A101 |
Sage C |
KRZYSZTOF |
DOŁOWSKI |
|
A138 |
Akademicki Zespół Pieśni i Tańca Uniwersytetu Łódzkiego "KUJON" |
RAFAŁ |
KASIŃSKI |
|
A122 |
SOFTSOL Active Team |
KONRAD |
MATYJASIAK |
|
- |
Altkom Software & Consulting |
PIOTR |
DOBROWOLSKI |
|
- |
Altkom Akademia S.A. |
PIOTR |
DOBROWOLSKI |
|
B111 |
UNILOGO IV |
JULIA |
SIELICKA |
|
A106 |
Lemontri |
ROBERT |
CIOSEK |
|
A112 |
KB Wyszków 4 |
MAŁGORZATA |
WYSZYŃSKA |
|
- |
PEMES Konstruktorzy |
MICHAL |
KUCZKOWSKI |
|
C105 |
Szybcy i z CHEPa |
PIOTR |
RÓŻYCKI |
|
B308 |
RBS 01 |
PAWEŁ |
GÓRSKI |
|
A111 |
Dynamo Kołomyja |
KATARZYNA |
GRABOWSKA |
|
B309 |
RBS 03 |
PAWEŁ |
GÓRSKI |
|
- |
RBS 05 |
PAWEŁ |
GÓRSKI |
|
B122 |
Novo Nordisk 2 |
JACEK |
NAGLER |
|
B127 |
Novo Nordisk 7 |
JACEK |
NAGLER |
|
B165 |
Pratt & Whitney Kalisz TEAM 2 |
AGNIESZKA |
DYBOL |
|
B164 |
Pratt & Whitney Kalisz TEAM 3 |
AGNIESZKA |
DYBOL |
|
A159 |
AMW#1 |
ANNA |
JASINA |
|
A160 |
AMW#2 |
ANNA |
JASINA |
|
A117 |
TriWawa Lejdis |
MAŁGORZATA |
LITWINIUK |
|
B101 |
Drużyna MonVita |
MONIKA |
HAJDUK |
|
B116 |
XYLEM 2 |
ANETA |
MŁYNARCZYK |
|
A304 |
Pędzące Żółwie |
AGNIESZKA |
WIELĄDEK |
|
A303 |
LUXTORPEDA |
AGNIESZKA |
WIELĄDEK |
|
A181 |
Czerwone koguty II |
KRZYSZTOF |
BURZYŃSKI |
|
B117 |
Kancelaria Ćwik Running Team |
JUSTYNA |
KLAWE - ŚWIĘTOŃSKA |
|
A127 |
Rembertów Team Morsy |
KAROLINA |
BIELEC |
|
C217 |
Priceless_one |
GRZEGORZ |
SUSZKO |
|
A128 |
WWAA |
MARCIN |
MOSTAFA |
|
A133 |
InterRisk3 |
KATARZYNA |
GRZEŚKOWIAK |
|
B261 |
Optima Cardio 1 |
MARCIN |
PALACZ |
|
A143 |
PKO Bank Polski All Stars |
JANUSZ |
ŁUKOMSKI |
|
B260 |
Optima Cardio 2 |
MARCIN |
PALACZ |
|
B266 |
Optima Cardio 7 |
MARCIN |
PALACZ |
|
- |
Optima Cardio 14 |
MARCIN |
PALACZ |
|
- |
Optima Cardio 15 |
MARCIN |
PALACZ |
|
- |
Optima Cardio 16 |
MARCIN |
PALACZ |
|
A202 |
ZA MNĄ |
ŁUKASZ |
TULIK |
|
B339 |
Lotos Poligrafia |
ANDRZEJ |
NEJMAN |
|
- |
PKO BANK POLSKI BAH |
JOANNA |
DEJEWSKA VEL DEJ |
|
A256 |
FPL TEAM |
EWA |
SATORA |
|
A149 |
COBI |
URSZULA |
SIEDLECKA |
|
A176 |
NIELSEN POLSKA II |
MARIUSZ |
RYŻKOWSKI |
|
A175 |
NIELSEN POLSKA III |
MARIUSZ |
RYŻKOWSKI |
|
C106 |
CORDIA |
ŁUKASZ |
WĘCŁAWSKI |
|
B132 |
Budżet Partycypacyjny Warszawa |
MARCIN |
KOCZOROWSKI |
|
A144 |
UMFC Gitara |
KSAWERY |
JASTRZĘBSKI |
|
A154 |
Wnuki pięknego Romana |
JOANNA |
MODLIBOREK |
|
A170 |
SpeedApp 1 |
MATEUSZ |
JANIEC |
|
A186 |
Exo Life |
ANETA |
RUDNICKA |
|
C261 |
ASG |
ANNA |
