XIII Ekiden - Lista startowa

Numer startowy Nazwa drużyny Imię Nazwisko Zebrana kwota
A150 BELLONA Team MARCIN ADAMCZYK
- Affre&Friends JOANNA AFFRE Biegam Dobrze! - przejdź do strony
6% / 110.00 zł
- Ośrodek Badań nad Migracjami UW KATARZYNA ANDREJUK Biegam Dobrze! - przejdź do strony
0% / 0.00 zł
- Compensa Team ALEKSANDER ANDRUSZKIEWICZ
C113 Enterprise Investors PAWEŁ BĄCZYŃSKI
- Go4Energy GABRIELA BAKUNOWICZ Biegam Dobrze! - przejdź do strony
0% / 0.00 zł
A139 Grupa Biegowa UM W-wa 2 JACEK BAŁACKI
- FPL Team AGATA BASZAK
B103 Ministerstwo Sprawiedliwości 1 MATEUSZ BETTIN
- UTC TEAM 3 ADA BIAŁKOWSKA
- UTC TEAM 4 ADA BIAŁKOWSKA
- UTC TEAM 5 ADA BIAŁKOWSKA
- UTC TEAM 1 ADA BIAŁKOWSKA
- UTC TEAM 2 ADA BIAŁKOWSKA
- APN Promise PIOTR BIELIŃSKI
A152 APN Promise PIOTR BIELIŃSKI
D102 NIEKONIECZNIE MAGDALENA BŁASZCZYK
- Exatel Running Team I BARTOSZ BOROWSKI
- Exatel Running Team II BARTOSZ BOROWSKI
A141 X team SZCZEPAN BOROWSKI
B119 Carlson Wagonlit Travel AGNIESZKA BORYSIUK
B135 DHL Global Forwarding Drużyna A PAULINA BUDZEŃ
B134 DHL Global Forwarding Drużyna B PAULINA BUDZEŃ
B133 DHL Global Forwarding Drużyna C PAULINA BUDZEŃ
A102 Czerwone koguty I KRZYSZTOF BURZYŃSKI
A105 Czerwone Koguty IIPaweł KRZYSZTOF BURZYŃSKI
A168 Zadyszka SZYMON BYLIŃSKI
- FV 3.1.x ANDRZEJ CHMIELARSKI
- FV 3.2.x ANDRZEJ CHMIELARSKI
C104 Fantazja Mocy ROBERT CIOSEK
- Eneria MATHIEU CORBI Biegam Dobrze! - przejdź do strony
5% / 100.00 zł
B125 ENERIA ELEKTRYCY MATHIEU CORBI
- PÓJDĘ DO JEDYNEJ HIREK CZUPTA
- CBC Run Together DAGMARA DĄBROWSKA
- Real Estate Ladies PAULINA DĄBROWSKA
- Załoga "G" [wym. dżi] RAFAŁ DĄBROWSKI
- SG4Spartans team2 ALEKSANDRA DACHOWSKA Biegam Dobrze! - przejdź do strony
13% / 250.00 zł
- SG4Spartans team4 ALEKSANDRA DACHOWSKA Biegam Dobrze! - przejdź do strony
0% / 0.00 zł
- SG4Spartans team3 ALEKSANDRA DACHOWSKA Biegam Dobrze! - przejdź do strony
0% / 0.00 zł
- Pędziwiatry z Ministerstwa Energii MATYLDA DANIELKIEWICZ
- Architekci Dawidczyk & Partnerzy TOMASZ DAWIDCZYK
- BANK PKO BP CAR MIGDAŁOWA JOANNA DEJEWSKA VEL DEJ
- Siemens Finance MIRELA DEJK
- ASC#1 PIOTR DOBROWOLSKI
- ASC#2 PIOTR DOBROWOLSKI
- ASC#3 PIOTR DOBROWOLSKI
- ASC#4 PIOTR DOBROWOLSKI
- ASC#5 PIOTR DOBROWOLSKI
- ASC#6 PIOTR DOBROWOLSKI
- ASC#7 PIOTR DOBROWOLSKI
A103 Sage C KRZYSZTOF DOŁOWSKI
A122 PPD MARTA DOMIAN
- Fundacja Przyszłość Dla Dzieci MARIUSZ DROŻDŻ
- nie wiem, nie znam się, zarobiony jestem ROBERT DRZEWIECKI
- Jak zacząć to od Maratonu. :) RAFAŁ DUNAJEWSKI
- OBI 049 Tychy ADAM DYJANKIEWICZ
A140 Grupa Biegowa UM W-wa 1 PIOTR DZIEKAN
A138 QuintilesIMS Team 3 KRZYSZTOF DZIOBA
