XVIII Maraton Sztafet - Lista startowa

Numer startowy Nazwa drużyny Imię Nazwisko
F651 Koalizione ZUZANNA ROKICKA  
F663 uciekające Mondeleziaki ZUZANNA KUCZKOWSKA  
G758 PacketFrontSprint ZUZA ZIAJKO  
F669 Lipiec Running Team 1 ŻANETA KOPROWICZ  
F670 Lipiec Running Team 2 ŻANETA KOPROWICZ  
A163 Drunk Samurai A YORIKO TERADA  
A164 Drunk Samurai B YORIKO TERADA  
A165 Drunk Samurai C YORIKO TERADA  
F685 LOT NTWK WOJCIECH WORONA  
E598 TOPSIL WOJCIECH MĄKA  
A239 Prokuratoria Generalna 1 WOJCIECH MURAWSKI  
A240 Prokuratoria Generalna 2 WOJCIECH MURAWSKI  
E588 Instytut Techniczny Wojsk Lotniczych WIOLETTA GRAMEK  
A241 Quanta Biega 2 WIOLETA MURAWSKA  
A136 Quanta Biega WIOLETA MURAWSKA  
A237 Aerospace Runners 2 WIKTORIA MOŻEJEWSKA  
F675 Apsys Team WIKTORIA MOLENDA  
D565 12tri.pl 1 WERONIKA ZIELIŃSKA  
A134 szybki maraton WERONIKA STANISŁAWEK  
C447 Biegające kiełbaski VLAD SINKEVICH  
- Deaf Taxi Belarus VALERY YENELSKI  
- Deaf Taxi Belarus VALERY YENELSKI  
H830 Uniqa Running Team URSZULA BIAŁECKA  
A288 Sami Swoi Speedożercy X TUNG NGUYEN-BRODNICKI  
C431 PwC Runners 3 (PS&I) TOMASZ KIERZKOWSKI  
H822 MINERAL MIDRANGE TOMASZ LEWICKI  
E587 New Business Solutions Team TOMASZ IZDEBSKI  
D504 XRAY TEAM - NAPROMIENIOWANI TOMASZ MOTYLEWSKI  
- Xyz TOMASZ WIRA  
D520 Maratończycy TOMASZ KAMIŃSKI  
D515 DANFOSS TEAM TOMASZ SZYMAŃSKI  
C430 PwC Runners 2 (PS&I) TOMASZ KIERZKOWSKI  
D539 Student Depot Team SYLWIA ROGALSKA  
F660 Halls 3 SYLWIA NIEDZIELA  
G750 Drużyna Pierścienia STANISLAV SHEVCHENKO  
B357 PruszkowskiTeam5 SŁAWOMIR OCZACHOWSKI  
B380 Team BAKK SŁAWOMIR CYGLER  
E592 Szybka Szostka 666 SHIJIE ZHANG  
A154 BEC Poland - KIC KIC SEBASTIAN BISAGA  
A155 BEC Poland - RunDataRun SEBASTIAN BISAGA  
A168 BEC Poland - dk.bec.mix SEBASTIAN BISAGA  
A156 BEC Poland - Scoutz & Friendz SEBASTIAN BISAGA  
A170 BEC Poland - Not fast, just furious SEBASTIAN BISAGA  
A171 BEC Poland - First timers SEBASTIAN BISAGA  
C466 SWO Team #1 SEBASTIAN MACIEJEWSKI  
B351 Zeller Plastik Poland SEBASTIAN SZYSZKA  
C465 SWO Team #2 SEBASTIAN MACIEJEWSKI  
A183 BEC Poland - This is the Way SEBASTIAN BISAGA  
A184 BEC Poland - Mortgage SEBASTIAN BISAGA  
C467 SWO Team #3 SEBASTIAN MACIEJEWSKI  
G745 PEPSICO ON THE RUN: TEAM LAY'S SEBASTIAN KOLĘDA  
G744 PEPSICO ON THE RUN: TEAM PEPSI SEBASTIAN KOLĘDA  
G743 PEPSICO ON THE RUN: TEAM DORITOS SEBASTIAN KOLĘDA  
G742 PEPSICO ON THE RUN: TEAM MIRINDA SEBASTIAN KOLĘDA  
G741 PEPSICO ON THE RUN: TEAM CHEETOS SEBASTIAN KOLĘDA  
G740 PEPSICO ON THE RUN: TEAM E-COMMERCE SEBASTIAN KOLĘDA  
C472 ActivEA Running Team SEBASTIAN TABAKA  
G739 PEPSICO ON THE RUN: TEAM FINANCE SEBASTIAN KOLĘDA  
B354 PruszkowskiTeam4 SEBASTIAN CELEJ  
A153 BEC Poland - 1.9 TDI SEBASTIAN BISAGA  
C446 Éire SEAN DONOGHUE  
