18. Nationale-Nederlanden Półmaraton Warszawski - Lista startowa

Numer startowy Imię Nazwisko Kategoria wiekowa Zebrana kwota
- MARCIN CHMIEL M-30
- WOJCIECH MACKIEWICZ M-50
- BŁAŻEJ STATUCH M-40
- JAKUB PEPLIŃSKI M-30
- DAWID OSIAK M-20
- ALIAKSANDR KLIMUK M-20
- MACIEK SZABELSKI M-30
- IZABELA ŻABIŃSKA K-40
- ROBERT OLECH M-50
- ŁUKASZ SZYMANIUK M-30
- MACIEJ MICHALAK M-20
- MADHUSUDAN RAO M-40
- ANNA STOCKA K-30
- SANDRA TYBLEWSKA K-20
- RAFAŁ RESZKA M-30
- MACIEJ CENA M-40
- JANUSZ WASILEWSKI M-50
- OLEG SERGEICHIK M-30
- KRZYSZTOF DOLEGA M-50
- BARTOSZ DMOWSKI M-50
- MICHAŁ GRZEGORZEWSKI M-40
- WŁODZIMIERZ BOGUCKI M-60
- KAMILA DUTKOWSKA-WAWRZAK K-30
- AGNIESZKA WALCZAK K-40
- KAROLINA MARCINIAK K-20
- PRZEMYSŁAW SMEJA M-40
- AJMAL RAZAK M-20
- JAN PABLO PANDO GUERRERO M-20
- JADE HOGGONS K-30
- PIOTR MINKINA M-30
- PRZEMYSŁAW JANOWSKI M-40
- ŁUKASZ SADOWSKI M-40
- TYMOTEUSZ OCZOWIŃSKI M-20
- MARIUSZ ROZBICKI M-40
- JAKUB ŁOJEWSKI M-20
- TOMASZ SZEWCZYK M-20
- KRZYSZTOF KONIECKO M-40
- MICHAŁ DZIDA M-30
- PAULA KOWALSKA K-30
- PAWEŁ BAWER M-30
- BARTEK LEWANDOWSKI M-50
- WOJCIECH MICHALEC M-50
- MAŁGORZATA ZAKRZEWSKA K-40
- MIKALAI KUDRASHOU M-40
- KORDIAN ROGALA M-20
- KSENIIA ANTSUPOVA K-40
- PAWEŁ ANTONIEWICZ M-50
- TOMASZ PORCZYŃSKI M-30
- ADAM MYSIURA M-40
- PAULINA TRYBA K-20
- MAŁGORZATA MROCZEK K-30
- MATEUSZ GRACZYK M-30
- AGNIESZKA KONOPKA K-40
- GRZEGORZ FRANKIEWICZ M-30
- BEATA ANTOSIAK K-30
- MACIEJ NOWICKI M-20
- ALEKSANDRA ZAWADZKA K-40
- MICHAŁ JAWORSKI M-20
- DAWID CEGIEŁKA M-40
- WŁODZIMIERZ KOZŁOWSKI M-40
- SEBASTIAN ŻUCHNIEWICZ M-30
- VIKTOR ELFSTRÖM M-40
- PIOTR MAJCHERSKI M-50
- KRZYSZTOF KLOS M-40
- PIOTR FABIJANOWSKI M-30
- WIKTORIA DRĘŻEK K-20
- KAROL KORONKIEWICZ M-60
- DOMINIK KLAUS M-40
- DANIEL ZONENBERG M-30
- BARTŁOMIEJ OLICHWIROWICZ M-20
- TOMASZ DOMŻALSKI M-40
- MICHAŁ PAWLIK M-30
- TOMASZ JANICKI M-40
- ALEKSANDRA PETRYKOWSKA K-20
- SŁAWOMIR ŁUKASIAK M-50
- PRZEMYSŁAW DUNIA M-30
- EWELINA MACIĄG K-30
- ADRIANNA FLORCZUK K-20
- JAKUB PADUCH M-30
- PIOTR KOWALEWSKI M-40
- ANNA STEFANIAK K-30
- IZABELA WAWOCZNA K-20
- ANNA ŻŁAK K-30
- ALEXANDRA LOPES MARTINS K-20
- KAMIL KARNOWSKI M-30
- AGNIESZKA WALASIK K-50
- JOANNA SIEMBAB K-40
- ALEKSANDRA ALEKSIEJUK K-20
- GARY KOZLOWSKI M-40
- MICHAEL NOWICKI M-40
- GEORGE NWANBIT M-30
- MICHAŁ MUSZALSKI M-40
- DENIS ZIELIŃSKI M-20
- DMITRIY NEPOCHATOV M-20
- CEZARY SAMOJŁOWICZ M-40
- DAWID KOCHMAN M-40