RAMOCKA |
|
A165 |
Good change |
JOANNA |
GRABON |
|
C218 |
Priceless_three |
GRZEGORZ |
SUSZKO |
|
B133 |
Szkoła Pitagoras Nadarzyn I |
LESZEK |
OSSOWSKI |
|
A255 |
FPL TEAM |
EWA |
SATORA |
|
C111 |
Gitarowi Łowcy Dżobów |
ADAM |
WOCH |
|
A191 |
Bank Pocztowy S.A._1 |
JOLANTA |
DĄBROWSKA |
|
C116 |
Bank Pocztowy S.A._3 |
JOLANTA |
DĄBROWSKA |
|
A197 |
PKO Bank Polski Bezgotówkowi z PKO BP |
EWELINA |
WIĘSEK |
|
B138 |
25x100 |
BARTŁOMIEJ |
WALENTYŃSKI |
|
A229 |
PZU Sport Team 1 |
DOROTA |
SKIBICKA |
|
A299 |
Bractwo Biegowe BGK 3 |
MICHAŁ |
JAMBOR |
|
B143 |
Nestle Waters 1 |
ADELA |
TROJANOWSKA |
|
A239 |
ALDEspeed 1 |
MAŁGORZATA |
MELLIN |
|
- |
Uniqa Runners |
ŁUKASZ |
JĘDRZEJCZAK |
|
- |
Amicis |
ULADZISLAU |
SHAUCHUK |
|
A192 |
Rozbiegany Piastów 3 |
JACEK |
ZIELIŃSKI |
|
B149 |
Nestle Polska One Team |
JOANNA |
NAMIOTA |
|
A208 |
NEINVER |
GRZEGORZ |
SKALSKI |
|
A213 |
OLX Running Group |
MATEUSZ |
OCHRYMOWICZ |
|
A240 |
ALDEspeed 2 |
MAŁGORZATA |
MELLIN |
|
A218 |
ExpressMap |
ANDRZEJ |
TURZYNIECKI |
|
C191 |
Którędy na Giewont ? |
KACPER |
MITRĘGA |
|
A267 |
ŻÓRAWSKI TEAM III |
JAROSŁAW |
ŻÓRAWSKI |
|
C186 |
Stal-Service |
SEBASTIAN |
JEŻ |
|
C121 |
Rockcastle |
PIOTR |
HAJGIEL |
|
A277 |
Run 4 Fun - L’Oreal Running Team V |
DANIEL |
PLUTA |
|
A207 |
Danske Bank |
MACIEJ |
SEMENIUK |
|
B148 |
NBS Team |
TOMASZ |
IZDEBSKI |
|
C122 |
PRA HS Pędziwiatry |
GRZEGORZ |
SATOŁA |
|
A223 |
UL International Polska 3 |
BEATA |
STANISZEWSKA |
|
B293 |
Johnson&Johnson Running Team C |
URSZULA |
HANGIEL |
|
B159 |
DHL Global Forwarding SUICIDE SQUAD |
PAULINA |
BUDZEŃ |
|
A224 |
X-team |
SZCZEPAN |
BOROWSKI |
|
C127 |
Matexy CLV LO |
ANNA |
GRABEK |
|
B154 |
Prokuratoria Generalna |
WOJCIECH |
MURAWSKI |
|
B271 |
KS "Wolni" |
ŁUKASZ |
WRÓBEL |
|
A298 |
SKS Biega |
KAMILA |
PASZKIET |
|
A234 |
Biegnij z ProService: Sześć Gepardów jedzących Ognisty Sernik |
PRZEMEK |
CIOK |
|
A283 |
Grupa Biegowa UM W-wa |
PIOTR |
DZIEKAN |
|
B304 |
Accenture Horsham Team |
WIOLA |
CZOSTKÓW |
|
B303 |
Accenture Security Team 2 |
WIOLA |
CZOSTKÓW |
|
A250 |
Wydział Wszystkiego Najlepszego |
AGNIESZKA |
ROGALA |
|
B170 |
Schneider Electric 1 |
MARCIN |
GLIŃSKI |
|
C137 |
Walczaki |
FABIAN |
CLAJOT |
|
A245 |
Go4Energy |
PIOTR |
MOKRZAŃSKI |
|
C138 |
APLEONA - The Wildcats |
ADRIAN |
KACZYŃSKI |
|
A261 |
INrun Team I |
JUSTYNA |
IWANICKA |
|
B175 |
LSI Software |
MAREK |
DUKOWSKI |
|
C154 |
IGT RUNNING TEAM |
OKSANA |
