8. Nationale-Nederlanden Mini Maraton - Lista startowa

Numer startowy Imię Nazwisko Kategoria wiekowa
F110 RADEK MAĆKOWSKI Bieg Juniora
C122 RADEK SZYMKIEWICZ Bieg Smyka
- RADOSŁAW KUBIAK Bieg Urwisa
E180 RAFAŁ OKON Bieg Zucha
D159 RHETT ELLSESSER Twisters Race
E149 RITA MOSE Bieg Zucha
B432 RITA ŁOBACZ Bieg Krasnala
F160 ROBERT ZAJĄC Bieg Juniora
B533 ROBERT STEFAŃSKI Bieg Krasnala
G113 ROMAN KNAP Bieg Nastolatka
D328 RÓŻA MIROSZ Bieg Urwisa
A133 RÓŻA SIERPIEŃ Bieg Bąbla
B554 RÓŻA CASTILLO LEŚNIATYŃSKA Bieg Krasnala
F189 ROZALIA KALISZEWSKA Bieg Juniora
- ROZALIA RZEPKA Bieg Smyka
A113 ROZALIA ZDUNEK Bieg Bąbla
A507 ROZALIA STOLARCZYK Bieg Bąbla
C210 ROZALIA FAŁEK Bieg Smyka
B339 RYSZARD KRYGIER Bieg Krasnala
C423 RYSZARD DRZASTWA Bieg Smyka
B213 RYSZARD WĘGRZYNEK Bieg Krasnala
C208 SABINA ZUBCZYŃSKA Bieg Smyka
C342 SABINA SMOGORZEWSKA Bieg Smyka
- SANDRA KIEŁCZEWSKA Bieg Urwisa
B103 SARA WOJTCZAK Bieg Krasnala
A212 SARA KOWALSKA Bieg Bąbla
C140 SARA GHIZZI Bieg Smyka
A136 SARA GROCHOWALSKA Bieg Bąbla
- SATHWIK PUNAGANI Twisters Race
E129 SEBASTIAN DRELISZEK Bieg Zucha
C219 SOFIA HERASHCHENKO Wobblers Race
B245 SONIA IGNACZAK Bieg Krasnala
D132 SONIA JAGIELSKA Bieg Urwisa
B529 STANISLAW BOGUCKI Bieg Krasnala
B211 STANISŁAW LASKOWSKI Bieg Krasnala
A420 STANISŁAW ZAWADZKI Bieg Bąbla
C234 STANISŁAW KUNKEL Bieg Smyka
E233 STANISŁAW FIT Bieg Zucha
D317 STANISŁAW PIETRZYK Bieg Urwisa
F154 STANISŁAW MIKLASZEWSKI Bieg Juniora
- STANISŁAW GOLISZEK Bieg Krasnala
C335 STANISŁAW PIETRAS Bieg Smyka
D341 STANISŁAW RYSZKA Bieg Urwisa
A118 STANISŁAW KOZERSKI Bieg Bąbla
- STANISŁAW PAWŁOWSKI Bieg Krasnala
B327 STANISŁAW SZCZEPAŃSKI Bieg Krasnala
B205 STANISŁAW BĄKOWSKI Bieg Krasnala
A338 STANISŁAW ANTOSZKIEWICZ Bieg Bąbla
B311 STANISŁAW BRZESKI Bieg Krasnala
C173 STANISŁAW RUTKOWSKI Bieg Smyka
C409 STAŚ DĄBROWA Bieg Smyka
- STAŚ DĄBROWA Bieg Smyka
A329 STEFAN KORNILUK-DOBRZYŃSKI Bieg Bąbla
A211 STEFAN SZYMAŃSKI Bieg Bąbla
E252 STEFAN SPECHT Bieg Zucha
A320 STEFAN CZAJKA Bieg Bąbla
D202 STEFAN KAFARA Bieg Urwisa
- STELLA KIERSNOWSKA Bieg Juniora
B236 STEPAN HERASHCHENKO Toddlers Race
A528 STEPAN SIDOROV Bieg Bąbla
- SYLWESTER STRECKER Bieg Krasnala
B304 SYLWESTER STRECKER Bieg Krasnala
D354 SZYMON JACZEWSKI Bieg Urwisa
C123 SZYMON SOSNOWSKI Bieg Smyka
