XVIII Maraton Sztafet - Lista startowa

Numer startowy Nazwa drużyny Imię Nazwisko
A244 Can you repeat, please? MACIEJ PLOCHOCKI  
F683 LOT Charters RADOSŁAW PODBIELSKI  
I891 Run Bixby Run KRZYSZTOF PODLEWSKI  
A243 PUMA ELIZA POLIŃSKA  
- Polski Związek Motorowodny i Narciarstwa Wodnego ANETA POLITOWSKA  
H817 EYes on the road PAWEŁ PONITKA  
H818 BEYond Runners PAWEŁ PONITKA  
G730 Odchylenie Pionu DOMINIK PRÓCHNIEWICZ  
D531 Snowflake.Type faster KAROLINA PROCZEK  
D530 Snowflake.Run Slower KAROLINA PROCZEK  
C456 PLAY 2 MARIUSZ PRZEWORSKI  
D518 Alfa Laval I DAWID PRZYŁUCKI  
D517 Alfa Laval II DAWID PRZYŁUCKI  
- Biegnące Wieprze 1 RYSZARD RACZYŃSKI  
A151 IPOPEMA BC Team LIDIA RADKOWIAK  
F689 Soonly Finance 1 KAROL RADZIKOWSKI  
F688 Soonly Finance 2 KAROL RADZIKOWSKI  
C441 Canal+ JAKUB ROBIŃSKI  
D539 Student Depot Team SYLWIA ROGALSKA  
C470 Samsung Earth RADOSŁAW ROGOWSKI  
- Samsung Earth RADOSŁAW ROGOWSKI  
F651 Koalizione ZUZANNA ROKICKA  
H820 Michelin Polska KACPER ROSIK  
A228 Tremco CPG Poland KAMIL ROSINSKI  
D519 PRZYJACIELE ASFALTU JERZY ROSŁON  
F658 Crido in motion 1 IZABELA ROŻEK  
F659 Crido in motion 2 IZABELA ROŻEK  
A185 PwC Team MICHAŁ RUDY  
- Devils.one DARIA RUPNIEWSKA  
A133 POLKOMTEL BARTOSZ RUTKOWSKI  
H827 1, 2, 3 - PDE! MICHAŁ RYDZEWSKI  
H828 GE Vernova Health Ahead MICHAŁ RYDZEWSKI  
E583 Czysta Przyjemność MAJA RYNKOWSKA  
A313 Mazowsze Runners KAMIL SADOWSKI  
B373 CMSpeed I BARTŁOMIEJ SAPUTA  
A211 CMSpeed II BARTŁOMIEJ SAPUTA  
A118 KB Wyszków 'Piękni i Szybcy' ŁUKASZ SARNACKI  
B352 koledzy i kolezanki z BSI Group Polska Sp. z o.o. KAROLINA SARNOWSKA  
F679 Tomczykowski Tomczykowska MONIKA SAWICKA  
A209 AVAFIN MARTA SCHMIDT  
E616 The Greeks CHRISTOS SEITARIDIS  
A296 Może nie za szybko ale dokładnie JULIANNA SĘK  
A303 Danske Bank 1 MACIEJ SEMENIUK  
A302 Danske Bank 2 MACIEJ SEMENIUK  
A301 Danske Bank 3 MACIEJ SEMENIUK  
A300 Danske Bank 4 MACIEJ SEMENIUK  
G750 Drużyna Pierścienia STANISLAV SHEVCHENKO  
I876 UNILOGO RUNNING TEAM I JULIA SIELICKA  
I877 UNILOGO RUNNING TEAM II JULIA SIELICKA  
I878 UNILOGO RUNNING TEAM III JULIA SIELICKA  
I879 UNILOGO RUNNING TEAM IV JULIA SIELICKA  
I880 UNILOGO RUNNING TEAM V JULIA SIELICKA  
I888 UNILOGO RUNNING TEAM VI JULIA SIELICKA  
B392 Team ZabieganeDni DOROTA SIERECKA  
C447 Biegające kiełbaski VLAD SINKEVICH  
A286 ING Hubs Poland Runners I ANNA SITNIK  
A287 ING Hubs Poland Runners II ANNA SITNIK  
A104 Symfonia D ANIA SIUCHTA  
F672 TWÓJ LEKARZ W WARSZAWIE 2 OKSANA SIVTSOVA  
C443 TWÓJ LEKARZ W WARSZAWIE OKSANA SIVTSOVA  
A292 FMW Crew MAGDA SKROCKA-KOŁODZIEJSKA  
A113 KB Wyszków Bez Cenzury ALEKSANDER SKRZYPCZAK  
A140 To Naturalne 1 BOGDAN ŚLEPOWROŃSKI  
A132 KB Wyszków - Team Nowa Nadzieja KAROL ŚLIWKA  
