46. Nationale-Nederlanden Maraton Warszawski - Lista startowa

Numer startowy Imię Nazwisko Kategoria wiekowa Zebrana kwota
2007 KLAUDIA KOWALCZYK K-20
2006 ADRIAN KRYSTKIEWICZ M-30
6009 ŁUKASZ FALKOWSKI M-30
6010 MACIEJ DZIK M-20
2023 JANUSZ PRZYWARA M-50
2022 MATEUSZ ROZBICKI M-20
6122 ANTON KOTAU M-20
- PIOTR ADAMSKI M-30
- YIWEI XU M-30
6025 KRZYSZTOF ŁAGOWSKI M-30
6042 MAŁGORZATA MALICKA K-50
5006 KAMIL KRASUSKI M-30
6041 KASIA KILINOWSKA K-40
2038 PATRYK TOMICZEK M-40
2039 DAWID STACHOWIAK M-20
6314 KASIA KOSTRZ K-40
5007 MICHAŁ DUDEK M-30
- MICHAŁ ESTEBAN ŁOJKO M-30
- LESZEK JÓZWIK M-40
6057 AMENAH ALBLEBISH K-20
6026 ANDRII VERBENETS M-20
6058 KRZYSZTOF PRZYBYŁ M-50
2055 TOMASZ PISARSKI M-30
5055 ALEKSANDRA JAROSZEWICZ K-30
2070 ELŻBIETA DUBAN K-50
- MARCIN TOMASZEWSKI M-40
- MAŁGORZATA CIOSEK K-40
2071 WOJCIECH KOSZELA M-30
- ANDREI YUSHKEVICH M-30
6073 WALDEK GROCH M-40
6074 ARKADIUSZ MALKUS M-40
2361 MARCIN NIEWALDA M-30
11515 JOAO LADEIRA M-50
2086 MIA NUMMINEN K-40
2087 KAROLINA GROMULSKA K-30
- RENATA ŁUKASIK K-50
- DAGMARA CZAJKA K-30
6089 TOMASZ GAŁAN M-30
6090 MICHAŁ URBAŃSKI M-40
- PAWEŁ KOWALCZYK M-50
- ARTUR NIEMIEC M-30
2102 SEBASTIAN SĘK M-20
2103 DAWID RATAJCZAK M-40
- BARTOSZ POKRYSZKA M-30
- FRANK GILLAM M-50
2054 WOUTER MORSINK M-30
6105 JUSTYNA WOJTCZAK K-40
6106 GRZEGORZ KOSIERKIEWICZ M-50
2118 PAWEŁ RUDNICKI M-40
2119 MICHAŁ ŁUKASIEWICZ M-30
- DENIS MEKH M-30
- MICHAŁ JACHIMIAK M-20
11531 MICHAŁ RYBARZ M-30
6121 BARTOSZ BASIS M-30
6265 PAVELAS ROGALIS M-30
2134 ARTUR PASULA M-40
2135 ROBERTO DE ANDRACA M-50
- JOLANTA ARENT-STEFAŃSKA K-40
5022 ANNA STANISŁAWSKA K-20
- KAROL GLINKA M-30
2150 KAMIL JUSZCZAK M-20
2151 ANDRZEJ GAJ M-50
6137 MAKSYM MAKOVSKYI M-30
6138 PAVEL FILIPICHEV M-20
2215 RAFAŁ MOCZYDŁOWSKI M-30
2183 RYSZARD HADAM M-50
5023 KAMIL TROSZCZYŃSKI M-20
2166 MARCIN TRZECKI M-50
- KRZYSZTOF KOŻUCHOWSKI M-50
- TOMASZ TUROWSKI M-30
2167 ARTUR STAŃCZYK M-40
6153 ZBIGNIEW NADKIERNICZNY M-40
11547 MARTA BOGAJCZYK K-30
6154 MARCIN DĄBROWSKI M-30
2182 MICHAŁ BULZACKI M-30
- MIKOŁAJ KUJAWSKI M-30
- MICHAŁ MUSZALSKI M-40
6169 ŁUKASZ WIELGOSZ M-30
6170 MARCIN ZALEWSKI M-70
2198 MACIEJ KLICH M-50
2199 OSKAR WIELECKI M-40
- ANETA ZIONTEK K-40
2214 PAWEŁ PIOTROWSKI M-50
6201 MAREK GŁOWACKI M-50
6282 KAROL WENDT M-30
- JACEK GNYSIŃSKI M-60
6185 MATEUSZ WAWRZYNIAK M-20
6186 ROBERT DWÓŻNIK M-50
- MICHAŁ WACHACKI M-30
- SEBASTIAN PALUCH M-40
2230 MICHAL GALEWICZ M-50
2231 DARIUSZ WROŃSKI M-40
11563 ANDRZEJ ADAMCZYK M-40
6202 ANNA FRĄCZYK K-30
2246 HAISHAN ZHENG M-40
2247 ARTUR KIJAK M-40