H815 Run For Fun SARAH BERREHILI  
- Biegnące Wieprze 1 RYSZARD RACZYŃSKI  
C429 CNI Training Club RYHOR ASTAPENIA  
A197 Asseco Active Team ROMAN GRĄZIEWICZ  
A256 Stokowczyki Team ROBERT KOWALSKI  
G735 Zadyszani Guty ROBERT ANTCZAK  
D538 M&M Team ROBERT NOWAKOWSKI  
A265 Biegnij z ProService RAFAŁ KOSIŃSKI  
F683 LOT Charters RADOSŁAW PODBIELSKI  
C470 Samsung Earth RADOSŁAW ROGOWSKI  
A350 OBI T16 Gen 1 RADOSŁAW SŁOWIK  
A349 Kat_OBI_egacze RADOSŁAW SŁOWIK  
A348 OBI Merchandising RADOSŁAW SŁOWIK  
A332 Radomskie OBI Bobry RADOSŁAW SŁOWIK  
A347 Szybkie OBIboki z Zabrza RADOSŁAW SŁOWIK  
A260 Tyskie Debeściaki OBI 001 RADOSŁAW SŁOWIK  
A346 Kieleckie OBIki RADOSŁAW SŁOWIK  
A331 OBI Wojewłódzkie Bobry RADOSŁAW SŁOWIK  
A345 OBI Olsztyńskie Bobry 029 RADOSŁAW SŁOWIK  
A330 OBI Administracja RADOSŁAW SŁOWIK  
A344 OBI Wrocław RADOSŁAW SŁOWIK  
A343 OBI 027 Toruń RADOSŁAW SŁOWIK  
A342 OBIecujący Skład RADOSŁAW SŁOWIK  
A341 Rybnickie PETARDY RADOSŁAW SŁOWIK  
A340 OBIboki z Czeladzi 064 RADOSŁAW SŁOWIK  
A257 Finetech Construction RADOSŁAW ZABROCKI  
A338 Dream Team OBI Mysiadło 077 RADOSŁAW SŁOWIK  
A337 OBI do mety RADOSŁAW SŁOWIK  
A336 Krakowskie LajkOBIki RADOSŁAW SŁOWIK  
A259 OBI 013 Lublin RADOSŁAW SŁOWIK  
A334 OBI 022 Bydgoszcz RADOSŁAW SŁOWIK  
A333 OBI BOBRA ROBOTA RADOSŁAW SŁOWIK  
A329 OOOOOOBI RADOSŁAW SŁOWIK  
- Samsung Earth RADOSŁAW ROGOWSKI  
A315 OBI Łódki RADOSŁAW SŁOWIK  
A276 TaxNieDogonią PIOTR ZAWACKI  
A176 Decathlon Polska Marketing PIOTR SZELESZCZUK  
G765 Marathens Team PIOTR MIKOŁAJEWSKI  
A305 Dunder Mifflin Paper Company PIOTR ŻYŁKA  
A271 Creating fulfilling moments 1 PIOTR MAZUR  
A270 Creating fulfilling moments 2 PIOTR MAZUR  
C457 PLAY 1 PIOTR KUCHARSKI  
A269 Creating fulfilling moments 3 PIOTR MAZUR  
A233 ObiegUWka PIOTR GARBACZ  
A234 ObiegUWka PIOTR GARBACZ  
A279 runINGteam II PIOTR KORNILUK  
B372 CBRE GWS PIOTR KNAGA  
A278 The other RZM Team PIOTR ZAWACKI  
- LeeWrangler - Wolnobiegacze PIOTR CIECIELĄG  
- LeeWrangler - Truchtacze PIOTR CIECIELĄG  
A268 Creating fulfilling moments 4 PIOTR MAZUR  
A266 Creating fulfilling moments 6 PIOTR MAZUR  
A267 Agile Sprinter PIOTR MAZUR  
D544 Tukano runners PIOTR OLSZEWSKI  
A204 Vege Runners PIOTR WITUSOWSKI  
A144 PAYBACK 1 PAWEŁ ŁOKAJ  
A182 Biegowa Ekipa PAWEŁ SMIGIELSKI  
A145 PAYBACK 2 PAWEŁ ŁOKAJ  
I889 Iwanowscy PAWEŁ IWANOWSKI  
- Lingaro Dashing Dashers PAWEŁ GÓRSKI  
A249 Lingaro Stronk Dashers PAWEŁ GÓRSKI  
A247 Lingaro Darting Dashers PAWEŁ GÓRSKI  
A248 Lingaro Relaxed Dashers PAWEŁ GÓRSKI  
E595 Kopernik 2 PAWEŁ CHUBA  
A250 KUKE PAWEŁ IWANOWSKI  
G757 Sprawni inaczej PAWEŁ BOCIAN  
B360 BIEGLI! PAWEŁ LEWANDOWSKI  
E594 Kopernik 1 PAWEŁ CHUBA  
A217 Run Radical Pro PAWEŁ JANCZEWSKI  
B388 APS WTE i WEWTE R&D PAWEŁ ORNAT  
A203 BAW Biega PAWEŁ TATOŃ  
