18. Nationale-Nederlanden Półmaraton Warszawski - Lista startowa

Numer startowy Imię Nazwisko Kategoria wiekowa Zebrana kwota
9486 ADRIAN OKOŃ M-30
- JOANNA ZAWŁOCKA K-40
- SŁAWOMIR ŁUKASIAK M-50
- WOJCIECH SOCZÓWKA M-30
- JANUSZ WASILEWSKI M-50
- PIOTR BAJDA M-40
- WŁODZIMIERZ KOZŁOWSKI M-40
9470 ROBERT WYSZYŃSKI M-40
- GRZEGORZ STENCEL M-40
- GRZEGORZ WIELICZKO M-30
14075 PAWEŁ SKWARCZ M-40
- MICHAŁ LEWANDOWSKI M-30
- JADE HOGGONS K-30
- INGA LEWANDOWSKA K-40
- BŁAŻEJ STATUCH M-40
- GABRIEL CALAMARO M-60
- PAULINA TRYBA K-20
- JAROSŁAW MATUSZEWSKI M-40
- SŁAWOMIR LEŚNY M-30
- ADAM DZIECIUCHOWICZ M-30
- DAWID OSIAK M-20
13930 MONIKA LUTYŃSKA K-40
- IZABELA PAŁYGIEWICZ K-30
- PATRICK NEY M-40
- PAULA KOWALSKA K-30
- MARCIN ŁAWICKI M-30
- MIKALAI KUDRASHOU M-40
- DAGMARA JUŚKIEWICZ K-20
13366 TOMASZ ŚWIĄTONIOWSKI M-30
- IZABELA POLETYŁO K-20
- MICHAŁ KOWALSKI M-30
- VIKTOR ELFSTRÖM M-40
- PAWEŁ MUCHA M-30
- ALEKSANDRA GAL K-20
- ANGELIKA PĘDZICH K-20
- MARCIN KOWALCZYK M-50
9274 KAMIL SZYDŁOWSKI M-30
- MAREK STĄCEL M-20
- DAGMARA PIETRASIK K-30
- KACPER DEJEWSKI M-20
- KAMIL KARNOWSKI M-30
- KORDIAN ROGALA M-20
- NATALIA WŁODARCZYK K-20
9111 ARTUR WRZASZCZ M-50
9127 ARNO VAN SPIJKER M-50
9143 JAKUB LIBERSKI M-40
- TOMASZ JANICKI M-40
9177 SANDER FRIGSTAD M-20
9193 KRYSTIAN JARGIŁO M-30
9210 CHARLES PAGE M-20
- ANNA ZŁOCH K-20
9226 ANDRZEJ MEDEŃSKI M-40
- PIOTR FABIJANOWSKI M-30
9242 MARTINS VILUMS M-30
- JAKUB ORDYK M-50
9290 MARCIN GRĄDZIK M-30
9306 LUKASZ NOWICKI M-40
9322 ADAM JASIŃSKI M-30
- KRZYSZTOF FRYDRYCHOWICZ M-50
9338 ZBIGNIEW CHRÓL M-50
9354 RAFAŁ JAWORSKI M-40
9370 TYMON STACHOWIAK M-40
3380 ANDRZEJ KUJAWA M-50
9387 ROBERT SENGER M-40
9404 SERHII DEMYDENKO M-30
9420 ADAM WALACIK M-30
9437 PIOTR PROKOPOWICZ M-20
9453 PAWEŁ PACIOREK M-40
9518 MARCIN KOWALSKI M-40
9534 SEBASTIAN SŁOWIŃSKI M-40
9551 RYSZARD GURZĘDA M-30
9567 JAKUB ŁOBODA M-20
9583 WERONIKA KACHLICKA K-20
9599 KRZYSZTOF TUSZNIO M-30
9615 SYLWESTER OSTROWSKI M-40
9632 ANDRZEJ SOBOŃ M-30
9649 DOMINIKA MAZUR K-20
9665 MICHAŁ MATUSIEWICZ M-40
9681 GRZEGORZ BORKOWICZ M-40
9698 MACIEK KĘDZIOR M-40
9714 PATRYK SERWATKA M-30
9730 TOMEK GUTKOWSKI M-40
9746 GRZEGORZ CHYBOWSKI M-40
9778 PATRYCJA SAROTA K-20
9794 JUSTYNA KOSECKA K-40
9858 GAURAV GUPTA M-40
9810 MARLENA KRYSTOSIAK-URBAŃSKA K-30
9826 KRZYSZTOF WAROT M-50
9842 ALEKSANDRA STELMACH K-20
9874 ANIA ĆMIL K-30
9890 TOMEK SZEWCZYK M-40
9907 MATEUSZ RUSIN M-20
9923 JAKUB ZĄBCZYK M-40
9939 BRETTI PAXTON K-30
9955 JUSTIN KO M-20
13318 ALEKSANDRA KUBIK K-20
3814 HAOJIE ZHENG M-40
3152 MACIEJ JARZĘBOWSKI M-50
14043 JOANNA MAŁUCKA K-30
3088 BARTŁOMIEJ SZEWC M-30
3104 KRZYSZTOF SŁAWSKI M-50