H813 Lejdis & Dżents KATARZYNA ŚLUSARSKA  
D510 UPL ProNutiva Team AREK SŁAWIŃSKI  
A131 Sto Twarzy Grabarzy BARTŁOMIEJ SŁAWIŃSKI  
G726 IVANTI ACTIVE TEAM MONIKA SŁOMSKA  
G727 RunForFun Academy MONIKA SŁOMSKA  
G728 RunForFun Academy MONIKA SŁOMSKA  
G729 RunForFun Academy MONIKA SŁOMSKA  
I886 SRPOL Fire MIKOŁAJ SŁOŃ  
A350 OBI T16 Gen 1 RADOSŁAW SŁOWIK  
A349 Kat_OBI_egacze RADOSŁAW SŁOWIK  
A348 OBI Merchandising RADOSŁAW SŁOWIK  
A332 Radomskie OBI Bobry RADOSŁAW SŁOWIK  
A347 Szybkie OBIboki z Zabrza RADOSŁAW SŁOWIK  
A260 Tyskie Debeściaki OBI 001 RADOSŁAW SŁOWIK  
A346 Kieleckie OBIki RADOSŁAW SŁOWIK  
A331 OBI Wojewłódzkie Bobry RADOSŁAW SŁOWIK  
A345 OBI Olsztyńskie Bobry 029 RADOSŁAW SŁOWIK  
A330 OBI Administracja RADOSŁAW SŁOWIK  
A344 OBI Wrocław RADOSŁAW SŁOWIK  
A343 OBI 027 Toruń RADOSŁAW SŁOWIK  
A342 OBIecujący Skład RADOSŁAW SŁOWIK  
A341 Rybnickie PETARDY RADOSŁAW SŁOWIK  
A340 OBIboki z Czeladzi 064 RADOSŁAW SŁOWIK  
A338 Dream Team OBI Mysiadło 077 RADOSŁAW SŁOWIK  
A337 OBI do mety RADOSŁAW SŁOWIK  
A336 Krakowskie LajkOBIki RADOSŁAW SŁOWIK  
A259 OBI 013 Lublin RADOSŁAW SŁOWIK  
A334 OBI 022 Bydgoszcz RADOSŁAW SŁOWIK  
A333 OBI BOBRA ROBOTA RADOSŁAW SŁOWIK  
A329 OOOOOOBI RADOSŁAW SŁOWIK  
A315 OBI Łódki RADOSŁAW SŁOWIK  
A182 Biegowa Ekipa PAWEŁ SMIGIELSKI  
A102 Symfonia A DOROTA ŚNIEG  
A105 Symfonia C DOROTA ŚNIEG  
A117 KB Wyszków Szalone Sznurówki JUSTYNA SOBCZAK  
D503 CBG Running Team KARINA SOBIECH-BAŁDA  
B369 Mercer Chasing Excellence JOANNA SOBIELARSKA  
B370 Mercer Brighter Running JOANNA SOBIELARSKA  
C458 Play MICHAŁ SOBOCIŃSKI  
C450 Classic Coffee Strong ALEKSANDRA SOCHAL  
A317 Caffe Crema Strong ALEKSANDRA SOCHAL  
E613 Joy of moving IV ANDRZEJ STANASZEK  
E614 Joy of moving V ANDRZEJ STANASZEK  
E764 Joy of moving I ANDRZEJ STANASZEK  
E763 Joy of moving II ANDRZEJ STANASZEK  
E762 Joy of moving III ANDRZEJ STANASZEK  
A143 Okularnicy ARTUR STAŃCZYK  
A134 szybki maraton WERONIKA STANISŁAWEK  
A137 Old-BO(y)Ś Green Team ANETA STELMASZCZYK  
F676 CHALLENGERS JOANNA STĘPIEŃ  
A148 Stellantis Financial Services Runners #1 KATARZYNA STEPNIAK  
A150 Stellantis Financial Services Runners #2 KATARZYNA STEPNIAK  
A149 Stellantis Financial Services Runners #3 KATARZYNA STEPNIAK  
B389 Zabiegani JAN STĘPNIEWSKI  
F680 NeuroTeam JAKUB STOLARSKI  
C440 Wolf Theiss Runners ANNA SUWIŃSKA (NYKAZA)  
D535 ERGO Hestia Running Team II BASIA ŚWIDZIŃSKA-SZWED  
D536 ERGO Hestia Running Team BASIA ŚWIDZIŃSKA-SZWED  
- ERGO Hestia Running Team I BASIA ŚWIDZIŃSKA-SZWED  
B381 TRUMPF Huettinger FAST TEAM MICHAŁ ŚWIERŻYŃSKI  
B382 TRUMPF Huettinger FUN TEAM MICHAŁ ŚWIERŻYŃSKI  
A272 IBSA MAŁGORZATA ŚWIRSKA  
A280 ABBOTT BOGDAN ŚWIRSKI  
- Magenta Business Power AGNIESZKA SZAJEWSKA  