C323 SZYMON SMOCZYŃSKI Bieg Smyka
B358 SZYMON NOWICKI Bieg Krasnala
B343 SZYMON TADZIK Bieg Krasnala
D109 SZYMON ŁUKASZEWSKI Bieg Urwisa
E118 SZYMON GŁOGOWSKI Bieg Zucha
C115 SZYMON ZAKRZEWSKI Bieg Smyka
G127 SZYMON DZIURLA Bieg Nastolatka
- SZYMON BOCHENEK Bieg Krasnala
- SZYMON BYTNIEWSKI Bieg Nastolatka
B138 SZYMON KURIATA Bieg Krasnala
B160 SZYMON PERZANOWSKI Bieg Krasnala
A504 SZYMON JASTRZĘBSKI Bieg Bąbla
F169 SZYMON MACHULSKI Bieg Juniora
C147 SZYMON LECH Bieg Smyka
D215 SZYMON OKRÓJ Bieg Urwisa
A529 SZYMON ZDROJEWSKI Bieg Bąbla
A311 SZYMON LANGE Bieg Bąbla
- SZYMON WITOSŁAWSKI Bieg Smyka
D353 TADEK ZAKROCKI Bieg Urwisa
- TADEK ZAKROCKI Bieg Urwisa
B418 TADEUSZ PIETRZYK Bieg Krasnala
A214 TADEUSZ GOŁĄB-MOSSAKOWSKI Bieg Bąbla
A319 TADEUSZ SZCZEPAŃSKI Bieg Bąbla
B310 TADEUSZ BOMBOL Bieg Krasnala
C120 TADEUSZ NITWIŃSKI Bieg Smyka
E153 TADEUSZ DEJNAROWICZ Bieg Zucha
C367 TEODOR BOROWSKI Bieg Smyka
B333 TEODOR KOTLEWSKI Bieg Krasnala
C262 TIMOTEJ VOZAK Wobblers Race
- TOBIASZ SKRODZKI Bieg Nastolatka
- TOBIASZ RADZYMIN Bieg Krasnala
B148 TOLA CIELEMĘCKA Bieg Krasnala
B242 TOM NORRIS Bieg Krasnala
F156 TOMASZ FALKOWSKI Bieg Juniora
D167 TOMASZ PIOTROWSKI Bieg Urwisa
B423 TOMASZ KOWALEWSKI Bieg Krasnala
- TOMASZ SZWAJKOWSKI Bieg Nastolatka
F172 TOMASZ KRAWCZYK Bieg Juniora
B519 TOMASZ KORZYŃSKI Bieg Krasnala
- TOMASZ BURAK Bieg Krasnala
C130 TOMASZ ŁUBA Bieg Smyka
D258 TOMASZ KACPROWSKI Bieg Urwisa
B537 TOMASZ BURAK Bieg Krasnala
B208 TOMASZ FICEK Bieg Krasnala
B154 TOSIA SOBOLEWSKA Bieg Krasnala
E259 TOSIA GAWLIK Bieg Zucha
B325 TSIMAFEI PRASKALOVICH Bieg Krasnala
- TSIMAFEI PRASKALOVICH Bieg Krasnala
A117 TYMEK SETLAK Bieg Bąbla
- TYMON SUŁKOWSKI Bieg Nastolatka
C265 TYMON CHAJĘCKI Bieg Smyka
D173 TYMON WYSOCKI Bieg Urwisa
D351 TYMON FELIS Bieg Urwisa
E124 TYMON KACZMARCZYK Bieg Zucha
D134 TYMON SZYDŁOWSKI Bieg Urwisa
D112 TYMON ADAMCZYK Bieg Urwisa
C131 TYMON ACKERMANN Bieg Smyka
E155 TYMON SOSNOWSKI Bieg Zucha
E163 TYMON WASIEWICZ Bieg Zucha
G109 TYMOTEUSZ MAZUR Bieg Nastolatka
G116 TYMOTEUSZ WOŹNICKI Bieg Nastolatka
C218 TYMOTEUSZ KUBIAK Bieg Smyka
- TYMOTEUSZ BIEDRZYCKI Bieg Bąbla
C307 TYMOTEUSZ BOYARINTSEV Bieg Smyka
C263 TYMOTEUSZ RADZYMIN Bieg Smyka
C436 ULA ŁAWICKA Bieg Smyka
B201 URSZULA MAGNUSKA Bieg Krasnala
A428 URSZULA KWIATKOWSKA Bieg Bąbla
