18. Nationale-Nederlanden Półmaraton Warszawski - Lista startowa

Numer startowy Imię Nazwisko Kategoria wiekowa Zebrana kwota
4697 MAGDALENA OWOC K-30
14682 PAWEŁ KOWALCZYK M-50
14506 MATEUSZ BEMBENEK M-30
10677 MICHAŁ PŁATEK M-30
10436 MICHAŁ GREGORCZYK M-40
14554 JAN SKAWSKI M-40
10308 ŁUKASZ CICHY M-40
14881 KATARZYNA POPŁAWSKA K-40
10743 ANTON SIDOROVICH M-30
10855 MICHAŁ ILCZUK M-40
10179 IZABELLA HALOTA K-60
10195 MARCIN BĄK M-30
10211 MATEUSZ SMOLIŃSKI M-30
10227 MARCIN SŁOWIŃSKI M-40
10244 JAKUB PIĘTKA M-20
10260 JAREK POTORSKI M-40
10292 JAROSŁAW SIESS M-60
10324 EMILY JONES K-20
10340 ADRIANNA CZYŻ K-30
10356 KRZYSZTOF CZAJKOWSKI M-50
10372 DAMIAN PIÓRO M-30
10388 MARTYNA SKOLMOWSKA K-20
10404 HUBERT KOWIESKI M-30
- NETA ISRAELI K-20
10420 BARTOSZ WŁODARCZYK M-20
10452 KAMIL WŁODARCZYK M-20
10468 DAGMARA POWOLNY K-50
10484 JUSTYNA JANIK K-30
10500 JAKUB JADZIEWICZ M-40
10516 ALEKSANDRA ŁOJEK K-20
10548 SŁAWOMIR CZUBAKOWSKI M-60
10565 JAKUB KINDLIK M-20
10581 JANUSZ RZEPKA M-50
10597 MARTYNA HERT-GAJEWSKA K-40
10613 WERONIKA JANOWSKA K-20
10629 MATEUSZ KASZUBA M-30
10645 KRZYSZTOF LINKIEWICZ M-50
10661 WIOLETTA MALINOWSKA K-40
- OLIWIA ŚNIADAŁA K-20
10693 DAMIAN NABIT M-30
10709 MARCIN KOTOWSKI M-50
10726 RAFAŁ OSIEWICZ M-20
10759 TOMASZ BORKOWSKI M-30
10775 ILYA KHAMITSEVICH M-40
10791 MICHAŁ MIOTK M-40
10807 ZUZANNA DĄBROWSKA K-20
10823 MARIUSZ BIEL M-50
10839 JOLANTA KASPRYK K-40
10871 KLAUDIA ORŁOWSKA K-30
10888 BARTOSZ PAWŁOWSKI M-50
10921 SEBASTIAN BIELECKI M-20
10937 KACPER SYPNIEWSKI M-20
10953 PAWEŁ WALASEK M-50
10969 DAWID JARGIŁO M-20
10985 KRZYSZTOF BODZON M-40
11001 MICHAŁ KLASA M-50
- DAVID BURMEISTER M-40
11017 MARIA BERK K-30
- CHANGHOO SONG M-40
- MONIKA WÓJKOWSKA-DURYS K-40
- JULIA SEWASTYNOWICZ K-20
- MARCIN OSSOWSKI M-30
- INGA JEKEL K-20
- SEBASTIAN KŁACZKA M-30
- MAREK SADOWSKI M-30
- TADEUSZ KOTOWICZ M-70
- ADAM CZOCHAŃSKI M-30
- MATEUSZ CHMURA M-30
- KASIA KRAWCZYK K-30
- ŁUKASZ STEĆ M-40
- MAŁGORZATA WOŹNIAK K-30
- PAWEŁ SKWARA M-20
14426 PRZEMYSŁAW OLENDER M-20
- DOROTA MARCZAK K-20
14410 RAFAŁ RZESZUTKO M-30
- BARBARA ŁOMNICKA K-40
4745 TOMASZ SYPNIEWSKI M-40
- MACIEJ GROMEK M-50
4313 WOJCIECH STACHECKI M-20
- PIOTR DYMEL M-70
4297 ŁUKASZ FERENC M-40
- PIOTR KOPER M-20
4135 MARCIN PARTYKA M-30
10905 NORBERT BORKOWSKI M-30
- BEATA RYMARZ K-40
4329 DANIEL MAQUIN M-40
10532 MARCIN FILIPIAK M-40
- DZMITRY AHALETS M-20
14458 BEATA CHMURA K-20
- ALDONA WANDZEL K-40
14897 MACIEJ SOSNOWSKI M-30
- JAROSŁAW KOWALSKI M-30
4152 FRANEK SAWICKI M-20
4168 MICHAŁ MROZEK M-30
4361 BARTOSZ WENCEL M-20
- MARCIN MARSZAŁEK M-30
4184 MARCIAL PEREZ M-60
4200 DARIUSZ STASIEWICZ M-40
15047 MONIKA SKROŃSKA K-40
