46. Nationale-Nederlanden Maraton Warszawski - Lista startowa

Numer startowy Imię Nazwisko Kategoria wiekowa Zebrana kwota
- MARCIN CIESIELSKI M-30
- IWONA CIEŚLIK K-30
- MAŁGORZATA CIOSEK K-40
- ŁUKASZ CIOSK M-40 Biegam Dobrze! - przejdź do strony
22% / 100 zł
5059 ANNA CISZEWSKA K-40
6001 PAWEŁ CISZEWSKI M-30
2516 THOMAS CLARKE M-30
6062 JULIEN CLOUET M-30
2158 CRAIG COENEN M-50
2270 ALAN CRAMER M-60
- ANDREW CRAWFORD M-20
- ULA CULJAK K-40
2216 ALEKSANDER ĆWIOK M-20
13502 AGNIESZKA CYBULSKA-PACHOLSKA K-40 Biegam Dobrze! - przejdź do strony
288% / 1 300 zł
6244 ROKSANA CYWIŃSKA K-30
- DAGMARA CZAJKA K-30
- DANIEL CZAJKA M-30
2124 MARCIN CZAJKOWSKI M-40
2336 KATARZYNA CZAPIŃSKA K-40
- PIOTR CZAPSKI M-20
5003 WERONIKA CZARNECKA K-30
2187 DAWID CZECHOWSKI M-30
- KONRAD CZEPCZYK M-30
- ADRIAN CZERNIAK M-30
11540 GRZEGORZ CZERNIAK M-40
2111 DAWID CZERNIAKOWSKI M-30
5019 ADAM CZERWIŃSKI M-30
6403 ŁUKASZ CZERWONKA M-30
2155 VYTIS ČŽINAUSKAS M-30
2415 EWA CZORNY K-40
6258 WITOLD CZUBAK M-40
13501 JACEK CZUJAK M-40 Biegam Dobrze! - przejdź do strony
155% / 700 zł
- DOMINIK CZYPEK M-20
- DOMINIK DĄBEK M-20
6227 DOROTA DĄBROWSKA K-30
6154 MARCIN DĄBROWSKI M-30
2337 MICHAŁ DĄBROWSKI M-30
2434 PIOTR DABROWSKI M-30
- KYLA DALTON-LOWE K-20
6416 DOUGLAS DALWOOD M-70
- KRYSTIAN DATA M-20
- TOMASZ DAWIDCZYK M-50
11586 BOLESŁAW DAWIDOWICZ M-40
2135 ROBERTO DE ANDRACA M-50
6332 MATHIEU DE RIJDT M-30
2298 THIBAULT DE RIJDT M-30
- ARTUR DĘBOSZ M-20
5041 MARIUSZ DĘBSKI M-50
2162 ROBERT DĘBSKI M-50
6279 ALEKSANDRA DEMBSKA K-30
6039 TOMASZ DEMSKI M-30
- GRAHAM DENNISON M-40
- LECH DENYSENKO M-60
11635 NATALIA DERA K-30
2374 MATEUSZ DERCZ M-30
6140 ÁDÁM DERGÁN M-40
11564 ADRIANNA DERKACZ K-30
6141 PAWEŁ DERKOWSKI M-30
2049 SZYMON DIACZUK M-20
6176 JACEK DIDŁUCH M-40
- ADAM DŁUBAK M-20 Biegam Dobrze! - przejdź do strony
0% / 0 zł
6237 JAKUB DŁUGOŁĘCKI M-20
- ANATOLII DMYTRENKO M-30
- MICHAŁ DOBROSZ M-40
- KAMILA DOBRZYCKA K-50
6393 MARIA DOBRZYCKA K-20
6198 ŁUKASZ DOLATA M-30
6330 DARIUSZ DOLCZEWSKI M-40
2228 KRZYSZTOF DOLEGA M-50
2051 JAKUB DOLIŃSKI M-20
2510 TOMASZ DOPART M-40
11658 NATAN DOPIERALSKI M-20
2312 ESTHER DOWNES K-40
2384 ZYGMUNT DRAPIEWSKI M-50
- MACIEJ DREJ M-20
- KRZYSZTOF DREWNIAK M-40 Biegam Dobrze! - przejdź do strony
77% / 350 zł
6317 WOJCIECH DROBNIK M-40
- JAKUB DROZDOWSKI M-20 Biegam Dobrze! - przejdź do strony
0% / 0 zł
- ADRIAN DRÓŻDŻ M-30
2171 MARIUSZ DRZAZGA M-50
2070 ELŻBIETA DUBAN K-50
6269 PIOTR DUBEC M-40
2099 JAKUB DUDA M-20
2481 PAWEŁ DUDARYK M-20
- DANIEL DUDEK M-40
5007 MICHAŁ DUDEK M-30
2515 JERZY DUDENKO M-40
- JOACHIM DUDOŃ M-40
- AGNIESZKA DUDZIAK K-20 Biegam Dobrze! - przejdź do strony
0% / 0 zł
- PAWEŁ DUDZIK M-40 Biegam Dobrze! - przejdź do strony
0% / 0 zł
11638 PAWEŁ DUDZIŃSKI M-20
2398 ADRIAN DUL M-20
11566 TOMASZ DUMIŃSKI M-40
6186 ROBERT DWÓŻNIK M-50
11524 MARIUSZ DYŚ M-40
2306 RAFAEL DYSZY M-30
- ANDRZEJ DZIĄBOR M-50 Biegam Dobrze! - przejdź do strony
0% / 0 zł
2174 KRZYSZTOF DZIDA M-30