A294 #KBJ MONIKA SZCZEGOT-PILARCZYK  
A293 #KBJ2 MONIKA SZCZEGOT-PILARCZYK  
A176 Decathlon Polska Marketing PIOTR SZELESZCZUK  
B367 CFE MAGDALENA SZOŁUCHA  
F687 Minds & Roses MACIEJ SZPIL  
- BOX 2 Swift Striders KRZYSZTOF SZPORER  
A230 BOX Swift Striders KRZYSZTOF SZPORER  
F684 RUN a LOT 3 MAŁGORZATA SZYMAŃSKA  
A189 Zapaśnicy ADAM SZYMAŃSKI  
A115 TransEko ŁUKASZ SZYMAŃSKI  
D515 DANFOSS TEAM TOMASZ SZYMAŃSKI  
F662 Halls 4 ARTUR SZYMERSKI  
B351 Zeller Plastik Poland SEBASTIAN SZYSZKA  
C472 ActivEA Running Team SEBASTIAN TABAKA  
E600 Clurgo Running Team DOMINIKA TATOŃ  
A203 BAW Biega PAWEŁ TATOŃ  
A163 Drunk Samurai A YORIKO TERADA  
A164 Drunk Samurai B YORIKO TERADA  
A165 Drunk Samurai C YORIKO TERADA  
A208 CSWP Running Team JAKUB TRACZ  
A238 Aerospace Runners 3 ADAM TRALEWSKI  
E615 Hiszpania FC ADRIÁN TRIGO  
B390 Drużyna Fundacji Ronalda McDonalda MAJA TROJANOWSKA  
F657 Moderna MACIEJ TURŻAŃSKI  
B362 BGSW Poland ADAM TYBURCY  
B361 BGSW Poland 2 ADAM TYBURCY  
A139 Prime Number EWA TYSZKIEWICZ  
A263 Logwin Team I MACIEJ URBAŃSKI  
A264 Logwin Team II MACIEJ URBAŃSKI  
D511 Lotte Wedel JUSTYNA WACŁAWIAK  
B374 GILEAD BOGUMIŁA WACŁAWSKA  
B393 TRAVELIST ACTIVITY STARS I ANNA WAKULSKA  
B394 TRAVELIST ACTIVITY STARS II ANNA WAKULSKA  
A146 eXteam II ANTONI WARSZAWIK  
A122 eXteam ANTONI WARSZAWIK  
F664 Siemens Finance Running Team MICHAL WARZOCHA  
G747 Altium Interantional MARTA WAWRZYNSKA  
D523 WXCA INEZ WAWSZCZYK  
E607 L’Oréal Team 1 DANIEL WIERZBICKI  
E603 L’Oréal Team 5 DANIEL WIERZBICKI  
E606 L’Oréal Team 2 DANIEL WIERZBICKI  
E605 L’Oréal Team 3 DANIEL WIERZBICKI  
E604 L’Oréal Team 4 DANIEL WIERZBICKI  
E602 L’Oréal Team 6 DANIEL WIERZBICKI  
E601 L’Oréal Team 7 DANIEL WIERZBICKI  
G746 LivUp ADAM WILGUS  
- Xyz TOMASZ WIRA  
A204 Vege Runners PIOTR WITUSOWSKI  
D524 Sztacheta JAKUB WNUKIEWICZ  
A142 FILIPIDESI KAMILA WOJAS-KRAWCZYK  
F685 LOT NTWK WOJCIECH WORONA  
E591 TB TEAM KATARZYNA WRÓBLEWSKA  
B384 gbc1 MICHAŁ WRONKA  
B383 gbc2 MICHAŁ WRONKA  
A110 KB WYSZKÓW Daniel i Dziewczyny MAŁGORZATA WYSZYŃSKA  
- Deaf Taxi Belarus VALERY YENELSKI  
- Deaf Taxi Belarus VALERY YENELSKI  
A257 Finetech Construction RADOSŁAW ZABROCKI  
G760 GFLovy Team KAROLINA ZADROZNA  
E593 Biegnące leśne ssaki KRZYSZTOF ZAKROCKI  
A101 Zalewscy MARCIN ZALEWSKI  
E582 Reichle&De-Massari EWA ZARZYCKA  
- under discussion OLHA ZAVHORODNYA  
A276 TaxNieDogonią PIOTR ZAWACKI  
A278 The other RZM Team PIOTR ZAWACKI  
- Q Securities Team I MAGDALENA ZAWADZKA  
- Q Securities Team II MAGDALENA ZAWADZKA  
A120 Q Securities Team I MAGDALENA ZAWADZKA  
C427 Q Securities Team II MAGDALENA ZAWADZKA  
A200 emeis. Mazowia MAGDALENA ŻELAZKO  
A199 emeis. Antonina MAGDALENA ŻELAZKO  
A201 emies. BZ MAGDALENA ŻELAZKO