2024. Bieg Powstania Warszawskiego - wariant wirtualny - Lista startowa

Numer startowy Imię Nazwisko Kategoria wiekowa
- MAGDALENA KOŁODZIŃSKA K
- OLIWIA GAWRONSKA K
- MARTA BOGAJCZYK K
- MARTA KAZNOWSKA K
- MAŁGORZATA PŁUCIŚ K
- MARTYNA GOSTKOWSKA K
- NATALIA GRUDZIEŃ K
- TOMASZ ZAJĄC M
- DARIUSZ BUDZIK M
- KAROL KOWALSKI M
- ANDRZEJ JANASZ M
- MARCIN KUCICKI M
- ANNA NOWICKA K
- GRAŻYNA SKÓRA K
- KINGA PAPIŃSKA K
- PAWEŁ CZUBA M
- DAWID WACH M
- WOJCIECH KAPELA M
- MARCIN ROMAŃSKI M
- KATARZYNA SKARBOWSKA K
- SEBASTIAN BILEWSKI M
- MAREK ŻWAWY M
- ŁUKASZ GADOMSKI M
- MARCIN PERZANOWSKI M
- JOANNA LASEK K
- ADRIAN CIESIELSKI M
- LESZEK KUĆMIEROWSKI M
- DAWID RACIBORSKI M
- MAŁGORZATA DZIEMDZIORA K
- KAMILA GĄTARZ K
- ALDONA LOREK K
- ARTUR POZIOMECKI M
- MAREK MORAWSKI M
- ALEKSANDRA KRÓLAK K
- ŁUKASZ BIELIŃSKI M
- BARTEK DUBINSKI M
- AGNIESZKA PIETRZAK K
- KLAUDIA OLESINSKA K
- HANNA STAROSTA K
- ANNA KACPRZAK K
- JAN KORDEK M
- SEBASTIAN GORKA M
- IRENA KRĘGLICKA K
- KATARZYNA BUJANOWSKA K
- MAREK FALKOWSKI M
- NATALIA SIDEŁ K
- KAMILA DUDA K
- KASIA DUCHNOWSKA K
- ARTUR ALCHIMOWICZ M
- PAWEŁ ADAMIAK M
- GRZEGORZ WŁODARCZYK M
- PIOTR MASTALERZ M
- MAGDALENA ŚWIDERSKA K
- ANIA TOMCZYK K
- PIOTR TOMCZYK M
- ZUZANNA PANEK K
- IWONA GUSC K
- ALICJA PIÓRO K
- JERZY KLUPA M
- WOJCIECH ŁUKASZEWSKI M
- CZCIBOR CZYŻ M
- KAROLINA POPOWSKA K
- MICHAŁ KLUCZYK M
A101 MICHAŁ WYDRYSZEK M Biegam Dobrze! - przejdź do strony
16% / 300 zł
A102 MAŁGORZATA KUDELSKA K
A103 TOMASZ PASZKOWSKI M
A104 KRZYSZTOF CHAPSKI M
A105 KAMIL KOWALCZYK M
A106 PAWEŁ RZOSIŃSKI M Biegam Dobrze! - przejdź do strony
6% / 300 zł
A107 PAULINA JEŁOWSKA K
A108 MACIEJ GÓRSKI M
A109 RADOSŁAW KILJAŃSKI M
A110 FAUSTYNA KAJKA-PYŚ K
A111 PIOTR WOŹNIAK M
A112 MACIEJ JÓŹKOWIAK M
A113 MAGDALENA DRABICKA K
A114 PATRYCJA BIAŁKOWSKA K
A115 MICHAŁ LISOWSKI M
A116 ZBIGNIEW CIESLIK M
A117 ADAM ALEKSIEJUK M
A118 STANISLAW BOCZAR M
A119 KATARZYNA PODCZASKA K
A120 KAROLINA OŚKO K
A121 MARTA GRABARCZYK K
A122 PAULINA KRUPIŃSKA K
A123 JACEK ODOSZEWSKI M Biegam Dobrze! - przejdź do strony
2% / 300 zł
A124 KRZYSZTOF PIGUŁA M
A125 MICHAŁ KORZĘPA M
A126 MICHAŁ SENATOR M
A127 ANNA ONUFRAK K
A128 RADOSŁAW KOZIOŁ M
A129 WOJCIECH SYROCKI M
A130 GRZEGORZ KLUSZCZYK M
A131 EWA JANKO-MIELCARSKA K
A132 BARTOSZ WICHROWSKI M
A133 PAWEŁ SOSIŃSKI M
A134 BEATA JABŁONOWSKA-NAUMUK K
A135 MARTA JAGODZIŃSKA K
A136 IGOR LUBAŃSKI M
A137 ROBERT OSIK M
A138 WOJCIECH WOJTYSIAK M
