XIV Ekiden - Lista startowa

Numer startowy Nazwa drużyny Imię Nazwisko Zebrana kwota
B216 ORSTED Wind of Green Change G L  
B215 PAREXEL #2 KAROL KNAPIK  
B214 TriWawa Old Boys FILIP WOŁOWSKI  
B213 Elektrometal Energetyka SA - bieg z Energią MARIUSZ MAŚLANY  
B212 Izba Adwokacka w Warszawie RAFAŁ MICHALIK  
B211 ASC #1 PIOTR DOBROWOLSKI  
B210 Altkom Akademia PIOTR DOBROWOLSKI  
B209 Altkom Software and Consulting PIOTR DOBROWOLSKI  
B208 Arcadis 2 JOANNA WALEWSKA  
B207 Arcadis 1 JOANNA WALEWSKA  
B206 Lecimy MAŁGORZATA WALKÓW  
B205 WAPNIAKI SYLWIA KRALIK  
B204 North Stars Angelini MONIKA MILANI  
B203 Ronson Running Team 2 MAGDALENA PILICH  
B202 THE STRONGERS by STROER TOMASZ CIRMIRAKIS  
B201 NO STRESS TEAM by STROER TOMASZ CIRMIRAKIS  
B200 Trane KRZYSZTOF GRZEGORSKI  
B199 IR KRZYSZTOF GRZEGORSKI  
B198 Nice Running Team ANNA MACIESOWICZ  
B197 Centrum Kształcenia Józefosław PAWEŁ KLUCZEK  
B196 Urząd Lotnictwa Cywilnego 2 PRZEMYSŁAW MAZAN  
B195 Pana Samurai HAYATO AKABA  
B194 Aliorowcy JULIAN KRZYZANOWSKI  
B193 Parszywa 6 ŁUKASZ NESTER  
B192 Prokuratoria Generalna 3 WOJCIECH MURAWSKI  
B191 Pekao SME KAMIL WÓJCIK  
B190 HTL-STREFA RUNNERS 1 KATARZYNA MAĆKIEWICZ  
B189 HTL-STREFA RUNNERS 2 KATARZYNA MAĆKIEWICZ  
B188 MCX BOGUSIA IGIELSKA  
B187 MCX BOGUSIA IGIELSKA  
B186 Nas nie dogoniat RAFAŁ KLIMEK  
B185 Aplitt - Zespół Szkół Łączności w Gdańsku ALEKSANDER BABIENKO  
B184 OIRP WARSZAWA IV JAROSŁAW DĄBKOWSKI  
B183 OIRP WARSZAWA III JAROSŁAW DĄBKOWSKI  
B182 OIRP WARSZAWA II JAROSŁAW DĄBKOWSKI  
B181 OIRP Warszawa I JAROSŁAW DĄBKOWSKI  
B180 CodiLime I MONIKA WOJTASZEWSKA  
B179 Alfasigma Polska 1 ŁUKASZ DĄBROWSKI  
B178 Alfasigma Polska 2 ŁUKASZ DĄBROWSKI  
B177 Evergreen Two FILIP GUNARYS  
B176 Evergreen One FILIP GUNARYS  
B175 LSI Software MAREK DUKOWSKI  
B174 Schneider Electric 5 MARCIN GLIŃSKI  
B173 Schneider Electric 6 MARCIN GLIŃSKI  
B172 Schneider Electric 3 MARCIN GLIŃSKI  
B171 Schneider Electric 4 MARCIN GLIŃSKI  
B170 Schneider Electric 1 MARCIN GLIŃSKI  
B169 Schneider Electric 2 MARCIN GLIŃSKI  
B168 PepsiCo Planning Tigers ROBERT NIEWADZIŁ  
B167 ANGELINI DREAM TEAM MONIKA MILANI  
B166 UTC - HS KALISZ MAGDALENA KAŹMIERCZAK  
B165 Pratt & Whitney Kalisz TEAM 2 AGNIESZKA DYBOL  
B164 Pratt & Whitney Kalisz TEAM 3 AGNIESZKA DYBOL  
B163 Pratt & Whitney Kalisz TEAM 4 AGNIESZKA DYBOL  
B162 Pratt & Whitney Kalisz AGNIESZKA DYBOL  
B161 Pratt & Whitney Kalisz TEAM 5 BOSS AGNIESZKA DYBOL  
B160 Winiary WERONIKA WODICZKO  
B159 DHL Global Forwarding SUICIDE SQUAD PAULINA BUDZEŃ  
B158 DHL Global Forwarding W POGONI ZA HAJSEM PAULINA BUDZEŃ  
B157 DHL Global Forwarding HARPAGANY PAULINA BUDZEŃ  
B156 25x100 (2) MATEUSZ WOŹNIAK  
B155 Prokuratoria Generalna 1 WOJCIECH MURAWSKI  
