XIII Ekiden - Lista startowa

Numer startowy Nazwa drużyny Imię Nazwisko Zebrana kwota
A150 BELLONA Team MARCIN ADAMCZYK  
- Affre&Friends JOANNA AFFRE Biegam Dobrze! - przejdź do strony
72% / 720 zł
A807 Spartanie Dzieciom ŁUKASZ ALEKSANDROWICZ Biegam Dobrze! - przejdź do strony
102% / 1 019,22 zł
B222 GESSEL ANNA ANCKIEWICZ  
A805 Ośrodek Badań nad Migracjami UW KATARZYNA ANDREJUK Biegam Dobrze! - przejdź do strony
124% / 1 240 zł
A405 ANTY-LOOPY AGNIESZKA ANDRULEWICZ Biegam Dobrze! - przejdź do strony
122% / 1 211,66 zł
B276 Partner of Promotion IWONA AUGUSTYŃSKA  
C113 Enterprise Investors PAWEŁ BĄCZYŃSKI  
A701 Go4Energy GABRIELA BAKUNOWICZ Biegam Dobrze! - przejdź do strony
100% / 1 000 zł
A139 Grupa Biegowa UM W-wa 2 JACEK BAŁACKI  
C197 BASF Polska II MICHAŁ BARAN  
A278 Hitachi Capital Polska DANUTA BARANOWSKA  
A277 Hitachi Capital Polska DANUTA BARANOWSKA  
- 7N Danske Bank MAGDA BARSKA  
- 7N Admin MAGDA BARSKA  
- 7N MAGDA BARSKA  
A283 YOLO MAREK BARTKOWSKI  
C174 Weil Runners EWA BARTOSZEWSKA  
C173 Weil Akcent EWA BARTOSZEWSKA  
A218 FPL Team AGATA BASZAK  
A272 FPL Team 2 AGATA BASZAK  
D149 adidas sales Team PIOTR BĘTKOWSKI  
B103 Ministerstwo Sprawiedliwości 1 MATEUSZ BETTIN  
B177 UTC TEAM 3 ADA BIAŁKOWSKA  
B176 UTC TEAM 4 ADA BIAŁKOWSKA  
B175 UTC TEAM 5 ADA BIAŁKOWSKA  
B173 UTC TEAM 1 ADA BIAŁKOWSKA  
B174 UTC TEAM 2 ADA BIAŁKOWSKA  
A223 Rembertów Team II KAROLINA BIELEC  
- APN Promise PIOTR BIELIŃSKI  
A152 APN Promise PIOTR BIELIŃSKI  
D116 Przebiegli rewidenci ANITA BIENIAS  
C175 Szalone Nutrie JAŚMINA BIESIADZIŃSKA  
A403 Sollers team II RAFAŁ BILICZ Biegam Dobrze! - przejdź do strony
111% / 1 100 zł
D102 NIEKONIECZNIE MAGDALENA BŁASZCZYK  
C169 Szalone Nutrie 2 DOROTA BOROWA  
B208 Exatel Running Team I BARTOSZ BOROWSKI  
B207 Exatel Running Team II BARTOSZ BOROWSKI  
A141 X team SZCZEPAN BOROWSKI  
C129 Elite Zone ŁUKASZ BORT  
B119 Carlson Wagonlit Travel AGNIESZKA BORYSIUK  
B275 Connect Point MAREK BRANICKI  
B135 DHL Global Forwarding Drużyna A PAULINA BUDZEŃ  
B134 DHL Global Forwarding Drużyna B PAULINA BUDZEŃ  
B133 DHL Global Forwarding Drużyna C PAULINA BUDZEŃ  
A244 WKBieg PRO MATYLDA BUDZYN  
A243 WKBieg Relaks MATYLDA BUDZYN  
B240 WKBieg MATYLDA BUDZYN  
- HSP1 PIOTR BURCZYK  
A238 Inventiv RUN as ONE ADAM BURDAN  
- RUN as ONE ADAM BURDAN Biegam Dobrze! - przejdź do strony
0% / 0 zł
A102 Czerwone koguty I KRZYSZTOF BURZYŃSKI  
A105 Czerwone Koguty IIPaweł KRZYSZTOF BURZYŃSKI  
A168 Zadyszka SZYMON BYLIŃSKI  
C136 PwC Pacemakers MARCIN BYRT  
A310 CosmoTeam PAULINA BZIUK  
B603 Bridgepoint Running Team JAKUB CHECHELSKI Biegam Dobrze! - przejdź do strony
635% / 6 350 zł
D117 FV 3.1.x ANDRZEJ CHMIELARSKI  
D148 FV 3.2.x ANDRZEJ CHMIELARSKI  
A276 MDDP Running Team DOROTA CHRUŚCIEL-DZIEKAŃSKA  
A275 MDDP Running Team2 DOROTA CHRUŚCIEL-DZIEKAŃSKA  
A265 Orbium 1 HUBERT CHRZANOWSKI  
A266 Orbium 2 HUBERT CHRZANOWSKI  
A267 Orbium 3 HUBERT CHRZANOWSKI  