A139 JOANNA WARLIKOWSKA K
A140 RYSZARD NAGÓRSKI M
A141 RENATA GRZEGORCZYK K
A142 IZABELA KOMINCZ K
A143 KATARZYNA PAWŁOWSKA K
A144 PIOTR GRUSZCZYŃSKI M
A145 AGATA POTRZEBOWSKA K
A146 MARTA CZEKAŁOWSKA K
A147 KATARZYNA SZCZYBELSKA K
A148 BEATA ŁUCZAK K
A149 HONORATA JAROS K
A150 JACEK EXPEDYT DOMAŃSKI M
A151 ANNA POLIŃSKA K
A152 MACIEJ KRZYWULICZ M
A153 KLAUDIA MALEJ K
A154 DOMINIK GIBKI M
A155 ANETA KUŚMIERZ K
A156 MATEUSZ CZERNIAK M
A157 PAWEŁ PTASZYŃSKI M
A158 MICHAŁ KACZMAREK M
A159 ARKADIUSZ BIELENINIK M Biegam Dobrze! - przejdź do strony
0% / 300 zł
A160 HANNA BIELENINIK K
A161 KAROLINA LECH K
A162 JACEK ROJEWSKI M
A163 ROBERT BIELAWSKI M Biegam Dobrze! - przejdź do strony
0% / 300 zł
A164 KRZYSZTOF SUTERSKI M
A166 MONIKA BRZOZOWSKA K
A167 ARON WARD M
A168 THOMAS DOYLE M
A169 THOMAS KANE M
A170 BARTOSZ SKRZYPCZAK M
A171 SANDRA MAJEWSKA K
A172 MIROSŁAWA MAJEWSKA-KORNECKA K
A173 TOMASZ STUDZIŃSKI M
A174 PAWEŁ SATERNUS M
A175 KATARZYNA OCHOCKA K
A176 PIOTR KIEK M
A177 JACEK JASZUL M
A178 MAGDALENA SIEPRACKA K
A179 MARCIN FRĄCKOWIAK M
A180 MARCIN KASZA M
A181 ANIA KASZA K
A182 DOROTA MAZANKA K
A183 TOMASZ WIKTOROWICZ M
A184 HALINA MACEJA K
A185 RENATA MARTYNIUK K
A186 EWA STEMPNIAK K
A187 KAROLINA CHOROSTECKA K
A188 PAWEŁ ZADROŻNY M
A189 RAFAŁ ZIENKIEWICZ M
A190 ŁUKASZ ŚLIŻ M
A191 MICHAŁ LIPKA M
A192 ANDRZEJ SZERSZEŃ M
A193 PAWEŁ BOCIAN M
A194 KATARZYNA FRĄCKOWIAK K
A195 DAWID WIATR M
A196 KAROL BARCZEWSKI M
A197 WIESŁAW DOBOSZ M
A198 MARCIN ROLLA M
A199 RAFAŁ BURAKOWSKI M
A200 MIKOŁAJ HOFFMAN M
A201 DAMIAN ŚWIĄTEK M
A202 PATRYK PORĘBSKI M
A203 JAROSŁAW GRZEŚKOWIAK M
A204 PIOTR SKOWROŃSKI M
A205 PRZEMYSŁAW PŁYTNIK M
A206 MAREK SZAŁTYS M
A207 KAMIL DZIUBA M
A208 MARCIN MILCZUNAS M
A209 JACEK MLECZEK M
A210 ANNA JARANOWSKA-OBRZUT K
A211 PAWEŁ GAWRYŚ M
A212 JUSTYNA KASIŃSKA K
A213 MONIKA PETRYKA K
A214 ARTUR JĘDRZEJCZAK M
A215 ALEKSANDRA JĘDRZEJCZAK K
A216 MIROSŁAW TURZA M
A217 RAFAŁ WIŚNIEWSKI M
A218 PIOTR MOTAK M
A219 PATRYK BINIENDA M
A220 JUSTYNA ROWIŃSKA K
A221 JAKUB MILCZAREK M
A222 MAGDALENA RACHUBIŃSKA K
A223 AGNIESZKA SERLIKOWSKA K
A224 BARTŁOMIEJ KUROPATWA M
A225 ALEKSANDRA ZIÓŁKOWSKA K
A226 MAGDALENA WILCZYŃSKA K
A227 BARTOSZ SALAMANDRA M
A228 ANDRZEJ TOMANEK M
A229 MARCIN WOJTAŚ M
A230 MATEUSZ GOCEJNA M
A231 JULITA ZALEWSKA K
A232 MIRKA SZWEDA K
A233 PIOTR KRAJEWSKI M
A234 MACIEJ SZYMKOWSKI M
A235 RAFAŁ PODLASIŃSKI M
A236 TOMASZ LESZCZYNSKI M
A238 FABIO GHIZZI M
A239 AGNIESZKA ZALEWSKA K