XVIII Maraton Sztafet - Lista startowa

Numer startowy Nazwa drużyny Imię Nazwisko
E585 Google Bananas PAWEL JASINSKI  
A220 Golden Plated Luxury Team MIKOLAJ KRASOWSKI  
D541 GOB pierwszy skład IWONA GRENDA  
G748 GN Audio Poland JOANNA WIERZBOWSKA BRAIN EMBASSY  
E578 Giża Team 2.0 MARIUSZ GIŻYŃSKI  
E577 Giża Team 1 MARIUSZ GIŻYŃSKI  
B374 GILEAD BOGUMIŁA WACŁAWSKA  
G760 GFLovy Team KAROLINA ZADROZNA  
G732 Getinge Polska Team II IWONA CIULIŃSKA  
G733 Getinge Polska Team I IWONA CIULIŃSKA  
H828 GE Vernova Health Ahead MICHAŁ RYDZEWSKI  
B383 gbc2 MICHAŁ WRONKA  
B384 gbc1 MICHAŁ WRONKA  
G766 gazele MELANIA CIOŁKOSZ  
B363 Gardocki i Partnerzy "Śmiały Team" MAGDALENA BARTMAN  
B358 Game Over EWELINA LOVE  
A169 Future Mind ANNA GĄSIOROWSKA  
A292 FMW Crew MAGDA SKROCKA-KOŁODZIEJSKA  
B387 FM LOGISTIC MARZENA MIRECKA  
A229 FLOWCRETE ŁUKASZ GONTAREK  
A257 Finetech Construction RADOSŁAW ZABROCKI  
A142 FILIPIDESI KAMILA WOJAS-KRAWCZYK  
D513 EyzeeRun MONIKA HYCNAR  
F668 EYkspress ANDRZEJ DZIUBA  
H817 EYes on the road PAWEŁ PONITKA  
F667 EY EasY Runners ANDRZEJ DZIUBA  
F666 EY drEam tYm ANDRZEJ DZIUBA  
F665 EY dEmonYce prędkości ANDRZEJ DZIUBA  
A146 eXteam II ANTONI WARSZAWIK  
A122 eXteam ANTONI WARSZAWIK  
D501 Express Relocations KLAUDIA BIRONT  
A210 Expeditors Polska KONRAD KACZOR  
G752 Evolution JAROSŁAW ŁOBODA  
A252 EssenceMediacom JAN MARCHEWICZ  
D535 ERGO Hestia Running Team II BASIA ŚWIDZIŃSKA-SZWED  
- ERGO Hestia Running Team I BASIA ŚWIDZIŃSKA-SZWED  
D536 ERGO Hestia Running Team BASIA ŚWIDZIŃSKA-SZWED  
A201 emies. BZ MAGDALENA ŻELAZKO  
A202 emeis. Międzylesie MAGDALENA ŻELAZKO  
A200 emeis. Mazowia MAGDALENA ŻELAZKO  
A199 emeis. Antonina MAGDALENA ŻELAZKO  
A116 Ekipa z IG MAGDALENA OSTRYSZ  
C446 Éire SEAN DONOGHUE  
G731 E-XIM IT KATARZYNA JABŁONKA  
H823 DZP OSKAR NOWIŃSKI  
D521 Dynamo Kołomyja KATARZYNA GRABOWSKA  
A295 Dyludyludam MAGDA OBRĘBSKA  
A305 Dunder Mifflin Paper Company PIOTR ŻYŁKA  
G750 Drużyna Pierścienia STANISLAV SHEVCHENKO  
B390 Drużyna Fundacji Ronalda McDonalda MAJA TROJANOWSKA  
A167 Drużyna DFF ALEKSANDRA GROMNIAK - KOŁEK  
A165 Drunk Samurai C YORIKO TERADA  
A164 Drunk Samurai B YORIKO TERADA  
A163 Drunk Samurai A YORIKO TERADA  
I890 Droga Odważnych PAWEŁ MIKOŁAJCZUK  
A338 Dream Team OBI Mysiadło 077 RADOSŁAW SŁOWIK  
A251 Dragon POLAND DOMINIK BALCER  
D532 DPRS III MONIKA FORENDA  
D533 DPRS II MONIKA FORENDA  
D534 DPRS I MONIKA FORENDA  
H807 DHL Global Forwarding 2 ANNA GLIB  
G749 DHL Global Forwarding ANNA GLIB  
C448 DHL Express II MAŁGORZATA PIECHÓR  
C449 DHL Express I MAŁGORZATA PIECHÓR  
C444 Dfusion Team ŁUKASZ ŁYCZKOWSKI  