- Yokogawa Joggers TOMASZ DZIUBANY Biegam Dobrze! - przejdź do strony
40% / 787.00 zł
A114 Yokogawa Runners TOMASZ DZIUBANY
B107 McBiegacze SZYMON FUKS
- ERIF<>FIRE JAROSŁAW FURMANIAK
- Accenture 2 TOMEK GAJDECKI
- Accenture 3 TOMEK GAJDECKI
- Accenture 4 TOMEK GAJDECKI
- Accenture 5 mBox TOMEK GAJDECKI
- Accenture 6 TOMEK GAJDECKI
- Accenture 7 TOMEK GAJDECKI
- Biegiem SZYMON GŁĄB
- FDP Runners - Team I MICHAŁ GOŁASZEWSKI
- FDP Runners - Team II MICHAŁ GOŁASZEWSKI
- FDP Runners - Team III MICHAŁ GOŁASZEWSKI
A106 Sage Zepół B MACIEJ GORALSKI
- Centrala Category Management MIROSŁAW GÓRECKI
A137 Dynamo KOłomyja KATARZYNA GRABOWSKA
- Enel-Sport Runners Team PAWEŁ GRAŻYŃSKI
C116 InterRisk1 KATARZYNA GRZEŚKOWIAK
C115 InterRisk2 KATARZYNA GRZEŚKOWIAK
C114 InterRisk 3 KATARZYNA GRZEŚKOWIAK
C112 InterRisk 4 Piłkarze KATARZYNA GRZEŚKOWIAK
B136 Evergreen 2 FILIP GUNARYS
B137 Evergreen FILIP GUNARYS
A115 KB Wyszków 3 MIREK HUBA
A116 Biegające Holendry KONRAD JABŁOŃSKI
B118 INTER Polska Running Team 1 MACIEJ JACHACZ
B117 INTER Polska Running Team 2 MACIEJ JACHACZ
B116 INTER Polska Running Team 3 MACIEJ JACHACZ
- Norton Rose Fulbright 2 MAKSYMILIAN JARZĄBEK
- AMW#3 ANNA JASINA
- AMW#4 ANNA JASINA
- AMW#5 ANNA JASINA
- AMW#6 ANNA JASINA
- AMW#1 ANNA JASINA
- AMW#2 ANNA JASINA
- Uniqa Runners ŁUKASZ JĘDRZEJCZAK
- Uniqa Runners 2 ŁUKASZ JĘDRZEJCZAK
- Rödl & Partner MARCIN JELIŃSKI
- Stal-Service SEBASTIAN JEŻ
- CMS NATALIA JEŻYKOWSKA Biegam Dobrze! - przejdź do strony
0% / 0.00 zł
- CMS NATALIA JEŻYKOWSKA Biegam Dobrze! - przejdź do strony
0% / 0.00 zł
A162 Norton Rose Fulbright 1 ARTUR JOŃCZYK
A113 Biegam, żeby żreć więcej ciastków EWA JOŃCZYK-ZIĘBA
- Altacet Team I MARTA JUST
A161 Altacet Team II MARTA JUST
A124 Provident Polska S.A. RADOSŁAW KACPRZAK
- RK Athletics I ANETA KACZMAREK
- RK Athletics II ANETA KACZMAREK
- RK Athletics III ANETA KACZMAREK
- Coca Cola 1 ANETA KACZMAREK
- Coca Cola 2 ANETA KACZMAREK
- Coca Cola 3 ANETA KACZMAREK
- Coca Cola 4 ANETA KACZMAREK
- Coca Cola 5 ANETA KACZMAREK
- Groupe SEB 1 ANETA KACZMAREK
- Groupe SEB 2 ANETA KACZMAREK
- Kaczmar Project ANETA KACZMAREK
- EY Team I ANETA KACZMAREK
- Miller Canfield Running Team KRZYSZTOF KAŁŁAUR
- Pożeracze kilometrów SYLWESTER KAMIŃSKI
- Azimutus ANTONI KARŚNICKI
C109 Meta Już Blisko OLEH KASHIVSKYY
B132 UTC - HS KALISZ MAGDALENA KAŹMIERCZAK
B102 Kancelaria Ćwik Running Team JUSTYNA KLAWE
A165 Cosmedica III AGNIESZKA KLEKOTKA
A164 Cosmedica IV AGNIESZKA KLEKOTKA
A163 Cosmedica I AGNIESZKA KLEKOTKA
A166 Cosmedica II AGNIESZKA KLEKOTKA
D108 Bezlitośni MAGDALENA KŁĘK
