XIV Ekiden - Lista startowa

Numer startowy Nazwa drużyny Imię Nazwisko Zebrana kwota
A282 Grupa Biegowa UM W-wa 2 CYPRIAN ŚWIS  
A281 Run 4 Fun - L’Oreal Running Team I DANIEL PLUTA  
A280 Run 4 Fun - L’Oreal Running Team II DANIEL PLUTA  
A279 Run 4 Fun - L’Oreal Running Team III DANIEL PLUTA  
A278 Run 4 Fun - L’Oreal Running Team IV DANIEL PLUTA  
A277 Run 4 Fun - L’Oreal Running Team V DANIEL PLUTA  
A276 TopLine Power Runners JAKUB MECHLIŃSKI  
A275 Findwise MARCIN GECOW  
A274 FACTORY GRZEGORZ SKALSKI  
A273 Ekiden Ekipa ŁUKASZ SZTERN  
A272 Roche Diabetes Care Polska PRZEMYSLAW FATEK  
A271 DROdzy SZYMON BYLIŃSKI  
A270 ŻÓRAWSKI TEAM I JAROSŁAW ŻÓRAWSKI  
A269 ŻÓRAWSKI TEAM II JAROSŁAW ŻÓRAWSKI  
A268 ŻÓRAWSKI TEAM WOMEN JAROSŁAW ŻÓRAWSKI  
A267 ŻÓRAWSKI TEAM III JAROSŁAW ŻÓRAWSKI  
A266 Ronson Running Team MAGDALENA PILICH  
A265 ALIOR RUNNING TEAM II DAWID PONIATOWSKI  
A264 Orbium 1 HUBERT CHRZANOWSKI  
A263 Orbium 2 HUBERT CHRZANOWSKI  
A262 GMV Run! KRYSTYNA MACIOSZEK  
A261 INrun Team I JUSTYNA IWANICKA  
A260 INrun Team II JUSTYNA IWANICKA  
A259 3e software house URSZULA KUK  
A258 Gilead Sport Team ŁUKASZ RUTKOWSKI  
A257 Gilead Sport Team ŁUKASZ RUTKOWSKI  
A256 FPL TEAM EWA SATORA  
A255 FPL TEAM EWA SATORA  
A254 EY Biega z Kaczmar Project MICHAŁ WOJNAROWSKI  
A253 Gide JERZY RAJKOW-KRZYWICKI  
A252 Gide 1 JERZY RAJKOW-KRZYWICKI  
A251 ORPEA: Piękni i Bestie IZABELA PACHUTA  
A250 Wydział Wszystkiego Najlepszego AGNIESZKA ROGALA  
A249 SQUADRA AZZURRA DANILO FERRARIS  
A248 AKS Polonia Warszawa DAGMARA MAŃKA-WIZOR  
A247 RP Runners ADAM WILGUS  
A246 Google Serverless Runners PIOTR WITUSOWSKI  
A245 Go4Energy PIOTR MOKRZAŃSKI  
A244 Be Healthy 2 AGATA WIELOGÓRSKA  
A243 Be Healthy 1 AGATA WIELOGÓRSKA  
A242 ADP TOMASZ DAWIDCZYK  
A241 Nestle "Czwarte piętro" ANNA ZIELONY  
A240 ALDEspeed 2 MAŁGORZATA MELLIN  
A239 ALDEspeed 1 MAŁGORZATA MELLIN  
A238 Schenker Technology Center Runners GRZEGORZ GALA  
A237 MDDP DOROTA CHRUŚCIEL-DZIEKAŃSKA  
A236 Sodexo Run GRZEGORZ WYWROT  
A235 PKO Champions NINA SOSNOWICZ  
A234 Biegnij z ProService: Sześć Gepardów jedzących Ognisty Sernik PRZEMEK CIOK  
A233 Biegnij z ProService: Szybcy i Piękne PRZEMEK CIOK  
A232 Biegnij z ProService: Shinryaku PRZEMEK CIOK  
A231 Biegnij z ProService: Dzikie Dziki PRZEMEK CIOK  
A230 Biegnij z ProService: Avengers PRZEMEK CIOK  
A229 PZU Sport Team 1 DOROTA SKIBICKA  
A228 PZU Sport Team 2 DOROTA SKIBICKA  
A227 PZU Sport Team 4 DOROTA SKIBICKA  
A226 Prędkość Zgaszonego Światła MATEUSZ BIELIŃSKI  
A225 IPSON NATALIA PLEWA  
A224 X-team SZCZEPAN BOROWSKI  
A223 UL International Polska 3 BEATA STANISZEWSKA  
A222 UL International Polska 2 BEATA STANISZEWSKA  
A221 UL International Polska 1 BEATA STANISZEWSKA  
