAWEŁ MACHOWSKI  
B358 OBI 059 Kraków PAWEŁ FIUST  
B310 RBS 02 PAWEŁ GÓRSKI  
B309 RBS 03 PAWEŁ GÓRSKI  
B311 RBS 04 PAWEŁ GÓRSKI  
- RBS 05 PAWEŁ GÓRSKI  
- RBS 06 PAWEŁ GÓRSKI  
B601 Klub Biegacza NCBR "INNORUNNERS" 1 PAWEŁ SKUBIDA Biegam Dobrze! - przejdź do strony
101% / 1 010 zł
- RBS 07 PAWEŁ GÓRSKI  
C172 Oktawave PAWEŁ WROCZYŃSKI  
B504 Klub Biegacza NCBR "INNORUNNERS" 2 PAWEŁ SKUBIDA Biegam Dobrze! - przejdź do strony
101% / 1 001 zł
- RBS 08 PAWEŁ GÓRSKI  
- RBS 09 PAWEŁ GÓRSKI  
- ACNET PAWEŁ CZEREP  
B406 Klub Biegacza NCBR "INNORUNNERS" 3 PAWEŁ SKUBIDA Biegam Dobrze! - przejdź do strony
116% / 1 160 zł
- RBS 10 PAWEŁ GÓRSKI  
A137 Enterprise Investors PAWEŁ BĄCZYŃSKI  
A146 PAYBACK 1 PAWEŁ ŁOKAJ  
A147 PAYBACK 2 PAWEŁ ŁOKAJ  
A290 2 EDC Runners PIOTR DĄBROWSKI  
C503 VF Team - wolnobiegacze PIOTR CIECIELĄG Biegam Dobrze! - przejdź do strony
171% / 1 701 zł
C175 Klub Biegacza RTV EURO AGD POiOK PIOTR LEŚNOWOLSKI  
- Paczuski Taudul PIOTR STRYJEWSKI  
A292 3 EDC Runners PIOTR DĄBROWSKI  
A291 4 EDC Runners PIOTR DĄBROWSKI  
A293 5 EDC Runners PIOTR DĄBROWSKI  
- VF Team - 1 PIOTR CIECIELĄG  
- Altkom Software & Consulting PIOTR DOBROWOLSKI  
A294 6 EDC Runners PIOTR DĄBROWSKI  
- VF Team - 2 PIOTR CIECIELĄG  
- Altkom Akademia S.A. PIOTR DOBROWOLSKI  
C307 Drużyna Actimela PIOTR STADNICKI  
C252 7 EDC Runners PIOTR DĄBROWSKI  
A508 Reckitt Benckiser All-Stars PIOTR MAZUR Biegam Dobrze! - przejdź do strony
103% / 1 030 zł
C253 8 EDC Runners PIOTR DĄBROWSKI  
C254 9 EDC Runners PIOTR DĄBROWSKI  
C255 10 EDC Runners PIOTR DĄBROWSKI  
C256 11 EDC Runners PIOTR DĄBROWSKI  
C257 12 EDC Runners PIOTR DĄBROWSKI  
B506 Auchan Retail Polska 1 PIOTR WOJCIESZKIEWICZ Biegam Dobrze! - przejdź do strony
194% / 1 935 zł
B211 ASC #1 PIOTR DOBROWOLSKI  
C306 Danone Bieruń PIOTR STADNICKI  
- ASC #2 PIOTR DOBROWOLSKI  
- ASC#3 PIOTR DOBROWOLSKI  
C269 Żółto-czarni PIOTR JABŁOŃSKI  
A246 Google Serverless Runners PIOTR WITUSOWSKI  
B337 Eneria Elektrycy PIOTR ZAWADZKI  
C234 MAI Insurance Brokers TEAM PIOTR OKRASA  
C144 CDM Pekao PIOTR TELEON  
B131 LOGOsc PIOTR PASIERBIŃSKI  
- LOGOsc PIOTR PASIERBIŃSKI  
C315 APN Promise 1 PIOTR BIELIŃSKI  
- APN Promise 2 PIOTR BIELIŃSKI  
C203 adidas Brand Comms PIOTR SZELESZCZUK  
C177 Klub Biegacza RTV EURO AGD Sześciu Wspaniałych PIOTR LEŚNOWOLSKI  
A184 Biegowa Rodzina PIOTR SZEWCZYK  
C310 Turbo ITCC PIOTR STADNICKI  
A245 Go4Energy PIOTR MOKRZAŃSKI  
B403 Eneria PIOTR ZAWADZKI Biegam Dobrze! - przejdź do strony
130% / 1 300 zł
C309 Stay Strong Team PIOTR STADNICKI  
B210 Altkom Akademia PIOTR DOBROWOLSKI  
A199 Google Cloud Runners PIOTR WITUSOWSKI  
C173 Klub Biegacza RTV EURO AGD Muszkieterowie PIOTR LEŚNOWOLSKI  
A283 Grupa Biegowa UM W-wa PIOTR DZIEKAN  
C308 Nutri Pany i Panie PIOTR STADNICKI  
B209 Altkom Software and Consulting PIOTR DOBROWOLSKI  
C174 Klub Biegacza RTV EURO AGD - trójkołamacze PIOTR LEŚNOWOLSKI  
C105 Szybcy i z CHEPa PIOTR RÓŻYCKI  
A289 1 EDC Runners PIOTR DĄBROWSKI  
