A282 |
Grupa Biegowa UM W-wa 2 |
CYPRIAN |
ŚWIS |
|
A281 |
Run 4 Fun - L’Oreal Running Team I |
DANIEL |
PLUTA |
|
A280 |
Run 4 Fun - L’Oreal Running Team II |
DANIEL |
PLUTA |
|
A279 |
Run 4 Fun - L’Oreal Running Team III |
DANIEL |
PLUTA |
|
A278 |
Run 4 Fun - L’Oreal Running Team IV |
DANIEL |
PLUTA |
|
A277 |
Run 4 Fun - L’Oreal Running Team V |
DANIEL |
PLUTA |
|
A276 |
TopLine Power Runners |
JAKUB |
MECHLIŃSKI |
|
A275 |
Findwise |
MARCIN |
GECOW |
|
A274 |
FACTORY |
GRZEGORZ |
SKALSKI |
|
A273 |
Ekiden Ekipa |
ŁUKASZ |
SZTERN |
|
A272 |
Roche Diabetes Care Polska |
PRZEMYSLAW |
FATEK |
|
A271 |
DROdzy |
SZYMON |
BYLIŃSKI |
|
A270 |
ŻÓRAWSKI TEAM I |
JAROSŁAW |
ŻÓRAWSKI |
|
A269 |
ŻÓRAWSKI TEAM II |
JAROSŁAW |
ŻÓRAWSKI |
|
A268 |
ŻÓRAWSKI TEAM WOMEN |
JAROSŁAW |
ŻÓRAWSKI |
|
A267 |
ŻÓRAWSKI TEAM III |
JAROSŁAW |
ŻÓRAWSKI |
|
A266 |
Ronson Running Team |
MAGDALENA |
PILICH |
|
A265 |
ALIOR RUNNING TEAM II |
DAWID |
PONIATOWSKI |
|
A264 |
Orbium 1 |
HUBERT |
CHRZANOWSKI |
|
A263 |
Orbium 2 |
HUBERT |
CHRZANOWSKI |
|
A262 |
GMV Run! |
KRYSTYNA |
MACIOSZEK |
|
A261 |
INrun Team I |
JUSTYNA |
IWANICKA |
|
A260 |
INrun Team II |
JUSTYNA |
IWANICKA |
|
A259 |
3e software house |
URSZULA |
KUK |
|
A258 |
Gilead Sport Team |
ŁUKASZ |
RUTKOWSKI |
|
A257 |
Gilead Sport Team |
ŁUKASZ |
RUTKOWSKI |
|
A256 |
FPL TEAM |
EWA |
SATORA |
|
A255 |
FPL TEAM |
EWA |
SATORA |
|
A254 |
EY Biega z Kaczmar Project |
MICHAŁ |
WOJNAROWSKI |
|
A253 |
Gide |
JERZY |
RAJKOW-KRZYWICKI |
|
A252 |
Gide 1 |
JERZY |
RAJKOW-KRZYWICKI |
|
A251 |
ORPEA: Piękni i Bestie |
IZABELA |
PACHUTA |
|
A250 |
Wydział Wszystkiego Najlepszego |
AGNIESZKA |
ROGALA |
|
A249 |
SQUADRA AZZURRA |
DANILO |
FERRARIS |
|
A248 |
AKS Polonia Warszawa |
DAGMARA |
MAŃKA-WIZOR |
|
A247 |
RP Runners |
ADAM |
WILGUS |
|
A246 |
Google Serverless Runners |
PIOTR |
WITUSOWSKI |
|
A245 |
Go4Energy |
PIOTR |
MOKRZAŃSKI |
|
A244 |
Be Healthy 2 |
AGATA |
WIELOGÓRSKA |
|
A243 |
Be Healthy 1 |
AGATA |
WIELOGÓRSKA |
|
A242 |
ADP |
TOMASZ |
DAWIDCZYK |
|
A241 |
Nestle "Czwarte piętro" |
ANNA |
ZIELONY |
|
A240 |
ALDEspeed 2 |
MAŁGORZATA |
MELLIN |
|
A239 |
ALDEspeed 1 |
MAŁGORZATA |
MELLIN |
|
A238 |
Schenker Technology Center Runners |
GRZEGORZ |
GALA |
|
A237 |
MDDP |
DOROTA |
CHRUŚCIEL-DZIEKAŃSKA |
|
A236 |
Sodexo Run |
GRZEGORZ |
WYWROT |
|
A235 |
PKO Champions |
NINA |
SOSNOWICZ |
|
A234 |
Biegnij z ProService: Sześć Gepardów jedzących Ognisty Sernik |