A220 Budimex runners ROMAN TOPOLSKI  
A219 Deloitte Adventure Team LEGAL KONSTANCJA TANJGA-NAWROT  
A218 ExpressMap ANDRZEJ TURZYNIECKI  
A217 Runone CGI ANDRZEJ CHOJNOWSKI  
A216 Purina II ALEKSANDER CZAJĘCKI  
A215 NIN Team KATARZYNA JANICKA  
A214 Purina I ALEKSANDER CZAJĘCKI  
A213 OLX Running Group MATEUSZ OCHRYMOWICZ  
A212 OLX Running Group MATEUSZ OCHRYMOWICZ  
A211 K6 MARCIN KUZIEMSKI  
A210 Play STARS ALEKSANDRA MĄDZIK  
A209 PZ Cussons Running Team TOMASZ ANTOSZEWSKI  
A208 NEINVER GRZEGORZ SKALSKI  
A207 Danske Bank MACIEJ SEMENIUK  
A206 SALONI-SADOWSKI TEAM MARIA SALONI-SADOWSKA  
A205 Deloitte Adventure Team Finevare KONSTANCJA TANJGA-NAWROT  
A204 Deloitte Adventure Team KONSTANCJA TANJGA-NAWROT  
A203 College of Europe Natolin MARIANNA WYSOCKI  
A202 ZA MNĄ ŁUKASZ TULIK  
A201 Ministerstwo Sprawiedliwości DL DAMIAN BEBAK  
A200 FDP Runners - Team I MICHAŁ GOŁASZEWSKI  
A199 Google Cloud Runners PIOTR WITUSOWSKI  
A198 Media Group Running Team KAROLINA SOCHAN  
A197 PKO Bank Polski Bezgotówkowi z PKO BP EWELINA WIĘSEK  
A196 Orły z DNB JAKUB SOBCZAK  
A195 DNB Runners JAKUB SOBCZAK  
A194 Rozbiegany Piastów 2 KATARZYNA KATANA  
A193 Rozbiegany Piastów 1 KATARZYNA KATANA  
A192 Rozbiegany Piastów 3 JACEK ZIELIŃSKI  
A191 Bank Pocztowy S.A._1 JOLANTA DĄBROWSKA  
A190 Bank Pocztowy S.A._2 JOLANTA DĄBROWSKA  
A189 Gemius Team AGATA RYBUS  
A188 Lirene Running Team INGA JAROSZ-WAWRYNIUK  
A187 Dream Team ANETA RUDNICKA  
A186 Exo Life ANETA RUDNICKA  
A185 ŻeRun SEBASTIAN JĘDRAL  
A184 Biegowa Rodzina PIOTR SZEWCZYK  
A183 HTL Team MAGDALENA KASJANIUK  
A182 Czerwone koguty I KRZYSZTOF BURZYŃSKI  
A181 Czerwone koguty II KRZYSZTOF BURZYŃSKI  
A180 Klub Biegacza leroy Merlin Polska KRZYSZTOF PAWLIK  
A179 Latające Ho(L)endry KONRAD JABŁOŃSKI  
A178 Sami Swoi Speedożercy TUNG NGUYEN-BRODNICKI  
A177 NIELSEN POLSKA I MARIUSZ RYŻKOWSKI  
A176 NIELSEN POLSKA II MARIUSZ RYŻKOWSKI  
A175 NIELSEN POLSKA III MARIUSZ RYŻKOWSKI  
A174 NIELSEN POLSKA IV MARIUSZ RYŻKOWSKI  
A173 NIELSEN POLSKA V MARIUSZ RYŻKOWSKI  
A172 NIELSEN POLSKA VI MARIUSZ RYŻKOWSKI  
A171 NIELSEN POLSKA VII MARIUSZ RYŻKOWSKI  
A170 SpeedApp 1 MATEUSZ JANIEC  
A169 SpeedApp 2 MATEUSZ JANIEC  
A168 SAGE E DOROTA ŚNIEG  
A167 Logwin Team MACIEJ URBAŃSKI  
A166 ProAutomation MIKOŁAJ CHACIŃSKI  
A165 Good change JOANNA GRABON  
A164 Aegon Run RENATA JAKUBISIAK  
A163 VFS runners JOANNA GRABON  
A162 AMW#5 ANNA JASINA  
A161 AMW#4 ANNA JASINA  
A160 AMW#2 ANNA JASINA  
A159 AMW#1 ANNA JASINA  
A158 AMW#3 ANNA JASINA  
A157 AMW#6 ANNA JASINA  
A156 Red Hot Chili Runners JOANNA MODLIBOREK  
A155 GAME OVER JOANNA MODLIBOREK  
A154 Wnuki pięknego Romana JOANNA MODLIBOREK  
A153 The Luzers MARIUSZ CZWARTOSZ  
A152 Norton Rose Fulbright 2 MICHAŁ BŁASZKIEWICZ  