B154 Prokuratoria Generalna WOJCIECH MURAWSKI  
B153 Aplitt 1 RADOSŁAW RYBAK  
B152 Aplitt 2 RADOSŁAW RYBAK  
B151 Aplitt 3 RADOSŁAW RYBAK  
B150 Aplitt 4 RADOSŁAW RYBAK  
B149 Nestle Polska One Team JOANNA NAMIOTA  
B148 NBS Team TOMASZ IZDEBSKI  
B147 Twist and Shout MARCIN BARWICKI  
B146 PEMES Automatycy MICHAL KUCZKOWSKI  
B145 FDP Runners - Team II MICHAŁ GOŁASZEWSKI  
B144 Nestle Waters 2 ADELA TROJANOWSKA  
B143 Nestle Waters 1 ADELA TROJANOWSKA  
B142 Sagemcom REMIGIUSZ KOSIK  
B141 Urząd Lotnictwa Cywilnego 1 PRZEMYSŁAW MAZAN  
B140 Ostre Dzidy JAKUB SOBACZYŃSKI  
B139 CEDC Sopliczaki EWA SZLĘK  
B138 25x100 BARTŁOMIEJ WALENTYŃSKI  
B137 UNILOGO VII JULIA SIELICKA  
B136 KB Krokus Kwiatkowice MARIAN ŻUKOWSKI  
B135 KB Krokus Kwiatkowice - Oszołomy TOMASZ ZOMERFELD  
B134 Szkoła Pitagoras z Nadarzyna II LESZEK OSSOWSKI  
B133 Szkoła Pitagoras Nadarzyn I LESZEK OSSOWSKI  
B132 Budżet Partycypacyjny Warszawa MARCIN KOCZOROWSKI  
B131 LOGOsc PIOTR PASIERBIŃSKI  
B130 Novo Nordisk 4 JACEK NAGLER  
B129 Novo Nordisk 5 JACEK NAGLER  
B128 Novo Nordisk 6 JACEK NAGLER  
B127 Novo Nordisk 7 JACEK NAGLER  
B126 Novo Nordisk 8 JACEK NAGLER  
B125 Novo Nordisk 9 JACEK NAGLER  
B124 Novo Nordisk.10 JACEK NAGLER  
B123 Novo Nordisk 1 JACEK NAGLER  
B122 Novo Nordisk 2 JACEK NAGLER  
B121 Novo Nordisk.3 JACEK NAGLER  
B120 TU INTER Polska Running Team MACIEJ JACHACZ  
B119 TU INTER Polska Running Team II MACIEJ JACHACZ  
B118 Biegać każdy może TOMASZ MUCIEK  
B117 Kancelaria Ćwik Running Team JUSTYNA KLAWE - ŚWIĘTOŃSKA  
B116 XYLEM 2 ANETA MŁYNARCZYK  
B115 XYLEM 1 ANETA MŁYNARCZYK  
B114 UNILOGO I JULIA SIELICKA  
B113 UNILOGO II JULIA SIELICKA  
B112 UNILOGO III JULIA SIELICKA  
B111 UNILOGO IV JULIA SIELICKA  
B110 UNILOGO V JULIA SIELICKA  
B109 UNILOGO VI JULIA SIELICKA  
B108 21 SLO Grotowski JANUSZ ZAPOROWSKI  
B107 XYZ ANDRZEJ ROGULSKI  
B106 NATEK TEAM WROCŁAW ANNA SENDECKA  
B105 Crido 2 BŁAŻEJ CZAJKOWSKI  
B104 Crido 3 BŁAŻEJ CZAJKOWSKI  
B103 Crido 4 BŁAŻEJ CZAJKOWSKI  
B102 Crido 1 BŁAŻEJ CZAJKOWSKI  
B101 Drużyna MonVita MONIKA HAJDUK  
A615 Biegnące Wieprze II RYSZARD RACZYŃSKI Biegam Dobrze! - przejdź do strony
131% / 1 301 zł
A614 Biegnące Wieprze RYSZARD RACZYŃSKI Biegam Dobrze! - przejdź do strony
171% / 1 701 zł
A613 Artegence MAGDALENA BUSZEK Biegam Dobrze! - przejdź do strony
102% / 1 019,56 zł
A612 Sollers Consulting 3 AGATA MĄCZYŃSKA Biegam Dobrze! - przejdź do strony
100% / 1 000 zł
A611 Carrier Cool Runners 1 BARTOSZ UMIŃSKI Biegam Dobrze! - przejdź do strony
110% / 1 095 zł
A610 Team More Wine KATARZYNA RAKOWSKA Biegam Dobrze! - przejdź do strony
134% / 1 340 zł
A609 Sun & Snow Running Team - Śnieżynki BARTŁOMIEJ MAJDAK Biegam Dobrze! - przejdź do strony
153% / 1 525 zł
