2024. Bieg Powstania Warszawskiego - wariant wirtualny - Lista startowa

Numer startowy Imię Nazwisko Kategoria wiekowa
- PAWEŁ ADAMIAK M
A551 CEZARY ALBRECHT M
A553 DOROTA ALBRECHT K
- ARTUR ALCHIMOWICZ M
A117 ADAM ALEKSIEJUK M
A379 BEATA ANTOSIAK K
B521 ALEKSANDER ANTOSIK M
B537 SYLWESTER ANTOSIK M
- ANNA APANASOWICZ K
B535 DAWID ARENDT M
B372 PIOTR BACIA M
B310 PAWEŁ BAGIŃSKI M
A410 ALICJA BALA K
A456 TOMASZ BALA M
B292 ZBIGNIEW BALICKI M
A486 MAGDALENA BANAŚ K
A416 MICHAŁ BANAŚ M
A313 SYLWIA BANAŚ K
A337 PAWEŁ BANASIK M
A469 EWELINA BANDYCH K
B409 PRZEMYSŁAW BANIAK M
A422 ZUZANNA BARAŃSKA- IWANIUK K
A196 KAROL BARCZEWSKI M
A480 PAWEŁ BARGIEŁA M
B322 EMILIA BARSKA K
B155 PIOTR BARTEL M
B364 ADRIAN BARTHA M
B499 MONIKA BARTKIEWICZ K
B337 SANDRA BARTKOWIAK K
B144 JANUSZ BARTNIK M
B605 WOJCIECH BARTNIK M
B206 TOMASZ BARTOSZ M
A377 EMILIA BARTOSZEK K
A419 PIOTR BARTOSZEK M
B532 MARZENA BARZYK K
B531 MATEUSZ BARZYK M
A605 CAITLIN BEATTY K
A365 MARTYNA BEDNARCZYK K
A524 DAGMARA BEDNARSKA K
A391 JOLANTA BEDNARSKA K
B278 WOJCIECH BEDNARSKI M
B261 BARBARA BERGIER K
A543 JOANNA BERKO-HAAS K
B163 KRZYSZTOF BERNAT M
B542 RAFAŁ BEŚKA M
B259 BARTOSZ BIAŁAS M
B614 KRZYSZTOF BIAŁEK M
A114 PATRYCJA BIAŁKOWSKA K
A615 ALICJA BIELAWSKA K
A163 ROBERT BIELAWSKI M Biegam Dobrze! - przejdź do strony
0% / 300 zł
B325 GRZEGORZ BIELECKI M
B311 KRZYSZTOF BIELECKI M
A304 MARCIN BIELECKI M
A159 ARKADIUSZ BIELENINIK M Biegam Dobrze! - przejdź do strony
0% / 300 zł
A160 HANNA BIELENINIK K
B170 KATARZYNA BIELIŃSKA K
- ŁUKASZ BIELIŃSKI M
B153 TOMASZ BIELSKI M
- SEBASTIAN BILEWSKI M
A219 PATRYK BINIENDA M
B275 MARCIN BIŃKA M
A525 HUBERT BITOWSKI M
- BARTOSZ BLIŹNIUK M
B494 BARTOSZ BŁOŃSKI M
A550 CLAUDIA BŁOSZYK K
A554 GRZEGORZ BŁOSZYK M
A193 PAWEŁ BOCIAN M
A601 HUBERT BOCZAR M
A118 STANISLAW BOCZAR M
B161 MONIKA BOCZKOWSKA K
A286 ANNA BODYCH K
A547 MARZENA BODYŁ K
A283 MATEUSZ BODZAK M
- MARTA BOGAJCZYK K
B189 JAKUB BOGUSZ M
A369 MAREK BOGUSZ M
B287 PRZEMYSŁAW BORO M
B133 URSZULA BORON K
B140 MARCIN BOROWIECKI M
B361 KAROLINA BRADEL-WĄCHAŁA K
B333 WERONIKA BRODOWSKA K
B344 BARTŁOMIEJ BROŻYNA M
B417 ALEKSANDRA BRYDA K
A166 MONIKA BRZOZOWSKA K
B105 KRZYSZTOF BUDA M
- DARIUSZ BUDZIK M
A474 MONIKA BUDZYŃSKA K
- KATARZYNA BUJANOWSKA K
A462 TOMASZ BUKOWSKI M
A199 RAFAŁ BURAKOWSKI M
B385 ADAM BURY M
B463 ANIA CARBERRY K
B180 FINTAN CARROLL M
B198 RYAN CASSERLY M
A306 TOMASZ CENCEK M
A516 MICHAŁ CH. M