C121 Rockcastle PIOTR HAJGIEL  
C506 VF Team - szybkobiegacze PIOTR CIECIELĄG Biegam Dobrze! - przejdź do strony
129% / 1 287 zł
A234 Biegnij z ProService: Sześć Gepardów jedzących Ognisty Sernik PRZEMEK CIOK  
A233 Biegnij z ProService: Szybcy i Piękne PRZEMEK CIOK  
A232 Biegnij z ProService: Shinryaku PRZEMEK CIOK  
A231 Biegnij z ProService: Dzikie Dziki PRZEMEK CIOK  
A230 Biegnij z ProService: Avengers PRZEMEK CIOK  
A272 Roche Diabetes Care Polska PRZEMYSLAW FATEK  
B141 Urząd Lotnictwa Cywilnego 1 PRZEMYSŁAW MAZAN  
B196 Urząd Lotnictwa Cywilnego 2 PRZEMYSŁAW MAZAN  
B312 BEDEKER RADEK BILSKI  
C194 Codec RADEK KOZIEJA  
C139 PHD Media Direction RADOSŁAW STOLARCZYK  
B153 Aplitt 1 RADOSŁAW RYBAK  
B152 Aplitt 2 RADOSŁAW RYBAK  
C238 Provident Polska S.A. RADOSŁAW KACPRZAK  
B151 Aplitt 3 RADOSŁAW RYBAK  
B150 Aplitt 4 RADOSŁAW RYBAK  
C262 OBI International RADOSŁAW SŁOWIK  
C314 LOT CHARTERS RADOSŁAW PODBIELSKI  
B212 Izba Adwokacka w Warszawie RAFAŁ MICHALIK  
B239 Załoga G RAFAŁ DĄBROWSKI  
B186 Nas nie dogoniat RAFAŁ KLIMEK  
A138 Akademicki Zespół Pieśni i Tańca Uniwersytetu Łódzkiego "KUJON" RAFAŁ KASIŃSKI  
A124 TriWawa OZD RAFAŁ FABISZEWSKI  
C264 OBI Tychy 049 RAFAŁ SMITS  
B142 Sagemcom REMIGIUSZ KOSIK  
A164 Aegon Run RENATA JAKUBISIAK  
C296 SimplicITy RENATA MAJCHER  
C157 Storck ROBERT WOJCIESZAK  
B226 Sztuczna Inteligencja nie śmierdzi ROBERT DRZEWIECKI  
A106 Lemontri ROBERT CIOSEK  
A295 NASK 1 ROBERT CIESIELSKI  
B168 PepsiCo Planning Tigers ROBERT NIEWADZIŁ  
A220 Budimex runners ROMAN TOPOLSKI  
A119 Runnero Team ROMAN KOLEŚNIK  
A614 Biegnące Wieprze RYSZARD RACZYŃSKI Biegam Dobrze! - przejdź do strony
171% / 1 701 zł
A615 Biegnące Wieprze II RYSZARD RACZYŃSKI Biegam Dobrze! - przejdź do strony
131% / 1 301 zł
A185 ŻeRun SEBASTIAN JĘDRAL  
- PEMES Produkcja SEBASTIAN KOCHANOWSKI  
B354 OBI 051 Leszno SEBASTIAN POPIELA  
C186 Stal-Service SEBASTIAN JEŻ  
B283 ORA ET LABORA SYLWESTER WILK  
A102 Sage D SYLWIA SMOCZYŃSKA  
C103 Rowing Running Team SYLWIA LIŚKIEWICZ  
- ZenCard SYLWIA CHMARRA  
C268 LetMeRunSo SYLWIA MAŁYSZ  
C271 CATracers SYLWIA JAROSIŃSKA  
B255 ZenCard SYLWIA CHMARRA  
B205 WAPNIAKI SYLWIA KRALIK  
C272 CATrunners SYLWIA JAROSIŃSKA  
A515 Warbud Running Team SYLWIA TOPOLSKA Biegam Dobrze! - przejdź do strony
138% / 1 380 zł
A224 X-team SZCZEPAN BOROWSKI  
A271 DROdzy SZYMON BYLIŃSKI  
B501 Vamos Nina TELMO DIZ Biegam Dobrze! - przejdź do strony
111% / 1 101 zł
A209 PZ Cussons Running Team TOMASZ ANTOSZEWSKI  
C150 DPD Polska III TOMASZ CHLEBOWSKI  
C325 DPD Polska IV TOMASZ CHLEBOWSKI  
A242 ADP TOMASZ DAWIDCZYK  
B202 THE STRONGERS by STROER TOMASZ CIRMIRAKIS  
B148 NBS Team TOMASZ IZDEBSKI  
B201 NO STRESS TEAM by STROER TOMASZ CIRMIRAKIS  
C275 42 Baza Lotnictwa Szkolnego TOMASZ MUSZYŃSKI  
B135 KB Krokus Kwiatkowice - Oszołomy TOMASZ ZOMERFELD  
A113 Yokogawa Runners TOMASZ DZIUBANY  
A114 Yokogawa Joggers TOMASZ DZIUBANY  
A121 BIG-BIK-owcy TOMASZ SUDAKOWSKI