A608 Rundom Runners MAGDALENA KAPUSTA Biegam Dobrze! - przejdź do strony
200% / 1 999,24 zł
A607 SG4Spartans4 MICHAŁ KREMPA Biegam Dobrze! - przejdź do strony
161% / 1 610 zł
A606 SG4Spartans3 MICHAŁ KREMPA Biegam Dobrze! - przejdź do strony
151% / 1 510 zł
A605 SG4Spartans2 MICHAŁ KREMPA Biegam Dobrze! - przejdź do strony
160% / 1 600 zł
A604 SG4Spartans1 MICHAŁ KREMPA Biegam Dobrze! - przejdź do strony
180% / 1 800 zł
A603 Spartanie Dzieciom ŁUKASZ ALEKSANDROWICZ Biegam Dobrze! - przejdź do strony
103% / 1 030 zł
A602 Księgowi na WyBIEGU JOANNA GOŁĘBIEWSKA Biegam Dobrze! - przejdź do strony
102% / 1 015 zł
A601 Bractwo Biegowe BGK 1 MICHAŁ JAMBOR Biegam Dobrze! - przejdź do strony
101% / 1 005 zł
A522 EcoVadis MARIA RADWAŃSKA Biegam Dobrze! - przejdź do strony
102% / 1 020 zł
A521 Shopping is my Cardio WOJCIECH CORA Biegam Dobrze! - przejdź do strony
100% / 1 000 zł
A520 Fashion Victims WOJCIECH CORA Biegam Dobrze! - przejdź do strony
100% / 1 000 zł
A519 runTogether DOROTA KASPEREK Biegam Dobrze! - przejdź do strony
100% / 1 000 zł
A518 Unilever Polska HPC Run Team KAROLINA ĆWIK Biegam Dobrze! - przejdź do strony
100% / 1 000 zł
A517 Efigence MAGDALENA BUSZEK Biegam Dobrze! - przejdź do strony
102% / 1 015,55 zł
A516 Syncron B MIŁOSZ POGODA Biegam Dobrze! - przejdź do strony
107% / 1 070 zł
A515 Warbud Running Team SYLWIA TOPOLSKA Biegam Dobrze! - przejdź do strony
138% / 1 380 zł
A514 #OMDpomagamy PAULA KALISZEWICZ Biegam Dobrze! - przejdź do strony
101% / 1 010 zł
A513 #OnePfizerDajemyDzieciomSiłę KATARZYNA SNARSKA Biegam Dobrze! - przejdź do strony
107% / 1 070 zł
A512 ANTY-LOOPY BOSCH IT JOANNA SOBCZAK Biegam Dobrze! - przejdź do strony
137% / 1 370 zł
A511 Sun & Snow Running Team - Słoneczka BARTŁOMIEJ MAJDAK Biegam Dobrze! - przejdź do strony
148% / 1 475 zł
A510 Carrier Cool Runners 2 BARTOSZ UMIŃSKI Biegam Dobrze! - przejdź do strony
101% / 1 001,45 zł
A509 Reckitt Benckiser HyHo SLT BERNARD WYSZYŃSKI Biegam Dobrze! - przejdź do strony
142% / 1 420 zł
A508 Reckitt Benckiser All-Stars PIOTR MAZUR Biegam Dobrze! - przejdź do strony
103% / 1 030 zł
A507 Ferring Polska ADAM BIERUT Biegam Dobrze! - przejdź do strony
210% / 2 100 zł
A506 Poradnia Chorób Stopy MONIKA DĄBROWSKA Biegam Dobrze! - przejdź do strony
105% / 1 050 zł
A505 Błyskawica HANNA DMOWSKA Biegam Dobrze! - przejdź do strony
279% / 2 790 zł
A504 Reckitt Benckiser Health SLT BERNARD WYSZYŃSKI Biegam Dobrze! - przejdź do strony
206% / 2 053,27 zł
A503 Adform ŁUKASZ KAWĘCKI Biegam Dobrze! - przejdź do strony
1117% / 11 166 zł
A502 Leadenhall Polska KLAUDYNA KUDŁA Biegam Dobrze! - przejdź do strony
207% / 2 065 zł
A501 Generali Out of Control ANNA DZIWOŃ Biegam Dobrze! - przejdź do strony
316% / 3 160 zł
A420 MedicalFinanceGroup RunningTEAM KRZYSZTOF SOKALSKI Biegam Dobrze! - przejdź do strony