HUBICKA |
|
C265 |
LOT IT Runners |
WOJCIECH |
STAŃCZAK |
|
C132 |
Instytut Techniczny Wojsk Lotniczych 1 |
ELŻBIETA |
PIOTROWSKA |
|
C175 |
Klub Biegacza RTV EURO AGD POiOK |
PIOTR |
LEŚNOWOLSKI |
|
B316 |
Schweppes |
AGATA |
RAFAŁOWSKA |
|
B317 |
Orangina |
AGATA |
RAFAŁOWSKA |
|
B181 |
OIRP Warszawa I |
JAROSŁAW |
DĄBKOWSKI |
|
- |
AXA Running Team A |
DANIEL |
SZTOMBER |
|
B277 |
zWarty Team 1 |
KAMIL |
KACPERSKI |
|
B276 |
zWarty Team 2 |
KAMIL |
KACPERSKI |
|
A293 |
5 EDC Runners |
PIOTR |
DĄBROWSKI |
|
C254 |
9 EDC Runners |
PIOTR |
DĄBROWSKI |
|
C255 |
10 EDC Runners |
PIOTR |
DĄBROWSKI |
|
C148 |
Vetasi |
BARTOSZ |
GANCARZ |
|
B207 |
Arcadis 1 |
JOANNA |
WALEWSKA |
|
C159 |
Bell 1 |
BOGUSŁAWA |
MAJER |
|
B186 |
Nas nie dogoniat |
RAFAŁ |
KLIMEK |
|
B202 |
THE STRONGERS by STROER |
TOMASZ |
CIRMIRAKIS |
|
A282 |
Grupa Biegowa UM W-wa 2 |
CYPRIAN |
ŚWIS |
|
B353 |
OBI Księgowość i Przyjaciele |
JUSTYNA |
SZAFRAN |
|
B354 |
OBI 051 Leszno |
SEBASTIAN |
POPIELA |
|
C180 |
PKP Energetyka - Team III |
GRZEGORZ |
SIWEK |
|
A266 |
Ronson Running Team |
MAGDALENA |
PILICH |
|
C223 |
Coca-Cola 4 |
MARLENA |
MAJ |
|
A271 |
DROdzy |
SZYMON |
BYLIŃSKI |
|
- |
Dr Pepper |
AGATA |
RAFAŁOWSKA |
|
A272 |
Roche Diabetes Care Polska |
PRZEMYSLAW |
FATEK |
|
B245 |
Be Healthy 4 |
AGATA |
WIELOGÓRSKA |
|
B191 |
Pekao SME |
KAMIL |
WÓJCIK |
|
B196 |
Urząd Lotnictwa Cywilnego 2 |
PRZEMYSŁAW |
MAZAN |
|
B282 |
FIS Klirtupej |
BARTOSZ |
WÓJCICKI |
|
C143 |
Huuuge Games |
KATARZYNA |
LISIECKA |
|
- |
Atman Runners |
JOANNA |
SIDOR |
|
B356 |
MMC 1 |
WANDA |
WOLKOWSKI |
|
B197 |
Centrum Kształcenia Józefosław |
PAWEŁ |
KLUCZEK |
|
C170 |
PKP S.A. 1 |
MICHAŁ |
WASIAK |
|
B213 |
Elektrometal Energetyka SA - bieg z Energią |
MARIUSZ |
MAŚLANY |
|
B287 |
NAWA Running Team |
ŁUKASZ |
PIOTROWSKI |
|
C309 |
Stay Strong Team |
PIOTR |
STADNICKI |
|
C308 |
Nutri Pany i Panie |
PIOTR |
STADNICKI |
|
B180 |
CodiLime I |
MONIKA |
WOJTASZEWSKA |
|
A288 |
EY Biega z Kaczmar Project 2 |
MICHAŁ |
WOJNAROWSKI |
|
A287 |
EY Biega z Kaczmar Project 3 |
MICHAŁ |
WOJNAROWSKI |
|
B234 |
Telematics & Friends |
JACEK |
GŁADYSZEWSKI |
|
C266 |
Siemens Finance |
AGATA |
PASEK |
|
B218 |
Cormay |
KRZYSZTOF |
RUDNIK |
|
B244 |
NATEK TEAM WARSZAWA |
ANNA |
SENDECKA |
|
C153 |
KPMG Audit Team |
AGATA |
DORCZUK |
|
B106 |
NATEK TEAM WROCŁAW |
ANNA |
SENDECKA |
|
C185 |
JTENDO |
DARIUSZ |
POSZELĘŻNY |
|
C244 |
Kinder+Sport 3 |
MAGDALENA |
