18. Nationale-Nederlanden Półmaraton Warszawski - Lista startowa

Numer startowy Imię Nazwisko Kategoria wiekowa Zebrana kwota
9199 THOMAS SEBU M-30
9198 EWA GASIOREK K-60
9197 EDYTA GOŁUCHOWSKA K-40
9196 IWONA PUDŁOWSKA K-30
9195 ŁUKASZ MICHALSKI M-30
9194 PRZEMYSŁAW RAKOWSKI M-50
9193 KRYSTIAN JARGIŁO M-30
9192 DAWID SZYMKOWSKI M-30
9191 PIOTR WÓJCIK M-50
9190 TOMASZ SAJDAK M-40
9189 MACIEJ JAMRÓZ M-20
9188 TOMASZ GAWRON M-60
9187 RAFAŁ KILIAŃSKI M-50
9186 MARIUSZ WRÓBEL M-40
9185 ROBERT MIKULSKI M-40
9184 KACPER KORONA M-20
9183 MAGDALENA SYCHOCKA K-30
9182 BEATA GOŁĘBIOWSKA K-30
9181 BOGUSŁAWA KRYWIENKO K-30
9180 JAN CHRZANOWSKI M-30
9179 JANUSZ ŁUCZYK M-40
9178 ŁUKASZ SKORUPSKI M-30
9177 SANDER FRIGSTAD M-20
9176 SEBASTIAN TUCHARZ M-50
9175 DAG FRIGSTAD M-40
9174 PAULINA SZKOBEL K-30
9173 MONIKA KĘDZIORA K-40
9172 MARTYNA LIS K-20
9171 PAWEŁ SZEJKO M-40
9170 RAFAŁ RYDZEWSKI M-30
9169 MAKSYMILIAN PRZĘCZEK M-30
9168 DAMIAN KUJAWA M-30
9167 ANNA JASTRZĘBSKA K-40
9166 MARCIN WINNICKI M-50
9165 DAMIAN JARO M-40
9164 KRZYSZTOF KWIATOS M-40
9163 KATARZYNA GAŁA K-20
9162 KONRAD FORYSIAK M-40
9161 KRZYSZTOF PIECKA M-20
9160 PIOTR JANCZUK M-40
9159 FRANCK TALLIEU M-50
9158 MARCIN CZARNECKI M-40
9157 JOANNA SZULFER K-20
9156 MAREK MIKOŁAJCZAK M-40
9155 MARCIN MIKOŁAJCZAK M-30
9154 ASIA WŁODAWIEC K-20
9153 IRENA ALEKSA K-30
9152 GRZEGORZ GRABOWSKI M-50
9151 SYLWIA JĘDRZEJEWSKA K-30
9150 KAROLINA KOZLOWSKA-KAWYCZ K-50
9149 PAWEŁ NARÓG M-40
9148 NATALIA STOPYRA K-20
9147 TOMASZ OPALSKI M-30
9146 ARKADIUSZ KLIMEK M-50
9145 JOANNA BOCHENEK K-30
9144 WOJCIECH BIELECKI M-30
9143 JAKUB LIBERSKI M-40
9142 ZBIGNIEW TOLAK M-50
9141 SEBASTIAN BŁAŻEJCZYK M-30
9140 MAGDALENA GRZESIAK K-40
9139 JACEK JEZIORSKI M-40
9138 SEBASTIAN NADOLNY M-40
9137 PATRYCJA JASIŃSKA K-40
9136 GRZEGORZ JOZWIK M-50
9135 ANJA HIRCHE K-50
9134 ANNA BODYCH K-30
9133 SEBASTIAN KULIKOWSKI M-30
9132 KARIN KROGSGAARD K-40
9131 LEA WILLUMSEN K-40
9130 HELLE HANSEN K-40
9129 VIBEKE HESSEL VINCENTZ K-40
9128 ŁUKASZ SZCZECH M-30
9127 ARNO VAN SPIJKER M-50
9126 LENE STOLTZE K-60
9125 RUNAR UTSOGN M-20
9124 MONIKA MILEJ K-30
9123 MICHAŁ SAPIECHA M-30
9122 HENRYK KALBARCZYK M-60
9121 DARIUSZ SIBIGA M-60
9120 PAWEŁ WŁOCZEWSKI M-40
9119 BARTŁOMIEJ WĄSIK M-30
9118 ANTON AMIALIUK M-20
9117 ŁUKASZ JAROSZEWSKI M-30
9116 MATEUSZ IWANEK M-40
9115 AGATA FRYSIAK K-30
9114 MARCIN MROZINSKI M-40
9113 MICHAŁ SPOCZYŃSKI M-50
9112 MARIUSZ KOWALEWSKI M-40
9111 ARTUR WRZASZCZ M-50
9110 SŁAWOMIR DĘBSKI M-40
9109 OLEKSANDR KRAVCHUK M-30
9108 SEBASTIAN CZOCHARA M-40
9107 MACIEK KUBINOWSKI M-40
9106 DARIUSZ KUSZYK M-40
9105 GRZEGORZ KOWALSKI M-40
9104 ALEKSANDRA TOKARZ K-20
9103 KAROLINA PLĄSEK K-20
9102 KAMIL LEMAŃSKI M-20