6218 MICHAŁ PIWKO M-20
- ADAM MENDRA M-30
- MARZENA BOCZKOWSKA K-40
2262 MIGUEL PAIVA M-50
2263 ZUZANNA HOŁUBKA K-20
6217 ANNA FIOR K-40
- PAWEŁ TERCZYŃSKI M-50
2425 AGATA PARTYKA K-40
6410 ŁUKASZ GERYCKI M-30
- MICHAŁ PARYS M-40
2278 JACEK LENART M-50
2279 WIKTOR KWIATKOWSKI M-20
- GRZEGORZ SUTRYK M-30
2294 ANGELO AQUINO M-40
2295 NICOLE IGNACIK K-40
6233 SÉBASTIEN MORISOD M-20
6234 LÉO TURIN M-20
11579 ADAM WITCZAK M-40
- JOACHIM DUDOŃ M-40
- MARCIN ZAKRZEWSKI M-30
2310 DANNI PAULL K-40
6250 JIM CARTWRIGHT M-40
2311 ALEXANDER ALEXANDER M-50
6249 ERIN LARSEN K-40
2409 LAURA KAMINSKA K-20
- MARCIN SADOWSKI M-20
- ŁUKASZ KULAK M-30
2328 GRZEGORZ KURIATA M-30
2329 SYLWIA ROK-SZPALA K-40
2472 OSKAR ILKIEWICZ M-20
6266 KRZYSZTOF WIERZBOWSKI M-30
- ADRIAN TURKOWSKI M-20
2344 GAELLE BOULER K-20
2345 IZABELA STOBIECKA K-20
11595 IGOR KOPEĆ M-20
6426 MACIEJ KOTAS M-20
2360 JULIEN BURGY M-30
- BARTOSZ KORZENIEWSKI M-30
- KRZYSZTOF NOWAK M-30
6281 VALIANTSINA ZAMANA K-40
- MACIEJ GÓRSKI M-20
2376 TOMASZ MARYŃCZAK M-40
2377 CLAUDIO FEDI M-40
- MACIEJ MAŁYSZKO M-20
6297 KUBA HENREWICZ M-40
6298 BOGUSŁAW GRABOWSKI M-40
- DENNIS PODLIPNY M-20
2392 PIOTR LASZKIEWICZ M-40
2393 CEZARY WASIAK M-40
- IWONA SIERZPUTOWSKA K-50
11611 SEBASTIAN ZDZIARSKI M-20
2408 NATALIA SKRZECZKOWSKA K-20
- MATEUSZ SOJKA M-40
- KAMILA SZOZDA K-20
6313 MICHAŁ PROŚCIŃSKI M-20
5038 JORDAN THIBAULT M-30
2424 PAWEŁ BOHAREWICZ M-40
6330 DARIUSZ DOLCZEWSKI M-40
6331 WITOLD OLCZAK M-60
- KATARZYNA LACHOWICZ K-20
5039 JULIA LISOWSKA K-20
2440 MARTA SMOLIŃSKA K-40
- ANNA RYBACHENKO K-40
2441 KACPER MYSZKA M-20
2456 GRZEGORZ KOZACZUK M-40
6346 WIKTOR WALC M-40
2457 PAWEŁ MACHOŃ M-30
- MACIEJ BAŃKOWSKI M-40
- ROBERT KUCHARSKI M-40
6362 ALICJA ZUBCZYŃSKA K-20
- JACEK MARKOWSKI M-30
- JACEK CHWISTEK M-40
2473 JOANNA BEDNARSKA K-30
6378 WIKTOR KARST M-40
11627 SEBASTIAN ŁUCZAK M-40
- ŁUKASZ FRĄCZEK M-30
- IZABELA PAROL K-30
2488 KAMIL ZIELIŃSKI M-30
2489 JAKUB OSIŃSKI M-20
- MIROSŁAW GIBAS M-30
2504 ARTUR KRZYŻAŃSKI M-30
2505 MARCIN PIEKUT M-30
- FRANCLIN FERREIRA M-50
11643 KLAUDIA POŻOGA K-30
6394 RAFAŁ NOWICKI M-30
2520 MACIEJ MUCHIN M-40
2521 JAKUB SYPNIEWSKI M-20
- KINGA GRUSZKA K-20
- MARCIN OLSZEWSKI M-40
5054 ANGELIKA KOROL K-30
- AGNIESZKA PETTYN K-30
- ADAM KSIADZ M-40
2536 MICHAŁ KUREK M-40
2537 ERYK TOKAREK M-30
- KAMIL JANCZAREK M-30
- RADEK KRUSZEWSKI M-40
11659 ADAM SZYMCZAK M-20
- RADOSŁAW WYPYCH M-50
- DOROTA RYBITWA K-40
2552 ŁUKASZ MIŚTA M-40
6442 IRENEUSZ OSTASZEWSKI M-40
2553 STUART SCHEAR M-60
- CYPRIAN CYBULSKI M-20
- KAMILA SERAFIN K-30