D501 IPF Digital IGOR CIBOROWSKI Biegam Dobrze! - przejdź do strony
100% / 1 000 zł
C104 Fantazja Mocy ROBERT CIOSEK  
B402 Eneria MATHIEU CORBI Biegam Dobrze! - przejdź do strony
185% / 1 850 zł
B125 ENERIA ELEKTRYCY MATHIEU CORBI  
C131 Crido in Motion - Berlinetta BŁAŻEJ CZAJKOWSKI  
C130 Crido in Motion - Fiorano BŁAŻEJ CZAJKOWSKI  
D120 Crido in Motion - Testarossa BŁAŻEJ CZAJKOWSKI  
D119 Crido in Motion - Scaglietti BŁAŻEJ CZAJKOWSKI  
C178 BASF Polska 1 MAREK CZAJKOWSKI  
B237 ACNET PAWEŁ CZEREP  
B206 Małolat Team! PRZEMYSŁAW CZERWIŃSKI  
A174 Nie Tak Szybko! PAWEŁ CZOŁNIK  
C137 PÓJDĘ DO JEDYNEJ HIREK CZUPTA  
A220 CBC Run Together DAGMARA DĄBROWSKA  
A242 Bank Pocztowy S.A. _ 1 JOLANTA DĄBROWSKA  
C141 Bank Pocztowy S.A. _ 2 JOLANTA DĄBROWSKA  
C189 Real Estate Ladies PAULINA DĄBROWSKA  
- ALIOR RUNNING TEAM II ADAM DĄBROWSKI  
- Motointegrator Running Team 2 DAMIAN DĄBROWSKI  
- Motointegrator Running Team 1 DAMIAN DĄBROWSKI  
B247 Alfa Wassermann Polska 1 ŁUKASZ DĄBROWSKI  
- 15 EDC Runners PIOTR DĄBROWSKI  
- 16 EDC Runners PIOTR DĄBROWSKI  
- 17 EDC Runners PIOTR DĄBROWSKI  
A302 1 EDC Runners PIOTR DĄBROWSKI  
A303 2 EDC Runners PIOTR DĄBROWSKI  
A304 3 EDC Runners PIOTR DĄBROWSKI  
A306 4 EDC Runners PIOTR DĄBROWSKI  
A305 5 EDC Runners PIOTR DĄBROWSKI  
A307 6 EDC Runners PIOTR DĄBROWSKI  
A308 7 EDC Runners PIOTR DĄBROWSKI  
A309 8 EDC Runners PIOTR DĄBROWSKI  
- 9 EDC Runners PIOTR DĄBROWSKI  
- 10 EDC Runners PIOTR DĄBROWSKI  
- 11 EDC Runners PIOTR DĄBROWSKI  
- 12 EDC Runners PIOTR DĄBROWSKI  
- 13 EDC Runners PIOTR DĄBROWSKI  
- 14 EDC Runners PIOTR DĄBROWSKI  
A221 Załoga "G" [wym. dżi] RAFAŁ DĄBROWSKI  
A802 SG4Spartans team2 ALEKSANDRA DACHOWSKA Biegam Dobrze! - przejdź do strony
150% / 1 500 zł
- SG4Spartans team4 ALEKSANDRA DACHOWSKA Biegam Dobrze! - przejdź do strony
0% / 0 zł
- SG4Spartans team4 ALEKSANDRA DACHOWSKA Biegam Dobrze! - przejdź do strony
0% / 0 zł
A803 SG4Spartans team3 ALEKSANDRA DACHOWSKA Biegam Dobrze! - przejdź do strony
120% / 1 200 zł
C214 OBI 059 Kraków TOMASZ DALACH  
A193 Pędziwiatry z Ministerstwa Energii MATYLDA DANIELKIEWICZ  
A202 Architekci Dawidczyk & Partnerzy TOMASZ DAWIDCZYK  
- SŁUCHMED EWA DECYK  
- BANK PKO BP CAR MIGDAŁOWA JOANNA DEJEWSKA VEL DEJ  
B253 Siemens Finance MIRELA DEJK  
C125 Magiczne Haflingery ROBERT DŁUGOŁĘCKI  
B214 ASC#1 PIOTR DOBROWOLSKI  
B212 ASC#2 PIOTR DOBROWOLSKI  
B213 ASC#3 PIOTR DOBROWOLSKI  
- ASC#4 PIOTR DOBROWOLSKI  
- ASC#5 PIOTR DOBROWOLSKI  
- ASC#6 PIOTR DOBROWOLSKI  
- ASC#7 PIOTR DOBROWOLSKI  
A103 Sage C KRZYSZTOF DOŁOWSKI  
A122 PPD MARTA DOMIAN  
- Fundacja Przyszłość Dla Dzieci MARIUSZ DROŻDŻ  
A176 nie wiem, nie znam się, zarobiony jestem ROBERT DRZEWIECKI  
- Janusze Joggingu EMIL DUCH  
B216 SKS Biega DANUTA DUDZICKA  
B224 Demant Technology Centre - Szybcy KATARZYNA DULNIK  
B223 Demant Technology Centre - Wściekli KATARZYNA DULNIK  
- Jak zacząć to od Maratonu. :) RAFAŁ DUNAJEWSKI  