H817 EYes on the road PAWEŁ PONITKA  
H818 BEYond Runners PAWEŁ PONITKA  
A306 APS WTE i WEWTE PAWEŁ ORNAT  
I890 Droga Odważnych PAWEŁ MIKOŁAJCZUK  
E584 Google Kokosy PAWEL JASINSKI  
E585 Google Bananas PAWEL JASINSKI  
C453 MRiT 1 PAULINA NIDA-ZIOŁA  
C452 MRiT 2 PAULINA NIDA-ZIOŁA  
E597 DataArt Running Team PAULINA KAŃCZOK  
C451 MRiT 3 PAULINA NIDA-ZIOŁA  
A242 Wawerskie Dziki PATRYCJA KARCZEWSKA  
H823 DZP OSKAR NOWIŃSKI  
C455 SRPOL Stój Halina OSKAR OLCZAK  
- under discussion OLHA ZAVHORODNYA  
A172 Burdamedia Polska OLEH KASHIVSKYY  
A173 National Geographic OLEH KASHIVSKYY  
F672 TWÓJ LEKARZ W WARSZAWIE 2 OKSANA SIVTSOVA  
C443 TWÓJ LEKARZ W WARSZAWIE OKSANA SIVTSOVA  
D507 Quick Razors NIKOLAUS CIESLINSKI  
A138 P&G velocity squad NIKOLAUS CIESLINSKI  
A245 Lycée Français de Varsovie, PARIS 2024.Profs NICOLAS HESLOUIS  
A246 Lycée Français de Varsovie, PARIS 2024.Elèves NICOLAS HESLOUIS  
F653 TBS Striders NICCI BELL  
F652 TBS Cruisers NICCI BELL  
E580 TBS Falcons NICCI BELL  
E581 TBS Globetrotters NICCI BELL  
D513 EyzeeRun MONIKA HYCNAR  
B356 PruszkowskiTeam1 MONIKA KALINOWSKA  
A314 Aii Team MONIKA HRYNIEWICKA  
D534 DPRS I MONIKA FORENDA  
G726 IVANTI ACTIVE TEAM MONIKA SŁOMSKA  
A294 #KBJ MONIKA SZCZEGOT-PILARCZYK  
G727 RunForFun Academy MONIKA SŁOMSKA  
G728 RunForFun Academy MONIKA SŁOMSKA  
D533 DPRS II MONIKA FORENDA  
A293 #KBJ2 MONIKA SZCZEGOT-PILARCZYK  
G729 RunForFun Academy MONIKA SŁOMSKA  
B359 PruszkowskiTeamUNasSieZapier**la MONIKA MĄKOSA  
F679 Tomczykowski Tomczykowska MONIKA SAWICKA  
H808 RANDSTAD MONIKA MACIOS  
D532 DPRS III MONIKA FORENDA  
H819 SP 400 - RODZICE MONIKA OSIŃSKA-LEŚKIEWICZ  
C460 Gulermak 1 MIROSŁAWA CIENKOWSKA  
C462 Gulermak 2 MIROSŁAWA CIENKOWSKA  
C459 Gulermak 4 MIROSŁAWA CIENKOWSKA  
C461 Gulermak 3 MIROSŁAWA CIENKOWSKA  
I886 SRPOL Fire MIKOŁAJ SŁOŃ  
A220 Golden Plated Luxury Team MIKOLAJ KRASOWSKI  
A219 Lords Of The Diamonds And Pearls MIKOLAJ KRASOWSKI  
A218 Knights Of Jewellery Sterling Steel MIKOLAJ KRASOWSKI  
C454 SOLVD. MIKOLAJ PIASECKI  
C458 Play MICHAŁ SOBOCIŃSKI  
B371 CDM Smith Running Engineers MICHAŁ OCHREMIAK  
A193 NIQ GFK 1 MICHAŁ PATAJ  
A196 NIQ GFK 2 MICHAŁ PATAJ  
A227 Inchcape Jaguar Land Rover MICHAŁ GŁODOWSKI  
A195 NIQ GFK 3 MICHAŁ PATAJ  
A194 NIQ GFK 4 MICHAŁ PATAJ  
F654 Polcard from Fiserv I MICHAŁ GOŁASZEWSKI  
H827 1, 2, 3 - PDE! MICHAŁ RYDZEWSKI  
H828 GE Vernova Health Ahead MICHAŁ RYDZEWSKI  
D528 PKP Intercity Running Team MICHAŁ PIOTROWSKI  
D527 PKP Intercity Running Team 2 MICHAŁ PIOTROWSKI  
A261 Unum Warsaw Runners MICHAŁ KOŁODZIEJCZYK  
D529 PKP Intercity Running Team 3 MICHAŁ PIOTROWSKI  
A198 BNP Paribas Runners MICHAŁ KLIMA  
F690 Wilki z VIG - zostawiamy po sobie huragan:)! MICHAŁ JAKÓBIAK  
C434 T2S MICHAŁ GRZESZCZYK