9101 PIOTR WISZOWATY M-40
9100 IINA HABIB K-30
9099 DOMINIK STAWNIAK M-20
9098 MACIEJ STACHURSKI M-30
9097 SZYMON MAZUR M-30
9096 JOANNE FELTS K-30
9095 KAROL BIELARSKI M-30
9094 RAFAŁ KŁOCZKO M-40
9093 ILONA KULVIK K-40
9092 BARTOSZ CZAPLIŃSKI M-30
9091 SYLWIA KOWERDA K-30
9090 KASIA KOWALSKA K-50
909 GRZEGORZ KOŁODZIEJCZYK M-30
9089 SZWARC ANNA K-40
9088 KARINA KĄDZIELA K-40
9087 AGATA GRZEGORCZYK K-30
9086 MARIA SZCZUDLIK-KUCHARSKA K-50
9085 ANNE LAPLANA K-30
9084 JAANA SUONTAUS K-30
9083 ŁUKASZ STOCHMAL M-40
9082 JUSTYNA JEZIERSKA K-40
9081 PATRYK ZDZIABEK M-20
9080 PATRYCJA STĘPLEWSKA K-20
908 WITOLD MISZTELA M-50
9079 FILIP OLEKSIAK M-20
9078 ARKADIUSZ JĘDRZEJAK M-40
9077 ŁUKASZ STACHERSKI M-40
9076 TOMASZ CZYŻEWSKI M-40
9075 ARKADIUSZ KRASÓWKA M-40
9074 MARCIN MISIEWICZ M-30
9073 PAWEŁ KROKOCKI M-40
9072 BARTŁOMIEJ KUCEK M-30
9071 TOMASZ GŁÓD M-40
9070 MARIUSZ KACZOR M-40
907 KAMIL NAJDROWSKI M-20
9069 MATEUSZ RUTKOWSKI M-30
9068 MATEUSZ GOLA M-20
9067 JAROSŁAW PINTAL M-20
9066 ROBERT MAKOCHOŃ M-30
9065 RENATA SIECZKA K-40
9064 KAROL WACHOWSKI M-40
9063 SZYMON MIŃCZUK M-40
9062 RAFAŁ PNIEWSKI M-40
9061 O. ROBERT STACHOWIAK M-40
9060 DAMIAN DĄBROWSKI M-30
906 KAROLINA KIELCZYK K-30
9059 JOANNA PRZEDWOJEWSKA K-20
9058 KAMIL SZUŚCIK M-30
9057 GABRIELA KUSZNIERR K-20
9056 RAFAŁ SUCHOWIRSKI M-40
9055 JEREMIASZ USTIANOWSKI M-30
9054 DOROTA LANGER-ŻUK K-50
9053 MACIEJ WŁODARCZYK M-40
9052 PAWEŁ MIKOŁAJCZUK M-30
9051 TOMASZ BIEL M-40
9050 HUBERT SZUBIŃSKI M-30
905 ZUZANNA BRODA K-30
9049 TOMASZ ZIELIŃSKI M-40
9048 KAROLINA TYMOSIEWICZ K-40
9047 MICHAL KASZYNSKI M-30
9046 KRZYSZTOF ŚLIWA M-30
9045 PIOTR WIECZOREK M-40
9044 ZOFIA PODRAZA K-20
9043 PIOTR ŁABUDZIŃSKI M-30
9042 JAKUB KUDRYCKI M-50
9041 KRZYSZTOF SZEWCZYK M-50
9040 IGNACY TKACZYK M-20
904 ALI SAWALMEH M-50
9039 KAROL DURMA M-30
9038 JAKUB GROCHOWSKI M-20
9037 MARCIN ZAWISTOWSKI-LULEK M-50
9036 TOMASZ DULIBAN M-30
9035 PIOTR MIODOŃSKI M-30
9034 SERHII HLAVATSKYI M-30
9033 MICHAŁ CICHECKI M-40
9032 MARTYNA KAMELA K-30
9031 PIOTR MOSIONEK M-30
9030 ALEXANDRA MALASHENKO K-30
903 GRZEGORZ SURMA M-50
9029 ZBIGNIEW GRĄDZKI M-40
9028 PIOTR ASIŃSKI M-40
9027 ANNA LIS-MAJER K-40
9026 KATARZYNA KAMELA K-30
9025 JULIA WYCZLING K-20
9024 MACIEJ DUTKIEWICZ M-30
9023 JAKUB CHLIPAŁA M-20
9022 GRZEGORZ KULAWIAK M-50
9021 SEBASTIAN BERNAT M-40
9020 RAFAŁ ŻMUDZKI M-30
902 ALEK RUNNER SUSEŁ M-30
9019 ARTUR KLAMBOROWSKI M-30
9018 AGNIESZKA MAJ K-40
9017 EDWARD KOSAŁKA M-50
9016 CEZARY GAŁKOWSKI M-30
9015 MARLENA KLEIN-PIÓRKOWSKA K-30
9014 JOANNA DZIERŻANOWSKA K-40
9013 SEBASTIAN DREWNICKI M-40
9012 ALEKSANDRA MAKUCH K-30
9011 MICHAŁ DEREBECKI M-40
9010 PAWEŁ KANDYBOWICZ M-30
901 PIOTR GOŁĘBIEWSKI M-40
9009 ARTUR SWĘDZIOŁ M-30