183% / 1 830 zł
A419 EcoVadis MARIA RADWAŃSKA Biegam Dobrze! - przejdź do strony
120% / 1 199,52 zł
A418 Biegające Wieprze KRZYSZTOF SOKALSKI Biegam Dobrze! - przejdź do strony
100% / 1 000 zł
A417 SARANTIS BARTEK SZAKIEWICZ Biegam Dobrze! - przejdź do strony
100% / 1 000 zł
A416 Sollers Consulting 2 AGATA MĄCZYŃSKA Biegam Dobrze! - przejdź do strony
100% / 1 000 zł
A415 Sollers Consulting AGATA MĄCZYŃSKA Biegam Dobrze! - przejdź do strony
100% / 1 000 zł
A414 Ośrodek Badań nad Migracjami BARBARA JANCEWICZ Biegam Dobrze! - przejdź do strony
178% / 1 780 zł
A413 Citi PROSTA do celu MARCIN BUGOWSKI Biegam Dobrze! - przejdź do strony
113% / 1 120 zł
A412 Slow Food IWONA FAJFER Biegam Dobrze! - przejdź do strony
110% / 1 095 zł
A411 Syncron A MIŁOSZ POGODA Biegam Dobrze! - przejdź do strony
114% / 1 135 zł
A410 OSTC MARIA AHMAD Biegam Dobrze! - przejdź do strony
278% / 2 780 zł
A409 Solon TOMASZ HAJDUK Biegam Dobrze! - przejdź do strony
145% / 1 450 zł
A408 X-TEAM JOANNA KLUCZNIK Biegam Dobrze! - przejdź do strony
107% / 1 063 zł
A407 Charty z CMS 1 KATARZYNA PROKOP-OKUŁA Biegam Dobrze! - przejdź do strony
100% / 1 000 zł
A406 IESE Running Team 3 ELZBIETA WOJTCZAK Biegam Dobrze! - przejdź do strony
120% / 1 200 zł
A405 IESE Running Team 2 ELZBIETA WOJTCZAK Biegam Dobrze! - przejdź do strony
120% / 1 200 zł
A404 IESE Running Team ELZBIETA WOJTCZAK Biegam Dobrze! - przejdź do strony
120% / 1 200 zł
A403 Orpea: Skazani na Sukces BEATA LESZCZYŃSKA Biegam Dobrze! - przejdź do strony
248% / 2 470 zł
A402 KDKLEGAL KAROL KAMIŃSKI Biegam Dobrze! - przejdź do strony
309% / 3 090 zł
A401 Efinity KLAUDYNA KUDŁA Biegam Dobrze! - przejdź do strony
137% / 1 365 zł
A309 LUX MED ADRIAN TARGONSKI  
A308 OBI Lublin 013 AGNIESZKA OGÓREK  
A307 DPD express JAROSŁAW PIETRZYK  
A306 NESTLE POLSKA SALES TEAM AGNIESZKA KOWALCZYK  
A305 Nogi Stonogi AGNIESZKA WIELĄDEK  
A304 Pędzące Żółwie AGNIESZKA WIELĄDEK  
A303 LUXTORPEDA AGNIESZKA WIELĄDEK  
A302 Pędzące Jeże AGNIESZKA WIELĄDEK  
A301 Pędzące Ślimaki AGNIESZKA WIELĄDEK  
A300 Bractwo Biegowe BGK 2 MICHAŁ JAMBOR  
A299 Bractwo Biegowe BGK 3 MICHAŁ JAMBOR  
A298 SKS Biega KAMILA PASZKIET  
A297 NASK2 GRZEGORZ GRABOWSKI  
A296 NASK3 GRZEGORZ GRABOWSKI  
A295 NASK 1 ROBERT CIESIELSKI  
A294 6 EDC Runners PIOTR DĄBROWSKI  
A293 5 EDC Runners PIOTR DĄBROWSKI  
A292 3 EDC Runners PIOTR DĄBROWSKI  
A291 4 EDC Runners PIOTR DĄBROWSKI  
A290 2 EDC Runners PIOTR DĄBROWSKI  
A289 1 EDC Runners PIOTR DĄBROWSKI  
A288 EY Biega z Kaczmar Project 2 MICHAŁ WOJNAROWSKI  
A287 EY Biega z Kaczmar Project 3 MICHAŁ WOJNAROWSKI  
A286 10. Warszawski Pułk Samochodowy GRZEGORZ JAROSZ  
A285 DPD Polska II TOMASZ CHLEBOWSKI  
A284 DPD Polska I TOMASZ CHLEBOWSKI  
A283 Grupa Biegowa UM W-wa PIOTR DZIEKAN