9762 DOMINIK DAWIDZIAK M-20
3120 KRZYSZTOF TOBIASZ M-30
3136 PETER HERBST M-60
3168 LESZEK KLEIMAN M-70
3184 JAROSŁAW DAC M-50
3200 ALIAKSANDRA BACHAROVA K-30
3216 IRYNA TRACHUK K-30
3232 OKSANA SIKORSKA K-30
3248 MICHAŁ CICHECKI M-20
3264 SOOK SAGONG K-50
3280 DOMINIK OLĘDZKI M-30
3296 PIOTR WASILEWSKI M-40
3314 NATALIIA HAIDUCHOK K-20
3330 BARTOSZ ŚWIĄTEK M-40
3346 ADRIAN SMARZ M-40
3363 IHAR SMIRNOU M-20
3637 MIKOŁAJ OPALIŃSKI M-20
3749 GRZEGORZ SŁOWIK M-40
3396 BARTOSZ MARCINKOWSKI M-20
3412 JULIAN GLAPIŃSKI M-20
3428 VALERIE BARRINEAU K-30
3444 BOGDAN BARTKIEWICZ M-60
14091 MACIEJ JANKIEWICZ M-40
3460 KATARZYNA JĘDRZEJCZYK K-30
9258 ILYA BYCHYK M-40
3476 PAWEŁ KIEŁCZYKOWSKI M-50
3864 WERONIKA WISZNIOWSKA K-20
3492 PAWEŁ SOJA M-20
3508 XENIA SCERBA K-30
3524 MATEUSZ SZYMCZAK M-30
3541 KAROL ADAMIEC M-20
3557 ŁUKASZ KAZIMIERCZAK M-30
3573 JAKUB ROMANOWSKI M-20
3589 JAROSŁAW WACH M-40
3605 MAGDALENA JEMIELITA K-30
3621 ADAM CELIŃSKI M-60
3653 AGNIESZKA KORAL K-50
3669 JULIAN MATTHEWS M-50
3685 FILIP LACHOWSKI M-40
3701 ŁUKASZ JAWOREK M-40
3717 DARIUSZ PRZEBINDA M-50
3733 BARTOSZ CHOJNACKI M-30
3765 DOMINIKA MICHALSKA K-20
3782 GABRIELA CHABIERA K-20
3798 PAULINA ŚLESZYŃSKA K-20
13686 PAULINA NOWAK K-30
3831 BARTOSZ KRAJEWSKI M-20
9502 ZBIGNIEW BORUŃ M-30
3848 ANNA BĄK K-30
3880 MAREK SOBOTKA M-30
3896 ANNA FELCZAK K-40
3912 MARCIN ŚWIDERSKI M-40
3929 ARTSIOM BRYTUN M-30
13510 MICHAŁ OZIĘBŁO M-30
13654 MARIUSZ BAŁDYGA M-30
13814 MATEUSZ KARDAŚ M-30
13286 SERGE SHPYRKO M-50
13914 BŁAŻEJ DOMAŃSKI M-40
14059 MARIUSZ BEDNARCZYK M-50
13979 AGNIESZKA PARTYKA K-50
13946 VESELIN VASILEV M-40
13253 MONIKA GŁOWACKA K-20
13270 MICHAŁ RYNKOWSKI M-40
13302 ANATOLI ANDRAU M-40
13334 MILENA ŻUK K-30
13382 JAN ANTCZAK M-40
13398 BEATA KREZYMAN K-30
13622 KAROLINA PONICHTERA K-30
13414 PAWEŁ MARCZAK M-30
13446 RYSZARD LENARTOWICZ M-40
13430 MICHAŁ SZWED M-20
13462 MAŁGORZATA WŁODARCZYK K-20
13478 MAREK ZGORZELSKI M-40
13494 REMIGIUSZ WERNER M-30
13526 ZOFIA CHOLEWIŃSKA K-30
13542 KONRAD MARCINIAK M-40
13558 PAULINA KLIMKIEWICZ K-30
13574 PAWEŁ FILIPEK M-40
13590 PAULINA PODSADNI-KRYSIK K-30
13606 ARKADIUSZ MASTALEREK M-40
13638 ANGELIKA SZAMBARA K-20
13670 JAN ZIÓŁKOWSKI M-70
13702 ŁUKASZ JAROSZEWICZ M-40
13718 PATRYK MICHAS M-20
13750 ARTUR LACHOWICZ M-40
13734 ROBERT SIATECKI M-30
13766 ARKADIUSZ NOWAK M-40
13782 KATARZYNA JAROSZEWSKA K-30
13798 GRZEGORZ MANIECKI M-50
13831 WOJCIECH KAZURA M-30
13847 EWELINA ALEKSANDROWICZ K-30
13863 BARTEK ORZECHOWSKI M-40
13879 PATRYK OPĘCHOWSKI M-20
13898 WOJCIECH JASIŃSKI M-20
13962 HELENA LASSE K-40
13995 JOHN HARDER M-20
14011 PAULINA WIĘCKOWSKA K-20
14027 JULIUSZ PIETRZAK M-20
9160 PIOTR PÓŁTORAK M-30