2029 JERZY DZIEDZINA M-40
- MARIA DZIEKANOWSKA K-30
2019 JUSTYNA DZIENISZ K-40
2009 ROMAN DZIENISZ M-50
6010 MACIEJ DZIK M-20
- KRZYSZTOF DZIOBA M-40
2380 TOMASZ DZIURZYNSKI M-50
2154 ALBERT DZWONKOWSKI M-40
11646 ADAM EJMONT M-30
6290 DAVID ELBOURNE M-40
6264 JOSEPH EMERY M-20
- IBRAHIM EMMEDIK M-50
2098 STIINA ENQVIST K-50
- PIOTR FĄFEREK M-30
6009 ŁUKASZ FALKOWSKI M-30
- MARIUSZ FALKOWSKI M-40
- FABRIZIO FAVA M-50
2538 JOANNA FEDE K-30
2377 CLAUDIO FEDI M-40
- FRANCLIN FERREIRA M-50
6235 ALEXANDRE FIDANZA M-20
2451 PIOTR FIEDOREK M-50
6427 ADAM FIGURSKI M-30
11639 JAKUB FILIKS M-20
11510 ADAM FILIPIAK M-30
6138 PAVEL FILIPICHEV M-20
- ARKADIUSZ FILIPOWICZ M-40
- DANIEL FILOCHOWSKI M-40 Biegam Dobrze! - przejdź do strony
33% / 150 zł
6189 PAWEŁ FILUTOWSKI M-40
6217 ANNA FIOR K-40
- KRZYSZTOF FITRZYK M-40 Biegam Dobrze! - przejdź do strony
55% / 250 zł
2304 SUSANN FLATHE K-40
- ARTUR FLIS M-30 Biegam Dobrze! - przejdź do strony
44% / 200 zł
6120 TOMASZ FLIS M-30
- MICHAŁ FLORKIEWICZ M-30
6114 BARTOSZ FOKSOWICZ M-20
- ŁUKASZ FORCZEK M-30
- CIARAN FOX M-30
2517 WITOLD FRĄCKIEWICZ M-30
- ŁUKASZ FRĄCZEK M-30
6202 ANNA FRĄCZYK K-30
- ROBERT FRASUNKIEWICZ M-50
11615 ERWIN FRĄTCZAK M-30
2233 JACEK FRĘCHOWICZ M-50
6358 JAKUB FROŁOW M-50
2120 IZABELA FRONTCZAK K-30
- NATALIA FRUK K-30 Biegam Dobrze! - przejdź do strony
66% / 300 zł
6231 BARTOSZ FRYDLER M-30
- MONIKA FUNDANICZ K-30
- ŁUKASZ GADOMSKI M-30
- MARIAN GADZIMORA M-40 Biegam Dobrze! - przejdź do strony
81% / 365 zł
2020 MICHAŁ GADZIŃSKI M-30
2151 ANDRZEJ GAJ M-50
2027 ILONA GAJDUK K-30
6420 MICHAŁ GAJEWSKI M-40
- JAKUB GAJOWNIK M-30
2230 MICHAL GALEWICZ M-50
6089 TOMASZ GAŁAN M-30
11649 MARCIN GAŁĄZKA M-40
2282 MARCIN GAŁKOWSKI M-40
2148 MAREK GANCARCZYK M-40
6046 GRZEGORZ GANCARZ M-50
2048 SZYMON GANCARZ M-20
- MICHAŁ GARGAŁA M-30
- ŁUKASZ GARYGA M-40
6392 PATRYK GĄSIŃSKI M-20
- MONIKA GASSEM K-40
6338 CHRISTIAN GATZKI M-40
- ROBERT GAWIN M-40
6391 PAULINA GAWLIK K-20
17011 AGATA GAWRON K-30 Biegam Dobrze! - przejdź do strony
111% / 500 zł
- MICHAŁ GAWRYLUK M-40 Biegam Dobrze! - przejdź do strony
46% / 210 zł
- PAULINA GĘBKA K-30 Biegam Dobrze! - przejdź do strony
0% / 0 zł
6196 ROBERT GEHRKE M-30
6210 ESPEN GEHRKEN M-50
11571 EMILIA GEMBALA K-40
6410 ŁUKASZ GERYCKI M-30
- MIROSŁAW GIBAS M-30
6301 KASPER GIELDON M-30
- MARZENA GIERA K-30 Biegam Dobrze! - przejdź do strony
0% / 0 zł
2339 GRZEGORZ GIERLICKI M-40
2242 JANUSZ GIERMEK M-50
- DARIUSZ GIERUSZKA M-50
- FRANK GILLAM M-50
2292 HUGO GILLIBRAND M-30
2013 ŁUKASZ GINALSKI M-20
18008 TOMASZ GIREJ M-30 Biegam Dobrze! - przejdź do strony
404% / 1 820 zł
6102 WALDEMAR GIZINSKI M-50
- DAWID GLINIECKI M-20
- KAROL GLINKA M-30
6052 ADRIAN GLIŃSKI M-20
2433 WERONIKA GLIWA K-20
2382 MARIUSZ GLOWACKI M-50
6201 MAREK GŁOWACKI M-50
2541 MICHAŁ GŁOWACKI M-30
2547 PAWEŁ GMEREK M-50
11565 KRZYSZTOF GNYŚ M-50
- JACEK GNYSIŃSKI M-60
2028 WOJCIECH GOCEK M-40
2303 GRÉGORI GOETYNCK M-30
6243 EMILIA GOGOŁKIEWICZ-KOŁECKA K-40
2334 ROBERT GOLDSMITH M-20