PRZEMEK |
CIOK |
|
A233 |
Biegnij z ProService: Szybcy i Piękne |
PRZEMEK |
CIOK |
|
A232 |
Biegnij z ProService: Shinryaku |
PRZEMEK |
CIOK |
|
A231 |
Biegnij z ProService: Dzikie Dziki |
PRZEMEK |
CIOK |
|
A230 |
Biegnij z ProService: Avengers |
PRZEMEK |
CIOK |
|
A229 |
PZU Sport Team 1 |
DOROTA |
SKIBICKA |
|
A228 |
PZU Sport Team 2 |
DOROTA |
SKIBICKA |
|
A227 |
PZU Sport Team 4 |
DOROTA |
SKIBICKA |
|
A226 |
Prędkość Zgaszonego Światła |
MATEUSZ |
BIELIŃSKI |
|
A225 |
IPSON |
NATALIA |
PLEWA |
|
A224 |
X-team |
SZCZEPAN |
BOROWSKI |
|
A223 |
UL International Polska 3 |
BEATA |
STANISZEWSKA |
|
A222 |
UL International Polska 2 |
BEATA |
STANISZEWSKA |
|
A221 |
UL International Polska 1 |
BEATA |
STANISZEWSKA |
|
A220 |
Budimex runners |
ROMAN |
TOPOLSKI |
|
A219 |
Deloitte Adventure Team LEGAL |
KONSTANCJA |
TANJGA-NAWROT |
|
A218 |
ExpressMap |
ANDRZEJ |
TURZYNIECKI |
|
A217 |
Runone CGI |
ANDRZEJ |
CHOJNOWSKI |
|
A216 |
Purina II |
ALEKSANDER |
CZAJĘCKI |
|
A215 |
NIN Team |
KATARZYNA |
JANICKA |
|
A214 |
Purina I |
ALEKSANDER |
CZAJĘCKI |
|
A213 |
OLX Running Group |
MATEUSZ |
OCHRYMOWICZ |
|
A212 |
OLX Running Group |
MATEUSZ |
OCHRYMOWICZ |
|
A211 |
K6 |
MARCIN |
KUZIEMSKI |
|
A210 |
Play STARS |
ALEKSANDRA |
MĄDZIK |
|
A209 |
PZ Cussons Running Team |
TOMASZ |
ANTOSZEWSKI |
|
A208 |
NEINVER |
GRZEGORZ |
SKALSKI |
|
A207 |
Danske Bank |
MACIEJ |
SEMENIUK |
|
A206 |
SALONI-SADOWSKI TEAM |
MARIA |
SALONI-SADOWSKA |
|
A205 |
Deloitte Adventure Team Finevare |
KONSTANCJA |
TANJGA-NAWROT |
|
A204 |
Deloitte Adventure Team |
KONSTANCJA |
TANJGA-NAWROT |
|
A203 |
College of Europe Natolin |
MARIANNA |
WYSOCKI |
|
A202 |
ZA MNĄ |
ŁUKASZ |
TULIK |
|
A201 |
Ministerstwo Sprawiedliwości DL |
DAMIAN |
BEBAK |
|
A200 |
FDP Runners - Team I |
MICHAŁ |
GOŁASZEWSKI |
|
A199 |
Google Cloud Runners |
PIOTR |
WITUSOWSKI |
|
A198 |
Media Group Running Team |
KAROLINA |
SOCHAN |
|
A197 |
PKO Bank Polski Bezgotówkowi z PKO BP |
EWELINA |
WIĘSEK |
|
A196 |
Orły z DNB |
JAKUB |
SOBCZAK |
|
A195 |
DNB Runners |
JAKUB |
SOBCZAK |
|
A194 |
Rozbiegany Piastów 2 |
KATARZYNA |
KATANA |
|
A193 |
Rozbiegany Piastów 1 |
KATARZYNA |
KATANA |
|
A192 |
Rozbiegany Piastów 3 |
JACEK |
ZIELIŃSKI |
|
A191 |
Bank Pocztowy S.A._1 |
JOLANTA |
DĄBROWSKA |
|
A190 |
Bank Pocztowy S.A._2 |
JOLANTA |
DĄBROWSKA |
|
A189 |
Gemius Team |
AGATA |
RYBUS |
|
A188 |
Lirene Running Team |
INGA |
JAROSZ-WAWRYNIUK |