4216 SARA DJAMBAZOVSKA K-20
4232 MARZENA MIKUSEK K-30
4248 MICHAŁ SZWACZYK M-20
14442 SANDRA BĘDLIN K-20
- MALWINA MALUCHNIK K-20
4264 PRZEMYSŁAW KLIMKOWSKI M-40
4537 PRZEMYSLAW BOCHMAN M-20
4665 MICHAŁ RYDZEWSKI M-30
4585 KRZYSZTOF CZARNIECKI M-40
4280 MICHAŁ BŁASZKIEWICZ M-20
- TOMASZ BARAŃCZUK M-30
4345 ZBIGNIEW MARCINIAK M-50
- SZYMON KAMIŃSKI-DUDEK M-40
15096 JUSTYNA STANISZEWSKA K-30
4377 SZYMON HAMBICKI M-30
4393 NIKLAS FOGH M-30
4409 VICTORIYA DMITRIYEVA K-40
4425 GRZEGORZ PRZYBYŚ M-50
- ANETA LUBINSKA K-40
4441 ADAM NIEWIAROWSKI M-40
4457 JAKUB CISZEWSKI M-20
4473 KAROL CHWESIUK M-40
14650 DARIUSZ PARZYSZEK M-50
- JAKUB WYSOCKI M-20
4489 URSZULA POCHWICKA K-40
4505 ARTUR POLAK M-40
4521 PAWEŁ RYBARCZYK M-40
4553 TOMASZ KACZMAREK M-40
- KRZYSZTOF NOWAK M-30
4569 MARCIN SIEŃCZYK M-40
4601 PAWEŁ BUKOWSKI M-20
4617 BARBARA WOŹNY K-60
4633 KRZYSZTOF SYREWICZ M-20
4649 PAUL BEAUJARD M-20
4681 KRZYSZTOF BROLA M-30
4713 MARCIN KOZAL M-40
4729 MICHAL KOCJAN M-40
4761 ŁUKASZ POPIELSKI M-40
4777 JAROSŁAW ŁĄCKI M-40
- ANNA BORKOWSKA K-30
4793 RENATA ŻOŁĄDEK K-40
4809 ADAM SZAJGIN M-20
14716 KONRAD MATYJASIAK M-50
4843 MARCIN GRZEGORZEWSKI M-40
- JUSTYN SZKLARUK M-30
4939 ROBERT MALINOWSKI M-40
4875 MICHAŁ DYBCZYŃSKI M-20
4891 MICHAŁ ZACHARJASIEWICZ M-30
- ALESIA MUR K-30
4907 SZYMON GŁĄB M-30
- PIOTR MROCZKOWSKI M-40
14314 NERIJUS FOMICIOVAS M-40
14330 KAMIL JĘDRZEJEWSKI M-30
4955 YAROSLAV BUKOWSKI M-30
14346 GRZEGORZ SĘK M-40
14362 MACIEJ NAROJCZYK M-40
14378 KRZYSZTOF SŁUPIŃSKI M-30
14394 JOACHIM BURGARD M-40
- EDYTA JAWORSKA K-40
14474 MICHAŁ MAJEWSKI M-30
14490 MATEUSZ JAGNIĄTKOWSKI M-20
4971 WIKTOR ŚWIĄTKOWSKI M-40
14538 ALEKSANDRA ŁADEWSKA K-40
14586 ADAM BOGUCKI M-30
14815 JAN BARTKIEWICZ M-30
14618 IGOR SIMINSKI M-30
14634 DANIEL STĘPNIK M-30
14666 MARCIN KULCZYCKI M-30
- ŁUKASZ PACHOLCZYK M-40
14983 PIOTR ŻELAZNY M-20
14700 ŁUKASZ CHYBALSKI M-20
14734 ZBYSZEK SOKOŁOWSKI M-50
14799 NOUREDINE ELFOUNINI M-60
14751 ŁUKASZ OLBROMSKI M-40
- KAMILA KAWECKA K-30
14767 ANNA RAYZACHER K-40
14783 RAFAŁ KĘDZIOREK M-30
14833 MARIOLA PIWEK K-30
- MATEUSZ BIAŁKOWSKI M-20
14849 AGNIESZKA STRZAŁEK K-30
14865 KATERYNA KUNTA K-30
14913 BARTOSZ PAWLAK M-40
14929 CEM OZTURK M-20
14945 KAZIMIERZ HERMANSDORFER M-50
14965 JĘDRZEJ DĄBROWSKI M-20
14999 KAROLINA SŁUGOCKA K-30
15015 AGNIESZKA WÓJCIK K-30
15031 DANIEL BONIECKI M-40
15063 ANDRZEJ MIESZKOWSKI M-20
15079 MIŁOSZ GAWECKI M-20
- OSKAR WOŹNIAK M-20
15112 MACIEJ KASPERKIEWICZ M-20
15128 SZYMON SULIMA M-30
15145 JAKUB WIĘSYK M-20
15161 LUDĚK WINKLER M-30
- LIZA KOLIADA K-20
- PAWEŁ TURSKI M-20
- GABRIELA WITKOWSKA-SALAMON K-30
- PAWEŁ GARWOŁA M-50
- DOROTA ZBIŃKOWSKA K-50
- MIROSŁAW FILIPOWICZ M-50