A151 Norton Rose Fulbright 1 ARTUR JOŃCZYK  
A150 TransEko MAGDALENA REZWOW-MOSAKOWSKA  
A149 COBI URSZULA SIEDLECKA  
A148 Naprzód Młociny MONIKA PEC  
A147 PAYBACK 2 PAWEŁ ŁOKAJ  
A146 PAYBACK 1 PAWEŁ ŁOKAJ  
A145 IPOPEMA Business Consulting LIDIA RADKOWIAK  
A144 UMFC Gitara KSAWERY JASTRZĘBSKI  
A143 PKO Bank Polski All Stars JANUSZ ŁUKOMSKI  
A142 Rembertów Team Laski EMILIA OLĘDZKA  
A141 Prevenity AGNIESZKA ZEGADŁO  
A140 Ministerstwo Sprawiedliwości DSF MATEUSZ BETTIN  
A139 Rembertów Dream Team MAGDA BIELEC  
A138 Akademicki Zespół Pieśni i Tańca Uniwersytetu Łódzkiego "KUJON" RAFAŁ KASIŃSKI  
A137 Enterprise Investors PAWEŁ BĄCZYŃSKI  
A136 Alior Running Team DAMIAN MICHALSKI  
A135 PKO Zgodni MARCIN KAPUŚCIŃSKI  
A134 Hufiec Warszawa Ochota BARBARA CZERNECKA  
A133 InterRisk3 KATARZYNA GRZEŚKOWIAK  
A132 InterRisk2 KATARZYNA GRZEŚKOWIAK  
A131 InterRisk1 KATARZYNA GRZEŚKOWIAK  
A130 Nestle Winiary Team ANNA PIOTROWSKA  
A129 Nestle Team Winiary ANNA PIOTROWSKA  
A128 WWAA MARCIN MOSTAFA  
A127 Rembertów Team Morsy KAROLINA BIELEC  
A126 Sprzeczne sygnały HIREK CZUPTA  
A125 Directpl Running Team ALEKSANDRA FIŁONOWICZ  
A124 TriWawa OZD RAFAŁ FABISZEWSKI  
A123 Robert Bosch CI IRENEUSZ SOBIPAN  
A122 SOFTSOL Active Team KONRAD MATYJASIAK  
A121 BIG-BIK-owcy TOMASZ SUDAKOWSKI  
A120 KB Wyszków MAREK ZIĘTARA  
A119 Runnero Team ROMAN KOLEŚNIK  
A118 BIG-BIK-OWCY-DBI TOMASZ SUDAKOWSKI  
A117 TriWawa Lejdis MAŁGORZATA LITWINIUK  
A116 Colonnade HANNA KOZŁOWSKA-WOYCIECHOWSKA  
A115 KB Wyszków 3 ANETA KRUSZEWSKA  
A114 Yokogawa Joggers TOMASZ DZIUBANY  
A113 Yokogawa Runners TOMASZ DZIUBANY  
A112 KB Wyszków 4 MAŁGORZATA WYSZYŃSKA  
A111 Dynamo Kołomyja KATARZYNA GRABOWSKA  
A110 KB WYSZKÓW 2 AGNIESZKA KAMIŃSKA  
A109 Ministerstwo Sprawiedliwości BAF-DB MIKOŁAJ BEKASIAK  
A108 KB WYSZKÓW 5 MONIKA WOJNO  
A107 KB WYSZKÓW 1 KRZYSZTOF MATWIEJCZYK  
A106 Lemontri ROBERT CIOSEK  
A105 ZALEWSCY MARCIN ZALEWSKI  
A104 Sage A DOROTA ŚNIEG  
A103 Sage B MACIEJ GORALSKI  
A102 Sage D SYLWIA SMOCZYŃSKA  
A101 Sage C KRZYSZTOF DOŁOWSKI  
- Dentsu Aegis Runners MARCIN WOŹNIAK  
- VF Team - 1 PIOTR CIECIELĄG  
- Altkom Software & Consulting PIOTR DOBROWOLSKI  
- Nie śpię, bo biegam z paczkami MARTA RADZIKOWSKA  
- Benefit Systems Runners MICHAŁ KOMAR  
- Rodzinka z Vegas MARCIN DIMITROW  
- Radość z biegania ANIA KUR  
- Żwawe Żubry MAGDALENA ŚLIWAK  
- Pratt & Whitney Kalisz TEAM 2 AGNIESZKA DYBOL  
- PEMES Produkcja SEBASTIAN KOCHANOWSKI  
- Optima Cardio 11 MARCIN PALACZ  
- RBS 06 PAWEŁ GÓRSKI  
- Optima Cardio 16 MARCIN PALACZ  
- Citi PROSTA do celu MARCIN BUGOWSKI  
- RBS 10 PAWEŁ GÓRSKI  
- KMD Running Team Tre MARCIN SIERANT  
- Wataha z Karpat WWF MAGDALENA FLORCZAK  
- Przebiegli WASYL KOWALCZUK