- Daleko jeszcze? Klub Biegacza RTV EURO AGD DANIEL KOBYLAŃSKI
A104 Sage A BARBARA KOŁODZIEJSKA
- Deloitte Adventure Team MATEUSZ KORSAK
- Deloitte Adventure Team MATEUSZ KORSAK
- Accelerating Poland DARIUSZ KORZENIOWSKI
- Accelerating Poland II DARIUSZ KORZENIOWSKI
A135 ComtegRUN 1 KATARZYNA KRAJ
- ComtegRUN 2 KATARZYNA KRAJ Biegam Dobrze! - przejdź do strony
4% / 63.10 zł
- ComtegRUN 3 KATARZYNA KRAJ Biegam Dobrze! - przejdź do strony
1% / 11.80 zł
- SG4Spartans Team1 MICHAŁ KREMPA Biegam Dobrze! - przejdź do strony
25% / 500.00 zł
- TriWawa 2 KUBA KRYSIAK
- TriWawa 3 KUBA KRYSIAK
- TriWawa 1 KUBA KRYSIAK
- 3e software house URSZULA KUK
- 3e software house URSZULA KUK
- Di Xelion Time MARCIN KULA
- Di Xelion MARCIN KULA
- Pivotal Sport Team JOANNA KULESZA
B105 MS 3 MACIEJ LEWANDOWSKI
A123 The Luzers PAWEŁ LIBER
- PKO Bank Polski 1 JANUSZ ŁUKOMSKI
- PKO Bank Polski 2 JANUSZ ŁUKOMSKI
A159 Bell 1 BOGUSŁAWA MAJER
A158 Bell 2 BOGUSŁAWA MAJER
A157 Bell 3 BOGUSŁAWA MAJER
A156 Bell 4 BOGUSŁAWA MAJER
A169 BZ WBK GCB MARCIN MAKULEC
A170 BZ WBK GCB MARCIN MAKULEC
- OBI Centrala Księgowość MARCIN MAŁKOWSKI
D105 Cloudbase Paralotnie MAREK MASTALERZ
A112 KB Wyszków 4 KRZYSZTOF MATWIEJCZYK
- Softsol active team KONRAD MATYJASIAK
- ZAGNAŃSK BIEGA 1 MARCIN MAZUR
- ZAGNAŃSK BIEGA 2 MARCIN MAZUR
- ZAGNAŃSK BIEGA 3 MARCIN MAZUR
- Lirene Running Team ANNA MAZUREK Biegam Dobrze! - przejdź do strony
0% / 0.00 zł
A143 Aldesa Running Team 1 MAŁGORZATA MELLIN
A144 Aldesa Running Team 2 MAŁGORZATA MELLIN
- Pełnacz Nizinny JACEK MILCZAREK
- Night Runners Albatrosy MICHAŁ M. MISZEWSKI
- XYLEM Water Solutions ANETA MŁYNARCZYK
B104 Ministerstwo Sprawiedliwości 2 BOGUSŁAW MOCHNIEJ
A155 One DLL 1 JOANNA MODLIBOREK
A154 One DLL 2 JOANNA MODLIBOREK
A153 One DLL 3 JOANNA MODLIBOREK
B108 KK24h Starglass Team KRZYSZTOF MODZELEWSKI
- WWAA MARCIN MOSTAFA
- Biegać każdy może TOMASZ MUCIEK
D103 Prokuratoria Generalna WOJCIECH MURAWSKI
- Novo Nordisk 1 JACEK NAGLER
- Novo Nordisk 13 JACEK NAGLER
- Novo Nordisk 2 JACEK NAGLER
- Novo Nordisk 14 JACEK NAGLER
- Novo Nordisk 3 JACEK NAGLER
- Novo Nordisk 4 JACEK NAGLER
- Novo Nordisk 5 JACEK NAGLER
- Novo Nordisk 6 JACEK NAGLER
- Novo Nordisk 7 JACEK NAGLER
- Novo Nordisk 8 JACEK NAGLER
- Novo Nordisk 9 JACEK NAGLER
- Novo Nordisk 10 JACEK NAGLER
- Novo Nordisk 11 JACEK NAGLER
- Novo Nordisk 12 JACEK NAGLER
- Urząd Transportu Kolejowego JĘDRZEJ NAPIERALSKI
- Sami Swoi Speedożercy TUNG NGUYEN-BRODNICKI
- BCG 1 PAWEL NIEKRASZ
- BCG 2 PAWEL NIEKRASZ
- BCG 3 PAWEL NIEKRASZ
- BCG 4 PAWEL NIEKRASZ
- BCG 5 PAWEL NIEKRASZ
- BCG 6 PAWEL NIEKRASZ
- Rowing Running Team JAROSŁAW NOWICKI