- Devils.one DARIA RUPNIEWSKA  
A176 Decathlon Polska Marketing PIOTR SZELESZCZUK  
- Deaf Taxi Belarus VALERY YENELSKI  
- Deaf Taxi Belarus VALERY YENELSKI  
E597 DataArt Running Team PAULINA KAŃCZOK  
A300 Danske Bank 4 MACIEJ SEMENIUK  
A301 Danske Bank 3 MACIEJ SEMENIUK  
A302 Danske Bank 2 MACIEJ SEMENIUK  
A303 Danske Bank 1 MACIEJ SEMENIUK  
D515 DANFOSS TEAM TOMASZ SZYMAŃSKI  
- d MATEUSZZ FIJAŁKOWSKI  
E583 Czysta Przyjemność MAJA RYNKOWSKA  
E579 Czerwoni i DWR IWONA GRENDA  
A208 CSWP Running Team JAKUB TRACZ  
F691 Crido in motion 3 ANNA DULEWICZ  
F659 Crido in motion 2 IZABELA ROŻEK  
F658 Crido in motion 1 IZABELA ROŻEK  
A206 Creotech Instruments KRYSTYNA MACIOSZEK  
A266 Creating fulfilling moments 6 PIOTR MAZUR  
A268 Creating fulfilling moments 4 PIOTR MAZUR  
A269 Creating fulfilling moments 3 PIOTR MAZUR  
A270 Creating fulfilling moments 2 PIOTR MAZUR  
A271 Creating fulfilling moments 1 PIOTR MAZUR  
A121 CONTROLEXPERT AGNIESZKA OSMÓLSKA  
A177 CONTROLEXPERT AGNIESZKA OSMÓLSKA  
C471 Cofidis DOMINIKA MATUSIAK  
A214 CoE Medtronic Warsaw 3 MARTYNA MROZOWICZ  
A213 CoE Medtronic Warsaw 2 MARTYNA MROZOWICZ  
A212 CoE Medtronic Warsaw 1 MARTYNA MROZOWICZ  
C429 CNI Training Club RYHOR ASTAPENIA  
A211 CMSpeed II BARTŁOMIEJ SAPUTA  
B373 CMSpeed I BARTŁOMIEJ SAPUTA  
E600 Clurgo Running Team DOMINIKA TATOŃ  
C450 Classic Coffee Strong ALEKSANDRA SOCHAL  
F676 CHALLENGERS JOANNA STĘPIEŃ  
B367 CFE MAGDALENA SZOŁUCHA  
B396 Centrum Nauki Kopernik - Skurcze Łydek JACEK BŁONIARZ-ŁUCZAK  
B366 Celon Pharma KAMILA GALA  
B371 CDM Smith Running Engineers MICHAŁ OCHREMIAK  
B372 CBRE GWS PIOTR KNAGA  
D503 CBG Running Team KARINA SOBIECH-BAŁDA  
H804 CAT Stellantis MAGDALENA GĄSIEWSKA  
H806 CAT Runners MAGDALENA GĄSIEWSKA  
H805 CAT Racers MAGDALENA GĄSIEWSKA  
H803 CAT Fighters MAGDALENA GĄSIEWSKA  
H802 CAT Avengers MAGDALENA GĄSIEWSKA  
C441 Canal+ JAKUB ROBIŃSKI  
A244 Can you repeat, please? MACIEJ PLOCHOCKI  
A317 Caffe Crema Strong ALEKSANDRA SOCHAL  
C433 Buro Happold BARTŁOMIEJ PARKASIEWICZ  
G737 Burkipa EWELINA KASZKOWIAK  
A172 Burdamedia Polska OLEH KASHIVSKYY  
- Bunge 7 MARCIN PALACZ  
- Bunge 6 MARCIN PALACZ  
I881 Bunge 5 MARCIN PALACZ  
I882 Bunge 4 MARCIN PALACZ  
I883 Bunge 3 MARCIN PALACZ  
I884 Bunge 2 MARCIN PALACZ  
I885 Bunge 1 MARCIN PALACZ  
D509 Brygada Dziada DOROTA DUCZEK  
A124 Bractwo Biegowe BGK EDYTA PIOTROWSKA  
A125 Bractwo Biegowe BGK EDYTA PIOTROWSKA  
A126 Bractwo Biegowe BGK EDYTA PIOTROWSKA  
A127 Bractwo Biegowe BGK EDYTA PIOTROWSKA  
A298 BOX3 GABRIELA CZARSKA  
A299 BOX to the Moon IVAN BIRUCHOV  
A230 BOX Swift Striders KRZYSZTOF SZPORER  
- BOX 2 Swift Striders KRZYSZTOF SZPORER  
