18. Nationale-Nederlanden Półmaraton Warszawski - Lista startowa

Numer startowy Imię Nazwisko Kategoria wiekowa Zebrana kwota
10293 WERONIKA TYSZKA K-20
14074 KAROL ZWIRUK M-40
9664 MYKYTA STRUNKYS M-30
4281 ZOFIA WESOŁOWSKA K-20
- MAŁGORZATA PACZKOWSKA K-30
- MARTYNA MACISZEWSKA K-30
14090 IWONA ŚWIERCZ K-50
- MARIA STRZELEC K-20
- KATARZYNA MAKOWSKA K-20
- ŁUKASZ CETRA M-30
- CAITLIN MAY K-20
- ELZBIETA JANICKA K-50
- MARTA PRZYGODA K-30
- ROY GARCIA FLORES M-20
- TOMASZ MARKIEWICZ M-50
- MARYNA BONDARENKO K-20
9680 ARTUR HAMMERMEISTER M-20
- JOANNA ZWOLAK K-40
- PIOTR SZLACHETKA M-30
- ANNA SZYMAŃSKA K-20
9825 MICHAŁ RÓŻAŃSKI M-40
- KAMIL SZYMURA M-30
10196 KAMIL RAFELD M-30
- KOSTYA USATOV M-20
- ŁUKASZ MOŚCICKI M-40
- KUBA BERGCHOLC M-20
- WIOLETA GOSZCZYŃSKA K-30
9922 MARTA PIENIĄŻEK K-40
- WIESŁAW DRESZLER M-50
10034 ADRIAN CZECZOT M-30
4217 JOSEPH LAVENDER M-20
- NATALIA SMOKTUNOWICZ K-30
- TOMASZ KAWALA M-50
- PAWEŁ LIPKO M-40
- SYLWIA GOLDER K-30
- SUSANE CALEGARI K-30
- RADOSŁAW PTAK M-30
10018 SŁAWOMIR URBANIAK M-40
9614 MATEUSZ OKULANIS M-20
- ALFRED ZABRZAŃSKI M-70
9631 MARIKA FRANKOWSKA K-30
9648 JAKUB KOCIOŁOWICZ M-40
- JULIA WAŚKÓW K-20
9697 JACEK BZURA M-40
9713 GRZEGORZ BOROWSKI M-20
9729 NATALIA ROSSA K-20
9745 MICHAŁ ANDRZEJCZAK M-30
9761 PAWEŁ RAKOCZY M-50
- JANUSZ NOWOSIELSKI M-20
9777 CEZARY JEDLIŃSKI M-50
9793 RAFAŁ BARTKOWIAK M-50
9809 NOJUS VAICEKONIS M-20
- ADAM WOTA M-50
9841 MAREK BIERNACKI M-40
9857 RADOMIR MASTALERZ M-30
9873 THIBAULT PIRON M-30
9889 ADAM PAWLUCZYK M-30
9906 MARCIN SKOWROŃSKI M-20
9938 BŁAŻEJ MAJEWSKI M-30
9954 MAGDALENA KUBIAK K-30
9970 NATALIA BARAŃSKA K-20
9986 ŁUKASZ RYBIŃSKI M-40
10002 JULIA KUZMINSKA K-20
- ALEXEY GRETSKI M-40
10050 MAJA PŁUSA K-20
10067 TOMASZ WANDEL M-40
10083 EWA KOZŁOWSKA K-20
10099 ALICJA DOMAŃSKA K-20
10115 HANNA HORALSKA K-30
- PAULINA LUBOWIECKA K-20
10131 MACIEJ GULANOWSKI M-30
10147 IZABELA MALINOWSKA-KUDZIA K-40
10163 DOROTA FRANKOWSKA K-50
10180 ANDRZEJ KORYCIŃSKI M-30
10212 ANNA DZIĄG K-50
10228 SIARHEI KAWALENKA M-30
- AGATA ZIENKIEWICZ K-40
10245 MACIEJ WŁOSEK M-40
10261 PAWEŁ MILLER M-40
10277 MARCIN BAŃKOWSKI M-50
10309 JOANNA KOWALSKA K-50
10341 BARTŁOMIEJ GRZYWACZ M-20
10357 GRZEGORZ NOWOSIELSKI M-30
10373 ANNA ORŁOWSKA K-30
10389 ADAM PRZYBOROWSKI M-30
10405 JĘDRZEJ ŚMIGIELSKI M-20
- BEATA FITRZYK K-30
10421 DANIEL PAWLIK M-20
- KAMIL JEGLIŃSKI M-30
- ANNA LEŚ K-40
- BARTOSZ SKOWROŃSKI M-30
- ARTUR PAROL M-40
- NATALIA GŁÓWKA-OSSOWSKA K-30
- JAN KOZŁOWSKI M-30
4120 BRYGIDA KOTYNIEWICZ K-40
- ARKADIUSZ BĄK M-40
- JAKUB KOZŁOWSKI M-20
- DENIS MEKH M-30
13945 WERONIKA SOBALA K-30
- KACPER KOŚCIELNIAK M-20