|
A187 |
Dream Team |
ANETA |
RUDNICKA |
|
A186 |
Exo Life |
ANETA |
RUDNICKA |
|
A185 |
ŻeRun |
SEBASTIAN |
JĘDRAL |
|
A184 |
Biegowa Rodzina |
PIOTR |
SZEWCZYK |
|
A183 |
HTL Team |
MAGDALENA |
KASJANIUK |
|
A182 |
Czerwone koguty I |
KRZYSZTOF |
BURZYŃSKI |
|
A181 |
Czerwone koguty II |
KRZYSZTOF |
BURZYŃSKI |
|
A180 |
Klub Biegacza leroy Merlin Polska |
KRZYSZTOF |
PAWLIK |
|
A179 |
Latające Ho(L)endry |
KONRAD |
JABŁOŃSKI |
|
A178 |
Sami Swoi Speedożercy |
TUNG |
NGUYEN-BRODNICKI |
|
A177 |
NIELSEN POLSKA I |
MARIUSZ |
RYŻKOWSKI |
|
A176 |
NIELSEN POLSKA II |
MARIUSZ |
RYŻKOWSKI |
|
A175 |
NIELSEN POLSKA III |
MARIUSZ |
RYŻKOWSKI |
|
A174 |
NIELSEN POLSKA IV |
MARIUSZ |
RYŻKOWSKI |
|
A173 |
NIELSEN POLSKA V |
MARIUSZ |
RYŻKOWSKI |
|
A172 |
NIELSEN POLSKA VI |
MARIUSZ |
RYŻKOWSKI |
|
A171 |
NIELSEN POLSKA VII |
MARIUSZ |
RYŻKOWSKI |
|
A170 |
SpeedApp 1 |
MATEUSZ |
JANIEC |
|
A169 |
SpeedApp 2 |
MATEUSZ |
JANIEC |
|
A168 |
SAGE E |
DOROTA |
ŚNIEG |
|
A167 |
Logwin Team |
MACIEJ |
URBAŃSKI |
|
A166 |
ProAutomation |
MIKOŁAJ |
CHACIŃSKI |
|
A165 |
Good change |
JOANNA |
GRABON |
|
A164 |
Aegon Run |
RENATA |
JAKUBISIAK |
|
A163 |
VFS runners |
JOANNA |
GRABON |
|
A162 |
AMW#5 |
ANNA |
JASINA |
|
A161 |
AMW#4 |
ANNA |
JASINA |
|
A160 |
AMW#2 |
ANNA |
JASINA |
|
A159 |
AMW#1 |
ANNA |
JASINA |
|
A158 |
AMW#3 |
ANNA |
JASINA |
|
A157 |
AMW#6 |
ANNA |
JASINA |
|
A156 |
Red Hot Chili Runners |
JOANNA |
MODLIBOREK |
|
A155 |
GAME OVER |
JOANNA |
MODLIBOREK |
|
A154 |
Wnuki pięknego Romana |
JOANNA |
MODLIBOREK |
|
A153 |
The Luzers |
MARIUSZ |
CZWARTOSZ |
|
A152 |
Norton Rose Fulbright 2 |
MICHAŁ |
BŁASZKIEWICZ |
|
A151 |
Norton Rose Fulbright 1 |
ARTUR |
JOŃCZYK |
|
A150 |
TransEko |
MAGDALENA |
REZWOW-MOSAKOWSKA |
|
A149 |
COBI |
URSZULA |
SIEDLECKA |
|
A148 |
Naprzód Młociny |
MONIKA |
PEC |
|
A147 |
PAYBACK 2 |
PAWEŁ |
ŁOKAJ |
|
A146 |
PAYBACK 1 |
PAWEŁ |
ŁOKAJ |
|
A145 |
IPOPEMA Business Consulting |
LIDIA |
RADKOWIAK |
|
A144 |
UMFC Gitara |
KSAWERY |
JASTRZĘBSKI |
|
A143 |
PKO Bank Polski All Stars |
JANUSZ |
ŁUKOMSKI |
|
A142 |
Rembertów Team Laski |
EMILIA |
OLĘDZKA |
|
A141 |
Prevenity |
AGNIESZKA |
ZEGADŁO |
|
A140 |
Ministerstwo Sprawiedliwości DSF |
MATEUSZ |
BETTIN |
|
A139 |
Rembertów Dream Team |
MAGDA |
BIELEC |
|
A138 |
Akademicki Zespół Pieśni i Tańca Uniwersytetu Łódzkiego "KUJON" |
RAFAŁ |
KASIŃSKI |
|
A137 |
Enterprise Investors |
PAWEŁ |
BĄCZYŃSKI |
|
A136 |
