18. Nationale-Nederlanden Półmaraton Warszawski - Lista startowa

Numer startowy Imię Nazwisko Kategoria wiekowa Zebrana kwota
1006 MARCIN SZCZĘSNY M-40
16004 PIOTR PATUREJ M-20
1023 ADAM RUTKOWSKI M-40
1120 DOMINIK GRZYBOWSKI M-30
1039 PAWEŁ BARTNICKI M-40
7009 SZYMON SAWICKI M-30
1055 JAKUB PRZEŹDZIECKI M-40
16021 RAFAŁ STANIAK M-50
1071 HENRYK ROSZMAN M-70
1087 PAWEŁ CHŁOPIK M-40
16037 MAREK ŁEBKOWSKI M-40
1103 ROBERT CHWEDORCZUK M-50
1136 MAREK SZYNKAREWICZ M-50
16053 JAROSŁAW JĘDRAS M-40
1153 MARCIN ZARZEKA M-50
7025 JACEK ALEKSANDROWICZ M-30
1169 DARIUSZ GRZYWACZ M-20
16070 TOMASZ WAŁEK M-30
902 ALEKSANDER SUSEŁ M-30
1203 BEATA WUDKIEWICZ K-30
16087 MARTA KRÓL K-30
1219 ŁUKASZ ORAWIEC M-20
1235 PRZEMYSŁAW MATKOWSKI M-30
1252 JOANNA POSIŁA K-40
1268 JOANNA ORŁOWSKA K-30
16104 PRZEMYSŁAW OSOWIECKI M-40
7042 MONIKA FOGT K-20
1285 MARIUSZ GRAFF M-50
1301 KAROLINA BATOŻYŃSKA K-30
16120 KRZYSZTOF SOBIECH M-30
1317 ALEXANDER VELIKIY M-40
16137 ALIAKSANDR BELIAUSKI M-30
1349 MATEUSZ ZAŁUBSKI M-30
1365 ANNA DULEWICZ K-20
1381 EDUARD POLIANSKYI M-20
1397 GRZEGORZ HAJDUK M-50
1414 ADAM BOWN M-30
16153 CORINNE KLAJDA K-50
11332 PIOTR SOSZYŃSKI M-40
1430 KONRAD CZECHOWSKI M-30
7058 JACEK ŚWIERCZ M-50
1446 KACPER KRUCZYŃSKI M-20
1462 FILIP KONIECZNY M-20
16169 MAREK SERAFIŃSKI M-50
1478 PER BRYNNING M-30
1494 JAKUB SZCZUROWSKI M-20
16186 KAMIL TRELA M-20
1510 ANNA VREE-SOSNICKA K-40
1526 KINGA LENIK K-40
1542 ADRIAN CANO CORREA M-30
16202 SYLWIA ROGOWSKA K-40
1558 JAKUB SZUMNY M-30
1574 SYLWESTER TOMKIEWICZ M-30
1590 KONRAD JAROSZEWSKI M-30
16218 TOMASZ PŁUCIENNIK M-30
1606 VIKTOR BŘESKA M-40
7091 ALIAKSEI BUYASAU M-30
16411 GRZEGORZ KUCHTA M-40
16234 EWELINA WALEŚKIEWICZ K-20
16250 JULIAN ZAŁĘSKI M-50
16266 DAWID GÓRCZYŃSKI M-30
16282 BARTEK ŚLIWA M-50
16298 GRZEGORZ POSZWA M-30
16314 SZYMON BELICA M-40
16331 ADRIANNA LESIŃSKA K-30
7108 MICHAŁ ZRZELSKI M-40
16347 DAMIAN IGNACZAK M-40
11316 ROBERT SARNA M-50
16363 AMADEUSZ KROL M-50
7125 SYLWIA TRYBANSKA K-20
16379 ŁUKASZ JANISZEWSKI M-40
16395 DARIUSZ WEGLARSKI M-30
15312 PRZEMYSŁAW NIEMCZUK M-40
7141 MARLENA KRAWCZYK K-30
11399 ILIAN YOTOV M-50
11188 LESZEK STAŃCZUK M-60
7157 MICHAŁ TARAS M-30
7173 ALICJA TYMCZEWSKA K-20
7189 MARCIN RUSNARCZYK M-20
7206 MARCIN WĘCŁAWEK M-20
7223 PIOTR KOWALSKI M-40
7239 NORBERT ŁĄCZYŃSKI M-20
11447 KAMILA MICHALAK K-30
10992 WOJCIECH GORCZYŃSKI M-30
11008 LASZLO HAJNAL M-40
11024 PIOTR SMOLEŃSKI M-30
11040 MATEUSZ MAGDZIARZ M-30
11057 AGATA RYSZCZYK K-30
7256 BARTŁOMIEJ WÓJCIK M-20
11640 MAŁGORZATA KORZENIOWSKA K-40
11074 ANNA WRÓŻ K-40
11090 MAREK ZDZIECH M-30
11106 PAWEŁ SZYMCZAK M-30
11122 MARTA RAYSS K-40
11138 BOGDAN ŚLEPOWROŃSKI M-40
11155 PIOTR DRZEWIECKI M-40
11171 MICHAŁ KURCEWICZ M-30
7272 BARTŁOMIEJ MOŚCICKI M-30