SZOZDA |
|
B250 |
Centrum Fizyki Teoretycznej PAN |
KRZYSZTOF |
PAWŁOWSKI |
|
B223 |
EY Biega z Kaczmar Project IV |
MICHAŁ |
WOJNAROWSKI |
|
C212 |
Drunk Samurai III |
NAOFUMI |
MAKINO |
|
C207 |
Carrefour Running Team 5 |
KATARZYNA |
SZCZYGLAK |
|
C277 |
Medicover Runners III |
JACEK |
WICHOWSKI |
|
B228 |
CodiLime Machine Learning |
MONIKA |
WOJTASZEWSKA |
|
B229 |
fRUNatics |
MELCHIOR |
SZCZEPANIK |
|
C169 |
7N |
MAGDA |
MECHOWSKA |
|
B272 |
TOYOTA WÓZKI 2 |
EWA |
GRZEBSKA |
|
B298 |
Accenture High Performance |
WIOLA |
CZOSTKÓW |
|
C315 |
APN Promise 1 |
PIOTR |
BIELIŃSKI |
|
B239 |
Załoga G |
RAFAŁ |
DĄBROWSKI |
|
C164 |
PwC Pace Cadets |
MATEUSZ |
KSIĘŻOPOLSKI |
|
B255 |
ZenCard |
SYLWIA |
CHMARRA |
|
C281 |
Siemens MODUS |
IWONA |
WASZCZYKOWSKA |
|
C201 |
adidas Runners Warsaw I |
MARTYNA |
WIŚNIEWSKA |
|
C202 |
adidas Runners Warsaw II |
MARTYNA |
WIŚNIEWSKA |
|
C282 |
Siemens |
IWONA |
WASZCZYKOWSKA |
|
C287 |
KMD Running Team To |
MARCIN |
SIERANT |
|
B340 |
Grupa NDI |
JACEK |
ŚWIDERSKI |
|
C196 |
Drużyna RR |
MAGDALENA |
BŁASZCZYK |
|
- |
GLOBAL FISH |
KAMIL |
RYBARCZYK |
|
C233 |
Quad Graphics |
JOANNA |
KRZYŻANIAK |
|
B288 |
Emsur Poland |
WERONIKA |
SZCZESNA |
|
B338 |
hapibiegacze |
JAKUB |
ZALEWSKI |
|
C228 |
Kapitalni Capitalsi |
ZUZANNA |
TATARA |
|
B355 |
OBI Łańcuch Dostaw |
JUSTYNA |
RZESZKIEWICZ |
|
B292 |
Prokuratoria Generalna 4 |
WOJCIECH |
MURAWSKI |
|
C234 |
MAI Insurance Brokers TEAM |
PIOTR |
OKRASA |
|
C292 |
Nationale-Nederlanden Running Team II |
MICHAŁ |
BRZUSZKIEWICZ |
|
B324 |
Capco Team |
MICHAŁ |
DRABIKOWSKI |
|
C293 |
HRK |
MAGDALENA |
URBAŃSKA |
|
C260 |
Gothaer |
MAŁGORZATA |
KRAKOWIAK |
|
B325 |
Cosmedica Wellbeing Team I |
KAMIL |
SIUDEK |
|
- |
P.K.B. 1 |
OLEG |
RUSNAK |
|
B212 |
Izba Adwokacka w Warszawie |
RAFAŁ |
MICHALIK |
|
C239 |
Running JB&B Legal |
BEATA |
BARWIŃSKA |
|
B337 |
Eneria Elektrycy |
PIOTR |
ZAWADZKI |
|
C271 |
CATracers |
SYLWIA |
JAROSIŃSKA |
|
C249 |
P&G 2. |
JOLANTA |
RACHWALIK-SEDLAK |
|
C250 |
P&G 3. |
JOLANTA |
RACHWALIK-SEDLAK |
|
C276 |
GESSEL TEAM |
ANNA |
ANCKIEWICZ |
|
C297 |
Bridgepoint Running Team |
PATRYK |
KOBAK |
|
C298 |
Szybcy i Wściekli |
DANIEL |
ŁAZUGA |
|
A309 |
LUX MED |
ADRIAN |
TARGONSKI |
|
C303 |
ABC Data/XIAOMI TEAM |
ARTUR |
KŁOSZEWSKI |
|
C316 |
Birell Team |
PAWEŁ |
TREPCZYŃSKI |
|
C323 |
Raiffeisen Bank Polska |
JOANAN |
STOLARZ |
|
C324 |
FMW Wolontariusze 2 |
CHRISTIAN |
GEORGEON |
|