D323 URSZULA CZYNIENIK Bieg Urwisa
E231 URSZULA TYWONEK Bieg Zucha
D332 URSZULA SZPUNAR Bieg Urwisa
B225 URSZULA KOSACKA Bieg Krasnala
B459 USTYM RAICHAKOVSKI Bieg Krasnala
F134 VERONIKA PRADIED-YANCHAK Bieg Juniora
D357 VICTRORIA AVILES RIBEIRO Bieg Urwisa
- WANDA MRÓZEK Bieg Krasnala
- WANDA ORZYŁOWSKA Bieg Bąbla
B255 WANDA KAFARA Bieg Krasnala
F157 WERONIKA POLLER Bieg Juniora
G125 WERONIKA WILCZYŃSKA Bieg Nastolatka
B439 WERONIKA ORYGA Bieg Krasnala
G102 WERONIKA KOZERSKA Bieg Nastolatka
F144 WIKTOR SZALENIEC Bieg Juniora
C206 WIKTOR KRYWIENKO Bieg Smyka
D230 WIKTOR GOSKA Bieg Urwisa
A140 WIKTOR OSMAN Bieg Bąbla
G121 WIKTOR GRUSZCZYŃSKI Bieg Nastolatka
A107 WIKTOR SILCZAK Bieg Bąbla
C341 WIKTOR STAŃCZAK Bieg Smyka
F166 WIKTOR KATNER Bieg Juniora
C422 WIKTOR BIEŁAWA Bieg Smyka
E126 WIKTOR KUŹNICKI Bieg Zucha
C169 WIKTOR ŁATAŚ Bieg Smyka
- WIKTOR GAŁCZYŃSKI Bieg Juniora
C146 WIKTOR WILOCH Bieg Smyka
D160 WIKTOR KOŁTOWICZ Bieg Urwisa
C257 WIKTOR WASIEWICZ Bieg Smyka
B351 WIKTORIA MODZELEWSKA Bieg Krasnala
A103 WIKTORIA WOJTCZAK Bieg Bąbla
F120 WIKTORIA GAWRON Bieg Juniora
A503 WIKTORIA KRÓLIKOWSKA Bieg Bąbla
G130 WIKTORIA FORYŚ Bieg Nastolatka
B257 WIKTORIA PURA Bieg Krasnala
E111 WIKTORIA WITEK Bieg Zucha
- WIKTORIA LECH Bieg Bąbla
A422 WIKTORIA FRANASZEK Bieg Bąbla
B252 WITOLD GURZĘDA Bieg Krasnala
B544 WITOLD SZMIT Bieg Krasnala
C170 WOJCIECH PIÓRKOWSKI Bieg Smyka
C368 WOJCIECH WÓJCIK Bieg Smyka
A226 WOJCIECH CHRZĄSTOWSKI Bieg Bąbla
B518 WOJCIECH KORZYŃSKI Bieg Krasnala
D315 WOJCIECH DUBINSKI Bieg Urwisa
C152 WOJCIECH BLACHARZ Bieg Smyka
- WOJCIECH KUBIAK Bieg Smyka
F167 WOJCIECH DUDEK Bieg Juniora
B517 WOJCIECH WRÓBLEWSKI Bieg Krasnala
- WOJCIECH MATOSEK Bieg Juniora
E134 WOJCIECH KALINOWSKI Bieg Zucha
D104 WOJCIECH MARIAN BANASIK Bieg Urwisa
C216 WOJTEK MALEJCZYK-FENGLER Bieg Smyka
A217 YASMINA NGOY Bieg Bąbla
D237 YEHOR HORODOV Bieg Urwisa
A517 ZAKHAR BRYCHKOVSKYI Bieg Bąbla
D139 ZOFIA OLSZEWSKA Bieg Urwisa
B338 ZOFIA KORSKA Bieg Krasnala
C236 ZOFIA KAMIŃSKA Bieg Smyka
E270 ZOFIA GRZEGRZÓŁKA Bieg Zucha
C229 ZOFIA CHRZĄSTOWSKA Bieg Smyka
C114 ZOFIA NEY Bieg Smyka
C153 ZOFIA KUŹNICKA Bieg Smyka
C414 ZOFIA ŁUKOWSKA Bieg Smyka
A224 ZOFIA KRUKOWSKA Bieg Bąbla
A322 ZOFIA ROŻKIEWICZ Bieg Bąbla
D119 ZOFIA MIODOŃSKA Bieg Urwisa
D270 ZOFIA DOMINIAK Bieg Urwisa