A104 KRZYSZTOF CHAPSKI M
B282 KAMIL CHATYS M
A518 OLGA CHEŁCHOWSKA K
A323 IZABELA CHMIEL K
B216 JAROSLAW CHODAK M
B201 ARKADIUSZ CHODUBSKI M
B270 NORBERT CHODYNICKI M
A187 KAROLINA CHOROSTECKA K
A291 ALEKSANDRA CHORYAN K
A508 ŻANETA CHRUŚCICKA K
A511 SZYMON CHRZANOWSKI M
A344 ELIZA CHUDY K
A302 AGNIESZKA CHWIEJDA K
B197 ADRIAN CIBA M
B404 KACPER CIECIORA M
B273 GRZEGORZ CIERPKA M
- ADRIAN CIESIELSKI M
B534 PAWEŁ CIESLIK M
A116 ZBIGNIEW CIESLIK M
A519 MICHAŁ CITKO M
B182 STEPHEN CLANCY M
A527 ŁUKASZ CONDER M
A440 IZABELA CUCH K
A305 MILENA CURYŁO K
B228 KLAUDIA CYNGOT K
A329 JUSTYNA CZAPLA K
A271 IRENA CZAPLICKA-BEDNARZ K
A316 ŁUKASZ CZECHOWSKI M
A146 MARTA CZEKAŁOWSKA K
A156 MATEUSZ CZERNIAK M
B237 PAULINA CZERWIŃSKA K
B476 BARTOSZ CZERWONKA M
- PAWEŁ CZUBA M
- CZCIBOR CZYŻ M
B423 JOWITA DALKE K
B474 JOSH DANKOSKY M
B318 MACIEJ DANOWSKI M
B459 PAULINA DAWCZAK K
B480 MIROSŁAW DAWID M
B164 TOMASZ DĘBOSZ M Biegam Dobrze! - przejdź do strony
0% / 300 zł
A265 MAGDALENA DĘBSKA K
A264 JANUSZ DĘBSKI M
B447 KAROLINA DERYŃSKA K
B383 JUSTYNA DIADIK K
A450 DUC ANH DINH M
B276 ARTUR DMITRUK M
A197 WIESŁAW DOBOSZ M
B165 PIOTR DOBROWOLSKI M
B112 JACEK DOBUCKI M
A150 JACEK EXPEDYT DOMAŃSKI M
B148 ROBERT DOMAŃSKI M
A497 WOJCIECH DON M
A168 THOMAS DOYLE M
A113 MAGDALENA DRABICKA K
B525 DANIEL DRAJKOWSKI M
B479 WERONIKA DRESCHER K
A458 ROBERT DRÓZD M
- BARTEK DUBINSKI M
- KASIA DUCHNOWSKA K
- KAMILA DUDA K
B507 JACEK DUDEK M
B384 ANNA DURYŁO K
B502 ŁUKASZ DUŚ M
B492 ANNA DWORECKA-WRONIEWICZ K
B103 HUBERT DYGAS M
A505 DARIUSZ DZIAŁOWSKI M
B493 MAREK DZIEDZIAK M
B306 JERZY DZIEDZINA M
- MAŁGORZATA DZIEMDZIORA K
A446 ANETA DZIERŻAWSKA K
B433 MACIEJ DZIK M
A207 KAMIL DZIUBA M
B610 UNDRAKH ENKHBAYAR M
A407 ANDRZEJ FĄFARA M
B191 KATARZYNA FALKOWSKA K
- MAREK FALKOWSKI M
B256 ARKADIUSZ FIJALSKI M
B470 TOMASZ FILIPOWSKI M
B601 MATEUSZ FIRLĄG M
A293 AGATA FLIS K
A292 JOANNA FLIS K
B340 WOJCIECH FLORCZYK M
- TOMASZ FLUKSIK M
B183 AARON FORMANEK GIBSON M
B131 LUCJAN FORTUNA M
A194 KATARZYNA FRĄCKOWIAK K
A179 MARCIN FRĄCKOWIAK M
B181 DARRAGH FRANKLIN M
- ŁUKASZ GADOMSKI M
A491 PATRYCJA GAJEWSKA K
B345 RAFAŁ GALANEK M
B288 ZUZANNA GALANTY K
A612 TOMASZ GAŁAN M
A257 MARCIN GAŁKOWSKI M
- KAMILA GĄTARZ K
- OLIWIA GAWRONSKA K
A211 PAWEŁ GAWRYŚ M
B377 ANGELIKA GĘCA K
A402 JAN GENCZA M
B267 JOANNA GESING K
A238 FABIO GHIZZI M
A154 DOMINIK GIBKI M
A366 JAKUB GIELO M
A481 EWA GIENIUSZ K