B270 OBI 049 Tychy ADAM DYJANKIEWICZ  
A140 Grupa Biegowa UM W-wa 1 PIOTR DZIEKAN  
A138 QuintilesIMS Team 3 KRZYSZTOF DZIOBA  
A601 Yokogawa Joggers TOMASZ DZIUBANY Biegam Dobrze! - przejdź do strony
104% / 1 032 zł
A114 Yokogawa Runners TOMASZ DZIUBANY  
A226 Out of Control ANNA DZIWOŃ  
B172 Accu Check - Roche Diabetes Care PRZEMYSŁAW FATEK  
A219 SQUADRA AZZURRA DANILO FERRARIS  
C192 BBI Development S.A. GRZEGORZ FILA  
A199 Direct Communication ALEKSANDRA FIŁONOWICZ  
- BSSG ANNA FINFANDO  
B107 McBiegacze SZYMON FUKS  
A175 ERIF<>FIRE JAROSŁAW FURMANIAK  
A251 Accenture Team 1 TOMEK GAJDECKI  
C153 Accenture 9 TOMEK GAJDECKI  
C152 Accenture 10 TOMEK GAJDECKI  
C151 Accenture 11 TOMEK GAJDECKI  
C150 Accenture 2 TOMEK GAJDECKI  
C158 Accenture 3 TOMEK GAJDECKI  
C157 Accenture 4 TOMEK GAJDECKI  
C156 Accenture 5 mBox TOMEK GAJDECKI  
C155 Accenture 6 TOMEK GAJDECKI  
C154 Accenture 7 TOMEK GAJDECKI  
D142 Accenture 7 TOMEK GAJDECKI  
B205 Pozytywnie Zabiegani MARCIN GAŁĄZKA  
B209 Nationale-Nederlanden Fast ALICJA GASIOROWSKA  
B210 Nationale-Nederlanden Fun Run ALICJA GASIOROWSKA  
B211 Nationale- Nederlanden Crazy Run ALICJA GASIOROWSKA  
B148 Colian na start! ARKADIUSZ GAWIANOWSKI  
B147 Colian na start!2 ARKADIUSZ GAWIANOWSKI  
B149 Colian na start!3 ARKADIUSZ GAWIANOWSKI  
B255 Lingaro Running Team ILONA GIEDYK  
B256 Lingaro Ladies Team ILONA GIEDYK  
B257 Lingaro Men's Team ILONA GIEDYK  
D132 Schneider Electric 1 MARCIN GLIŃSKI  
D131 Schneider Electric 2 MARCIN GLIŃSKI  
D130 Schneider Electric 3 MARCIN GLIŃSKI  
D129 Schneider Electric 4 MARCIN GLIŃSKI  
D128 Schneider Electric 5 MARCIN GLIŃSKI  
D133 Schneider-Electric 7 MARCIN GLIŃSKI  
D134 Schneider Electric 6 MARCIN GLIŃSKI)  
- Biegiem SZYMON GŁĄB  
A250 FDP Runners - Team I MICHAŁ GOŁASZEWSKI  
A249 FDP Runners - Team II MICHAŁ GOŁASZEWSKI  
A248 FDP Runners - Team III MICHAŁ GOŁASZEWSKI  
A106 Sage Zepół B MACIEJ GORALSKI  
C209 OBI - Category Management MIROSŁAW GÓRECKI  
D139 Grupa 5 KATARZYNA GÓROWSKA  
A137 Dynamo KOłomyja KATARZYNA GRABOWSKA  
A284 Novartis PAULINA GRABOWSKA  
- Enel-Sport Runners Team PAWEŁ GRAŻYŃSKI  
A605 IRP TEAM MAGDALENA GRECZKA Biegam Dobrze! - przejdź do strony
102% / 1 020 zł
A240 Kuryłowicz & Associates AGATA GROCHOWSKA  
C116 InterRisk1 KATARZYNA GRZEŚKOWIAK  
C115 InterRisk2 KATARZYNA GRZEŚKOWIAK  
C114 InterRisk 3 KATARZYNA GRZEŚKOWIAK  
C112 InterRisk 4 Piłkarze KATARZYNA GRZEŚKOWIAK  
A404 Sollers Team 1 SYLWIA GRZESZCZYK Biegam Dobrze! - przejdź do strony
100% / 1 000 zł
B136 Evergreen 2 FILIP GUNARYS  
B137 Evergreen FILIP GUNARYS  
A237 Rockcastle PIOTR HAJGIEL  
- Klub Biegacza RTV EURO AGD Bydgoszcz ADAM HETEL  
C206 UFG KRZYSZTOF HRYCKO  
A115 KB Wyszków 3 MIREK HUBA  
C188 Gtech A OKSANA HUBICKA  
C187 Gtech B OKSANA HUBICKA  
D144 CHARTY ARUPA KAROLINA IZDEBSKA  
D145 ARUP KAROLINA IZDEBSKA  
A116 Biegające Holendry KONRAD JABŁOŃSKI  
B116 INTER Polska Running Team 3 MACIEJ JACHACZ