- Bombers EWA MALOLEPSZY  
A198 BNP Paribas Runners MICHAŁ KLIMA  
A186 BMS Team KRZYSZTOF MAŃKA  
A285 BlueSoft 2 MICHAŁ ŁUBIAN  
A284 BlueSoft 1 MICHAŁ ŁUBIAN  
A277 Biogen Poland 2 JAKUB BLASZCZYK  
B386 Biogen Poland 1 JAKUB BLASZCZYK  
H829 Biegunki bez granic KRZYSZTOF KULETA  
A182 Biegowa Ekipa PAWEŁ SMIGIELSKI  
A265 Biegnij z ProService RAFAŁ KOSIŃSKI  
- Biegnące Wieprze 1 RYSZARD RACZYŃSKI  
E593 Biegnące leśne ssaki KRZYSZTOF ZAKROCKI  
B360 BIEGLI! PAWEŁ LEWANDOWSKI  
F677 Biegam Sobie DARIUSZ JAKUBOWSKI  
C447 Biegające kiełbaski VLAD SINKEVICH  
H812 Biegaj Pod Okiem Trenera MARIUSZ ZYCH  
A232 BH Poland MAREK KAMIŃSKI  
B361 BGSW Poland 2 ADAM TYBURCY  
B362 BGSW Poland ADAM TYBURCY  
D505 Bezlitośni MAGDALENA KŁĘK  
H818 BEYond Runners PAWEŁ PONITKA  
E617 Benefit Systems FILIP CYBULSKI  
A226 Bell 4 BOGUSŁAWA MAJER  
A223 Bell 3 BOGUSŁAWA MAJER  
A224 Bell 2 BOGUSŁAWA MAJER  
A225 Bell 1 BOGUSŁAWA MAJER  
A183 BEC Poland - This is the Way SEBASTIAN BISAGA  
A156 BEC Poland - Scoutz & Friendz SEBASTIAN BISAGA  
A155 BEC Poland - RunDataRun SEBASTIAN BISAGA  
A170 BEC Poland - Not fast, just furious SEBASTIAN BISAGA  
A184 BEC Poland - Mortgage SEBASTIAN BISAGA  
A154 BEC Poland - KIC KIC SEBASTIAN BISAGA  
A171 BEC Poland - First timers SEBASTIAN BISAGA  
A168 BEC Poland - dk.bec.mix SEBASTIAN BISAGA  
A153 BEC Poland - 1.9 TDI SEBASTIAN BISAGA  
A203 BAW Biega PAWEŁ TATOŃ  
H809 Bauer Power IZABELA PIETRANIK  
D526 Bain GBS POWER DOROTA PAVILLET  
D540 Bain GBS Force DOROTA PAVILLET  
D502 Averbit ANNA GRYGIERCZYK  
A209 AVAFIN MARTA SCHMIDT  
A158 ATAPKA ADRIAN GŁUCHOWSKI  
- AstraZeneca SMM #3 KAROL KNAPIK  
D543 AstraZeneca SMM #2 KAROL KNAPIK  
D542 AstraZeneca SMM #1 KAROL KNAPIK  
A197 Asseco Active Team ROMAN GRĄZIEWICZ  
C469 ASB Poland MARTYNA DELURA  
F675 Apsys Team WIKTORIA MOLENDA  
B388 APS WTE i WEWTE R&D PAWEŁ ORNAT  
A306 APS WTE i WEWTE PAWEŁ ORNAT  
- Aniolki i Demony DANIEL FILOCHOWSKI  
B375 And also the trees! IRYNA BARDOUSKAYA  
G747 Altium Interantional MARTA WAWRZYNSKA  
D517 Alfa Laval II DAWID PRZYŁUCKI  
D518 Alfa Laval I DAWID PRZYŁUCKI  
D560 AKMF Running Team AGATA KOĆWIN  
D559 AKMF Running Team AGATA KOĆWIN  
A314 Aii Team MONIKA HRYNIEWICKA  
A267 Agile Sprinter PIOTR MAZUR  
A174 Agencja Mienia Wojskowego#5 ANNA DANKOWSKA  
A175 Agencja Mienia Wojskowego#4 ANNA DANKOWSKA  
A128 Agencja Mienia Wojskowego#3 ANNA DANKOWSKA  
A129 Agencja Mienia Wojskowego#2 ANNA DANKOWSKA  
A130 Agencja Mienia Wojskowego#1 ANNA DANKOWSKA  
A221 Aerospace Runners 4 ŁUKASZ KURIATA  
A238 Aerospace Runners 3 ADAM TRALEWSKI  
A237 Aerospace Runners 2 WIKTORIA MOŻEJEWSKA