Alior Running Team |
DAMIAN |
MICHALSKI |
|
A135 |
PKO Zgodni |
MARCIN |
KAPUŚCIŃSKI |
|
A134 |
Hufiec Warszawa Ochota |
BARBARA |
CZERNECKA |
|
A133 |
InterRisk3 |
KATARZYNA |
GRZEŚKOWIAK |
|
A132 |
InterRisk2 |
KATARZYNA |
GRZEŚKOWIAK |
|
A131 |
InterRisk1 |
KATARZYNA |
GRZEŚKOWIAK |
|
A130 |
Nestle Winiary Team |
ANNA |
PIOTROWSKA |
|
A129 |
Nestle Team Winiary |
ANNA |
PIOTROWSKA |
|
A128 |
WWAA |
MARCIN |
MOSTAFA |
|
A127 |
Rembertów Team Morsy |
KAROLINA |
BIELEC |
|
A126 |
Sprzeczne sygnały |
HIREK |
CZUPTA |
|
A125 |
Directpl Running Team |
ALEKSANDRA |
FIŁONOWICZ |
|
A124 |
TriWawa OZD |
RAFAŁ |
FABISZEWSKI |
|
A123 |
Robert Bosch CI |
IRENEUSZ |
SOBIPAN |
|
A122 |
SOFTSOL Active Team |
KONRAD |
MATYJASIAK |
|
A121 |
BIG-BIK-owcy |
TOMASZ |
SUDAKOWSKI |
|
A120 |
KB Wyszków |
MAREK |
ZIĘTARA |
|
A119 |
Runnero Team |
ROMAN |
KOLEŚNIK |
|
A118 |
BIG-BIK-OWCY-DBI |
TOMASZ |
SUDAKOWSKI |
|
A117 |
TriWawa Lejdis |
MAŁGORZATA |
LITWINIUK |
|
A116 |
Colonnade |
HANNA |
KOZŁOWSKA-WOYCIECHOWSKA |
|
A115 |
KB Wyszków 3 |
ANETA |
KRUSZEWSKA |
|
A114 |
Yokogawa Joggers |
TOMASZ |
DZIUBANY |
|
A113 |
Yokogawa Runners |
TOMASZ |
DZIUBANY |
|
A112 |
KB Wyszków 4 |
MAŁGORZATA |
WYSZYŃSKA |
|
A111 |
Dynamo Kołomyja |
KATARZYNA |
GRABOWSKA |
|
A110 |
KB WYSZKÓW 2 |
AGNIESZKA |
KAMIŃSKA |
|
A109 |
Ministerstwo Sprawiedliwości BAF-DB |
MIKOŁAJ |
BEKASIAK |
|
A108 |
KB WYSZKÓW 5 |
MONIKA |
WOJNO |
|
A107 |
KB WYSZKÓW 1 |
KRZYSZTOF |
MATWIEJCZYK |
|
A106 |
Lemontri |
ROBERT |
CIOSEK |
|
A105 |
ZALEWSCY |
MARCIN |
ZALEWSKI |
|
A104 |
Sage A |
DOROTA |
ŚNIEG |
|
A103 |
Sage B |
MACIEJ |
GORALSKI |
|
A102 |
Sage D |
SYLWIA |
SMOCZYŃSKA |
|
A101 |
Sage C |
KRZYSZTOF |
DOŁOWSKI |
|
- |
Amicis |
ULADZISLAU |
SHAUCHUK |
|
- |
PGE EJ 1 |
JASIEK |
TUKAJ |
|
- |
VF Team - 1 |
PIOTR |
CIECIELĄG |
|
- |
Radość z biegania |
ANIA |
KUR |
|
- |
Żwawe Żubry |
MAGDALENA |
ŚLIWAK |
|
- |
PEMES Produkcja |
SEBASTIAN |
KOCHANOWSKI |
|
- |
ASC#3 |
PIOTR |
DOBROWOLSKI |
|
- |
Korniszonki co mają oponki! |
KONRAD |
TABER |
|
- |
Optima Cardio 11 |
MARCIN |
PALACZ |
|
- |
Dr Pepper |
AGATA |
RAFAŁOWSKA |
|
- |
RBS 05 |
PAWEŁ |
GÓRSKI |
|
- |
Optima Cardio 15 |
MARCIN |
PALACZ |
|
- |
RBS 06 |
PAWEŁ |
GÓRSKI |
|
- |
Citi PROSTA do celu |
MARCIN |
BUGOWSKI |
|
- |
RBS 10 |
PAWEŁ |
GÓRSKI |
|
- |
KMD Running Team Tre |
MARCIN |
SIERANT |
|
- |
WIDŁOROGI |
KRZYSZTOF |
WOCH |
|
- |
Przebiegli |
WASYL |
KOWALCZUK |
|