- TOMASZ STEFANIUK M-40
- JOANNA KALINOWSKA K-50
- MIKHAIL BRASHEVETS M-20
- ANASTASIIA TSAPULYCH K-20
14106 MARZENA OPOWICZ K-60
3813 MATEUSZ MODERSKI M-40
4153 ANTONINA SAWICKA K-20
10325 WERONIKA WROŃSKA K-40
3572 KLAUDIUSZ SZWAJKA M-20
3588 JAKUB TOMICZEK M-40
3604 KAJSA JOHANSSON K-20
3620 JOANNA STOSIO-CELIŃSKA K-50
3636 WIKTOR MICHAŁOWSKI M-30
3652 ELŻBIETA KUŹMA K-40
3668 ALEKSANDER SOBCZAK M-40
3684 SHMULIK OHAYON M-50
3700 JOANNA SMOLSKA K-20
3716 RAFAŁ CIESIELCZUK M-30
3732 JAKUB JÓŹWICKI M-50
3748 MAGDALENA NOWAK K-40
3764 KANSTANTSIN TOKARAU M-40
3911 JITHIN VARGHESE M-30
3781 LIDIA MATLAK K-50
3797 JAKUB BAŁDYKA M-20
14235 ROMAN GRĄZIEWICZ M-30
3830 BOGDAN PIOTROWSKI M-40
3847 MICHAŁ KRAWCZYK M-40
4330 SŁAWOMIR REK M-40
3863 STEFAN VOZAK M-40
3895 MARCIN ROSIŃSKI M-40
3928 PAWEŁ BIELAWSKI M-30
3944 PAWEŁ RASIŃSKI M-30
3960 MARIUSZ SADOWSKI M-40
3976 JAROSŁAW TKACZYK M-40
3992 IVAN LOYEK M-30
4008 LENNART SUCH M-20
4024 PATRYCJA ŚWIERCZEWSKA K-30
4040 HANNA CYGANIK K-40
4056 ŁUKASZ DUCZKOWSKI M-40
4072 WIKTOR SZELĄGOWSKI M-20
4088 ADAM KWIATKOWSKI M-40
4104 MATEUSZ OSZCZYPAŁA M-30
14411 URSZULA BIAŁECKA K-40
4136 JAGODA TOMASZUK K-30
4169 RAFAŁ WOLAŃSKI M-20
14427 ANNA MATEJUK K-30
4185 ANATOLII SHMYHLOV M-30
4201 FRANCISZEK ŁUKOMSKI M-20
4233 PAWEŁ GŁOWACKI M-20
4249 PAWEŁ ANTCZAK M-30
4394 PAWEŁ STAŃCZAK M-50
4265 KRZYSZTOF JOŃCZYK M-30
13978 WOJCIECH OMIELAN M-30
4314 SIARHEI PRUDNIKAU M-40
4298 KRZYSZTOF WILK M-20
4346 PAWEŁ JÓZIAK M-30
14251 KRZYSZTOF LUDYNIA M-40
14058 MARCIN KOWALSKI M-40
4362 RAFAŁ SUŁKOWSKI M-50
4378 FILIP SOBAŃSKI M-20
14010 KAMIL NIEWIATOWSKI M-30
13913 ALEKSANDRA GOMÓŁKA K-20
13929 ZAKA MAMMADOV M-20
13813 MYKOLA KUROPAS M-20
14555 SYLWIA ZAWOJAK K-30
14443 KAROL KRYSTOSIAK M-40
13749 ŁUKASZ ZIEMKA M-30
13765 RADOSŁAW PREISS M-40
13781 MARIUSZ WŁODARCZYK M-40
13797 PAWEŁ GŁOWACKI M-40
13830 MARCIN NOWAK M-30
13846 KATARZYNA RAJCHEL K-40
13862 MATEUSZ DEMSKI M-30
13878 BOGUSŁAW SOBCZAK M-50
13897 ANNA SURMA K-20
13961 BOŻENA JOSYPENKO K-40
14026 MARTA ZAWADKA K-30
13994 TOMASZ WALKOWSKI M-60
14042 ADAM PYDYNIAK M-30
14123 MARIUSZ GAWROŃSKI M-40
14155 WIESŁAW BLEKICKI M-40
14171 ADAM WITCZAK M-40
14187 ŁUKASZ JURKIAN M-40
14203 RAFAŁ KAMIŃSKI M-40
14219 PIOTR KOMSTA M-30
14267 JĘDRZEJ DĄBROWSKI M-30
14523 MICHAŁ MURAS M-50
14283 PRZEMYSŁAW WALCZAK M-30
14299 SEBASTIAN OBRĘBSKI M-20
14315 DMYTRO BURYSHEV M-20
14331 TOMASZ GRZEŚ M-50
14347 BOGDAN BARTNICKI M-40
14363 JAKUB JANDURA M-20
14379 MEGHAAN ZIAJKA K-40
14395 ARTUR KOZUBEK M-30
14459 YEVHENII KURMANOV M-30
14475 MONIKA KLIMKOWSKA K-40
14491 JOÃO MARTINS M-30
14507 BARTOSZ BARAŃSKI M-20
14539 TOMASZ OWOC M-50