- TOMASZ KOLOS M-30
- PAWEŁ SZAREWICZ M-40
- DANUTA REMBERK K-80
- FIFI ZALUSKI M-20
- KONRAD LIPIŃSKI M-20
- ANDRII MALOVATSKYI M-30
- ZUZANNA AMBROZIAK K-20
- ARSEN SHEVCHUK M-20
- PAULINA CHABIŃSKA K-20
- PAWEŁ ROZUMKIEWICZ M-30
- DOMINIKA LISZEWSKA K-40
- PATRYK GIERZYCKI M-30
- ANNA JEDLECKA K-40
- PIOTR WOJTKOWIAK M-30
- MARCIN KOWALCZYK M-50
- MIKOLAJ VALENCIA M-50
- MAŁGORZATA BUTKIEWICZ K-50
- ALEKSANDRA GOŁAWSKA K-20
- MACIEJ RYSZKA M-40
- ARKADIUSZ LITWIN M-30
- KRYSTIAN HABRYN M-20
- ANDRZEJ MRÓWKA M-50
- JERZY RUSZTECKI M-20
- KARINA VANADZINA K-30
- JAKUB WNUKIEWICZ M-30
- ŁUKASZ ŁAŻEŃSKI M-30
- SŁAWOMIR LEŚNY M-30
- KRZYSZTOF MAIK M-30
- ŁUKASZ ŁATKA M-40
- KATARZYNA PASZKIEWICZ K-20
- ADAM DYCZKOWSKI M-20
- KACPER GALAS M-20
- WALDEMAR ŁABAŃSKI M-30
- ANNA DENYSENKO K-20
- AGNIESZKA MASZEWSKA K-50
- ERNESTO GIMENEZ M-50
- JUSTYNA MACURA K-30
- DMITRY KRATOK M-40
- RISHIKESH RANJAN M-30
- PRZEMYSŁAW GRACZYK M-40
- JACEK CIOŁEK M-40
- NADIYA SUKHARYNA K-40
- KAJA DUDEK K-20
- GRZEGORZ WIELICZKO M-30
- KATARZYNA DĄDELA K-30
- ILYA KARNILOVICH M-30
- HUBERT WIERDAK M-40
- LIDIA CZUPRYNIAK K-20
- MARCIN SYKAŁA M-30
- DAGMARA PIETRASIK K-30
- JANUSZ KOWALSKI M-40
- ANASTASIIA MYKHAILENKO K-20
- NORBERT GÓRSKI M-40
- ARTUR TRUSIAK M-50
- AGNIESZKA ŁYSIAK K-50
- JAKUB POLAK M-30
- MAREK CZARNECKI M-40
- HUBERT DOBIASZ M-40
- MARCIN LEWANDOWSKI M-30
- MARLENA MICHNO K-30
- DANIEL MACYSZYN M-40
- HERBERT SMYK M-30
- MICHAŁ SMÓŁKOWSKI M-40
- FRANCISZEK DOMACHOWSKI M-20
- BARTŁOMIEJ JANOWSKI M-30
- MICHAŁ MŁYŃCZAK M-40
- ANDRII OVCHYNNIKOV M-30
- KRZYSZTOF ZAKOŚCIELNY M-50
- MICHAŁ HOLC M-30
- IZABELA POLETYŁO K-20
- TOMASZ ZYGUŁA M-30
- DOROTA PORWIT-WÓJCIK K-40
- GRZEGORZ ZIÓŁKOWSKI M-40
- ALEKSANDRA GAL K-20
- ŁUKASZ BŁĘCKI M-50
- JOANNA NOWAK K-30
- BARBARA MAGRZYK K-30
- KANSTANTSIN PETRUKOVICH M-40
- ZUZANNA SZEWCZYK K-30
- IZABELA SZMIGIEL K-30
- BORYS SUROWIEC M-20
- MARCIN MATYSIAK M-40
- ZUZANNA WADOWSKA K-30
- MAREK ŚLASKI M-50
- DAWID HEŁMIŃSKI M-30
- TOMASZ WINKLER M-40
- ROBERT FIJAŁKOWSKI M-40
- DAMIAN KOZIEŁ M-40
- SYLWESTER FRONCZAK M-30
- DANIEL DĄBROWSKI M-40
- EMIL GIETKA M-30
- MIŁOSZ MILCZANOWSKI M-30
- DOMINIKA WĄSOWICZ K-40
- ROBERT SIEK M-40
- DAWID DRESZLER M-20
- SAMUEL TAYLOR M-20
- BARBARA SAMOĆ K-40
- BRAJAN KADEWSKI M-20
- MICHAŁ KORZEC M-40
- PIOTR KOŁODZIEJSKI M-50
- ARTUR WALASZCZYK M-40
- WOJCIECH GRABOWSKI M-40
- ARTUR RORZKOWSKI M-40
- KRZYSZTOF MUNIK M-40