11204 TOMASZ RÓŻAŃSKI M-50
11220 BARTOSZ BODZIAKOWSKI M-40
11236 KRZYSZTOF TOMASZEWSKI M-60
11252 MAGDALENA GROCHOWSKA K-50
11268 BARTŁOMIEJ GAJDUR M-20
11284 ALEKSANDRA NIEMYT K-30
11300 ARKADIUSZ SZKLARCZYK M-40
11415 TAMARA ZUHR K-20
11350 ŁUKASZ GOŁĘBIEWSKI M-40
7288 MAŁGORZATA MAZUR K-40
11366 SLAWOMIR WINCIERZ M-30
11382 PAWEŁ MADEJ M-40
11431 ROBERT KOWALSKI M-60
7304 PAVEL MOUKA M-30
11463 AGNIESZKA MICHALUK K-40
11479 WOJCIECH LEWANDOWSKI M-30
11496 KRZYSZTOF WYPYCH M-30
11512 RAFAŁ BUJNOWSKI M-40
11528 JOANNA KRUZ K-50
11544 MAREK PŁASKOCIŃSKI M-40
11624 JULIUSZ NIEMOTKO M-50
11560 ALEKSANDRA MAZURKIEWICZ K-30
11576 JAKUB WRÓBLEWSKI M-20
11592 PAWEŁ NESCIORUK M-40
11608 PATRICIA ŻAK K-30
5026 DARIUSZ LIANA M-40
11656 GRAŻYNA DOMAGAŁA K-30
11672 MIKOŁAJ KLUCZNIAK M-20
126 ADRIAN KĘPKA M-20
11688 WOJCIECH WAWRZYNIAK M-40
11704 WIOLETTA PLATA-PRZECHLEWSKA K-50
11720 WŁADYSŁAW PAŁUCKI M-20
11736 MATEUSZ DARGIEWICZ M-20
11752 LORETA BIELSKE K-40
1187 MICHAŁ STELMACHOWSKI M-40
11768 JAKUB DOBRZYŃSKI M-30
7336 JULIA IGNACZAK K-20
11784 ANDRZEJ STĘPIEŃ M-40
5300 NINA KARPINSKA K-40
15200 ŁUKASZ JAWORSKI M-40
7352 PAWEŁ GORCZYCA M-50
5090 PIOTR MAJCHRZAK M-40
7368 WIKTOR DĄBROWSKI M-30
7320 TOMASZ KORZENIOWSKI M-40
7384 TOMASZ BRZEZIŃSKI M-50
7400 PAWEŁ TAG M-20
7416 JAKUB KAMINSKI M-20
7432 MARCIN DULNIK M-40
7075 KACPER LOTARSKI M-30
142 MACIEJ BIELACHA M-30
1333 PAWEŁ MINIUK M-30
15152 VLADISLAV BURAK M-20
4962 SZYMON FLIEGERT M-20
15216 LESZEK BRZOZOWSKI M-40
4946 BARTŁOMIEJ FILIPIUK M-20
F6 KATALIN KOVACS-GARAMI K-40
4978 EDWARD JARZYNKA M-50
4994 BARTOSZ BRUSIŁO M-40
179 JAGODA DURKALEC K-30
5042 ANDZHEI KOPTIAIEV M-20
5010 TOMASZ FIGARSKI M-40
15119 SZYMON WISZNIEWSKI M-20
15135 WITOLD DŻUGAN M-50
106 ARTUR OLEJARZ M-30
163 ARKADIUSZ KARDAS M-30
15168 MICHAŁ RYCZKOWSKI M-20
15184 BARBARA JANKOWSKA K-40
15232 ADAM MACIAK M-30
15248 BARTOSZ ZIELONY M-40
15264 MAŁGORZATA SZARUGA K-30
15280 TOMEK KĄKOL M-30
15296 TOMASZ MAINKA M-20
15328 OLEKSANDR HORODOV M-30
15344 JAKUB MAJEWSKI M-20
15360 MACIEJ KASPROWICZ M-20
15376 NATALIA BACZYŃSKA K-20
15392 ŁUKASZ BARTOSIK M-20
15408 JAKUB KOTOWSKI M-20
15424 JAKUB CHYCZEWSKI M-20
15440 ANNA MICHALSKA K-20
15456 BARTOSZ ROSIAK M-20
15472 BEATA DENIZIAK K-30
15488 ALICJA DROZD K-50
5058 OLEKSII SAMOILENKO M-30
5074 SYLWESTER IDZIAK M-30
5202 DARIA BARTNIAK K-30
5106 MATEUSZ POMASKI M-20
- DAGMARA LEWANDOWSKA K-50
5122 AGNIESZKA MĘCZYŃSKA K-20
5138 PAWEŁ ŚLIWKA M-30
5154 MIGUEL VELAYOS LÓPEZ M-20
5170 ŁUKASZ CHYLAK M-40
5186 MARTIN PAVKO M-20
- KAMIL JANKOWSKI M-40
5218 JACEK STEMPIN M-40
5234 WOJCIECH WOSIK M-30
- SARA JĘDRZEJOWSKA K-20
5250 DOMINIK THIER M-40
5266 MATEUSZ SAWICKI M-30
- MACIEJ CZARCZYŃSKI M-30
5283 ANNA PIĘTKA K-30
- KLAUDIA RODAK K-20